Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
Alondra
Nu mai am cuvinte draga mea Ninina..Sunteti minunati! wub.gif Sa va aduca 2009 darul mult dorit! jucaus.gif
Si nu stiu de ce nu-ti place camera, ca scoate niste poze superbe! eusa_clap.gif
ninina
QUOTE(oktavia @ Jan 2 2009, 09:12 PM) *
Sunteti superbi....iar pozele de vis.Fooooarte frumos.

Multumesc draga mea... floare2.gif floare2.gif floare2.gif

QUOTE(alondramona @ Jan 2 2009, 10:23 PM) *
Nu mai am cuvinte draga mea Ninina..Sunteti minunati! wub.gif Sa va aduca 2009 darul mult dorit! jucaus.gif
Si nu stiu de ce nu-ti place camera, ca scoate niste poze superbe! eusa_clap.gif

Esti o simatica... tzuc.gif hug.gif si o dulce...LA fel iti doresc si tie... floare2.gif
Da scoate pozele faine....dar este alta..una noua...mi-a adus sotul din Spania....de aia sunt mai reusite pozele...dar totusi nu e calitatea mult dorita..e in functie si de cat am dat pe ea...am luat-o ieftina....si normal ca e foarte buna la banii pe care i-am dat.... floare2.gif
G.Raluca
Ninina draga,minunat totul...va felicit...sunteti tare frumosi ! hi.gif
La multi ani!Sa aveti pare in anul 2009 de tot ceea ce va doriti! trandafir.gif
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Jan 3 2009, 11:40 PM) *
Ninina draga,minunat totul...va felicit...sunteti tare frumosi ! hi.gif
La multi ani!Sa aveti pare in anul 2009 de tot ceea ce va doriti! trandafir.gif

Multumesc iubita mea RAluca tzuc.gif hug.gif LA fel sunteti si voi.... tzuc.gif
LA multi ani si tie iti doresc..si sa ai parte doar de bucurii.... floare2.gif floare2.gif
ana80
ninina,ce frumos ....atata zapada...sunteti doi draguti amandoi
sa va dea DD numai bucurii si fericire
un an imbelsugat!
ssimmona
Frumos! Jos palaria! hi.gif
ninina
QUOTE(ana80 @ Jan 4 2009, 12:54 AM) *
ninina,ce frumos ....atata zapada...sunteti doi draguti amandoi
sa va dea DD numai bucurii si fericire
un an imbelsugat!

Multumesc draga mea Ana....LA fel iti doresc si tie numai bucurie si fericire alaturi de familia ta draga si frumoasa..... floare2.gif floare2.gif tzuc.gif

QUOTE(ssimmona @ Jan 4 2009, 01:00 AM) *
Frumos! Jos palaria! hi.gif

tzuc.gif hug.gif tzuc.gif MUltumesc draguta mea... floare2.gif
Miha79
sunteti superbi partners.gif ..iar pozele foarte frumoase
un an nou fericit va doresc si toate dorintele voastre sa vi se implineasca trandafir.gif
ninina
QUOTE(Miha79 @ Jan 4 2009, 03:13 PM) *
sunteti superbi partners.gif ..iar pozele foarte frumoase
un an nou fericit va doresc si toate dorintele voastre sa vi se implineasca trandafir.gif

Multumesc Miha draga... tzuc.gif hug.gif La fel iti doresc si tie si familiei tale..tot ce este mai bun si mai frumos ...un an plin de impliniri..... tzuc.gif
ninina
Fetelor...sa nu radeti...pun si eu o poza cu cadoul de craciun... liwlol.gif ...eu cizme galbene si sotul pelerina galbena liwlol.gif
Alondra
Haiosilor! tongue.gif biggrin.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Jan 4 2009, 08:50 PM) *
Haiosilor! tongue.gif biggrin.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ....iti dau si tie o pereche daca vrei...de cizme liwlol.gif liwlol.gif ai auzit de baba cu cizmele rosi, nu?? eu sunt baba cu cizme galbene liwlol.gif
ninina
vedeti ce pat moale am...vreti si voi?? este loc destul....
Alondra
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 08:09 PM) *
vedeti ce pat moale am...vreti si voi?? este loc destul....

Superb..wub.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jan 4 2009, 06:56 PM) *
Fetelor...sa nu radeti...pun si eu o poza cu cadoul de craciun... liwlol.gif ...eu cizme galbene si sotul pelerina galbena liwlol.gif

wink.gif wink.gif wub.gif wub.gif wub.gif tongue.gif tongue.gif
ninina
Usa razi de mine nu-i asa?? liwlol.gif ...HMmmmmm lasa ca vi tu in Roamnia si o sa vrei sa-ti imprumut cizmele....ca pe aici e mare noroi liwlol.gif liwlol.gif
Ramo scumpa te astept la o bulgareala...ce zici??
Alondra
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 08:43 PM) *
Usa razi de mine nu-i asa?? liwlol.gif ...HMmmmmm lasa ca vi tu in Roamnia si o sa vrei sa-ti imprumut cizmele....ca pe aici e mare noroi liwlol.gif liwlol.gif
Ramo scumpa te astept la o bulgareala...ce zici??

Zbeng!
Tocmai te-am bulgarit! tongue.gif liwlol.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Jan 5 2009, 10:52 PM) *
Zbeng!
Tocmai te-am bulgarit! tongue.gif liwlol.gif

Oof de unde le mai scoti liwlol.gif liwlol.gif ???LA asta chiar nu ma asteptam sa ma bulgaresti pe forum.... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Doamne ce mai facut sa rad.... liwlol.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 09:43 PM) *
Usa razi de mine nu-i asa?? liwlol.gif ...HMmmmmm lasa ca vi tu in Roamnia si o sa vrei sa-ti imprumut cizmele....ca pe aici e mare noroi liwlol.gif liwlol.gif
Ramo scumpa te astept la o bulgareala...ce zici??

Nu rad, nu...Doar ce si-a lua si sotul cizme asa...noi doua(eu si Babys) aveam deja......pink...iar sotul, galbene! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

ninina
QUOTE(USA @ Jan 5 2009, 10:54 PM) *
Nu rad, nu...Doar ce si-a lua si sotul cizme asa...noi doua(eu si Babys) aveam deja......pink...iar sotul, galbene! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif pai poate daca venea in Ro primea si el cadou sa nu mai dea bani liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Eu care credeam ca sunt cea mai tare...ca numai eu am cizme...dar uite mai ca si voi aveti..si inca si galbene liwlol.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 09:57 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif pai poate daca venea in Ro primea si el cadou sa nu mai dea bani liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Eu care credeam ca sunt cea mai tare...ca numai eu am cizme...dar uite mai ca si voi aveti..si inca si galbene liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif asaaa.....si mai sunt si 18/20$ bucata..naaaa.....
Am murit de ras cand lea luat, la ce fete facea, iubi meu...aveau si maron, negre....vrezi unsure.gif .....dar galbenul sa potrivit la numar laugh.gif laugh.gif tzuc.gif tzuc.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 08:54 PM) *
Oof de unde le mai scoti liwlol.gif liwlol.gif ???LA asta chiar nu ma asteptam sa ma bulgaresti pe forum.... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Doamne ce mai facut sa rad.... liwlol.gif

bananab.gif liwlol.gif
Ei , uite ca sunt pe photobucket, nici eu nu stiam de ele! Deci..ne batem? biggrin.gif
USA
QUOTE(alondramona @ Jan 5 2009, 10:01 PM) *
bananab.gif liwlol.gif
Ei , uite ca sunt pe photobucket, nici eu nu stiam de ele! Deci..ne batem? biggrin.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif vreau si yo unulll..... bouncy.gif bouncy.gif
Alondra
QUOTE(USA @ Jan 5 2009, 09:03 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif vreau si yo unulll..... bouncy.gif bouncy.gif

Pregatesc unul si pt tine.. laugh.gif
Dar tu cu Babys mai aveti zapada acolo? tongue.gif

ninina
QUOTE(alondramona @ Jan 5 2009, 11:01 PM) *
bananab.gif liwlol.gif
Ei , uite ca sunt pe photobucket, nici eu nu stiam de ele! Deci..ne batem? biggrin.gif

As vrea sa ne batem dar eu nu am......cum...zapada am dar nu am imagini sa te bulgaresc...dar vi tu in Ro...si te bulgaresc cu adevarat....
USA
QUOTE(alondramona @ Jan 5 2009, 10:05 PM) *
Pregatesc unul si pt tine.. laugh.gif
Dar tu cu Babys mai aveti zapada acolo? tongue.gif


ohhhhooo..gramada, iubita....dar sincer e si frig mama ei de treaba...asa ca nu prea scoatem nasul afara decta asa in fuga mare-la biserica, la shopping de nevoie, la Daily(asta, se pare, pana la sf lunii doar..nu mai sunt bani crybaby.gif )
floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 09:22 PM) *
As vrea sa ne batem dar eu nu am......cum...zapada am dar nu am imagini sa te bulgaresc...dar vi tu in Ro...si te bulgaresc cu adevarat....

biggrin.gif Asa e..sa ma feresc atunci..ca pe net sunt expert tongue.gif ..in realitate..biggrin.gif doh.gif

QUOTE(USA @ Jan 5 2009, 09:22 PM) *
ohhhhooo..gramada, iubita....dar sincer e si frig mama ei de treaba...asa ca nu prea scoatem nasul afara decta asa in fuga mare-la biserica, la shopping de nevoie, la Daily(asta, se pare, pana la sf lunii doar..nu mai sunt bani crybaby.gif )
floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Off...imi pare rau sa aud asta..sper sa nu va tina mult totusi, sa gasesca repede sotul si sa o duceti iar pe Babys printre copii.. oFloare1.gif hug.gif
USA
QUOTE(alondramona @ Jan 5 2009, 10:27 PM) *
biggrin.gif Asa e..sa ma feresc atunci..ca pe net sunt expert tongue.gif ..in realitate..biggrin.gif doh.gif
Off...imi pare rau sa aud asta..sper sa nu va tina mult totusi, sa gasesca repede sotul si sa o duceti iar pe Babys printre copii.. oFloare1.gif hug.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif crybaby.gif crybaby.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Jan 5 2009, 11:27 PM) *
biggrin.gif Asa e..sa ma feresc atunci..ca pe net sunt expert tongue.gif ..in realitate..biggrin.gif doh.gif
Off...imi pare rau sa aud asta..sper sa nu va tina mult totusi, sa gasesca repede sotul si sa o duceti iar pe Babys printre copii.. oFloare1.gif hug.gif


Da esti foarte exeperta ....nu gluma.....dar in realitate vedem noi... tongue.gif ma antrenez pana vi... liwlol.gif ca eu am cu ce... tongue.gif hug.gif
USA scumpa...Dumnezeu o sa va ajute sa fie totul bine... hug.gif tzuc.gif ai incredere in El... hug.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 10:34 PM) *
Da esti foarte exeperta ....nu gluma.....dar in realitate vedem noi... tongue.gif ma antrenez pana vi... liwlol.gif ca eu am cu ce... tongue.gif hug.gif
USA scumpa...Dumnezeu o sa va ajute sa fie totul bine... hug.gif tzuc.gif ai incredere in El... hug.gif

AMMMMMM....o spun cu toata gura...doar, ca e greu cand trebuie sa tai din fericirea copilului...... oFloare1.gif ....Babys e super happy intre pititcii ei......acum, mamy si dady sunt bad! crybaby.gif ......cum sa ii explic ce si cum sa ma inteleaga?!?!?
ninina
QUOTE(USA @ Jan 5 2009, 11:47 PM) *
AMMMMMM....o spun cu toata gura...doar, ca e greu cand trebuie sa tai din fericirea copilului...... oFloare1.gif ....Babys e super happy intre pititcii ei......acum, mamy si dady sunt bad! crybaby.gif ......cum sa ii explic ce si cum sa ma inteleaga?!?!?

DA Usa draga...cred ca cel mai greu iti este pentru scumpa ta printesa...un copil nu poate intelege ......dar dragostea ta o va ajuta cel mai mult...si faptul ca o vei incojura cu bucurie si mult chef de joaca...va fi super... floare2.gif Nu te descuraja..cere putere de sus...
USA
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 10:52 PM) *
DA Usa draga...cred ca cel mai greu iti este pentru scumpa ta printesa...un copil nu poate intelege ......dar dragostea ta o va ajuta cel mai mult...si faptul ca o vei incojura cu bucurie si mult chef de joaca...va fi super... floare2.gif Nu te descuraja..cere putere de sus...

Asa e draga mea...plus ca e si Dady un scump si jumatate....mai nou nu merge la "nai nai"=nani..fara dady/duidui(asa ii mai zice).....Dady ii da papy ca e iamii de la dady.... blush.gif ...numai baie face cu mamy ca e usineeeee cu dady!

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 10:52 PM) *
DA Usa draga...cred ca cel mai greu iti este pentru scumpa ta printesa...un copil nu poate intelege ......dar dragostea ta o va ajuta cel mai mult...si faptul ca o vei incojura cu bucurie si mult chef de joaca...va fi super... floare2.gif Nu te descuraja..cere putere de sus...

Asa e draga mea...plus ca e si Dady un scump si jumatate....mai nou nu merge la "nai nai"=nani..fara dady/duidui(asa ii mai zice).....Dady ii da papy ca e iamii de la dady.... blush.gif ...numai baie face cu mamy ca e usineeeee cu dady! laugh.gif laugh.gif rolleyes.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jan 5 2009, 11:58 PM) *
Asa e draga mea...plus ca e si Dady un scump si jumatate....mai nou nu merge la "nai nai"=nani..fara dady/duidui(asa ii mai zice).....Dady ii da papy ca e iamii de la dady.... blush.gif ...numai baie face cu mamy ca e usineeeee cu dady!

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

ce dulce si scumpa e....!!! Cati ani are??Sa traiasca si sa te bucuri in fiecare zi de cadoul cel mai pretios pe care ti la dat DD....
USA
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 11:01 PM) *
ce dulce si scumpa e....!!! Cati ani are??Sa traiasca si sa te bucuri in fiecare zi de cadoul cel mai pretios pe care ti la dat DD....

2 ani si 3 luni bananab.gif bananab.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jan 6 2009, 12:05 AM) *
2 ani si 3 luni bananab.gif bananab.gif

La varsta ce mai super...cand incepe sa vorbeasca...sa faca nazbatii....ce fain......pupici multi din partea mea pt tine si printesa ta scumpa... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Merg sa dorm....ca ma luat somnul....O zi fain sa ai in continuare... floare2.gif
USA
QUOTE(ninina @ Jan 5 2009, 11:07 PM) *
La varsta ce mai super...cand incepe sa vorbeasca...sa faca nazbatii....ce fain......pupici multi din partea mea pt tine si printesa ta scumpa... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Merg sa dorm....ca ma luat somnul....O zi fain sa ai in continuare... floare2.gif

Thanks'...asa e.....
Somn usor.... tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jan 6 2009, 12:21 AM) *
Thanks'...asa e.....
Somn usor.... tzuc.gif hug.gif


AM dormit tare bine....pana la 9.... laugh.gif
ninina
Fetelor....mi-e asa dor sa merg in vacanta....abia astept sa se faca vara.....iarna e fain sa tina doar o luna...in rest doar vara.....sa mergem la mare...pe munti....pe insule....stau si ma uit la poze...sa-mi treaca dorul....sper ca la vara sa pot sa merg undeva...in afara tarii....
MAi pun cateva poze....sa vedeti si voi la ce ma uit....astea sunt facut la MAlaga...


gabrielle2003
mmmmmmmmmm
ce frumos.....
uite acum vine vara si veti pleca din nou partners.gif
Danutza_rge
QUOTE(ninina @ Jan 13 2009, 03:06 PM) *
Fetelor....mi-e asa dor sa merg in vacanta....abia astept sa se faca vara.....iarna e fain sa tina doar o luna...in rest doar vara.....sa mergem la mare...pe munti....pe insule....stau si ma uit la poze...sa-mi treaca dorul....sper ca la vara sa pot sa merg undeva...in afara tarii....
MAi pun cateva poze....sa vedeti si voi la ce ma uit....astea sunt facut la MAlaga...





vreau si eu crybaby.gif
ninina
Stiti ce am patit aici?? M-am intepat asa tare....mi-a trecut tepi prin fusta... liwlol.gif si sotul profita de ocazie sa ma ajute liwlol.gif ....si prin maini toate eram numai tepi....daca mi-o trebuit sa vad cactusi...


ninina
Danutza draga te i-au cu mine...vi???

ninina
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 13 2009, 03:15 PM) *
vreau si eu crybaby.gif

DAnutza draga ...te i-au cu mine, vi??? De unde incepem turneul???
Eu vreau ori de unde...numai sa incepem.... trandafir.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Jan 13 2009, 03:14 PM) *
mmmmmmmmmm
ce frumos.....
uite acum vine vara si veti pleca din nou partners.gif

GAbriela draga iti multumesc.. tzuc.gif tzuc.gif .....
DA ...astept vara....si primavara imi place tare mult...cand infloresc copacii...e tare fain....si imi plac ghioceii asa mult....ce sa mai zic...ca toata ziua as zta la balaceala....la rau, la piscina, la mare...nu conteaza...
Danutza_rge
QUOTE(ninina @ Jan 13 2009, 03:53 PM) *
DAnutza draga ...te i-au cu mine, vi??? De unde incepem turneul???
Eu vreau ori de unde...numai sa incepem.... trandafir.gif



sa nu spui de 2 ori bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Jan 13 2009, 03:54 PM) *
GAbriela draga iti multumesc.. tzuc.gif tzuc.gif .....
DA ...astept vara....si primavara imi place tare mult...cand infloresc copacii...e tare fain....si imi plac ghioceii asa mult....ce sa mai zic...ca toata ziua as zta la balaceala....la rau, la piscina, la mare...nu conteaza...

ce poate fi mai frumos............
anul asta din calatoriile voastre trebuie sa va intorceti trei.............. partners.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Jan 13 2009, 04:12 PM) *
ce poate fi mai frumos............
anul asta din calatoriile voastre trebuie sa va intorceti trei.............. partners.gif

OOOOOOOOO draga mea..mi-au dat lacrimile....poate pt ca imi doresc ....prea mult...chiar ieri mi-a zis sotul pentru primadata..ca isi doreste un bebe... crybaby.gif ...sper sa fie asa cum zici tu.....DD sa faca cum e mai bine....
ESti o draguta .... tzuc.gif hug.gif
giulia_0319
minunate pozele, draga mea....cel mai mult mi-a placut cea incare ninge si voi stati in piscina si cea in care tu in costum de baie imbratisezi bradul plin de zapada...ssuuupeeerrr!!!!! rolleyes.gif
sunteti frumosi! oFloare.gif
cat despre bebe...nu iti mai face griji...stie el foarte bine cand tre sa vina jucaus.gif ....nu te stresa si visul ti se va implini....iti spun din proprie experienta! floare2.gif
ninina
QUOTE(giulia_0319 @ Jan 13 2009, 05:02 PM) *
minunate pozele, draga mea....cel mai mult mi-a placut cea incare ninge si voi stati in piscina si cea in care tu in costum de baie imbratisezi bradul plin de zapada...ssuuupeeerrr!!!!! rolleyes.gif
sunteti frumosi! oFloare.gif
cat despre bebe...nu iti mai face griji...stie el foarte bine cand tre sa vina jucaus.gif ....nu te stresa si visul ti se va implini....iti spun din proprie experienta! floare2.gif

MUltumesc scumpa mea GIulia.......da a fsot o senzatie super....sa stai in piscina si sa ninga....asa tare ningea...toata ziua aia a nins fara oprire...
DA asa vreau sa fac...sa_l las pe DD sa imi trimita pe bebe cand vrea El....Multumesc de sfaturi.... floare2.gif floare2.gif TE imbratisez cu drag... tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.