Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(ssimmona @ Dec 12 2008, 08:10 PM) *
Ce gospodina esti Nina! Sunt minunate deserturile tale! Si pe langa asta esti si o frumoasa! Si ai niste poze superbe! Imi pare rau ca nu te-am descoperit mai demult! oFloare.gif

Merci draga mea... floare2.gif ESti o dulce....E bine ca mai descoperit si acum laugh.gif oricum nu am bllogul de foarte mult timp..doar de vreo 2 luni maxim.. floare2.gif floare2.gif Esti binevenita oricand... floare2.gif

QUOTE(anku @ Dec 12 2008, 08:14 PM) *
am vazut si eu poze cu sora ta si semanati tare mult...intr-adevar dc nu te uiti atent zici ca e o poza de a ta...sunteti tare dragute amundoua si va apreciez naturaletea... hug.gif

merci Anku draga.... floare2.gif floare2.gif semanam..ca suntem surori laugh.gif merci de complimente... floare2.gif

QUOTE(Miha79 @ Dec 13 2008, 07:40 PM) *
Doamne da frumosi mai sunteti partners.gif ........va doresc sa fiti fericiti toata viata si visul de a avea un bebe sa se implineasca trandafir.gif
minunate pozele si locurile pe unde ati umblat ....la fel si maramuresul ,....locuri superbe rolleyes.gif

iar cu gogosile astea mai dat gata mi o pofta .......noroc ca nu sunt gravida ca altfel veneam la tine
am incercat si eu sa fac odata si mi-au iesit tari ca betonul si deatunci nu am mai facut niciodata .....nu ma intreba ce am pus in ele ca nu mai stiu era o reteta luata de pe net.

Ce simaptica esti!!!! floare2.gif Data viitoare o sa-ti iasa bine cand o sa faci... wink.gif Sa te auda DD ...vrem si noi un jucaus.gif ...il asteptam...
pysypisi
Sunteti o pereche potrivita si frumoasa,va doresc din suflet ca jucaus.gif sa vina cat mai repede si sa va iubiti pana la adanci batraneti, floare2.gif
ninina
QUOTE(pysypisi @ Dec 19 2008, 11:24 AM) *
Sunteti o pereche potrivita si frumoasa,va doresc din suflet ca jucaus.gif sa vina cat mai repede si sa va iubiti pana la adanci batraneti, floare2.gif

Draga mea PYSYPISI...multumesc floare2.gif la fel va doresc si voua..un jucaus.gif cat mai curand...ca iubirea se vede pe fetele vostre ca e la putere. floare2.gif floare2.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Dec 19 2008, 01:05 PM) *
RAmonik...am venit sa te colind.... floare2.gif floare2.gif SARBATORI FERICITE....

Primim, primim!
Super colinda ninina!Iti multumesc tare mult! tzuc.gif
Si te servesc cu nuci si mere!

Si o praji ca stiu ca-ti place! wink.gif Un cheesecake american!

Sarbatori fericite si tie alaturi de cei dragi!
ninina
QUOTE(alondramona @ Dec 19 2008, 06:15 PM) *
Primim, primim!
Super colinda ninina!Iti multumesc tare mult! tzuc.gif
Si te servesc cu nuci si mere!

Si o praji ca stiu ca-ti place! wink.gif Un cheesecake american!

Sarbatori fericite si tie alaturi de cei dragi!

WAw Raminik scumpa...imi lasa gura apa..ce de bunatati....si toate foarte sanatoase si ce sa mai zic de prajiturica ce gustoasa o fi....!!!!!!
O sa ma ingras sigur.....O sa mai vin la tine la colindat ca imi dai bunatati liwlol.gif bananab.gif bananab.gif floare2.gif
Alondra

ninina
QUOTE(alondramona @ Dec 21 2008, 06:10 AM) *


Waw ce de cadouri....!!!!!! CE norocoasa sunt sa am asa o prietena ca tine!!!! floare2.gif

ninina
Fetelor la mine a nins. bananab.gif bananab.gif ...sper sa ramana ninsoarea..si sa ninga si mai mult....ca sa fie frumos....de CRaciun oFloare1.gif


ninina
bananab.gif bananab.gif Inca nu ma trezisem bine...si eram prin gradina la zapada... bananab.gif


ceva de genul asta cred ca o nins azi noapte... laugh.gif cred ca avenit ninsoarea de la USA---- bananab.gif bananab.gif
Alondra
Super super! eusa_clap.gif Dar a nins ceva de s-a asternut!
Ce frumos...De Craciun veti avea sigur zapada! Bucurati-va de ea! ! wub.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Dec 21 2008, 06:15 PM) *
Super super! eusa_clap.gif Dar a nins ceva de s-a asternut!
Ce frumos...De Craciun veti avea sigur zapada! Bucurati-va de ea! ! wub.gif floare2.gif

DA a nins...nu-mi venea sa cred dimineata cand am vazut totul alb...Sper sa fie de CRaciun si mai multa....sau mai bine de Anul NOU...ca atunci speram sa fim acasa...Sper sa am si un aparat bun de fotografiat...ca multe orase sunt foarte faine impodobite....si sa pot scoate poze faine...sa vedem ce oferte gaseste sotul in Spania...daca nu tot de vechitura asta ne-om folosi... laugh.gif
pustiks
Ce frumos e la tine! Mi-e dor de zapada! Sper sa ninga saptamana viitoare si la noi ca sa avem zapada de Craciun. La noi a fost cald si soare azi.
ninina
QUOTE(pustiks @ Dec 21 2008, 07:51 PM) *
Ce frumos e la tine! Mi-e dor de zapada! Sper sa ninga saptamana viitoare si la noi ca sa avem zapada de Craciun. La noi a fost cald si soare azi.

hug.gif tzuc.gif Hai la mine la zapada.... laugh.gif Poate ninge pana la CRaciun....si ai sa te bucuri si tu.... floare2.gif floare2.gif
pustiks
Multumesc pentru invitatie! tzuc.gif Mi-a promis sotul ca anul viitor ma duce in Maramures. Pana atunci astept sa vina zapada. Poate o trimiti si pe la noi.
ninina
QUOTE(pustiks @ Dec 22 2008, 12:15 AM) *
Multumesc pentru invitatie! tzuc.gif Mi-a promis sotul ca anul viitor ma duce in Maramures. Pana atunci astept sa vina zapada. Poate o trimiti si pe la noi.

hug.gif Trimit zapada cu mare placere...desi azi a inceput sa se cam duc si de la noi...doar ca acum spre seara a inceput iar sa ninga bananab.gif bananab.gif ..DAca vi in Maramures trci si pe la mine bere.gif (sau o cafea, un ceai) bananab.gif bananab.gif
pustiks
QUOTE(ninina @ Dec 22 2008, 07:59 PM) *
hug.gif Trimit zapada cu mare placere...desi azi a inceput sa se cam duc si de la noi...doar ca acum spre seara a inceput iar sa ninga bananab.gif bananab.gif ..DAca vi in Maramures trci si pe la mine bere.gif (sau o cafea, un ceai) bananab.gif bananab.gif

Sigur ca da draga mea! Dar mai e mult pana atunci. hug.gif
pustiks
SARBATORI FERICITE! SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII IN 2009 ALATURI DE CEI DRAGI TIE! DOMNUL SA ITI ADUCA IN 2009 BEBELE MULT DORIT!
USA
QUOTE(ninina @ Dec 21 2008, 04:40 PM) *
...cred ca avenit ninsoarea de la USA---- bananab.gif bananab.gif

da daaaaa...sigur ca daaa......dar cam putina....ti-am zis yo ca se pierde pe traseu intr-un fel sau altul...bine ca a ajuns totusi ceva! laugh.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Dec 22 2008, 10:16 PM) *
SARBATORI FERICITE! SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII IN 2009 ALATURI DE CEI DRAGI TIE! DOMNUL SA ITI ADUCA IN 2009 BEBELE MULT DORIT!

MUltumesc scumpa mea PUstiks ..la fel iti doresc si tie...numai bine...si sa te bucuri cu cei dragi de caldura sarbatorilor... floare2.gif floare2.gif

QUOTE(USA @ Dec 23 2008, 12:20 AM) *
da daaaaa...sigur ca daaa......dar cam putina....ti-am zis yo ca se pierde pe traseu intr-un fel sau altul...bine ca a ajuns totusi ceva! laugh.gif tzuc.gif tzuc.gif

DA ...eu ma multumesc si cu mai putina zapada...sper sa ma ninga si sa nu se topeasca asta care este...sau poate imi mai trimiti tu.... laugh.gif ..sa vezi maine dimineata cata o sa mai primiesc de la tine.... tongue.gif floare2.gif
ana80
sarbatori pline de bucurii si impliniri!

la multi ani!
AdeDia
QUOTE(ninina @ Dec 19 2008, 01:39 PM) *
ADEDIA am venit la colindat...ma primesti SARBATORI FERICITE

....multumesc mult ptr colinda,scumpa Ninina....si ptr ca si eu sunt o gazda primitoare,iti ofer si eu ceva ca dar ptr colinda oFloare.gif

ninina
WAw ce de bunatati...!!!!!!!!! eating.gif DE toate vreau.. bananab.gif bananab.gif Eu doar acum incep la facu prajituri..mami face cozonaci eu foi...dar terminam repede... wink.gif ...MUltumesc draga mea ....au fsot tare bune....o sa mai merg la colindat la tine....SArbatori fericite sa ai draga ADeDia hug.gif tzuc.gif floare2.gif
Ana 80 mersi de urari la fel iti doresc si tie...numai bine si sa te bucuri de caldura sarbatorilor... floare2.gif floare2.gif
dyana
Craciun fericit si din partea noastra si cadouri frumoase de la Mosu' smile.gif

max
SARBATORI DE VIS!!!!!!!!!!!!
ANUL CARE VINE SA VA ADUCA UN jucaus.gif partners.gif wub.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
gabrielle2003
ninia eu te intreb dar sper sa nu fi facut o confuzie...........
ai fost in zilele craciunului in brasov la aqualand?
am vazut acolo o pereche care semana foarte bine cu voi doi
mi-am stors creierii k nu stiam de unde va cunosc dar ajunsa acasa
mi-am dat seama ca de aici........de pe forum
sper sa nu te fi confundat.............
poop la voi doi
ninina
QUOTE(max @ Dec 25 2008, 12:38 PM) *
SARBATORI DE VIS!!!!!!!!!!!!
ANUL CARE VINE SA VA ADUCA UN jucaus.gif partners.gif wub.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

MUltumesc foarte mult scumpa mea MAx.... trandafir.gif oFloare1.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 28 2008, 05:50 PM) *
ninia eu te intreb dar sper sa nu fi facut o confuzie...........
ai fost in zilele craciunului in brasov la aqualand?
am vazut acolo o pereche care semana foarte bine cu voi doi
mi-am stors creierii k nu stiam de unde va cunosc dar ajunsa acasa
mi-am dat seama ca de aici........de pe forum
sper sa nu te fi confundat.............
poop la voi doi

DRaga Gabriela...este adevarat...sunt si acum in BRasov..chiar am ajuns de la Bran de la ski....cred ca te referi la Paradisul advatic.nu? Am fost vineri acolo de la ora 11 si jumatate pana pe la vreo 2 si jumatate...a fsot super..am facut cateva poze o sa pun cateva cand ajung acasa..poate atunci osa.ti dai seama mai bine daca am fost noi...eu aveam costumul de baie portocaliu cu alb....m/as fi bucurat sa fi vorbit .. hug.gif ...dar normal ca nu stiai sigur ca suntem noi..... tzuc.gif
ninina
[quote name='dyana' date='Dec 25 2008, 02:55 AM' post='410045']
Craciun fericit si din partea noastra si cadouri frumoase de la Mosu' smile.gif

MUltumesc tare mult Dyana ....iti doresc la fel un An frumos plin de impliniri... tzuc.gif
ninina
Fetelor va fac putina pofta de zapada.... trandafir.gif


USA
QUOTE(ninina @ Dec 30 2008, 08:06 PM) *

asa a fost la noi atunci..acum e primavara... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ninina
Ce ziceti va incumetati si voi??? laugh.gif


USA
QUOTE(ninina @ Dec 30 2008, 08:22 PM) *
Ce ziceti va incumetati si voi??? laugh.gif


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif bouncy.gif bouncy.gif bouncy.gif
ninina
Da este ceva super interesant...afara ningea asa tare...si noi in piscina cu apa calda si mai ieseam din cand in cand cu picioarele prin zapada....
MAine o sa pun mai multe poze...si de la ski...ca acum sunt foarte obosita....ca am parcurs un drum mai lung...
USA
Adevarul e ca e foarte sanatos..aceasta trecere calesti foarte frumos corpul.... eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Dec 30 2008, 07:39 PM) *
Da este ceva super interesant...afara ningea asa tare...si noi in piscina cu apa calda si mai ieseam din cand in cand cu picioarele prin zapada....
MAine o sa pun mai multe poze...si de la ski...ca acum sunt foarte obosita....ca am parcurs un drum mai lung...

Supeeeer poze ninina!Ce fain! wub.gif Trebuie sa ajung si eu pe acolo la anul! biggrin.gif tzuc.gif Ma bucur ca v-ati distrat! wink.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Dec 30 2008, 11:47 PM) *
Supeeeer poze ninina!Ce fain! wub.gif Trebuie sa ajung si eu pe acolo la anul! biggrin.gif tzuc.gif Ma bucur ca v-ati distrat! wink.gif

Multumesc RAmona...Pai cine stie poate ne vedem la anu` pe acolo laugh.gif hug.gif tzuc.gif
ninina
am promis ca mai pun poze....



asta este super tare....ma refer senzatia...apa foarte rece...mi-am tras.o in cap... liwlol.gif sotul meu nu a avut curajul...mai ales dupa ce am iesit din sauna.....am simntit o gramada de ace care se inficeau in mine liwlol.gif ...nici nu am mai putut sa zic nimic cateva secunde...
ninina
in drum spre Brasov....la iesire din Maramures...zapada era doar in Maramures si Brasov...
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Dec 28 2008, 08:40 PM) *
MUltumesc foarte mult scumpa mea MAx.... trandafir.gif oFloare1.gif
DRaga Gabriela...este adevarat...sunt si acum in BRasov..chiar am ajuns de la Bran de la ski....cred ca te referi la Paradisul advatic.nu? Am fost vineri acolo de la ora 11 si jumatate pana pe la vreo 2 si jumatate...a fsot super..am facut cateva poze o sa pun cateva cand ajung acasa..poate atunci osa.ti dai seama mai bine daca am fost noi...eu aveam costumul de baie portocaliu cu alb....m/as fi bucurat sa fi vorbit .. hug.gif ...dar normal ca nu stiai sigur ca suntem noi..... tzuc.gif

da voi sunteti
am o memorie buna inseamna smile.gif
noi nu am stat mult
k l-am avut si pe bebe
noi ii spunem aqualand la paradisul acvatic tzuc.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 31 2008, 02:08 PM) *
da voi sunteti
am o memorie buna inseamna smile.gif
noi nu am stat mult
k l-am avut si pe bebe
noi ii spunem aqualand la paradisul acvatic tzuc.gif

Pai sa sti draga mea ca ai memorie foarte buna....la cat lume era pe acolo....
Mi-ar fi placut sa.ti vad printul tau scump...dar poate data viitoare.... floare2.gif floare2.gif ca sigur o sa mai mergem ca ne-a placut mult...
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Dec 31 2008, 02:12 PM) *
Pai sa sti draga mea ca ai memorie foarte buna....la cat lume era pe acolo....
Mi-ar fi placut sa.ti vad printul tau scump...dar poate data viitoare.... floare2.gif floare2.gif ca sigur o sa mai mergem ca ne-a placut mult...

el cu tati au facut baitza ca eu...............am avut retineri doh.gif
i-am supravegheat de aproape
data viitoare daca stiu ca veti veni poate ajungem si noi
tzuc.gif
UN AN NOU FERICIT tzuc.gif
LA MULTI ANI!
ruxy
QUOTE(ninina @ Dec 30 2008, 07:22 PM) *
Ce ziceti va incumetati si voi??? laugh.gif



laugh.gif laugh.gif laugh.gif mai stii laugh.gif foarte frumosi sunteti...minunati...ah....si curajosi laugh.gif hug.gif hug.gif hug.gif
AdeDia
WOOOOWWWW!!!!!Super poze....super distractie.... bouncy.gif bouncy.gif bouncy.gif doh.gif doh.gif doh.gif

An Nou Binecuvantat!!!
La Multi Ani!!!!

ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Dec 31 2008, 08:55 PM) *
el cu tati au facut baitza ca eu...............am avut retineri doh.gif
i-am supravegheat de aproape
data viitoare daca stiu ca veti veni poate ajungem si noi
tzuc.gif
UN AN NOU FERICIT tzuc.gif
LA MULTI ANI!


La multi ani draga mea!!!!! CAnd merg sigur te anunt...si daa ai chef de o baita poate ne vedem...An nou fericit plin cu bucurie iti doresc tie si familiei tale dragi... floare2.gif
QUOTE(AdeDia @ Jan 1 2009, 02:34 PM) *
WOOOOWWWW!!!!!Super poze....super distractie.... bouncy.gif bouncy.gif bouncy.gif doh.gif doh.gif doh.gif

An Nou Binecuvantat!!!
La Multi Ani!!!!


multumesc draga mea...La multi ani iti doresc si tie...casa ta sa fie impodobita doar de fericire si bucurie...An nou plin de pace si dragoste... floare2.gif

Rux draga ...curajosi...hmmmm....sa nu-ti spun cum m-am simtit cand mi-am tras galeata cu apa inghetata pe mine... liwlol.gif sotul...nu a avut curaj...dar nu era greu de tras de sfoara.. liwlol.gif in schimb el a avut curaj sa stea pe zapada afara...mult mai mult ca mine...
ninina
cateva poze de la zapada ...la Bran...


ssimmona
wooooow! Buna , Ninina si La Multi Ani! Sunt superbe pozele..si peisajul dar si vooi! Imi plac pozele tale la nebunie!...O curiozitate...aveti fotograf cu voi? biggrin.gif sau trepied?tongue.gif Pupici!
ninina
QUOTE(ssimmona @ Jan 2 2009, 03:07 PM) *
wooooow! Buna , Ninina si La Multi Ani! Sunt superbe pozele..si peisajul dar si vooi! Imi plac pozele tale la nebunie!...O curiozitate...aveti fotograf cu voi? biggrin.gif sau trepied?tongue.gif Pupici!

Multumim scumpa mea Simona...esti o dulce floare2.gif ..La zapada am fsot impreuna cu niste prieteni...si ei ne.au ajutat cu pozele..iar altele...aparatul pus pe masina...(il reglam la 10 secunde ...si face automat)...e cam greu...nu avem trepied....ar fi bun unul smile.gif ...in pozele de la piscina de la paradisul agvatic nu avem poze amadoi ca nu aveam unde pune aparatul..mai ales ca ne era frica sa-l dam la cineva sa nu-l scape in apa..sau sa aiba mana uda...
LA multi ani si tie scumpa mea prietena... floare2.gif
ninina



ninina


ninina

oktavia
Sunteti superbi....iar pozele de vis.Fooooarte frumos.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.