Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
mamiralu
asa am auzit si eu ca e baiat dacae burta asa........si eu tot asa o am.....iarr treaba cu sarea mi-au facuto si mie ...si mi-a iesit baiat:) si la eco baiat ....vruiam fata dar acum vreau doar sanatate pentru bebele meu:)
ninina
QUOTE(mamiralu @ Jun 17 2009, 02:07 PM) *
asa am auzit si eu ca e baiat dacae burta asa........si eu tot asa o am.....iarr treaba cu sarea mi-au facuto si mie ...si mi-a iesit baiat:) si la eco baiat ....vruiam fata dar acum vreau doar sanatate pentru bebele meu:)

Eu nu am facut cu sare.....dar cum ai zis tu ...sanatos sa fie.....pe primul loc.... trandafir.gif trandafir.gif
....nici nu ma mai gandesc asa mult ce este..... trandafir.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Jun 16 2009, 10:54 AM) *
...Burticutza mea ca varul...... laugh.gif

....poate le-ati mai vazut...ca le-am pus la mamici......astea sunt ultimile poze cu burtica mea.....tocmai venisem de la eco.....
...dupa cum arata burtica.....cam bombata...cred ca am un baiat voinic acolo.....voi ce ziceti???

Ninicutz, ce frumoasa burticaaa, ca si proprietara! Deci, nu mai stim ce ascunzi in ea? O sa fie o surpriza pentru toata lumea!! Chestia cu forma burtii nu e reala. La mine la amindoua sarcinile forma burtii era de fata, si rezultatul...il stii! tzuc.gif Sarcina usoara si pozite cit mai multe!!!
ninina
QUOTE(Sara1 @ Jun 17 2009, 05:54 PM) *
Ninicutz, ce frumoasa burticaaa, ca si proprietara! Deci, nu mai stim ce ascunzi in ea? O sa fie o surpriza pentru toata lumea!! Chestia cu forma burtii nu e reala. La mine la amindoua sarcinile forma burtii era de fata, si rezultatul...il stii! tzuc.gif Sarcina usoara si pozite cit mai multe!!!

....Ce dragutza esti SAra draga mea...am vazut cum ti-ai tuns frumosul tau print.....e un dulce si un scump....defapt amandoi sunt tare draguti.... partners.gif trandafir.gif
...pai la ultimul eco...care mi l-a facut un alt medic mi-a zis ca pare a fi fata.....oricum nu ma mai gandesc deloc ce o fi....sotul merge luna viitoare in Spania(si prinde reducerile) o sa cumpere hainute neutre....
Primul medic parea mai sigur pe el....al doilea este unchiul meu...care se distra de minune...oricum a zis ca nu este nici un eco care sa-ti zica suta la mie ce este......si chiar ma sfatuit sa nu ma grabesc cu cumparatul hainutelor roz sau albastre....ca am destul timp....
Multumesc mult trandafir.gif
ninina
--....Fetele mele...noi incet incet crestem.....
Azi avem 24 de spatamnai...intram deci in a sasea luna.....
Asa ca punem cateva poze..... trandafir.gif

ninina
......Aici cu iubitul meu.....il iubeste mult pe puiutul nostru...

USA
M-am emotionat toata..sunteti dementiali! oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif
G.Raluca
Ce superrrrrb! trandafir.gif
pustiks
Ce frumosi sunteti asa toti 3! Si ce mult va iubeste tati! love1.gif Nu-mi vine sa cred ca Ninina noastra cea slabuta are in sfarsit burtica, dar noi stim ca de vina e bebele. Ce repede au trecut 6 luni! Sa fiti sanatosi toti, asta e cel mai important, nu conteaza ce se ascunde la tine in burtica. Mai asteptam si alte poze. tzuc.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jun 22 2009, 10:34 PM) *
M-am emotionat toata..sunteti dementiali! oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif

...Ce draguta esti Usa draga mea...
Multumesc ..... trandafir.gif
...Scuzati tinuta...eram seara in pijama inainte de somnik....tot un deranj prin camera... trandafir.gif

QUOTE(G.Raluca @ Jun 22 2009, 10:39 PM) *
Ce superrrrrb! trandafir.gif

RAluca mea draga partners.gif tzuc.gif hug.gif
QUOTE(pustiks @ Jun 22 2009, 10:40 PM) *
Ce frumosi sunteti asa toti 3! Si ce mult va iubeste tati! love1.gif Nu-mi vine sa cred ca Ninina noastra cea slabuta are in sfarsit burtica, dar noi stim ca de vina e bebele. Ce repede au trecut 6 luni! Sa fiti sanatosi toti, asta e cel mai important, nu conteaza ce se ascunde la tine in burtica. Mai asteptam si alte poze. tzuc.gif

...DA pustiks iubita ....a trecut repede...mai repede decat m-am gandit si eu.....
..DEja sunt o umflata cu pompa liwlol.gif .....dar o sa iasa el de acolo si o sa scada burtica...
Tu ce mai faci? Iti astepti iubitul, cred.... trandafir.gif
Sara1
Ninicutz frumos, ai grija cu statul la soare! In perioada sarcinii soarele prinde f. ciudat, de ajungi sa te patezi si iese in ani. Eu am avut vreo 2 ani si mai bine urmele de costum de baie, pe spate si nu e bronz normal, e mai inchis la culare si dureaza forever! smile.gif
ssimmona
Foarte mari ati crescut, Ninina! Si frumosi foc! Sunteti o familie binecuvantata! partners.gif
Iar despre chestia cu statul la soare despre care pomenea Sara, nu stiam, dar e bine de luat in calcul! rolleyes.gif
Lusha&Zbenguica
ce burticutzaaa
yeeeeee
acusica te vad si cu bebelushul in brateee
suuuperrr
Alondra
Ninina, frumoasa burticuta ta, sa fie sanatoasa iar voi sa fiti fericiti mereu ca in aceste poze! floare2.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Jun 22 2009, 11:44 PM) *
Ninicutz frumos, ai grija cu statul la soare! In perioada sarcinii soarele prinde f. ciudat, de ajungi sa te patezi si iese in ani. Eu am avut vreo 2 ani si mai bine urmele de costum de baie, pe spate si nu e bronz normal, e mai inchis la culare si dureaza forever! smile.gif

Sara iubita nu am stiut.....multumesc mult....sunt tare alba...si nu prea imi place...dar daca asa e treaba...o sa am mai multa grija.....vreau sa-ti spun ca deja am obtinut niste dungi de sutien si de maieu.... laugh.gif ....
Pupik mare pt tine si feciorii tai hug.gif
QUOTE(ssimmona @ Jun 23 2009, 12:30 AM) *
Foarte mari ati crescut, Ninina! Si frumosi foc! Sunteti o familie binecuvantata! partners.gif
Iar despre chestia cu statul la soare despre care pomenea Sara, nu stiam, dar e bine de luat in calcul! rolleyes.gif

Simo scumpa mea...in curand o sa te vad si pe tine cu burtica mare...stiu ca nu prea mai ai rabdare...cand sti ca esti gravidutza si nu se prea ede...cel putin asa a fsot la mine...asteptam s vad cat de cat ceva...sau sa simnt.....Tu cum te mai simnti? trandafir.gif
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jun 23 2009, 12:53 AM) *
ce burticutzaaa
yeeeeee
acusica te vad si cu bebelushul in brateee
suuuperrr

...DA Lusha,,,,mai am destul pana atunci...dar incetul cu incetul si cu ajutorul lui Dumnezeu sper sa imi tin bebelusul in brate.... trandafir.gif

QUOTE(Alondra @ Jun 23 2009, 06:57 AM) *
Ninina, frumoasa burticuta ta, sa fie sanatoasa iar voi sa fiti fericiti mereu ca in aceste poze! floare2.gif

Alondra ...multumesc mult...asa ne dorim si noi...o familie unita si fericita...si lucram pt aceasta ...
O imbratisare caldta pt tine hug.gif
ssimmona
QUOTE(ninina @ Jun 23 2009, 09:24 AM) *
Simo scumpa mea...in curand o sa te vad si pe tine cu burtica mare...stiu ca nu prea mai ai rabdare...cand sti ca esti gravidutza si nu se prea ede...cel putin asa a fsot la mine...asteptam s vad cat de cat ceva...sau sa simnt.....Tu cum te mai simnti? trandafir.gif

Eu ma simt rau sad.gif
Sper sa ajung sa ma bucur si eu de burta fara sa mai fiu ametita etc... oFloare1.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ Jun 23 2009, 10:32 AM) *
Eu ma simt rau sad.gif
Sper sa ajung sa ma bucur si eu de burta fara sa mai fiu ametita etc... oFloare1.gif

...Pai de ce te simti rau iubita mea.....lasa ca o sa treaca.... trandafir.gif ...si o sa creasca bebeita mare....si burtica la fel....
Mai ai putin si trec ametelile si greturile...si sa vezi ce bine ai sa te simnti...eu zici ca nici nu sunt gravida....serios...doar ca daca stau mult in picioare ma dor putin picioarele...in rest n-am nimic.... trandafir.gif
ssimmona
QUOTE(ninina @ Jun 23 2009, 10:49 AM) *
...Pai de ce te simti rau iubita mea.....lasa ca o sa treaca.... trandafir.gif ...si o sa creasca bebeita mare....si burtica la fel....
Mai ai putin si trec ametelile si greturile...si sa vezi ce bine ai sa te simnti...eu zici ca nici nu sunt gravida....serios...doar ca daca stau mult in picioare ma dor putin picioarele...in rest n-am nimic.... trandafir.gif

Ce bine de tine..nu prea te-am auzit vaitandu-te de greturi si rau, asa-i?
Eu uneori simt ca ma sfarsesc sad.gif Teoretic ar mai fi 2 sapt pana la 3 luni....si as scapa...dar practic, nici nu vreau sa ma gandesc sad.gif
Pup burtica! rolleyes.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ Jun 23 2009, 11:04 AM) *
Ce bine de tine..nu prea te-am auzit vaitandu-te de greturi si rau, asa-i?
Eu uneori simt ca ma sfarsesc sad.gif Teoretic ar mai fi 2 sapt pana la 3 luni....si as scapa...dar practic, nici nu vreau sa ma gandesc sad.gif
Pup burtica! rolleyes.gif

SSimonel frumoasa mea....eu am scapat mai suor...am vomitat foarte putin...dimineata mai ales...dar in prima perioada si seara...daca stateam mai traziu de ora 22 era dezastru....ma lua cu rau si ameteli .....
...nu am fsot pretentioasa la mancare...dar nici nu mancam daca vomitam de la ceva...nu mai mancam mancarea aia....cel mai rau imi era de la usturoi..si acum nu prea mananc.... trandafir.gif
....ai sa vezi ca iti va trece si tie starea asta-.... trandafir.gif nu mai ai mult trandafir.gif
kyra
Foarte frumoase pozele si voi, bineinteles!!Sa va ajute Dumnezeu sa fiti asa impreuna, fericiti toata viata!!!!Veti fi o familie extraordinara!!!!!Bravooooo trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif
raela
QUOTE(ninina @ Jun 22 2009, 11:32 PM) *

Cu cata dragoste saruta tati pe bebe....
Sa fiti fericiti smile.gif

va pup si va imbratisez.
ninina
QUOTE(raela @ Jun 23 2009, 11:51 AM) *
Cu cata dragoste saruta tati pe bebe....
Sa fiti fericiti smile.gif

va pup si va imbratisez.

......Da Multumim frumoasa mea.....
Ne iubeste tati.....mult....
Fericire multa iti doresc si tie....

Kira ...iti multumesc si tie tare mult pt urari.....lA fel iti doresc si tie...tot binele din lume pt ca esti o pers minunata trandafir.gif trandafir.gif
mamiralu
ninia ...doamne ce dulse.....ce tare....va sta super impreuna....si da...ai burtica maricica....tati va iubeste mult...sa fiti fericiti:)
ninina
QUOTE(mamiralu @ Jun 23 2009, 06:59 PM) *
ninia ...doamne ce dulse.....ce tare....va sta super impreuna....si da...ai burtica maricica....tati va iubeste mult...sa fiti fericiti:)

Multumesc draga mea.... floare2.gif floare2.gif
Pupik floare2.gif
stefi-dani
NININA nebunooooooo tzuc.gif ........ce poze superbe ai .........esti o frumoasa....ca o printesa prin culoarea verde
Si de tatica ce sa mai zic.........vad ca este innebunit dupa comorile lui..........va doresc numai bine si sa aveti incredere in Dumnezeu.......totul o sa fie bine tzuc.gif
kerstin09
Ce frumosi sunteti,felicitari trandafir.gif sarcina usoara in continuare tzuc.gif
ninina
QUOTE(stefi-dani @ Jun 24 2009, 08:34 PM) *
NININA nebunooooooo tzuc.gif ........ce poze superbe ai .........esti o frumoasa....ca o printesa prin culoarea verde
Si de tatica ce sa mai zic.........vad ca este innebunit dupa comorile lui..........va doresc numai bine si sa aveti incredere in Dumnezeu.......totul o sa fie bine tzuc.gif

Stefi zapacita...ce dragutza esti.....iti multumesc din sufelt...mai facut sa rad.....
...Da Tati ne iubeste tare mult.....si asa este ne incredem in Dumnezeu doar a facut sa creasca minunea asta in burtica mea.....
Tu ce mai faci'??? CAnd pui poze cu tine...sa vad si eu burtica ta???

QUOTE(kerstin09 @ Jun 24 2009, 08:42 PM) *
Ce frumosi sunteti,felicitari trandafir.gif sarcina usoara in continuare tzuc.gif

MUltumesc Kerstin..... trandafir.gif floare2.gif
roxanne
QUOTE(ninina @ Jun 22 2009, 11:32 PM) *

Sunteti doi frumosi! ....si al treilea e pe drum! tzuc.gif super.gif floare2.gif Traiasca burticutza! gravida.gif

gabrielle2003
ninia ti-am vazut si eu burtik
sunteti trei frumosi

eu zic k nu esti asa mare cum zici tu
de acum incolo sa vezi ce mari veti creste
va pupam si asteptam mereu sa va vedem partners.gif
ninina
QUOTE(roxanne @ Jun 25 2009, 11:51 AM) *
Sunteti doi frumosi! ....si al treilea e pe drum! tzuc.gif super.gif floare2.gif Traiasca burticutza! gravida.gif

Roxanne frumoasa mea...iti multumesc mult...... partners.gif trandafir.gif
...PUpik tie si frumoasei tale.... partners.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Jun 28 2009, 12:27 PM) *
ninia ti-am vazut si eu burtik
sunteti trei frumosi

eu zic k nu esti asa mare cum zici tu
de acum incolo sa vezi ce mari veti creste
va pupam si asteptam mereu sa va vedem partners.gif

GAbrielle...crestem incet incet....
...deocamdata sunt binisor...mai avem unele dureri noaptea cand ma intorc de pe o parte pe alta mai brusc...si picioarele putin unflate...in rest totul ok...te imbratisez si te pup....si pe tine si pe frumosul Casian trandafir.gif
nalya
tare frumosi sunteti voi 2 partners.gif ,
tare frumoasa e burtica ta mamico rolleyes.gif ,
abia astept sa vad ingerasul ce se ascunde wub.gif
ai grija de tine,si iubiti-va muuuuult floare2.gif
ninina
QUOTE(nalya @ Jun 28 2009, 10:00 PM) *
tare frumosi sunteti voi 2 partners.gif ,
tare frumoasa e burtica ta mamico rolleyes.gif ,
abia astept sa vad ingerasul ce se ascunde wub.gif
ai grija de tine,si iubiti-va muuuuult floare2.gif

NAlya esti o dragutza...iti multumesc mult.... trandafir.gif
DA si eu abia astept sa imi vad comoara mea dulce care se ascune in burtica....dar nu mai este mult....deja am inceput numaratoarea inversa....
Te pupik trandafir.gif
Dumnezeu e cu noi
Buna Ninina.......esti mandra k o floare trandafir.gif ........c bn va sta impreuna,,,vi se citeste fericirea p fata.....sant super pozele si.................locurile p unde ati "colindat"...si burtucutza e o dulce......Nici eu nu stiu dak e fetitza sau baiat,la prima eco a zis 85% baiat,la morfo a zis ca pot incepe sa cumpar hainutze roz.iar la ultima eco facuta a zis ca e baiat dar nu sigur........nu iau nimic ,oricum au ramas de la junior patutz ,haine,carutz,tot.............c ma frapat a fost reactiile sotzului meu,isi doreste tare mult fetitza.....am trecut si trec prin momente "grele"........la prima eco cand dr a zis ca e posibil baiat ia cazut fatza sotzului si nu mia mai vb 3 zile.............la morfo cand a auzit de fetitza avea o fatza d zici k la prins p DD de picior,era raiul p pamant pana la ultima eco cand ia disparut d p fatza orice urma d fericire,de atunci ebea imi adreseaza cateva vb crybaby.gif d parca sant d vina eu cu ceva.Urmatoarea eco o fac luna asta p 22,poate rasare soarele si pt mine...................Nush cat o sa mai tina starea asta a sotzului meu............. cred ca sant in pragul unei depresii..............imi dau lacrimile cand ma uit la el,parca nu mai e cel p care lam cunoscut............Am intrat sati dau binetze si uite unde am ajuns.......in loc sati inseninez ziua .........blush.gif scuzama dak team indispus cu ale mele dar la toate fazele doar p tine t aveam in gand......imi aminteam cum ziceai ca suferi si plangi ca nu e bb c isi doreste sotzul...................iarta-ma nu vreau sa rascolesc in trecut partners.gif ...iti doresc o zi minunata k voi,multa sanatate si fericire din plin floare2.gif ..... bb jucaus.gif si sanatos oFloare.gif love1.gif
mir0108
buna dimineata ,dragilor....am vazut pozele voastre si ma bucur ca sunteti atat de legați si că pe fața voastră se citește fericirea... tzuc.gif
să fiți sănătoși si să vă bucurați de VIAȚA ... partners.gif

PS.CE REPEDE ZBOARĂ TIMPUL...ÎNCĂ UN PIC SI TE VEDEM CU BEBE jucaus.gif
ninina
QUOTE(Dumnezeu e cu noi @ Jun 30 2009, 10:07 AM) *
Buna Ninina.......esti mandra k o floare trandafir.gif ........c bn va sta impreuna,,,vi se citeste fericirea p fata.....sant super pozele si.................locurile p unde ati "colindat"...si burtucutza e o dulce......Nici eu nu stiu dak e fetitza sau baiat,la prima eco a zis 85% baiat,la morfo a zis ca pot incepe sa cumpar hainutze roz.iar la ultima eco facuta a zis ca e baiat dar nu sigur........nu iau nimic ,oricum au ramas de la junior patutz ,haine,carutz,tot.............c ma frapat a fost reactiile sotzului meu,isi doreste tare mult fetitza.....am trecut si trec prin momente "grele"........la prima eco cand dr a zis ca e posibil baiat ia cazut fatza sotzului si nu mia mai vb 3 zile.............la morfo cand a auzit de fetitza avea o fatza d zici k la prins p DD de picior,era raiul p pamant pana la ultima eco cand ia disparut d p fatza orice urma d fericire,de atunci ebea imi adreseaza cateva vb crybaby.gif d parca sant d vina eu cu ceva.Urmatoarea eco o fac luna asta p 22,poate rasare soarele si pt mine...................Nush cat o sa mai tina starea asta a sotzului meu............. cred ca sant in pragul unei depresii..............imi dau lacrimile cand ma uit la el,parca nu mai e cel p care lam cunoscut............Am intrat sati dau binetze si uite unde am ajuns.......in loc sati inseninez ziua .........blush.gif scuzama dak team indispus cu ale mele dar la toate fazele doar p tine t aveam in gand......imi aminteam cum ziceai ca suferi si plangi ca nu e bb c isi doreste sotzul...................iarta-ma nu vreau sa rascolesc in trecut partners.gif ...iti doresc o zi minunata k voi,multa sanatate si fericire din plin floare2.gif ..... bb jucaus.gif si sanatos oFloare.gif love1.gif

DRaga mea....ma bucur ca mi-ai povestit de tine...te inteleg perfect.....nu dispera....o sa fie cum vrea DD...roaga-te lui pt asta.....si el iti va umple inima de pace si fericire...ai incredere in El.....
...Si eu as dori sa incep sa mai cumpar cate una alta pt bebe...nu am luat absolut nimic....acum as gasi rochite sau costumase la reducere...dar asa ca o sa ma limitez doar la culori unisex.....
Sunt alutri de tine.....te imbratisez si iti doresc sa te bucuri de sarcina in continuare.....
Multumesc mult pt complimente.....iti doresc si tie fericire in camin si tot ce este mai bun... trandafir.gif

QUOTE(mir0108 @ Jun 30 2009, 10:22 AM) *
buna dimineata ,dragilor....am vazut pozele voastre si ma bucur ca sunteti atat de legați si că pe fața voastră se citește fericirea... tzuc.gif
să fiți sănătoși si să vă bucurați de VIAȚA ... partners.gif

PS.CE REPEDE ZBOARĂ TIMPUL...ÎNCĂ UN PIC SI TE VEDEM CU BEBE jucaus.gif

Mir draga ...ce dragutza esti.....da ne iubim si suntem fericiti....multumim lui Dumnezeu ca ne-a daruit sanatate si ne-a binecuvantat casa....
Acum il asteptam pe pusiorul nostru.... trandafir.gif trandafir.gif
Iti multumesc si te pupik
Dumnezeu e cu noi
nu e un compliment,e realitatea...esti o dulce la fel si iubitul tau sot.......facetzi o pereke p cinste......o sa iasa o bombonica de bebelus jucaus.gif .....tineti-o tot asa.............. sanatate si numai bine:tzuc:
pysypisi
Oaaaaauuuuu Ninina sunteti superbi,va sta foarte bine in aceasta postura,ma bucur tare mult sa vad cat de mult va iubiti,asa o sa vada si bebe cand o sa mai creasca, ca tati il iubea de cand era in burtica, eusa_clap.gif sa dea DD sa fi-ti fericiti pana la adanci batraneti si sa va bucurati de minunea ce o porti in pantec tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(Dumnezeu e cu noi @ Jun 30 2009, 02:54 PM) *
nu e un compliment,e realitatea...esti o dulce la fel si iubitul tau sot.......facetzi o pereke p cinste......o sa iasa o bombonica de bebelus jucaus.gif .....tineti-o tot asa.............. sanatate si numai bine:tzuc:

tzuc.gif hug.gif

QUOTE(pysypisi @ Jun 30 2009, 07:34 PM) *
Oaaaaauuuuu Ninina sunteti superbi,va sta foarte bine in aceasta postura,ma bucur tare mult sa vad cat de mult va iubiti,asa o sa vada si bebe cand o sa mai creasca, ca tati il iubea de cand era in burtica, eusa_clap.gif sa dea DD sa fi-ti fericiti pana la adanci batraneti si sa va bucurati de minunea ce o porti in pantec tzuc.gif hug.gif

MUltumesc Pysy esti o dragutza.....
....Si eu sunt o admiratoare a familiilor fericite....si chiar imi place sa-mi ajut prietenele in chestia asta....
....in familie gasesti adevarata pace si fericire.... partners.gif
ninina
...poze de la 25 de saptamani si cateva zile......scuzati deranjul din camera...si....faptul ca suntem in pijama....doar atunci il prind si eu pe sot disponibil pt poze....

mamiralu
QUOTE(ninina @ Jul 7 2009, 05:22 PM) *
...poze de la 25 de saptamani si cateva zile......scuzati deranjul din camera...si....faptul ca suntem in pijama....doar atunci il prind si eu pe sot disponibil pt poze....

superrrrrr draga mea ...a crescut puiu tau....si al meu...asa rpd cresc acum...
raela
Frumusei amandoi...pupici la toti trei...biggrin.gif

ninina
QUOTE(mamiralu @ Jul 7 2009, 04:33 PM) *
superrrrrr draga mea ...a crescut puiu tau....si al meu...asa rpd cresc acum...

mamiralu.....si mie mi se pare ca in ultimile zile...asa mult mi-a crescut burtica.....deja sunt o gravida in toata gravidia.... liwlol.gif ...azi o tanti in piata..a zis sa i-au sa gust din fructe ca sa nu imi fie pofta....deci acum se vede burtica mea...
ninina
QUOTE(raela @ Jul 7 2009, 04:34 PM) *
Frumusei amandoi...pupici la toti trei...biggrin.gif

Sigur cuscra draga....(sper sa fie baiat) ...ca altfel ne descuscrim.... liwlol.gif
....multumim mult....
Pupik dulce si pt voi.... trandafir.gif
Sara1
Ninicutza, frumoasa, ce bucurie sa te vad cu burtica maricica! Abia astept sa aflu mai multe despre locatarul ei! partners.gif
pupici si o sarcina de neuitat! tzuc.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Jul 7 2009, 04:56 PM) *
Ninicutza, frumoasa, ce bucurie sa te vad cu burtica maricica! Abia astept sa aflu mai multe despre locatarul ei! partners.gif
pupici si o sarcina de neuitat! tzuc.gif

Multumesc SAra...mamica dulce si frumoasa.....
Azi am fsot sa-l vad pe "locatarul".....este binisor....inimioara ii bate cam tare...a zis medicul ca l-am speriat...asa ca mine merg dinou la un eco....sa vedem daca s-a mai linistit.....probabil din cauza durerilor pe care le.am avut aseara......acum ma simnt bine...i-au tratamentul azi si maine dimineata iar pe 12 mergem sa vedem ce mai face.... trandafir.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Jul 7 2009, 08:01 AM) *
Multumesc SAra...mamica dulce si frumoasa.....
Azi am fsot sa-l vad pe "locatarul".....este binisor....inimioara ii bate cam tare...a zis medicul ca l-am speriat...asa ca mine merg dinou la un eco....sa vedem daca s-a mai linistit.....probabil din cauza durerilor pe care le.am avut aseara......acum ma simnt bine...i-au tratamentul azi si maine dimineata iar pe 12 mergem sa vedem ce mai face.... trandafir.gif

Inimioarele puilor in burtica bat repede de tot-in jur de 150-160 batai pe minut. Tot nu stii ce este , nastrusnic sau printesica? In orice caz, stai cumintitca si tine-ne la curent cu evolutia! floare2.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Jul 7 2009, 05:09 PM) *
Inimioarele puilor in burtica bat repede de tot-in jur de 150-160 batai pe minut. Tot nu stii ce este , nastrusnic sau printesica? In orice caz, stai cumintitca si tine-ne la curent cu evolutia! floare2.gif

....DA stiu ca bate mai repede inimioara...dar acum a intrecut masura.....
....Azi la eco medicul a zis ca inca nu i se vad testicolele...dar are timp sa-i creasca.....
...spunea ca asta nu-l intereseaza asa mult...el tot a facut pe acolo calcule...si masuratori.....
:::.sigur draga mea...ma rog la Dumnezeu...sa aibe grija de pusiorul meu ...si sa ajungem cu bine la final....
Miha79
ninina ti-am vazut pozele esti o draguta cu burtica si cat de mult va iubeste tati partners.gif ................sarcina usoara iti doresc in continuare si sa aduci pe lume un bebe frumos si sanatos tzuc.gif
ninina
QUOTE(Miha79 @ Jul 7 2009, 05:24 PM) *
ninina ti-am vazut pozele esti o draguta cu burtica si cat de mult va iubeste tati partners.gif ................sarcina usoara iti doresc in continuare si sa aduci pe lume un bebe frumos si sanatos tzuc.gif

Multumesc Miha draga mea.....esti o dragutza.... partners.gif trandafir.gif
Pupik mare pt tine...si puisorii tai.... tzuc.gif
Miha79
QUOTE(ninina @ Jul 7 2009, 04:38 PM) *
Multumesc Miha draga mea.....esti o dragutza.... partners.gif trandafir.gif
Pupik mare pt tine...si puisorii tai.... tzuc.gif

partners.gif tzuc.gif hug.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.