Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
nalya
Pentru tine trandafir.gif
MIMI76

pustiks
La multi ani Ninina!
G.Raluca
EMY2000
roxanne
ninina
QUOTE(nalya @ Mar 8 2009, 02:29 AM) *
Pentru tine trandafir.gif

QUOTE(MIMI76 @ Mar 8 2009, 11:16 AM) *

QUOTE(pustiks @ Mar 8 2009, 11:24 AM) *
La multi ani Ninina!

QUOTE(G.Raluca @ Mar 8 2009, 04:29 PM) *

QUOTE(EMY2000 @ Mar 8 2009, 05:17 PM) *

Fetelor sunteti tare dragute.....
VA multumesc din suflet....mi-ati sadit primavara in suflet... trandafir.gif
ninina
QUOTE(roxana30 @ Mar 8 2009, 11:54 PM) *

Multumesc Roxana draga...
laura83
LA MULTI ANI!!!!

ninina
QUOTE(laura83 @ Mar 9 2009, 12:47 PM) *
LA MULTI ANI!!!!

LAura esti o dulce iti multumesc tare mult....
laura83
QUOTE(ninina @ Mar 9 2009, 11:02 AM) *
LAura esti o dulce iti multumesc tare mult....

seaman cu cine ma lauda partners.gif
ninina
QUOTE(laura83 @ Mar 9 2009, 02:13 PM) *
seaman cu cine ma lauda partners.gif

tzuc.gif hug.gif hug.gif partners.gif
Un votic de la noi... trandafir.gif
liviuta
QUOTE(ninina @ Mar 1 2009, 07:03 PM) *
...am mai gasit una.... oFloare1.gif

Sunteti tare frumosi floare2.gif Un cuplu minunat,va doresc tot binele din lume,sanatate,fericire,impliniri iar jucaus.gif care va veni sa umple sufletul de bucurii oFloare.gif
ninina
QUOTE(liviuta @ Mar 11 2009, 09:15 PM) *
Sunteti tare frumosi floare2.gif Un cuplu minunat,va doresc tot binele din lume,sanatate,fericire,impliniri iar jucaus.gif care va veni sa umple sufletul de bucurii oFloare.gif

Multumesc mult Liviuta.....la fel iti dorescsi tie...un bebe dulce si scump..... oFloare1.gif
Si voi sunteti un cuplu dragut....
Ps...poate ne vedem....cand veniti acasa... rolleyes.gif
liviuta
QUOTE(ninina @ Mar 11 2009, 06:50 PM) *
Multumesc mult Liviuta.....la fel iti dorescsi tie...un bebe dulce si scump..... oFloare1.gif
Si voi sunteti un cuplu dragut....
Ps...poate ne vedem....cand veniti acasa... rolleyes.gif

hug.gif .........mi-ar face mare placere sa ne intalnim super.gif
ninina
QUOTE(liviuta @ Mar 12 2009, 08:05 PM) *
hug.gif .........mi-ar face mare placere sa ne intalnim super.gif

tzuc.gif hug.gif tzuc.gif da si mie la fel draga mea...cine stie ce ne aduce viitorul.... trandafir.gif
pustiks
QUOTE(ninina @ Mar 1 2009, 08:03 PM) *
...am mai gasit una.... oFloare1.gif

Ce frumosi sunteti! Parca ati fi 2 vedete din filme! Sa fiti mereu asa fericiti si sa va iubiti mereu la fel de mult ca acum! Peste cateva luni o sa pui poze cu bebicul tau! bananab.gif bananab.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Mar 12 2009, 09:08 PM) *
Ce frumosi sunteti! Parca ati fi 2 vedete din filme! Sa fiti mereu asa fericiti si sa va iubiti mereu la fel de mult ca acum! Peste cateva luni o sa pui poze cu bebicul tau! bananab.gif bananab.gif

Multumesc mult Pustik draga mea...esti o dulce....
sa ma ajute Dumnezeu si sa fie totul bine...sa-mi tin bebe in brate cat mai curand...si bineinteles sa pun poze....
Te astept si pe tine la mamici....ai sa vezi ca vine barza si la tine numai sa vina sotul acasa... oFloare1.gif trandafir.gif
pustiks
QUOTE(ninina @ Mar 12 2009, 08:27 PM) *
Multumesc mult Pustik draga mea...esti o dulce....
sa ma ajute Dumnezeu si sa fie totul bine...sa-mi tin bebe in brate cat mai curand...si bineinteles sa pun poze....
Te astept si pe tine la mamici....ai sa vezi ca vine barza si la tine numai sa vina sotul acasa... oFloare1.gif trandafir.gif

Bineinteles ca va fi totul bine cu bebicul tau scumpa mea. Nici sa nu te gandesti ca poate sa fie altfel. Dumnezeu are grija de voi. tzuc.gif
Asa zic si eu ca va veni barza si la mine dupa ce se intoarce sotul. Oricum, nu ne mai stresam. Acum ca a plecat mi-am dat seama ca in loc sa profitam de momentele petrecute impreuna noi ne stresam pt bebe. Asa ca atunci cand vine profitam unul de altul si atat. oFloare1.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Mar 12 2009, 11:13 PM) *
Bineinteles ca va fi totul bine cu bebicul tau scumpa mea. Nici sa nu te gandesti ca poate sa fie altfel. Dumnezeu are grija de voi. tzuc.gif
Asa zic si eu ca va veni barza si la mine dupa ce se intoarce sotul. Oricum, nu ne mai stresam. Acum ca a plecat mi-am dat seama ca in loc sa profitam de momentele petrecute impreuna noi ne stresam pt bebe. Asa ca atunci cand vine profitam unul de altul si atat. oFloare1.gif

Foarte bine te-ai gandit Pustiks...asa este ...trebuie sa profitam de momentele frumoase ale vietii...ca si eu acum de exemplu ma mai stresez gandidu.ma daca bebe e bine....daca ...il ajuta ce mananc....daca .....si tot daca....si nu ma bucur si nu sunt fericita ca am ceva in burtica....ar trebui sa ma incred mai mult in Dumnezeu..si ar fi mai bine....dar totul vreau sa fac eu.....
Chiar si dupa ce aveam testele pozitive...imi era frica sa ma bucur prea tare....nu e bine asa....
CAt mai sta sotul tau plecat? trandafir.gif
roxikira
QUOTE(ninina @ Nov 12 2008, 03:49 PM) *

Asta e clar una dintre cele mai frumoase poze pe care le-am vazut in viata mea smile.gif Parca sunteti doi ingeri smile.gif Ce superba e!!!!! Ce frumos sunteti!!!Super!!!! super.gif
Am si uitat ce vroiam defapt sa te rog liwlol.gif M-ai dat gata cu poza asta smile.gif

aaaa...gata stiu...mi-am adus aminte smile.gif Mi-a zis Ramo intr-o seara ca te pricepi la masti si tratamente naturiste smile.gif Vroiam sa te intreb din cate retete de masti ai postat pe care crezi tu ca ar trebui sa o incerc. Am o alergie tampita de la toate cremele si produsele cosmetice de fata de vreo 6 luni. De cand ma stiu am avut tenul extraordinar de uscat si trebuia sa ma dau tot timpul cu crema ca sa nu ma cojesc si sa-mi cada fata liwlol.gif Dar nu stiu din ce motiv nu imi mai prieste nimic...cum ma dau cu crema...cum ma inrosesc...imi apar niste blande mici pe toata fata,care in prima faza ustura foarte tare dupa care daca nu ma spal repede cu apa incep sa ma manace. Daca ma spal cu apa imi trece instantaneu wacko.gif ...e foarte ciudat smile.gif
O sa merg la un dermato sa vad ce zice...dar pana atunci am zis sa incerc o masca...ceva pentru hidratare...ca am pielea de pe fata foarte aspra si uscata...Ai vreo idee?
ninina
QUOTE(roxikira @ Mar 14 2009, 03:49 PM) *
Asta e clar una dintre cele mai frumoase poze pe care le-am vazut in viata mea smile.gif Parca sunteti doi ingeri smile.gif Ce superba e!!!!! Ce frumos sunteti!!!Super!!!! super.gif
Am si uitat ce vroiam defapt sa te rog liwlol.gif M-ai dat gata cu poza asta smile.gif

aaaa...gata stiu...mi-am adus aminte smile.gif Mi-a zis Ramo intr-o seara ca te pricepi la masti si tratamente naturiste smile.gif Vroiam sa te intreb din cate retete de masti ai postat pe care crezi tu ca ar trebui sa o incerc. Am o alergie tampita de la toate cremele si produsele cosmetice de fata de vreo 6 luni. De cand ma stiu am avut tenul extraordinar de uscat si trebuia sa ma dau tot timpul cu crema ca sa nu ma cojesc si sa-mi cada fata liwlol.gif Dar nu stiu din ce motiv nu imi mai prieste nimic...cum ma dau cu crema...cum ma inrosesc...imi apar niste blande mici pe toata fata,care in prima faza ustura foarte tare dupa care daca nu ma spal repede cu apa incep sa ma manace. Daca ma spal cu apa imi trece instantaneu wacko.gif ...e foarte ciudat smile.gif
O sa merg la un dermato sa vad ce zice...dar pana atunci am zis sa incerc o masca...ceva pentru hidratare...ca am pielea de pe fata foarte aspra si uscata...Ai vreo idee?

Buna Roxikira.....esti o draguta....iti multutumesc tare mult pentru complimente.... tzuc.gif hug.gif
Cat despre masca..ce as putea sa-ti spun....si eu am tenul foarte uscat...si sensibil....
Poti sa citesti la topicul MAsti...de la mine de la blog....despre musetel...face minuni....e tare bun pt tenurile sensibile....
....si...mie de exemplu imi face tare bine..uleiul de masline..cu mere si cu ou....
...seara folosesc ulei de migdale....asa fain calmeaza fata.....
aveam ceva reteta si pentru tenurile foarte sensibile si care se rosesc....dar sa vad...ca nustiu unde o am.... spalvase.gif
roxikira
QUOTE(ninina @ Mar 14 2009, 06:49 PM) *
Buna Roxikira.....esti o draguta....iti multutumesc tare mult pentru complimente.... tzuc.gif hug.gif
Cat despre masca..ce as putea sa-ti spun....si eu am tenul foarte uscat...si sensibil....
Poti sa citesti la topicul MAsti...de la mine de la blog....despre musetel...face minuni....e tare bun pt tenurile sensibile....
....si...mie de exemplu imi face tare bine..uleiul de masline..cu mere si cu ou....
...seara folosesc ulei de migdale....asa fain calmeaza fata.....
aveam ceva reteta si pentru tenurile foarte sensibile si care se rosesc....dar sa vad...ca nustiu unde o am.... spalvase.gif

Mersi mult smile.gif O sa incerc cu musetel si ce ai mai zis tu smile.gif Daca gasesti masca ptr tenuri foarte sensibile te rog sa iti aduci aminte si de mine floare2.gif
Acum ma pun si citesc si imi notez...smile.gif
ninina
QUOTE(roxikira @ Mar 15 2009, 03:19 AM) *
Mersi mult smile.gif O sa incerc cu musetel si ce ai mai zis tu smile.gif Daca gasesti masca ptr tenuri foarte sensibile te rog sa iti aduci aminte si de mine floare2.gif
Acum ma pun si citesc si imi notez...smile.gif

Roxi iubita iti scriu la MAsti naturale, bine?
trandafir.gif tzuc.gif hug.gif
Saya
QUOTE(ninina @ Mar 1 2009, 06:58 PM) *

foarte frumoase pozele! ohmy.gif am vrut sa vad ceva despre tine despre sarcina cand ne pui poze cu burticuta....please....sanatate multa...ce frumosi sunteti ca doi ingeri!
ninina
QUOTE(ocristina @ Mar 15 2009, 04:37 PM) *
foarte frumoase pozele! ohmy.gif am vrut sa vad ceva despre tine despre sarcina cand ne pui poze cu burticuta....please....sanatate multa...ce frumosi sunteti ca doi ingeri!

Cristina multumesc de vizita...esti o draguta..... trandafir.gif
Poze cu burtica nustiu cand o sa pun...cand o sa creasca ca acum e tare mica....defapt nu a crescut aproape deloc...
...dar fi sigura ca nu vor lipsi pozele cu burtica....
...despre sarcina singurele poze sunt cele cu surpriza pentru sotul meu...cu testuletul si cutiuta muzicala...sigur le-ai vazut....
Multi pupici..si DD va avea grija si de tine...si in curand ne vei da marea veste....pupici... trandafir.gif
pustiks
QUOTE(ninina @ Mar 13 2009, 10:54 AM) *
Foarte bine te-ai gandit Pustiks...asa este ...trebuie sa profitam de momentele frumoase ale vietii...ca si eu acum de exemplu ma mai stresez gandidu.ma daca bebe e bine....daca ...il ajuta ce mananc....daca .....si tot daca....si nu ma bucur si nu sunt fericita ca am ceva in burtica....ar trebui sa ma incred mai mult in Dumnezeu..si ar fi mai bine....dar totul vreau sa fac eu.....
Chiar si dupa ce aveam testele pozitive...imi era frica sa ma bucur prea tare....nu e bine asa....
CAt mai sta sotul tau plecat? trandafir.gif

Ai grija de tine si nu te mai stresa. De data asta va fi bine. Sunt sigura ca ceea ce mananci ii place bebelului tau ca altfel ai da afara. Cand obtii prima poza la eco sa ne-o pui si noua aici. oFloare1.gif
Sotul meu mai are mult pana vine, abia la vara se intoarce. Asa ca atunci cand vine sigur o sa neintereseze mai mult sa profitam de fiecare moment impreuna, fara sa ne stresam pt bebe.
ninina
QUOTE(pustiks @ Mar 15 2009, 05:21 PM) *
Ai grija de tine si nu te mai stresa. De data asta va fi bine. Sunt sigura ca ceea ce mananci ii place bebelului tau ca altfel ai da afara. Cand obtii prima poza la eco sa ne-o pui si noua aici. oFloare1.gif
Sotul meu mai are mult pana vine, abia la vara se intoarce. Asa ca atunci cand vine sigur o sa neintereseze mai mult sa profitam de fiecare moment impreuna, fara sa ne stresam pt bebe.

tzuc.gif hug.gif imi esti draga Pustiks...esti o femeie puternica .....dar ...sa sti ca va trece timpul repede...mai ales ca mereu esti ocupata cu scoala...cand o sa.iei vacanta o sa vina si sotul tau acasa....si o sa va bucurati unul de altul... trandafir.gif
Sigur iubita mea...ca voi pune poze de la eco...sper sa.mi dea ceva imprimat... doh.gif
Te Imbratisez... trandafir.gif
pustiks
QUOTE(ninina @ Mar 15 2009, 03:58 PM) *
tzuc.gif hug.gif imi esti draga Pustiks...esti o femeie puternica .....dar ...sa sti ca va trece timpul repede...mai ales ca mereu esti ocupata cu scoala...cand o sa.iei vacanta o sa vina si sotul tau acasa....si o sa va bucurati unul de altul... trandafir.gif
Sigur iubita mea...ca voi pune poze de la eco...sper sa.mi dea ceva imprimat... doh.gif
Te Imbratisez... trandafir.gif

Si tu imi esti tare draga, scumpa mea. Dar cred ca stiai asta deja. Eu sunt deja curioasa cum va arata copilul tau si cu cine va semana ca sunteti amandoi asa frumosi... floare2.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Mar 15 2009, 06:27 PM) *
Si tu imi esti tare draga, scumpa mea. Dar cred ca stiai asta deja. Eu sunt deja curioasa cum va arata copilul tau si cu cine va semana ca sunteti amandoi asa frumosi... floare2.gif

tzuc.gif hug.gif
Coppilul nostru...pai ...pune o poza cu mine peste sotul...si vezi ce iese liwlol.gif .....daca Dd ajuta...sigur o sa vezi poze....si o sa.mi spui si cu cine seamana... trandafir.gif
Alondra
Ninina, ce mai faci?Si eu vreau o poza cu burtica ta de acum, ai peste 10 saptamani, deci ar trebui sa se vada ceva! biggrin.gif gravida.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Mar 17 2009, 08:59 PM) *
Ninina, ce mai faci?Si eu vreau o poza cu burtica ta de acum, ai peste 10 saptamani, deci ar trebui sa se vada ceva! biggrin.gif gravida.gif

Draguta mea frumoasa....sa sti ca este putin umflata liwlol.gif ...dar nustiu daca o fi de la mancare sau de la bebe liwlol.gif hug.gif
...Mai facut sa ma uit la burta......si sa sti ca e mai mare ca deobicei....cred ca m-am umflat de la urzici liwlol.gif
Sigur iubita mea...ca o sa pun poze...doar ca acum e frig...si daca imi rodic bluza...ma congelez.... tongue.gif
Maine vin la tort sa sti.....ca ai zis ca imi dai si mie... eating.gif
ninina
Am promis.....nu prea sunt reusite pozele....doar asa ca idee.....

...asta este facuta de aproape...dar nu am burtica asa mare...
ana80
ce burtica frumoasa ai ,scumpa ninina!
sa va dea D-ZEU multa sanatate !
pupam dulce o viitoare mamica de nota 10! floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Alondra
Multumim Ninina pt poze! Burticutza gravida.gif incepe sa creasca, sa va faceti mari si sanatosi! tzuc.gif love1.gif
ninina
Aici burtica mea mai inainte....eram...cam plata.... tongue.gif

...ultima nu e prea reusita...dar...se vede putin... oFloare1.gif
ninina
QUOTE(ana80 @ Mar 18 2009, 09:45 PM) *
ce burtica frumoasa ai ,scumpa ninina!
sa va dea D-ZEU multa sanatate !
pupam dulce o viitoare mamica de nota 10! floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Multumesc Ana....esti o dulce ca intodeauna....
Te imbratisez frumoasa mamica...si pe tine si pe printesa ta.... tzuc.gif
QUOTE(alondramona @ Mar 18 2009, 09:46 PM) *
Multumim Ninina pt poze! Burticutza gravida.gif incepe sa creasca, sa va faceti mari si sanatosi! tzuc.gif love1.gif

tzuc.gif hug.gif ...da sa ne ajute Dumnezeu....incetul cu incetul...sotul toata ziua imi zice ca vrea sa ma vada cu burtica mare....inca e nesigur ca e bebe..pana nu vede burtica...e tare comic....
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Mar 18 2009, 09:39 PM) *

cum spui tu ca nu se vede?
uite ce burtik frumoasa avem aici rolleyes.gif
stai sa vezi cum va creste.............te vei minuna si tu wub.gif
pupici la ingerashul ascuns acolo
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Mar 18 2009, 11:36 PM) *
cum spui tu ca nu se vede?
uite ce burtik frumoasa avem aici rolleyes.gif
stai sa vezi cum va creste.............te vei minuna si tu wub.gif
pupici la ingerashul ascuns acolo

tzuc.gif hug.gif ....merci iubita mea Gabriele..... trandafir.gif
...astept ...sa mai creasca putin...sa vad clar ca am ceva in burtica..... rolleyes.gif
Pupici si tie si puisorului tau.... trandafir.gif hug.gif
dariamidan

m-am delectat pana acum prin topicul tau cu ale voastre poze.O pereche minunata si tanara care emana frumusete, iubire si multa luminozitate.Felicitari, minunate fotografii.Sa fiti sanatosi, sarcina usoara si sa va iubiti mereu mult, mult!!! trandafir.gif
ninina
QUOTE(dariamidan @ Mar 19 2009, 01:02 PM) *

m-am delectat pana acum prin topicul tau cu ale voastre poze.O pereche minunata si tanara care emana frumusete, iubire si multa luminozitate.Felicitari, minunate fotografii.Sa fiti sanatosi, sarcina usoara si sa va iubiti mereu mult, mult!!! trandafir.gif

Multumesc multa draga mea Daria..... trandafir.gif
Sarcina usoara iti doresc si eu tie...bebe sanatos...si nastere usoara...iar pe urma poze cu puiorul tau.... hug.gif
Saya
super.gif
QUOTE(ninina @ Mar 18 2009, 07:39 PM) *

mai ninina ce fericire se cunoaste burticuta draga mea!sa te ingrijesti si sa papi ce-i place si lui bb sa fie bine pupici si la burticuta!
ssimmona
Ce burtica frumoasa are mami Ninina!!!!!!!!!!! super.gif
Si se vedeeee!!! Pupici la burtici!!!!!!!!!!!!!!! partners.gif

De cand asteptam pozele astea!!! trandafir.gif

giulia_0319
am vazut burtica lui ninina!am vazut burtica lui ninina! guitar.gif super.gif super.gif super.gif sarcina usoara in continuare, scumpa! trandafir.gif
ninina
QUOTE(ocristina @ Mar 19 2009, 03:59 PM) *
super.gif
mai ninina ce fericire se cunoaste burticuta draga mea!sa te ingrijesti si sa papi ce-i place si lui bb sa fie bine pupici si la burticuta!

Multumesc tare mult Cristina dulce....sper din tot sufelt ca foarte curand..sa vad si eu burica ta...fi plina de speranta....si DD iti va trimite jucaus.gif hug.gif

QUOTE(ssimmona @ Mar 19 2009, 04:09 PM) *
Ce burtica frumoasa are mami Ninina!!!!!!!!!!! super.gif
Si se vedeeee!!! Pupici la burtici!!!!!!!!!!!!!!! partners.gif

De cand asteptam pozele astea!!! trandafir.gif

Ce simpatica esti iubita mea....
In curand voi vedea poze si cu burtica ai sa vezi.... hug.gif
Multi pupici.... tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(giulia_0319 @ Mar 19 2009, 04:12 PM) *
am vazut burtica lui ninina!am vazut burtica lui ninina! guitar.gif super.gif super.gif super.gif sarcina usoara in continuare, scumpa! trandafir.gif

hug.gif Ce draguta esti....Multumesc fata frumoasa.....sa sti ca azi m-am gandit la tine...ai doar cu un an mai mult ca mine...si deja ai baiat mare...si mie imi este frica si acum...ca nu voi sti sa am grija de bebe...ca nu voi sti sa.i dau o educatie....am asa o teama....iar...tu de tanara...ai fsot o curajoasa...si esti si acum....te admir tzuc.gif hug.gif
perla163
NININA;CRESTE samburelul!!!!!!!!!!!!!! ce frumos!!!!!!!!!!!nu-ti mai face atatea ganduri,lasa ca DD iti va da puterea sa-l cresti bine......te pupik si iti urez numai bine partners.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Mar 22 2009, 12:34 PM) *
NININA;CRESTE samburelul!!!!!!!!!!!!!! ce frumos!!!!!!!!!!!nu-ti mai face atatea ganduri,lasa ca DD iti va da puterea sa-l cresti bine......te pupik si iti urez numai bine partners.gif floare2.gif

Perla esti o fata deosebita....o fata minunata....iti doresc din tot sufeltul sa iti dea Dumnezeu un bebe pentru sufeltul tau minunat....
Multumesc de incurajari... trandafir.gif
Te imbratisez mult.... trandafir.gif
perla163
SI EU TE IMBRATISEZ CU DRAG SI MULTUMESC DE VORBELE FRUMOASE.......ITI DORESC TOT BINELE DIN LUME!!!!!!!!! SOTIORUL TAU CE ZICE ,ACUMA CA INCEPE SA SE VADA BURTIKUTA? floare2.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Mar 23 2009, 04:16 AM) *
SI EU TE IMBRATISEZ CU DRAG SI MULTUMESC DE VORBELE FRUMOASE.......ITI DORESC TOT BINELE DIN LUME!!!!!!!!! SOTIORUL TAU CE ZICE ,ACUMA CA INCEPE SA SE VADA BURTIKUTA? floare2.gif

tzuc.gif Sotul meu....acum vrea sa mergem la eco...sa-l vada....pana acum zicea ca nu e nevoie sa merg la eco....mai rar...odata la 2 sau 3 luni....acum...nu mai zice...vrea sa vada si el portocala.... trandafir.gif
Te pupik.....si sper sa vin curand cu vesti de la eco.... trandafir.gif
liviuta
Wow.....ce burtica frumusica si scumpica super.gif Sa va ajute DD sa cresteti mari!Pupik dulcik pe gravida.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.