Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(max @ Feb 18 2009, 10:19 PM) *
nu-ti spun decat ca mi-esti tare draga.........(dojana o citesti printre randuri...) tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

si tu la fel imi esti draga Max....multi pupici la o mamica frumoasa si la puisorul ei.... trandafir.gif

QUOTE(alondramona @ Feb 18 2009, 10:19 PM) *
smile.gif Da, vezi, toate te certam pt ca ne facem griji pt tine, asculta-ti sotul, pe langa sosete si o geaca un fular o caciula, e totusi iarna si la tine se vede si se si simte...stiu ca nu-ti place frigul si vrei vara, ca si mine de altfel..dar decat sa tragi dupa aceea, mai bine suporti hainele groase pe tine, nu mami? Cum spune si pustiks, dupa atata chinuiala......samburelul....ai grija de tine! tzuc.gif mami!

Da.....adevarul e ca mai mult stau prin casa...mai ies pana la bucatarie..dar in fuga....
Promit sa va ascult..... tzuc.gif hug.gif si sa fiu si eu mai responsabila...ca clar ca mie imi fac rau...si la bebe....
D cand am fsot mica...mami, si tati toata ziua erau cu gura pe mine...sa ma imbrac..sa.mi pun ceva pe cap....si vad ca tot mica am rams....ca si acum la fel .... trandafir.gif
pustiks
QUOTE(ninina @ Feb 18 2009, 08:23 PM) *
D cand am fsot mica...mami, si tati toata ziua erau cu gura pe mine...sa ma imbrac..sa.mi pun ceva pe cap....si vad ca tot mica am rams....ca si acum la fel .... trandafir.gif

Am inteles, te batem la cap exact ca parintii tai si te facem sa te simti copil. E bine totusi sa fii si copil, nu? Pana vine bebele ca apoi...o sa vezi tu ce il bati la cap pe copilul tau. floare2.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Feb 18 2009, 10:30 PM) *
Am inteles, te batem la cap exact ca parintii tai si te facem sa te simti copil. E bine totusi sa fii si copil, nu? Pana vine bebele ca apoi...o sa vezi tu ce il bati la cap pe copilul tau. floare2.gif

tzuc.gif hug.gif Asa este,,,,,bebe meu nu are voi sa umble dezbracat...prin frig.... laugh.gif oFloare1.gif
G.Raluca
Ce-ti fac fetele astea ,ninina...te cearta?...sa sti ca le dau perfecta dreptate yes.gif .
Tare sunteti frumusei..imi place si omul de zapada cel imens tzuc.gif

ninina
QUOTE(G.Raluca @ Feb 18 2009, 10:39 PM) *
Ce-ti fac fetele astea ,ninina...te cearta?...sa sti ca le dau perfecta dreptate yes.gif .
Tare sunteti frumusei..imi place si omul de zapada cel imens tzuc.gif

MA cearta pentru ca ma iubesc...sunt sigura.....
Nu prea frumusei....cam ciufulita....asa ca pe langa casa.... laugh.gif
Sa nu iti zic...ca a trebuit sa ne ajute si mami si tati sa ridicam un bulgare de ala sa.l punem sus... liwlol.gif
Multumesc mult draga mea.... trandafir.gif
G.Raluca
QUOTE(ninina @ Feb 18 2009, 09:43 PM) *
MA cearta pentru ca ma iubesc...sunt sigura.....
Nu prea frumusei....cam ciufulita....asa ca pe langa casa.... laugh.gif
Sa nu iti zic...ca a trebuit sa ne ajute si mami si tati sa ridicam un bulgare de ala sa.l punem sus... liwlol.gif
Multumesc mult draga mea.... trandafir.gif

Lasa ca tot frumoasa esti ...pai sa sti ca mi-am inchipuit ca a fost de munca nu gluma la omul ala de zapada rolleyes.gif
Te pup ...ai grija de tine hug.gif
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Feb 18 2009, 10:47 PM) *
Lasa ca tot frumoasa esti ...pai sa sti ca mi-am inchipuit ca a fost de munca nu gluma la omul ala de zapada rolleyes.gif
Te pup ...ai grija de tine hug.gif

Multumesc iubita mea..... trandafir.gif trandafir.gif
Multi pupici... tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Feb 18 2009, 06:44 PM) *
Am facut om de zapada.......va place....?

S-a facut seara pana la-m terminat liwlol.gif

Frumoasa mea ...e drept cam dezbracatica....cine nu te poate iubi pe tine? partners.gif
ninina
QUOTE(rux25 @ Feb 19 2009, 02:23 PM) *
Frumoasa mea ...e drept cam dezbracatica....cine nu te poate iubi pe tine? partners.gif

hug.gif tzuc.gif Ruxi iubita....tocmai asta ma intrebam eu...cine nu te poate iubi pe tine? hug.gif
Te astept la MAramures.......sa vizitezi fosta capitala a Maramuresului...adica satul meu.... trandafir.gif
Daca imi spu ca vi...bag omul de zapada la congelator....si il tin pana vi super.gif
Multi pupici tzuc.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Feb 19 2009, 12:29 PM) *
hug.gif tzuc.gif Ruxi iubita....tocmai asta ma intrebam eu...cine nu te poate iubi pe tine? hug.gif
Te astept la MAramures.......sa vizitezi fosta capitala a Maramuresului...adica satul meu.... trandafir.gif
Daca imi spu ca vi...bag omul de zapada la congelator....si il tin pana vi super.gif
Multi pupici tzuc.gif

Doamne cat poti fi de scumpa si cat imi poti fi de draga Ninina partners.gif partners.gif partners.gif
G.Raluca
Iti multumesc ,esti o draguta! Numai bine-ti doresc! tzuc.gif
bufnitica
QUOTE(alondramona @ Oct 22 2008, 08:18 PM) *
Maaamaa..ce frumosi sunteti! wub.gif Aici parca e o scena dintr-un film!SUPER! eusa_clap.gif

Sunteti superbi amandoi felicitari si multa sanatate partners.gif si o sa aveti o minune de ingeras rolleyes.gif trandafir.gif
bufnitica
Ce pot sa spun mati lasat fara cuvinte trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif inger.gif
Sunteti un cuplu minunat radiati de fericirea trandafir.gif trandafir.gif bravo nu mai vazusem de mult un cuplu atat de bine legat
inc-o data felicitari si sa va tina D-zeu toata viata uniti exact cum sunteti acum
bufnitica

Esti un inger inger.gif inger.gif cazut pe pamant
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Feb 27 2009, 11:57 PM) *
Iti multumesc ,esti o draguta! Numai bine-ti doresc! tzuc.gif

Multumesc Raluca...esti o dulce..Te imbratisez..... trandafir.gif oFloare1.gif

QUOTE(bufnitica @ Feb 28 2009, 05:15 PM) *
Sunteti superbi amandoi felicitari si multa sanatate partners.gif si o sa aveti o minune de ingeras rolleyes.gif trandafir.gif

QUOTE(bufnitica @ Feb 28 2009, 05:23 PM) *
Ce pot sa spun mati lasat fara cuvinte trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif inger.gif
Sunteti un cuplu minunat radiati de fericirea trandafir.gif trandafir.gif bravo nu mai vazusem de mult un cuplu atat de bine legat
inc-o data felicitari si sa va tina D-zeu toata viata uniti exact cum sunteti acum

Bunfnitica...esti o dulce...iti multumesc pentru cuvintele frumoase....asa dorim si noi...ca dragostea nostra sa creasca mai mult si mai mult....Dumnezu ne va ajuta.....

QUOTE(bufnitica @ Feb 28 2009, 05:26 PM) *
Esti un inger inger.gif inger.gif cazut pe pamant

tzuc.gif hug.gif tzuc.gif ...nu sunt chiar asa....cateodata sunt ingerul ala rau cazut din cer... laugh.gif liwlol.gif
pysypisi

ninina
QUOTE(pysypisi @ Mar 1 2009, 12:53 AM) *

Multumesc foarte mult Pysypisi.... hug.gif tzuc.gif
ninina
Pun aici cateva poze de la cununie si nunta...
...specific ca sunt facute de pe albumul de poze...nu sunt clare...de aia au lumina pe ele...si sunt putin deformate....dar...nu conteza...mai sunt sio deformata cateodata... laugh.gif

adioana708
multi, multi ani fericiti de acum inainte va doresc si eu.si, apropo, imi place omul de zapada............arunca aici cu putina zapada...aici azi e gri totul......
ninina

ultima e cam urata...dar important e ca sunt frumoase florile laugh.gif
ninina
Buchetul de mireasa....cam greu.... trandafir.gif

ninina

ninina
QUOTE(adioana708 @ Mar 1 2009, 08:52 PM) *
multi, multi ani fericiti de acum inainte va doresc si eu.si, apropo, imi place omul de zapada............arunca aici cu putina zapada...aici azi e gri totul......

Multumesc draga mea....tu locuiesti in Madrid? Si eu am locuit 5 ani aproaape....dar acum acolo trebuie sa fie primavara, nu?
Multi pupici fata frumoasa... trandafir.gif
Alondra
2 frumosi........wub.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Mar 1 2009, 09:02 PM) *
2 frumosi........wub.gif tzuc.gif

Semanam cu cine ne lauda..... wink.gif hug.gif hug.gif
ruxy
Pentru tine si dragostea ta frumoasa...cu dedicatie speciala partners.gif partners.gif partners.gif

Ti sposero perche- Eros Ramazotti
ninina
QUOTE(rux25 @ Mar 1 2009, 09:08 PM) *
Pentru tine si dragostea ta frumoasa...cu dedicatie speciala partners.gif partners.gif partners.gif

Multumesc mult Rux.....superb....ce frumoasa e dragostea.... trandafir.gif tzuc.gif
ninina
...am mai gasit una.... oFloare1.gif
G.Raluca
QUOTE(ninina @ Mar 1 2009, 09:03 PM) *
...am mai gasit una.... oFloare1.gif

Minunati! trandafir.gif
ruxy

Un martisor pentru o primavara de vis!
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Mar 1 2009, 10:56 PM) *
Minunati! trandafir.gif

Multumesc RAluca.... tzuc.gif hug.gif

QUOTE(rux25 @ Mar 2 2009, 12:21 AM) *

Un martisor pentru o primavara de vis!

Multumesc draga mea Rux.... trandafir.gif O primavara frumoasa iti doresc si tie.... trandafir.gif
ninina
Fetelor chiar daca la mine este iarna si nu am primavara afara...totusi am primavara in casa...uitati ce frumos a inflorit floricica nostra.... trandafir.gif

alina0412
foarte frumoasa floricica, ninina!
eu sunt innebunita dupa flori in ghiveci
am casa plina de flori
ninina
QUOTE(alina0412 @ Mar 2 2009, 12:52 PM) *
foarte frumoasa floricica, ninina!
eu sunt innebunita dupa flori in ghiveci
am casa plina de flori

DA si mie imi plac foarte mult....defapt imi plac toate florile...ieri am selectat cateva poze de la cununia civila..cred ca le.ai vazut....si chiar ma uitam la album...asa multe flori am primit atunci....am avut cateva galeti pline cu flori super faine...plus toate vezele din casa erau pline....
De abea astept sa vina vara sa umplu vezele cu flori de camp.... trandafir.gif
alina0412
QUOTE(ninina @ Mar 2 2009, 01:07 PM) *
DA si mie imi plac foarte mult....defapt imi plac toate florile...ieri am selectat cateva poze de la cununia civila..cred ca le.ai vazut....si chiar ma uitam la album...asa multe flori am primit atunci....am avut cateva galeti pline cu flori super faine...plus toate vezele din casa erau pline....
De abea astept sa vina vara sa umplu vezele cu flori de camp.... trandafir.gif

da, le am vazut
si mie imi plac florile de camp f mult
de obicei eu primesc mai mult ghivece de flori, decat flori de pus in vaza
toti stiu ca mi place sa le pastrez pt mult timp
ninina
QUOTE(alina0412 @ Mar 2 2009, 01:13 PM) *
da, le am vazut
si mie imi plac florile de camp f mult
de obicei eu primesc mai mult ghivece de flori, decat flori de pus in vaza
toti stiu ca mi place sa le pastrez pt mult timp

Draga mea...sa nu iti zic...ca la un moment data aveam peste tot trandafiri uscati prin casa....pe urma am renuntat...aveam buchete primite ..toate uscate si pastrate frumos....chiar si de la nunta am pastrat multe....dar mereu se punea praf...si deja incepeau sa se marunteasca...chiar saptamana trecuta am avun un trandafir super fain uscat ....si cand am sters praful l-am scapat jos..si s-a sfaramat....era ultimul sad.gif
dar la cateva zie mi-a adus sotul un buchet de trandafiri....si il am si acum uscat in vaza..il tin pana imi aduce urmatorul buchet tongue.gif
G.Raluca
Foarte frumoasa floarea ta ,Ninina! partners.gif
Eu stiam ca daca vrei sa pastrezi buchete de flori si sa se usuce frumos ...le dai cu fixativ si le atarni undeva cu florile in jos si coditele in sus...intelegi tu rolleyes.gif
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Mar 2 2009, 01:48 PM) *
Foarte frumoasa floarea ta ,Ninina! partners.gif
Eu stiam ca daca vrei sa pastrezi buchete de flori si sa se usuce frumos ...le dai cu fixativ si le atarni undeva cu florile in jos si coditele in sus...intelegi tu rolleyes.gif

tzuc.gif hug.gif
Nu stiam de fixativ....o sa incerc....cand mai primesc un buchet care imi place mult....il ususc...ca sa.l pastrez mai mult....
Multi pupici frumoasa mamica... trandafir.gif hug.gif tzuc.gif
G.Raluca
QUOTE(ninina @ Mar 2 2009, 12:53 PM) *
tzuc.gif hug.gif
Nu stiam de fixativ....o sa incerc....cand mai primesc un buchet care imi place mult....il ususc...ca sa.l pastrez mai mult....
Multi pupici frumoasa mamica... trandafir.gif hug.gif tzuc.gif

tzuc.gif hug.gif
pysypisi
A-ti foat niste miri superbi si indragostiti eusa_clap.gif sa o tineti tot asa sa va iubiti pana la nesfarsit... tzuc.gif
max
Cat sunteti de frumosi..... love1.gif
ce mult imi place rochita de mireasa....ai fost o miresuca tare frumoasa tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif wub.gif
giulia_0319
ninina
QUOTE(pysypisi @ Mar 2 2009, 04:19 PM) *
A-ti foat niste miri superbi si indragostiti eusa_clap.gif sa o tineti tot asa sa va iubiti pana la nesfarsit... tzuc.gif

MUltumesc draga mea Pysypisi...la fel va doresc si voua..iubirea sa creasca mereu..tot mai mult....pana la infinit... trandafir.gif
QUOTE(max @ Mar 2 2009, 05:26 PM) *
Cat sunteti de frumosi..... love1.gif
ce mult imi place rochita de mireasa....ai fost o miresuca tare frumoasa tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif wub.gif

MAx iubita iti multumesc.....seamnan cu tine..doar esti morosanca, nu? tongue.gif Pupici draga mea.... hug.gif

QUOTE(giulia_0319 @ Mar 2 2009, 06:04 PM) *

Giulia multumesc din sufelt...la fel iti doresc si tie....esti o fata minunata.... oFloare1.gif
MIMI76
O PRIMAVARA FRUMOASA!

Danutza_rge
ninina
QUOTE(MIMI76 @ Mar 2 2009, 07:23 PM) *
O PRIMAVARA FRUMOASA!

QUOTE(Danutza_rge @ Mar 2 2009, 07:49 PM) *

Multumesc fete frumoase....
max
blush.gif multumesc. super.gif super.gif morosenceleeeeeeeee!!!!! mi-e dor de baia-borsa.....acolo am crescut... musai mi-a fi sa vin tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif . si nu ratez bogdan-voda tzuc.gif
pustiks
Iti urez si eu, mamicuta draga, o primavara frumoasa si plina de bucurii!
ninina
QUOTE(max @ Mar 3 2009, 10:38 PM) *
blush.gif multumesc. super.gif super.gif morosenceleeeeeeeee!!!!! mi-e dor de baia-borsa.....acolo am crescut... musai mi-a fi sa vin tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif . si nu ratez bogdan-voda tzuc.gif

Ce simpatica este draga mea MAx....te astept cu mare placere la Bogdan Voda...sa faci cunostiinta cu baiaetii si fetele lui Bogdan... laugh.gif
laugh.gif sa...nu ratezi... hug.gif tzuc.gif

QUOTE(pustiks @ Mar 3 2009, 10:42 PM) *
Iti urez si eu, mamicuta draga, o primavara frumoasa si plina de bucurii!

Esti o dulce Pustiks draga...iti multumesc mult de urari....
La fel iti doresc si tie draga mea...cadura si frumusetea primaverii sa-ti inunde sufeltul.....
Sara1
Ninicutza draga, iti multumesc din suflet pentru frumoasele ginduri de 1 Martie! Noi din pacate ne-am luptat cu o raceala afurisita, care ne-a facut sa uitam de ziua de 1 Martie chiar atunci. Ne-am dat seama citeva zile mai tirziu!
Iti doresc si eu , din suflet, ca aceasta primavara sa iti fie cea mai frumoasa si mai implinita dintre toate de pina acum! Sa primesti vestea ca micutul este ce va doriti voi sa fie (fetita sau baietel), sa treaca greturile,sa te simti mereu intr-al noualea cer! Fiti binecuvintati, toti trei! Imbratisari pline de drag! floare2.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.