Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
laurab
Te rog frumos sa te tii de cuvant, ca de nu vai de tine ce-o sa fie:D tongue.gif tzuk la tine tzuc.gif
ninina
QUOTE(laurab @ Apr 28 2009, 01:28 PM) *
Te rog frumos sa te tii de cuvant, ca de nu vai de tine ce-o sa fie:D tongue.gif tzuk la tine tzuc.gif

tongue.gif hug.gif ...poate intr-o zi iti fai si tu blog...si pui poze cu tine...sa te vedem...sa-ti vedem burtica....
...si cine ste poate vi pe valea izei...si te imbraci si tu tarancutza.....doar ce nu vrei sa fiu doar eu... liwlol.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(ninina @ Apr 26 2009, 03:38 PM) *
Costumul popular...care se poarta in fiecare duminica...iar femeile mai in varasta il poarta in fiecare zi...doar ca culoarea este mai mult negru sau maro pt ele....

superrr imi place ca pastrezi traditia si nu te rusinezi sa te imbraci cu asa ceva...alte fete sigur au renuntat ..
QUOTE(ninina @ Apr 27 2009, 02:28 PM) *
...ieri poze cu mine tarancutza.....
...azi poze de la munte....am fost la cules leurda....deja am mancat o ciorbica...si am pus si la congelator pt cateva mancaruri.... bananab.gif

frumusei foc..abia astept sa vad o poza de genul asta dar si cu bebe in mijloc smile.gif
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Apr 28 2009, 01:55 PM) *
superrr imi place ca pastrezi traditia si nu te rusinezi sa te imbraci cu asa ceva...alte fete sigur au renuntat ..
frumusei foc..abia astept sa vad o poza de genul asta dar si cu bebe in mijloc smile.gif

Multumesc mult frumoasa mea Lusha.....
...nu este o rusine...este o onoare...ca se pastreaza traditia....este primul judet pe tara....vizitat de cei mai multi turisti....straini si nu numai....
OPupik si tie si la printesa ta scumpa...
USA
QUOTE(ninina @ Apr 28 2009, 03:53 PM) *
...nu este o rusine...este o onoare...ca se pastreaza traditia....este primul judet pe tara....vizitat de cei mai multi turisti....straini si nu numai....

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Love ya!
ninina
QUOTE(USA @ Apr 28 2009, 05:46 PM) *
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Love ya!

hug.gif tzuc.gif floare2.gif
mir0108
o citez pe fata mea cea mare(am vazut pozele impreuna!)"...e frumoasa ..si e populara!!!dar dupa sandale nu e chiar populara!!!!" liwlol.gif
apoi vazandu-le pe cele de la munte:"dar un copil nu au??",i-am raspuns ca ai unul in burtica si ea zice"ce bine!!!nu e asa, mami ,ca e mai bine cu copii?" tongue.gif

frumos ,ninina!!!felicitari maramuresenilor pt autenticitate!! partners.gif
ninina
QUOTE(mir0108 @ Apr 28 2009, 09:13 PM) *
o citez pe fata mea cea mare(am vazut pozele impreuna!)"...e frumoasa ..si e populara!!!dar dupa sandale nu e chiar populara!!!!" liwlol.gif
apoi vazandu-le pe cele de la munte:"dar un copil nu au??",i-am raspuns ca ai unul in burtica si ea zice"ce bine!!!nu e asa, mami ,ca e mai bine cu copii?" tongue.gif

frumos ,ninina!!!felicitari maramuresenilor pt autenticitate!! partners.gif

...ce draguta esti Mir....iti multumesc mult.... trandafir.gif
Un pupik pt tine hug.gif
liviuta
Wow..........ce frumoasa esti draga mea in constumul popular oFloare.gif oFloare.gif ........cea mai frumoasa floare de primavara floare2.gif
Ninina scumpa..........noi saptamana acesta vom pleca acasa in concediu super.gif super.gif .........poate reusim sa ne cunoastem,abia astept rolleyes.gif super.gif
Pupici la gravida.gif
ninina
QUOTE(liviuta @ Apr 29 2009, 01:51 PM) *
Wow..........ce frumoasa esti draga mea in constumul popular oFloare.gif oFloare.gif ........cea mai frumoasa floare de primavara floare2.gif
Ninina scumpa..........noi saptamana acesta vom pleca acasa in concediu super.gif super.gif .........poate reusim sa ne cunoastem,abia astept rolleyes.gif super.gif
Pupici la gravida.gif

MUltumesc Liviuta draga mea.... trandafir.gif
CE ma bucur ca vin acasa....dar cat stati??
Si mie mi-ar place sa ne vedem....sa speram......desi...eu am o nunta peste doua saptamani si voi fi vreo saptamana la Arad....dar daca stati mai mult poate tot ne vedem.... super.gif
...TE pupik....
....iti dau un nr de fix....daca esti libera si vrei sa ne vedem...ma suni...0262335202 trandafir.gif
liviuta
QUOTE(ninina @ Apr 29 2009, 02:49 PM) *
MUltumesc Liviuta draga mea.... trandafir.gif
CE ma bucur ca vin acasa....dar cat stati??
Si mie mi-ar place sa ne vedem....sa speram......desi...eu am o nunta peste doua saptamani si voi fi vreo saptamana la Arad....dar daca stati mai mult poate tot ne vedem.... super.gif
...TE pupik....
....iti dau un nr de fix....daca esti libera si vrei sa ne vedem...ma suni...0262335202 trandafir.gif

Pe data de 24 mai ne intoarcem,deci vom sta in jur de 3 saptamani.Si noi avem o nunta tot peste 2 saptamani in Baia Mare.
Am sa te sun draguta yes.gif si poate reusim sa ne vedem tzuc.gif
Pupici.
pysypisi
Esti frumoasa si scumpik,ca de obicei...iti sta foarte bine in costum popular floare2.gif
Abia astept sa te vad cu burtikuta mai mare,pupici tie si la puiut tzuc.gif hug.gif trandafir.gif
AdeDia
floare2.gif Ninina,esti fff frumoasa si iti sta fff bine imbracata in costumasele populare...te pup si multa sanatate iti doresc...ai grija de tine love1.gif tzuc.gif hug.gif

...P.S.-am luat si eu nr tau de tel wink.gif ....mai vb yes.gif
ninina
QUOTE(pysypisi @ Apr 29 2009, 07:59 PM) *
Esti frumoasa si scumpik,ca de obicei...iti sta foarte bine in costum popular floare2.gif
Abia astept sa te vad cu burtikuta mai mare,pupici tie si la puiut tzuc.gif hug.gif trandafir.gif

Multumesc frumoasa mea draga....
....daca Dumnezeu ajuta...o sa vezi poze si cu burtica...deja incetul cu inceetul incepe sa creasca....
Ppupik mare si pt tine..... partners.gif
QUOTE(AdeDia @ Apr 30 2009, 01:35 AM) *
floare2.gif Ninina,esti fff frumoasa si iti sta fff bine imbracata in costumasele populare...te pup si multa sanatate iti doresc...ai grija de tine love1.gif tzuc.gif hug.gif

...P.S.-am luat si eu nr tau de tel wink.gif ....mai vb yes.gif

MUltumesc AdeDia draga mea....
Foarte bine...ca ai luat numarul....imi doresc sa ne vedem.....daca reusesc sa-l conving pe sot poate merg cu o saptamna mai repede si atunci sigur...poate avem timp sa ne vedem.... trandafir.gif
perla163
CE FRUMOASA ESTI!!!!!!!!!!!!! si costumul popular e ff frumos............de ce sa radem ........trebuie sa tinem la traditiile si costumele noastre populare,...........si eu am acasa in Romania si-mi place ff mult............numai ca la noi se imbraca lumea putin .......de boboteaza si la baluri cand semai organizeaza cate un bal numit "balul Gospodarilor"""""" si acolo se merge imbracti in costume populare!!!!!!! COMPLIMENTE si abia astept sa vad peste vreun an si Bb al tau in costum popular!!!!!!!!! floare2.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Apr 30 2009, 04:42 PM) *
CE FRUMOASA ESTI!!!!!!!!!!!!! si costumul popular e ff frumos............de ce sa radem ........trebuie sa tinem la traditiile si costumele noastre populare,...........si eu am acasa in Romania si-mi place ff mult............numai ca la noi se imbraca lumea putin .......de boboteaza si la baluri cand semai organizeaza cate un bal numit "balul Gospodarilor"""""" si acolo se merge imbracti in costume populare!!!!!!! COMPLIMENTE si abia astept sa vad peste vreun an si Bb al tau in costum popular!!!!!!!!! floare2.gif floare2.gif

Multumesc frumoasa mea Perla.....
....da este frumos unde se pastreaza obiceiurile vechi.....
...Am vazut ceva frumos pe la VRSFM...sa te ajute DD ca de data asta sa fie asa cum iti doresti...
MUlti pupici... trandafir.gif
ninina
..Cateva poze cu burtica mea mica....facute azi...ultimile trei....

ninina

....in poza asta a iesit cam mare burtica.....este facuta mai spre seara cam pe la ora 19....dar dimineata o am mai mica ca in pozele celelalte....
USA
QUOTE(ninina @ May 11 2009, 06:17 PM) *

eeeeeeteeee ce burticutaaa...a scos bebe nasucull.....esti frumoasa foc asa cu burticutaaa...imi place enorm poza asta...ai o fata de copil nevinovat..Doamne de o fii si fi'ta la fel.....da moartea in bibiloi! love1.gif love1.gif love1.gif
pustiks
Ce burtica frumoasa ai Ninina! Nu-mi vine sa cred ca se vede asa de bine! Astept sa vad cum creste si mai mare si apoi sa vedem cine se ascunde in burtika ta frumoasa. Un pupik pentru burtika si unul pentru mami scump. tzuc.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(USA @ May 11 2009, 07:23 PM) *
eeeeeeteeee ce burticutaaa...a scos bebe nasucull.....esti frumoasa foc asa cu burticutaaa...imi place enorm poza asta...ai o fata de copil nevinovat..Doamne de o fii si fi'ta la fel.....da moartea in bibiloi! love1.gif love1.gif love1.gif

Merci Usa draga mea...este tocmai poza care nu am vrut sa o pun...ca mi se pare ca sunt urata...si tocmai la asta te-ai oprit tu...am pus-o mai mult pt burtica....nu eram pregatita de poze..tocmai iesisem de la baie... rolleyes.gif
....Sunt si eu curioasa sa vedem ce o fi.... oFloare1.gif partners.gif

QUOTE(pustiks @ May 11 2009, 07:24 PM) *
Ce burtica frumoasa ai Ninina! Nu-mi vine sa cred ca se vede asa de bine! Astept sa vad cum creste si mai mare si apoi sa vedem cine se ascunde in burtika ta frumoasa. Un pupik pentru burtika si unul pentru mami scump. tzuc.gif floare2.gif

Pustiks draga mea....timpul trece...deja azi am implinit 18 saptaamni ...suntem deja mari....incetul cu incetul....si daca DD ajuta sa fie totul bine....o sa descoperim si cine s-a ascuns inauntru... trandafir.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ May 12 2009, 02:47 AM) *

....in poza asta a iesit cam mare burtica.....este facuta mai spre seara cam pe la ora 19....dar dimineata o am mai mica ca in pozele celelalte....

Esti asa de frumoasa graviduta!Si bebica incepe sa se arate si el! biggrin.gif Sa dea DD sa fie totul bine si sa nasti un bebic in primul rand sanatos !Pupici multi pt o burticuta frumoasa! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(miky_eryka @ May 11 2009, 08:25 PM) *
Esti asa de frumoasa graviduta!Si bebica incepe sa se arate si el! biggrin.gif Sa dea DD sa fie totul bine si sa nasti un bebic in primul rand sanatos !Pupici multi pt o burticuta frumoasa! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Multumesc mult Miky draga mea.... trandafir.gif
Asa este...ma rog la DD ca sa aibe greija de bebe..si sa-i dea sanatate....
Un pupik pt tine si unul mare pt printesa ta tzuc.gif
raela

Ce frumoasa e mami..si burtica e frumoasa...si creste creste

smile.gif
ninina
QUOTE(raela @ May 11 2009, 08:41 PM) *
Ce frumoasa e mami..si burtica e frumoasa...si creste creste

smile.gif

Merci draga mea....dar nu uita ca vreau sa o vad si eu pe a ta....
E mai mare sau mai mica??? trandafir.gif
Lusha&Zbenguica
frumoasa burtica Ninina...abia astept sa vii sa ne spui ce se ascunde acolo smile.gif
laurab

Ia un bebe la interval..... super.gif si eu o sa fac poze sa va arat... dar cand o sa-mi faca sotul cateva hug.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ May 12 2009, 02:06 AM) *
frumoasa burtica Ninina...abia astept sa vii sa ne spui ce se ascunde acolo smile.gif

partners.gif MUltumesc Lusha draga mea....da...si eu sunt curioasa....speram ca saptamana viitoare ...voi ajunge la un eco...chiar azi am aflat de un medic care este apropae de mine si are 3D....si poate ca o sa se vada ce este bebe...daca nu mai asteptam...sanatos sa fie....
Pupici la papusica ta dulce... trandafir.gif

QUOTE(laurab @ May 12 2009, 01:10 PM) *
Ia un bebe la interval..... super.gif si eu o sa fac poze sa va arat... dar cand o sa-mi faca sotul cateva hug.gif tzuc.gif

Abia astept poze cu burtica ta, draga mea LAura.....sigur ca este fff frumoasa....
Ce ai mai vazut frumos prin BAia MAre.....ma refer la lucrusoare de bebelusi...
ssimmona
Eu nu vazusem pozele ohmy.gif .... minunaaaaat! tzuc.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ May 12 2009, 05:46 PM) *
Eu nu vazusem pozele ohmy.gif .... minunaaaaat! tzuc.gif

tzuc.gif tzuc.gif merci...sa te ajute D-zeu ca peste cateva luni sa fi si tu cu burtica mare... trandafir.gif
LoriG
Te pupacim Ninina! Arati excelent floare2.gif sa fii asa pana la capat! Sarcina usoara! hug.gif tzuc.gif
gabrielle2003
si noi am vazut o burtik frumoasa care creste mereu
sa ai grija de voi si asteptam sa ne incanti mereu cu voi doi
ninina
QUOTE(LoriG @ May 14 2009, 12:47 AM) *
Te pupacim Ninina! Arati excelent floare2.gif sa fii asa pana la capat! Sarcina usoara! hug.gif tzuc.gif

MUltumesc mult draga mea Lori.... trandafir.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ May 14 2009, 12:50 AM) *
si noi am vazut o burtik frumoasa care creste mereu
sa ai grija de voi si asteptam sa ne incanti mereu cu voi doi

DA GAbrielle..mi s-a parut ca acum de o saptamana chiar a crescut ...mai mult ca de obicei....desi in pozele pe care le voi pune acum de la nunta...parca nu se vede burtica....
ninina
Pozele de la Arad....
..putina odihna si relaxare e buna oricand....

...eu cu al mau iubit...

ssimmona
Hmmm...iubaretilor frumosi! super.gif
Mai vrem poze! rolleyes.gif
ninina
Am colindat locurile frumoase din imprejurimi....

ninina
O poza...cu o persoana minunata...AdeDia....

---pe malul Muresului.....

....LA nunta....foarte obositi...
ssimmona
Frumosi! super.gif
Si AdeDia e o draguta! oFloare.gif
ninina
QUOTE(ssimmona @ May 19 2009, 12:46 PM) *
Hmmm...iubaretilor frumosi! super.gif
Mai vrem poze! rolleyes.gif

QUOTE(ssimmona @ May 19 2009, 01:06 PM) *
Frumosi! super.gif
Si AdeDia e o draguta! oFloare.gif

MUltumesc ....Simona...si tu esti o frumoasa..... partners.gif
ninina
Doua poze cu mirii....

raela
QUOTE(ninina @ May 19 2009, 12:00 PM) *
O poza...cu o persoana minunata...AdeDia....

---pe malul Muresului.....

....LA nunta....foarte obositi...

ce frumusei amandoi...
smile.gif

Va pup.

Eram asa nerabdatoare smile.gif
raela
QUOTE(ninina @ May 19 2009, 11:49 AM) *
Am colindat locurile frumoase din imprejurimi....

Esti f frumoasa!

O sa ai un bebe superb
smile.gif
ninina
..o poza cu noi in biserica....cam pictisiti....era tare cald...
roxanne
QUOTE(ninina @ May 11 2009, 05:09 PM) *
..Cateva poze cu burtica mea mica....facute azi...ultimile trei....

Draga de tine wub.gif radiezi toata de bucurie...nu stiu cine n-ar fi fericit in preajama ta... hug.gif tzuc.gif floare2.gif
AdeDia
...ceau Ninina....ma bucur ca ati ajuns cu bine....m-am tot gandit la voi si ieri,dar nu am reusit sa te sun...am fost tare stresata cu Cristi si cu Adela...s-au imbolnavit amandoi....acum deja merg spre bine,dar ieri a fost de groaza doh.gif sad.gif ...din acest motiv m-am si invoit astazi de la lucru...

....ffffff frumoase poze ati facut la Arad rolleyes.gif floare2.gif ...voi 2 faceti ca pozele sa fie mai frumoase...ma bucur ca ne-am intalnit...sambata seara,pe tramvai in drum spre casa cand le-am spus fetelor cat e ceasul,au zis...'da cand a trecut asa repede timpul?'...ne-am simtit f bine alaturi de voi... love1.gif tzuc.gif hug.gif

...frumoase si pozele de la nunta...chiar a fost fff cald Duminica doh.gif ...

...va pup si mai vb yes.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(raela @ May 19 2009, 01:12 PM) *
ce frumusei amandoi...
smile.gif

Va pup.

Eram asa nerabdatoare smile.gif

Multumim RAela ...draga mea....esti tare dragutza..... trandafir.gif

QUOTE(raela @ May 19 2009, 01:14 PM) *
Esti f frumoasa!

O sa ai un bebe superb
smile.gif

,,,,pai.....sanatos sa fie...oricum pt noi va fi cel mai dulce si mai frumos....exact cum va fi si puiul tau pt tine...nu-i asa? partners.gif

QUOTE(roxanne @ May 19 2009, 01:22 PM) *
Draga de tine wub.gif radiezi toata de bucurie...nu stiu cine n-ar fi fericit in preajama ta... hug.gif tzuc.gif floare2.gif

DA Roxane dragutza mea....sunt fericita...mai ales ca il simnt pe bebe destul de des...si de puternic sa zic asa....are clipele lui de joaca deja....maine merg la eco...ma rog la DD sa vin cu vesti bune...
QUOTE(AdeDia @ May 19 2009, 02:36 PM) *
...ceau Ninina....ma bucur ca ati ajuns cu bine....m-am tot gandit la voi si ieri,dar nu am reusit sa te sun...am fost tare stresata cu Cristi si cu Adela...s-au imbolnavit amandoi....acum deja merg spre bine,dar ieri a fost de groaza doh.gif sad.gif ...din acest motiv m-am si invoit astazi de la lucru...

....ffffff frumoase poze ati facut la Arad rolleyes.gif floare2.gif ...voi 2 faceti ca pozele sa fie mai frumoase...ma bucur ca ne-am intalnit...sambata seara,pe tramvai in drum spre casa cand le-am spus fetelor cat e ceasul,au zis...'da cand a trecut asa repede timpul?'...ne-am simtit f bine alaturi de voi... love1.gif tzuc.gif hug.gif

...frumoase si pozele de la nunta...chiar a fost fff cald Duminica doh.gif ...

...va pup si mai vb yes.gif tzuc.gif

Mii de pupici pt tine draga mea....
SA sti ca am mancat cele mai bune prajituri....daca iti zic ca am terminat prejiturelele cu foi de napolitane in seara aia..nustiu daca ma crezi...cu sora mea si cu colega ei.....au fsot super, super apetisante,,,,, eating.gif ...chiar ma gandeam sa.ti cer reteta...cand ai timp.... tzuc.gif
Si noi ne-am simntit minunat alturi de voi..... trandafir.gif
floare2.gif
stefi-dani
Superbe pozele yes.gif ,la fel si voi yes.gif ................dar ce sa zic de burtika, e cea mai frumoasa....asta este v-a luat-o inainte,ea e cea mai frumoasa biggrin.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(stefi-dani @ May 19 2009, 09:14 PM) *
Superbe pozele yes.gif ,la fel si voi yes.gif ................dar ce sa zic de burtika, e cea mai frumoasa....asta este v-a luat-o inainte,ea e cea mai frumoasa biggrin.gif tzuc.gif

Ce dragutza esti Stefy draga mea..... partners.gif
...DA bucrticutza este inca mica....dar eu care o aveam plata....deja o simnt mare....cand ma aplec...parca ma tine ceva....
...IAr bebe este jucaus nu gluma....de cateva ori pe zi se joaca pe acolo.... oFloare1.gif
ninina
QUOTE(ninina @ May 19 2009, 01:20 PM) *
..o poza cu noi in biserica....cam pictisiti....era tare cald...

Acum am vazut mai bine poza asta....zici ca suntem la mort...nu la nunta..... liwlol.gif .....ma apucat rasul ce fete aveam amandoi....
Deci sa nu va speriati de noi...
USA
QUOTE(ninina @ May 19 2009, 10:27 PM) *
Acum am vazut mai bine poza asta....zici ca suntem la mort...nu la nunta..... liwlol.gif .....ma apucat rasul ce fete aveam amandoi....
Deci sa nu va speriati de noi...

Mie chiar imi place....Doar sunteti in biserica ..inca nu la restaurant..asa ca serios..ce mai....
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.