Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
giulia_0319
QUOTE(ninina @ Jan 13 2009, 05:35 PM) *
MUltumesc scumpa mea GIulia.......da a fsot o senzatie super....sa stai in piscina si sa ninga....asa tare ningea...toata ziua aia a nins fara oprire...
DA asa vreau sa fac...sa_l las pe DD sa imi trimita pe bebe cand vrea El....Multumesc de sfaturi.... floare2.gif floare2.gif TE imbratisez cu drag... tzuc.gif

oFloare.gif trandafir.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(giulia_0319 @ Jan 13 2009, 07:02 PM) *
oFloare.gif trandafir.gif tzuc.gif

tzuc.gif hug.gif
pysypisi
Superbe pozele,voi sunteti niste frumosi,iar peisajele super frumoase,la fel si eu astept cu nerabdare sa vina vara,este anotimpul meu preferat si ne-am propus ca anul acesta sa mergem la mare la greci sau la turci si poate clima de acolo ne va ajuta sa venim 3 acasa,la fel iti doresc si tie si la toate fetele care isi doresc jucaus.gif
ninina
QUOTE(pysypisi @ Jan 14 2009, 02:28 PM) *
Superbe pozele,voi sunteti niste frumosi,iar peisajele super frumoase,la fel si eu astept cu nerabdare sa vina vara,este anotimpul meu preferat si ne-am propus ca anul acesta sa mergem la mare la greci sau la turci si poate clima de acolo ne va ajuta sa venim 3 acasa,la fel iti doresc si tie si la toate fetele care isi doresc jucaus.gif

Multumesc draga mea PYSY ...sa sti ca eu cunosc pe cineva care ea avea vreo 34 de ani...si s-au dus la mare...vreo saptamana sau doua(au fsot in CAribe) la ocean....si a ramas insarcinata....deci marea ajuta....si sigur te va ajuta si pe tine...daca nu vei ramane inainte s ajungi acolo.... oFloare1.gif trandafir.gif
G.Raluca
Ninina ,super faine pozele ...sunteti frumosi si dragalasi. partners.gif
Si eu ma gandesc deja la vacanta de vara...astept cu drag primavara si mai ales vara...am impresia ca vara sunt alt om rolleyes.gif .
FETELOR marea ajuta la venirea barza.gif bb.gif .
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Jan 14 2009, 03:57 PM) *
Ninina ,super faine pozele ...sunteti frumosi si dragalasi. partners.gif
Si eu ma gandesc deja la vacanta de vara...astept cu drag primavara si mai ales vara...am impresia ca vara sunt alt om rolleyes.gif .
FETELOR marea ajuta la venirea barza.gif bb.gif .

MUltumesc tare mult draga mea RAluca.... floare2.gif multumim si pentru incurajari...deci la vara la mare cu noi.... laugh.gif DAr daca cumva vine jucaus.gif pana atunci...e bine sa mai mergem la mare????
giulia_0319
QUOTE(ninina @ Jan 14 2009, 04:10 PM) *
MUltumesc tare mult draga mea RAluca.... floare2.gif multumim si pentru incurajari...deci la vara la mare cu noi.... laugh.gif DAr daca cumva vine jucaus.gif pana atunci...e bine sa mai mergem la mare????

sigur ca e bine...sa te plimbi insarcinata pe nisipul fierbinte....hhmm...sa te mandresti cu burtika rolleyes.gif
G.Raluca
Nu cred ca afecteaza cu nimic marea daca ramai inainte...dar nici sa exagerezi stand la soare...nu-ti fa tu probleme de acest fel ...important este sa vina barza ca dupa intrebi medicul daca poti merge fara probleme la mare rolleyes.gif . tzuc.gif
G.Raluca
QUOTE(giulia_0319 @ Jan 14 2009, 03:14 PM) *

sigur ca e bine...sa te plimbi insarcinata pe nisipul fierbinte....hhmm...sa te mandresti cu burtika rolleyes.gif



Alta visatoare rolleyes.gif partners.gif
giulia_0319
QUOTE(G.Raluca @ Jan 14 2009, 04:16 PM) *
Alta visatoare rolleyes.gif partners.gif

blush.gif blush.gif doar ca eu raman la stadiul de vise in ceea ce priveste burtika...
ninina
QUOTE(giulia_0319 @ Jan 14 2009, 04:14 PM) *

sigur ca e bine...sa te plimbi insarcinata pe nisipul fierbinte....hhmm...sa te mandresti cu burtika rolleyes.gif

DA ...chiar ca e fain!!!! DEja visez...cum a zis RAluka liwlol.gif

QUOTE(G.Raluca @ Jan 14 2009, 04:15 PM) *
Nu cred ca afecteaza cu nimic marea daca ramai inainte...dar nici sa exagerezi stand la soare...nu-ti fa tu probleme de acest fel ...important este sa vina barza ca dupa intrebi medicul daca poti merge fara probleme la mare rolleyes.gif . tzuc.gif

DA asa este...numai sa vina jucaus.gif jucaus.gif ....Esti minunata RAluca tzuc.gif hug.gif
G.Raluca
QUOTE(giulia_0319 @ Jan 14 2009, 03:17 PM) *
blush.gif blush.gif doar ca eu raman la stadiul de vise in ceea ce priveste burtika...

...ai grija ca de multe ori visele se implinesc wink.gif partners.gif

QUOTE(ninina @ Jan 14 2009, 03:19 PM) *
DA ...chiar ca e fain!!!! DEja visez...cum a zis RAluka liwlol.gif


DA asa este...numai sa vina jucaus.gif jucaus.gif ....Esti minunata RAluca tzuc.gif hug.gif


Sa va dea Domnul ,Ninina,draga!
Si tu esti minunata! partners.gif
giulia_0319
QUOTE(G.Raluca @ Jan 14 2009, 04:24 PM) *
...ai grija ca de multe ori visele se implinesc wink.gif partners.gif

visul acesta vreau sa ramana doar un vis... oFloare1.gif
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Jan 14 2009, 04:24 PM) *
...ai grija ca de multe ori visele se implinesc wink.gif partners.gif
Sa va dea Domnul ,Ninina,draga!
Si tu esti minunata! partners.gif



QUOTE(giulia_0319 @ Jan 14 2009, 04:37 PM) *
visul acesta vreau sa ramana doar un vis... oFloare1.gif

De ce draga mea Giuli...se va bucura cred Alex...mult de o surioara.... bananab.gif trandafir.gif ....si daca ai avea o fetita....si tu cred ca ai fi fericita sa faci codite si fundite....nu????
giulia_0319
QUOTE(ninina @ Jan 14 2009, 04:44 PM) *
De ce draga mea Giuli...se va bucura cred Alex...mult de o surioara.... bananab.gif trandafir.gif ....si daca ai avea o fetita....si tu cred ca ai fi fericita sa faci codite si fundite....nu????

oofff...daca ai sti cat de mult mi-am dorit eu o fetita crybaby.gif crybaby.gif ....dar nu a fost sa fie....iar un nou esec m-ar darama...de tot..nu as mai rezista.... sad.gif
ninina
QUOTE(giulia_0319 @ Jan 14 2009, 04:51 PM) *
oofff...daca ai sti cat de mult mi-am dorit eu o fetita crybaby.gif crybaby.gif ....dar nu a fost sa fie....iar un nou esec m-ar darama...de tot..nu as mai rezista.... sad.gif

Pai poate o sa fie fetita..nu te gandi la esec....si mai ales...ca acum stiinta este foarte avansata....si pe net sunt tot felul de chesti...cand sa fdaci si cum sa ai fetita...ce sa mananci....Asa de bine ti.ar sta cu o fetita..... bananab.gif bananab.gif bananab.gif oFloare1.gif
BAiatul cu tati iar fetita cu mami.... bananab.gif bananab.gif oFloare1.gif
Giuli scumpa tu sti cel mai bine.....dar ai putea consulta ceva medici....si sigur iti vor da sfaturi bune.... trandafir.gif oFloare1.gif
ninina
Fetelor va servesc si la mine pe blog...cu gogosele... trandafir.gif

Pt toate printele mele dragi.... oFloare1.gif

sa gustati din toate....chiar va rog sa nu refuzati.... bananab.gif oFloare1.gif
Alondra
Eu am luat, cel putin cate una din fiecare! eating.gif eusa_clap.gif
giulia_0319
QUOTE(ninina @ Jan 14 2009, 03:02 PM) *
Pai poate o sa fie fetita..nu te gandi la esec....si mai ales...ca acum stiinta este foarte avansata....si pe net sunt tot felul de chesti...cand sa fdaci si cum sa ai fetita...ce sa mananci....Asa de bine ti.ar sta cu o fetita..... bananab.gif bananab.gif bananab.gif oFloare1.gif
BAiatul cu tati iar fetita cu mami.... bananab.gif bananab.gif oFloare1.gif
Giuli scumpa tu sti cel mai bine.....dar ai putea consulta ceva medici....si sigur iti vor da sfaturi bune.... trandafir.gif oFloare1.gif

stii ca in primul rand daca as mai face un copil m-ar interesa sanatatea lui si nu atat sexul...dar am pierdut trei copii...doi ingerasi din ceruri care vegheaza acum asupra lui alex...pe unul l-am omorat eu...criminala! mad.gif la sfatul doctorilor, dar l-am omorat...asta nu e o scuza...pe celalt l-am pierdut anul trecut...imediat sa implineste un an crybaby.gif iar prima sarcina am pierdut-o exact in noaptea nuntii....crede-ma ca nu as mai rezista...sincer...psihic m-ar dobori...eu sunt ferm convinsa ca ultima sarcina, cea de anul trecut era fetita...stiu asta 100%...dar nu a fost sa fie...si eu am obosit...am obosit sa sper...sa pierd... crybaby.gif

QUOTE(ninina @ Jan 15 2009, 05:51 PM) *
Fetelor va servesc si la mine pe blog...cu gogosele... trandafir.gif

aiaiai!ce pofta mi-ai facut! eating.gif eating.gif arata super!bravo! eusa_clap.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Jan 15 2009, 07:55 PM) *
Eu am luat, cel putin cate una din fiecare! eating.gif eusa_clap.gif

tzuc.gif hug.gif ...esti o dulce....
Pozele nu sunt prea reusite..ca in bucatarie e o lumina tare nasoala.....dar asa cat sa va fac pofta,,,se vede... tongue.gif
giulia_0319
QUOTE(ninina @ Jan 15 2009, 05:58 PM) *
tzuc.gif hug.gif ...esti o dulce....
Pozele nu sunt prea reusite..ca in bucatarie e o lumina tare nasoala.....dar asa cat sa va fac pofta,,,se vede... tongue.gif

ai reusit din plin...ce ciuda mi-e ca eu nu stiu sa fac crybaby.gif
ninina
QUOTE(giulia_0319 @ Jan 15 2009, 07:59 PM) *
ai reusit din plin...ce ciuda mi-e ca eu nu stiu sa fac crybaby.gif

Giulia scumpa imi pare rau pt pierderea sarcinilor...sunt sigura ca DD iti va da si fetita .....pentru ca meriti oFloare1.gif trandafir.gif
LAsa nu plangae ca vi tu pe la MM si te servesc cu gogosi.... bananab.gif bananab.gif oFloare1.gif
lia maria71
de ce ai sters pozele? crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
ninina
QUOTE(lia maria71 @ Feb 1 2009, 08:08 PM) *
de ce ai sters pozele? crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif

Draga mea....am sters pozele cu gogosile...sa nu va mai fac pofta.....
In rest sunt aproape toate......
Nu mai plange ca daca vrei o sa mai fac gogosi hug.gif o sa fac special pt tine tzuc.gif
ninina
Pentru iubirea mea…..
“Iata, fiii sunt o mostenire de la Domnul, rodul pantecelui este o rasplata data de El.”(Ps 127 3)
Iubitul meu Dumnezeu ne.a dat cel mai frumos dar, cea mai frumoasa surpriza…un test cu doua liniute…..sunt asa fericita…incat mi-am dorit sa impartasesc aceasta bucurie cu tine….
Cred ca nu puteam sa.ti daruiesc mai frumos cadou de 14 februarie…..desi nu astept pana in acea zi, pentru ca sunt nerabdatoare sa iti umplu inima de bucurie….
Domnul sa ne binecuvinteze si sa ne pazeasca. El sa fie alturi de noi, cum a fost si pana acum….SA ne ajute ca peste 9 luni sa ne tinem cea mai pretioasa comoara in brate.
TE imbratiseaza ce-a care te iubeste…..adica mama bebelusului tau….

si mai este o imagine cu 14 februarie sus....
ninina
Cum vi se pare????O sa.i placa???
Eu cred ca da...desi am scris ceea ce am simtit.... oFloare1.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Feb 2 2009, 04:35 PM) *
Pentru iubirea mea…..
“Iata, fiii sunt o mostenire de la Domnul, rodul pantecelui este o rasplata data de El.”(Ps 127 3)
Iubitul meu Dumnezeu ne.a dat cel mai frumos dar, cea mai frumoasa surpriza…un test cu doua liniute…..sunt asa fericita…incat mi-am dorit sa impartasesc aceasta bucurie cu tine….
Cred ca nu puteam sa.ti daruiesc mai frumos cadou de 14 februarie…..desi nu astept pana in acea zi, pentru ca sunt nerabdatoare sa iti umplu inima de bucurie….
Domnul sa ne binecuvinteze si sa ne pazeasca. El sa fie alturi de noi, cum a fost si pana acum….SA ne ajute ca peste 9 luni sa ne tinem cea mai pretioasa comoara in brate.
TE imbratiseaza ce-a care te iubeste…..adica mama bebelusului tau….

si mai este o imagine cu 14 februarie sus....

Mi-au dat lacrimile...esti cu adevarat binecuvantata Ninina...cu un sot credincios, potrivit tie de DD, un bebe minunat pe drum...ce ti-ai putea dori mai mult de atat partners.gif trandafir.gif Sa va tina Dumnezeu iubirea intru credinta toata viata partners.gif
ninina
QUOTE(rux25 @ Feb 2 2009, 06:53 PM) *
Mi-au dat lacrimile...esti cu adevarat binecuvantata Ninina...cu un sot credincios, potrivit tie de DD, un bebe minunat pe drum...ce ti-ai putea dori mai mult de atat partners.gif trandafir.gif Sa va tina Dumnezeu iubirea intru credinta toata viata partners.gif

hug.gif tzuc.gif DA Rux....am un sot care este doar o binecuvantare pentru mine....a fsot un cadou de la DD pentru mine....iar acum DD sa gandit sa ne trimita un alt cadoua...Sunt fericita.... oFloare1.gif
TE imbratisez... oFloare1.gif
mela81
Felicitari!
lia maria71
vine barza!?????????? bananab.gif barza.gif minunat,emotionant!!!si ceea ce ai scris mai sus este adorabil!
ana80
FELICITARI DRAGA NININA!
DD SA VA BINECUVANTEZE PE TOTI TREI!
ninina
QUOTE(lia maria71 @ Feb 2 2009, 07:30 PM) *
vine barza!?????????? bananab.gif barza.gif minunat,emotionant!!!si ceea ce ai scris mai sus este adorabil!

Multumesc draga mea........ trandafir.gif trandafir.gif
Pt mine e ceva nou....dar cu ajutorul vostru Utilecopii....cu sprijinul vostru.....ma simt tare bine.... trandafir.gif
ninina
QUOTE(ana80 @ Feb 2 2009, 07:43 PM) *
[font="Arial Black"][size=3][color="#ff0000"]FELICITARI DRAGA NININA!
DD SA VA BINECUVANTEZE PE TOTI TREI!

Ana multumesc tare mult..... tzuc.gif hug.gif trandafir.gif
max
Mai draga mea, Ninia....cate emotii mi-ai dat azi...si scrisorica e emotionanta, sunt convinsa ca o sa-l impresioneze profund si va fi o zi de neuitat pt. el, pt voi.... partners.gif
G.Raluca
Cata emotie m-a cuprins draga ,ninina citind randurie scrise de tine...ma bucur din toata inima pentru voi...Dumnezeu sa fie alaturi de voi si sa ai parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos! Felicitari dragilor si numai bine va doresc!
ninina
QUOTE(max @ Feb 2 2009, 07:56 PM) *
Mai draga mea, Ninia....cate emotii mi-ai dat azi...si scrisorica e emotionanta, sunt convinsa ca o sa-l impresioneze profund si va fi o zi de neuitat pt. el, pt voi.... partners.gif

hug.gif tzuc.gif Si eu cred ca va fi o surpriza tare placuta...iubeste copii la nebunie trandafir.gif

QUOTE(G.Raluca @ Feb 2 2009, 07:57 PM) *
Cata emotie m-a cuprins draga ,ninina citind randurie scrise de tine...ma bucur din toata inima pentru voi...Dumnezeu sa fie alaturi de voi si sa ai parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos! Felicitari dragilor si numai bine va doresc!

hug.gif Multumesc draga Raluca.....DD este cu noi,,,,, trandafir.gif
Va multumesc pt sustinere..... oFloare1.gif
Sper sa fie bine pana la capat.....
Te imbratisez.... trandafir.gif
ninina
surpriza pt sotul meu.... trandafir.gif


ninina
...iubitul meu cu cele doua liniute....

....citind scrisoarea....a inceput sa planga.... trandafir.gif
G.Raluca
Minunat,draga mea! trandafir.gif
ninina
si pt mine era pregatita o surpriza....de 14 februarie...dar tot azi mi.a adus-o bananab.gif bananab.gif

...fericita....cu florile mele preferate...

ninina
tare mult imi place ceasul.... trandafir.gif
max
frumosi sunteti!!!!frumoase cadouri ai primit, din suflet!!! ce bucurie se citeste pe fata lui tati....cat e de mandru si fericit!!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
stefi-dani
AM VAZUT CA TOT VORBEATI DE BLOG AM CAUTAT SI TE-AM GASIT smile.gif .SINCERA SA FIU NU IMI IMAGINAM SA FI ASA DE FRUMOASA,SUNTE-TI O PERECHE REUSITA SI INDRAGOSTITI UNUL DE ALTUL, SE VEDE CUM VA PRIVITI.NININA AI SA FI O gravida.gif FRUMOASA,CE MA BUCUR CA VA CUNOSC.CE MADRU E SOTUL TAU SI FERICIT biggrin.gif ,FRUMOS DIN PARTEA LUI CA TI-A FACUT CADOU,MA BUCUR PT VOI SINCER.CE FRUMOS ARATA TESTUL DE SARCINA CU 2 LINIUTE ROSII
FELICITARI SI LUI TATI CA A PRESTAT.
pustiks
Doamne Ninina ce scrisorica emotionanta! Iar felul in care i-ai aratat testele e ceva deosebit! Esti o scumpa si meriti bucuria pe care v-a dat-o Dumnezeu! tzuc.gif Imi place ca si sotul tau e atent. O sa aveti un copil tare frumos si norocos.
ninina
QUOTE(max @ Feb 4 2009, 08:18 PM) *
frumosi sunteti!!!!frumoase cadouri ai primit, din suflet!!! ce bucurie se citeste pe fata lui tati....cat e de mandru si fericit!!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Multumesc draga mea MAx.... floare2.gif oFloare.gif tzuc.gif

QUOTE(stefi-dani @ Feb 4 2009, 08:34 PM) *
AM VAZUT CA TOT VORBEATI DE BLOG AM CAUTAT SI TE-AM GASIT smile.gif .SINCERA SA FIU NU IMI IMAGINAM SA FI ASA DE FRUMOASA,SUNTE-TI O PERECHE REUSITA SI INDRAGOSTITI UNUL DE ALTUL, SE VEDE CUM VA PRIVITI.NININA AI SA FI O gravida.gif FRUMOASA,CE MA BUCUR CA VA CUNOSC.CE MADRU E SOTUL TAU SI FERICIT biggrin.gif ,FRUMOS DIN PARTEA LUI CA TI-A FACUT CADOU,MA BUCUR PT VOI SINCER.CE FRUMOS ARATA TESTUL DE SARCINA CU 2 LINIUTE ROSII
FELICITARI SI LUI TATI CA A PRESTAT.

Merci Stefy-dani,,,,da e frumos testul de sarcina cu doua liniute....la fel iti doresc si tie unul...si la toate care isi doresc.... floare2.gif
SA mai vi pe la mine pe la blog.... tzuc.gif si poate iti faci si tu unul.... oFloare.gif

QUOTE(pustiks @ Feb 4 2009, 08:40 PM) *
Doamne Ninina ce scrisorica emotionanta! Iar felul in care i-ai aratat testele e ceva deosebit! Esti o scumpa si meriti bucuria pe care v-a dat-o Dumnezeu! tzuc.gif Imi place ca si sotul tau e atent. O sa aveti un copil tare frumos si norocos.

hug.gif DA sotul meu intodeauna a fsot atent....
Pustiks....DD iti va da si tie un jucaus.gif foarte curand...sa ai speranta si credinta in DD
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Feb 4 2009, 07:38 PM) *
Minunat,draga mea! trandafir.gif

hug.gif tzuc.gif Te imbratisez iubita mea Raluka.... oFloare1.gif
MIMI76
Felicitari,draga mea,pentru cele doua liniute!
Sa fi-ti fericiti! jucaus.gif trandafir.gif
LoriG
Felicitari tzuc.gif Ma bucur tare tare pentru tine draga mea, sa ai o sarcina usoara! floare2.gif
Sa fiti sanatosi! Sa va iubiti mult!
ninina
QUOTE(MIMI76 @ Feb 4 2009, 09:36 PM) *
Felicitari,draga mea,pentru cele doua liniute!
Sa fi-ti fericiti! jucaus.gif trandafir.gif

Multumesc Mimi draga... trandafir.gif partners.gif

QUOTE(LoriG @ Feb 4 2009, 09:40 PM) *
Felicitari tzuc.gif Ma bucur tare tare pentru tine draga mea, sa ai o sarcina usoara! floare2.gif
Sa fiti sanatosi! Sa va iubiti mult!

Esty o dulce draga mea....ce bine ma simnt cu voi....va simt aproape de mine...ma sprijiniti....si va bucurati cu mine...
Multumesc mult.... trandafir.gif hug.gif
adioana708
felicitari inca odata!!ma bucur mult pentru voi.frumoasa surpriza.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.