Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ssimmona
Esti o frumoasa , mami! rolleyes.gif
Iar bebe a crescut considerabil!
Sa fiti sanatosi! love1.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ Jul 7 2009, 06:03 PM) *
Esti o frumoasa , mami! rolleyes.gif
Iar bebe a crescut considerabil!
Sa fiti sanatosi! love1.gif

tzuc.gif multumesc Ssimo .... trandafir.gif
Pai pozele sunt de saptamna trecuta cand aveam 25 de spatamani...doar ca le-am pus doar acum...ca nu a ers netul.....
...e adevarat am crescut in ultimul timp..... trandafir.gif
pustiks
Ce burtica frumoasa ai! Vad ca doar burtica a crescut, mai a ramas tot slabuta si frumoasa. Abia astept sa vad minunea din burtica ta! tzuc.gif
adioana708
sa fiti sanatosi si sa ajungeti cu bine la final......esti tare frumoasa.ti se citeste in ochi fericirea. floare2.gif
mir0108
buna ...ce faceti voi,frumosilor?
mi-au placut pozele si ma bucur ca sunteti in forma... tongue.gif
iti doresc sa ai o vara frumoasa .... floare2.gif iar la anul pe vremea asta sa stai si tu cu un ochi pe forum si cu unul dupa puisor!asa cum fac eu chiar acum...miru imi cotrobaie toata casa...tocmai a ajuns la pamantul de la o floare.... wink.gif l-a scormonit bine... doh.gif

fuuuuug! tongue.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Jul 7 2009, 06:48 PM) *
Ce burtica frumoasa ai! Vad ca doar burtica a crescut, mai a ramas tot slabuta si frumoasa. Abia astept sa vad minunea din burtica ta! tzuc.gif

partners.gif tzuc.gif Multumesc Pustiks draga mea..... partners.gif
Si eu abia astept sa-mi tin comoara in brate.... trandafir.gif
Iti doresc si tie ....la fel.....ca in curnad sa ne arati poze cu burtica ta....

QUOTE(adioana708 @ Jul 7 2009, 07:19 PM) *
sa fiti sanatosi si sa ajungeti cu bine la final......esti tare frumoasa.ti se citeste in ochi fericirea. floare2.gif

Ioana ...multumesc..... trandafir.gif partners.gif
SA te ajute Dumnezeu...ca si tu cat de curand sa ne arati poze cu burtica.... trandafir.gif

QUOTE(mir0108 @ Jul 7 2009, 07:26 PM) *
buna ...ce faceti voi,frumosilor?
mi-au placut pozele si ma bucur ca sunteti in forma... tongue.gif
iti doresc sa ai o vara frumoasa .... floare2.gif iar la anul pe vremea asta sa stai si tu cu un ochi pe forum si cu unul dupa puisor!asa cum fac eu chiar acum...miru imi cotrobaie toata casa...tocmai a ajuns la pamantul de la o floare.... wink.gif l-a scormonit bine... doh.gif

fuuuuug! tongue.gif

Ce comica esti Mir...... floare2.gif
Multumesc.....da...te cred....copiii vor sa descopere totul.....asa ca ie sunt mereu in cercetari laugh.gif
Noi ...suntem bine...mai mergem maine la un eco...sa vedem....
pupik
perla163
floare2.gif A CRESCUT BINE BURTIKUTA SI TU ESTI TOT FRUMOSICA SI IN FORMA!!!!!!!!!!!! MULTI PUPICI LA BB SI tie!!!!!!!! tzuc.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Jul 9 2009, 01:52 AM) *
floare2.gif A CRESCUT BINE BURTIKUTA SI TU ESTI TOT FRUMOSICA SI IN FORMA!!!!!!!!!!!! MULTI PUPICI LA BB SI tie!!!!!!!! tzuc.gif floare2.gif

Perlutza iubita mea...iti multumesc......ma simnt bine...ca inca nu am pus multe kg...doar 4....am 59....dar mai am timp sa pun in astea 3 luni...deja sa vezi cum creste burtica de la o zi la alta....
Te imbratisez si te pupik cu mare drag.... trandafir.gif partners.gif
EMY2000
ce mamica frumoasa.ti se citeste bucuria si fericirea in ochii.pupici la burtik floare2.gif
ninina
...burtik...la 26 saptamani.....

...cam nebronzata...mai bine zis.....branza....

kyra
Ce burtica si mamica frumoase!!!!!Sa fiti fericiti si sa va iubiti mult!!!

PS: daca asa ti-ai insotit imbracata sotul cand a plecat....cu siguranta va veni muuult mai repede........ eusa_clap.gif ...cred ca saracul .... yami.gif
ninina
QUOTE(kyra @ Jul 16 2009, 12:03 PM) *
Ce burtica si mamica frumoase!!!!!Sa fiti fericiti si sa va iubiti mult!!!

PS: daca asa ti-ai insotit imbracata sotul cand a plecat....cu siguranta va veni muuult mai repede........ eusa_clap.gif ...cred ca saracul .... yami.gif

partners.gif tzuc.gif multumesc frumoasa mea...
Ce zapacita esti.....mai facut sa rad.... tzuc.gif .....el mi-a cumparat imbracamintea asta decenta liwlol.gif de vreun an si ceva....acum saraca sta pe mine ca pe un butoi....dar lui iubi al meu i-a placut la nebunie....si asa cu un balon in fata liwlol.gif
myshelle_f
draga mamica, sa aveti parte de un bebe sanatos si frumos si voios ca voi!! ce burta mare, draga? eu in 7 luni deja aratam ca pt a naste!! mi se ridicasera toate rochiile pe burta! arati minunat!! nu mai zi ca esti un butoi!! si apoi daca sotul tau mai incape langa tine, cu atat mai mult!!! wink.gif stiu ce zic!!
mamici ca tine ne fac pe noi sa ne simti imense!!
ninina
QUOTE(myshelle_f @ Jul 16 2009, 12:24 PM) *
draga mamica, sa aveti parte de un bebe sanatos si frumos si voios ca voi!! ce burta mare, draga? eu in 7 luni deja aratam ca pt a naste!! mi se ridicasera toate rochiile pe burta! arati minunat!! nu mai zi ca esti un butoi!! si apoi daca sotul tau mai incape langa tine, cu atat mai mult!!! wink.gif stiu ce zic!!
mamici ca tine ne fac pe noi sa ne simti imense!!

Ce dragutza esti draga mea....iti multumesc...... partners.gif floare2.gif
tzuc.gif hug.gif ...multa sanatate iti doresc.... floare2.gif...tie si frumoasei tale printese.... partners.gif
mamiralu
QUOTE(ninina @ Jul 16 2009, 12:37 PM) *

pfoai ninia te invidiez...ai un corp super si acum...eu am niste tzatzeeeeeeeeee.....pfoai le urasc....esti o frumoasa si multumesc ca ai pus pozele...astea sunt indecente?ohmy.gif:ohmy.gif ce vezi tu indecent aici?
mir0108
ninina...ce repede a trecut timpul...si frumos,nu? rolleyes.gif mai ieri parca abia aflasem ca esti gravida ,iar acum abia asteptam sa iti vedem iubirea mica...
arati super ,neschimbata sau o idee mai frumoasa decat inainte(daca se poate ..)...cu o lumina aparte pe chip trandafir.gif
iti urez sa fiti sanatosi si sa va bucurati de momente deosebite! tzuc.gif
ninina
QUOTE(mamiralu @ Jul 16 2009, 12:45 PM) *
pfoai ninia te invidiez...ai un corp super si acum...eu am niste tzatzeeeeeeeeee.....pfoai le urasc....esti o frumoasa si multumesc ca ai pus pozele...astea sunt indecente?ohmy.gif:ohmy.gif ce vezi tu indecent aici?

...Ce comica esti mamiralu.... trandafir.gif .
...si mie mi-a crescut sanii dar putin.....dar burtica a crescut si mi se pare ca in fiecare zi creste....cel putin de o saptamana doua mi se pare ca , creste asa repede......
Pupik mare pt o burtica dulce... trandafir.gif

QUOTE(mir0108 @ Jul 16 2009, 01:01 PM) *
ninina...ce repede a trecut timpul...si frumos,nu? rolleyes.gif mai ieri parca abia aflasem ca esti gravida ,iar acum abia asteptam sa iti vedem iubirea mica...
arati super ,neschimbata sau o idee mai frumoasa decat inainte(daca se poate ..)...cu o lumina aparte pe chip trandafir.gif
iti urez sa fiti sanatosi si sa va bucurati de momente deosebite! tzuc.gif

DA Mir draga mea...trece timpul mai repede decat am dori...poate.....
iti multumesc mult pt complimente....si la fel iti doresc sanatate tie si puisorilor tai dragi.....
...la fel astept si eu clipa sa-mi tin puiul in brate.... trandafir.gif
natsandrea
ce mamica sexy avem aici...foarte frumos...draga ninina, sa fii sanatoasa si bb la fel... trandafir.gif
Theo
QUOTE(ninina @ Jul 16 2009, 11:37 AM) *

Ce bine arati si ce burtik frumos ai,nu te-ai schimbat absolut deloc,esti exceptionala !
Sunteti un cuplu minunat,nu ma mai satur sa-ti privesc pozele!Frumos!
Un pup mic comorii dulci din burtik jucaus.gif
kerstin09
Burticuza noastra creste partners.gif frumusica viitoare mamica tzuc.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Jul 16 2009, 01:16 PM) *
ce mamica sexy avem aici...foarte frumos...draga ninina, sa fii sanatoasa si bb la fel... trandafir.gif

partners.gif floare2.gif ...multumesc maramuresanca mea draga.... floare2.gif

QUOTE(Theo @ Jul 16 2009, 01:19 PM) *
Ce bine arati si ce burtik frumos ai,nu te-ai schimbat absolut deloc,esti exceptionala !
Sunteti un cuplu minunat,nu ma mai satur sa-ti privesc pozele!Frumos!
Un pup mic comorii dulci din burtik jucaus.gif

Multumesc Theo draga mea.....
...esti o dulce.....si ai o printesa pe masura....cred ca m-am indragagostit de ea........

QUOTE(kerstin09 @ Jul 16 2009, 01:20 PM) *
Burticuza noastra creste partners.gif frumusica viitoare mamica tzuc.gif trandafir.gif

DRaga mea...am vazut si eu pozele tale....defapt a printeselor tale dulci...ai doua papusi simpatice foc....una mai frumoasa ca alta..iar tu esti o mamica tanara cu o fata cat tine de mare.....ce frumos!!!!PUpik
Multumesc...burtika creste incet incet...acum a inceput sa creasca un pic mai repede.... laugh.gif
mamiralu
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:15 PM) *
si acum cateva si mai elegante laugh.gif
la o nunta la Bran...

la o nunta in Sinaia

pe o insula(Lanzarote)
mamiralu
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:03 PM) *
cateva poze cu noi.... rolleyes.gif

....nu plange draga mea...iubirea ta se intoarce....gandeste-te ca multe femei sufera din dragoste...tu ai dragoste...bucura-te de ea....
ninina
Mamiralu...ce surpriza mi-ai facut.... crybaby.gif floare2.gif hug.gif hug.gif
....multumesc din sufelt........superbe piesele...super...
...dar am ras cu lacrimi de imaginea unde bebe se pupa cu purcelu liwlol.gif `
Multumesc incaodata..... floare2.gif
mamiralu
QUOTE(ninina @ Jul 16 2009, 07:55 PM) *
Mamiralu...ce surpriza mi-ai facut.... crybaby.gif floare2.gif hug.gif hug.gif
....multumesc din sufelt........superbe piesele...super...
...dar am ras cu lacrimi de imaginea unde bebe se pupa cu purcelu liwlol.gif `
Multumesc incaodata..... floare2.gif

pai n-am vrut sa plangi de tristete:P:P: ma bucur ca am reusit sa te fac sa razi...si ca te-a bucurat surpriza:*:*::*
ninina
QUOTE(mamiralu @ Jul 16 2009, 07:08 PM) *
pai n-am vrut sa plangi de tristete:P:P: ma bucur ca am reusit sa te fac sa razi...si ca te-a bucurat surpriza:*:*::*

tzuc.gif hug.gif hug.gif
aly80r
Draga mea, am luat "la puricat" pagina cu pagina si am constat urmatoarele 1_3ani.gif : esti SU PER BA!!!! Tu si sotul tau..........va potriviti de minune. Traiti o dragoste ca in povesti, iar Doamne Doamne v-a rasplatit dragostea voastra curata cu un bb care in ultima perioada a crescut considerabil gravida.gif .

Va doresc fericire si iubire vesnica! trandafir.gif Iti doresc nastere usoara si un bb plin de sanatate jucaus.gif si la fel de nastrusnic ca si voi!

Te pup si promit sa te mai vizitez tzuc.gif
ninina
QUOTE(aly80r @ Jul 17 2009, 12:00 AM) *
Draga mea, am luat "la puricat" pagina cu pagina si am constat urmatoarele 1_3ani.gif : esti SU PER BA!!!! Tu si sotul tau..........va potriviti de minune. Traiti o dragoste ca in povesti, iar Doamne Doamne v-a rasplatit dragostea voastra curata cu un bb care in ultima perioada a crescut considerabil gravida.gif .

Va doresc fericire si iubire vesnica! trandafir.gif Iti doresc nastere usoara si un bb plin de sanatate jucaus.gif si la fel de nastrusnic ca si voi!

Te pup si promit sa te mai vizitez tzuc.gif

Iti multumesc pentru vizita draga mea...si te asptept mereu pe aici....
...deasemenea iti multumesc pt cuvintele frumoase.....la fel iti doresc si tie tot ce e mai frumos si bun pe lumea asta.....
....iubirea si bucuria sa nu lipseasca din caminul tau...
Multi pupiki partners.gif
Saya
au trecut sapte luni! super.gif cred ca esti nerabdatoare sa-ti vezi bb-le. eusa_clap.gif
ma rog aproape 7....
Saya
tre sa recunosc ca nu esti grasa deloc?cum te-ai mentinut?
ninina
QUOTE(ocristina @ Jul 17 2009, 09:37 AM) *
au trecut sapte luni! super.gif cred ca esti nerabdatoare sa-ti vezi bb-le. eusa_clap.gif
ma rog aproape 7....

...da au trecut.....si sunt nerabadatoare.....mai ales..ca si noaptea visez cu bebe..... trandafir.gif

QUOTE(ocristina @ Jul 17 2009, 09:39 AM) *
tre sa recunosc ca nu esti grasa deloc?cum te-ai mentinut?

...Cris draga mea....am mancat ca si inainte nici mai mult nici mai putin...multe fructe, zarzavaturi....
TE imbratisez....si nu mai fi trista , dezamagita.....sunt alaturi de tine.... trandafir.gif
natsandrea
eu am rasfoit pagina cu pagina dar nu am citit nicaieri daca va fi barza.gif sau fetita.gif ...sau poate mi-a scapat... trandafir.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Jul 17 2009, 11:04 AM) *
eu am rasfoit pagina cu pagina dar nu am citit nicaieri daca va fi barza.gif sau fetita.gif ...sau poate mi-a scapat... trandafir.gif

DRaga mea...nu stiu sigur ce este...un medic a zis ca este baiat ..iar altul a zis ca pare a fi fetitza....iar la ultimul a zis ca inca nu i-a crescut testicole...deci nu mai stiu ce sa cred...voi mai merge odata la cel cu baiat acum in august...sa vedem...tot asa a ramas la el...... trandafir.gif
natsandrea
QUOTE(ninina @ Jul 17 2009, 12:53 PM) *
DRaga mea...nu stiu sigur ce este...un medic a zis ca este baiat ..iar altul a zis ca pare a fi fetitza....iar la ultimul a zis ca inca nu i-a crescut testicole...deci nu mai stiu ce sa cred...voi mai merge odata la cel cu baiat acum in august...sa vedem...tot asa a ramas la el...... trandafir.gif

aha...3D ai facut?
eu cand am facut 3D mi-a zis 99% ca e fetita...si asa e
natsandrea
si apoi...la urma urmei...important e sa fie sanatos, apoi sexul nu conteaza barza2.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Jul 17 2009, 11:58 AM) *
aha...3D ai facut?
eu cand am facut 3D mi-a zis 99% ca e fetita...si asa e

DA 3D...am facut la ambi medici..... laugh.gif ...cel care a zis ca e baiat a fost parca mai sigur pe el....nustiu ce sa zic.....o sa mai vedem....

QUOTE(natsandrea @ Jul 17 2009, 11:59 AM) *
si apoi...la urma urmei...important e sa fie sanatos, apoi sexul nu conteaza barza2.gif

...Asa este draga mea....sa fie sanatos....e cel mai important....
..parca la inceput mi-am dorit fetitza...si cand mi a zis ca e baiat....m-am intristat putin...dar acum nu doresc aleceva decat sa fie sanatos.....mi-am dorit mult acest bebe asa ca intradevar nu conteaza ce este...il voi iubi sigur....
pysypisi
Buna draguta mea Ninina,arati super bine si ai o burtikuta f frumoasa,felicitari pt silueta ta,mie imi plac f mult gravidutele care se mentin.Iti doresc din tot sufletul multa sanatate tie si puiutului tau,sa ai in continuare o sarcina usoara si apoi o nastere usoara.Multi pupici tie si nazdravanului(ei) tau tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(pysypisi @ Jul 18 2009, 11:51 AM) *
Buna draguta mea Ninina,arati super bine si ai o burtikuta f frumoasa,felicitari pt silueta ta,mie imi plac f mult gravidutele care se mentin.Iti doresc din tot sufletul multa sanatate tie si puiutului tau,sa ai in continuare o sarcina usoara si apoi o nastere usoara.Multi pupici tie si nazdravanului(ei) tau tzuc.gif hug.gif

MUltumesc frumoasa mea...sa-ti dea Dumnezeu si tie un bebe dulce si sanatos.....esti o presoana minunta.....si ma bucur ca va iubiti asa mult...sigur din dragostea vostra va iesi un puisor.... trandafir.gif trandafir.gif
ninina
...la noi in curte(defapt la mama, dar pana ne terminam casa este si la noi) laugh.gif

-´´´´´la manastire la BArsana....

ninina
,,,,cu iubirea mea.....

...una dintre cladiri....superba.....

ninina
..cu iubitul meu drag......pe una din aleele prine cu flori....

....iubirea mea iubeste florile....

ninina
.....V-am plictisit.....hmmmmmmmmmmmmm...sa credeti voi ca am terminat.....va las cinci minute pauza....si revin cu restul.... laugh.gif
raela
Superbe pozele, draga mea!

Si protagonistitii,,,dar si peisajul (si manastirea cu florile toate).

Asteptam pozele cu hainute.

trandafir.gif
ninina
..cu mami a mea....

..vreti putina apa de la un calvaler???

...admiram florile una mai frumoasa ca alta.....

ninina
..am pus deja vreo 15 poze...sau....mai mult....asa ca 15 zile fac pauza, nu???
...Imediat pun cu hainutele luate de iubirea mea...tatal pusiorului meu.....el a fost primul cumparator....eu sunt ultima din cate se vede..ca nu am luat inca nimic..... oFloare1.gif
Danutza_rge
QUOTE(ninina @ Jul 24 2009, 11:57 AM) *
..cu iubitul meu drag......pe una din aleele prine cu flori....

....iubirea mea iubeste florile....

sa pup eu o burtik dulce si o mama frumoasa partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(raela @ Jul 24 2009, 11:05 AM) *
Superbe pozele, draga mea!

Si protagonistitii,,,dar si peisajul (si manastirea cu florile toate).

Asteptam pozele cu hainute.

trandafir.gif

Merci RAela....buticutza frumoasa....
...da vin imediat si poze cu hainute..... trandafir.gif

QUOTE(Danutza_rge @ Jul 24 2009, 11:09 AM) *
sa pup eu o burtik dulce si o mama frumoasa partners.gif partners.gif

DAnutza draga mea.....te pupik si eu dulce de tot.....
MUltumesc.....si poate intr-o zi.....vi si tu si vizitezi zona nordului...... trandafir.gif
Danutza_rge
QUOTE(ninina @ Jul 24 2009, 01:01 PM) *
Merci RAela....buticutza frumoasa....
...da vin imediat si poze cu hainute..... trandafir.gif
DAnutza draga mea.....te pupik si eu dulce de tot.....
MUltumesc.....si poate intr-o zi.....vi si tu si vizitezi zona nordului...... trandafir.gif

cu mare drag frumoasa mea , sa stii ca de mult imi doresc acest lucru rolleyes.gif, stai sa vedem cu ce finante raman dupa renovare ca imi doresc sa-l duc pe Bobo cateva zile undeva sa recuperez cat a fost plecat de langa mine partners.gif partners.gif partners.gif
natsandrea
foarte frumoase pozele...si noi am fost nu demult la Barsana trandafir.gif
G.Raluca
Ce de frumusete in pozele aceastea...minunat!
A crescut burticuta si tare esti frumoasa,Ninina draga!Frumosi,frumosi...pupici partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.