Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
QUOTE(natsandrea @ Mar 31 2010, 11:26 AM) *

QUOTE(mihaelarobas @ Mar 31 2010, 01:07 PM) *
Am vazut o multime de poze care de care mai frumoase, sunteti tare simpatici amandoi.Sa fiti fericiti!!!
Am vazut ca esti din Bogdan Voda, nasa lui Horia si prietena mea cea mai buna e de acolo.

QUOTE(hanuk26 @ Apr 2 2010, 02:06 PM) *
Iubeste, iarta, cum EL te-a invatat, Crede si uita tot ce-ai indurat. EL ti-e lumina, caci EL te-a creat. Sa nu uitam, numai EL ne-a salvat, HRISTOS A INVIAT
Fie ca Lumina Sfanta a acestei mari sarbatori sa-ti calauzeasca pasii, sa iti aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma ta! Un Paste fericit alaturi de cei dragi!!

QUOTE(ocristina @ Apr 3 2010, 05:56 PM) *
Paste fericit...!frumosilor!pupici

QUOTE(anastasia80 @ Apr 4 2010, 12:57 AM) *

...fetelor va multumesc....desi cu intarziere.... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina

...si cateva poze cu mine....

[/quote]
ninina
..pozele...promise...cam ciufulita si obosita....dar am promis trandafir.gif
...nu e mare schimbarea....

laurab
esti o frumoasa, o dulce tzuc.gif hug.gif
ssimmona
tzuc.gif Te-ai tuns?! rolleyes.gif
Mikaell
Esti foarte frumoasa,Ninina...si se vede diferenta cat de cat,putin tunsa si vopsita,super...mii de pupicei dulci tzuc.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ May 8 2010, 03:56 PM) *

Initial am vazut pozele de mai sus unde nu erai inca tunsa...si apoi le-am vazut pe acestea...la primele ma gandeam...unde ti-e bretonul intr-o parte?...Apoi am dat mai jos si am vazut...iti sta perfect cu breton sa stii...asa sa ti-l faci mereu....esti superba Ninina...si ai un par rolleyes.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Alondra
Ninina, iti sta super bine cu breton! yes.gif
Poate data viitoare te incumeti sa iei mai mult si din lungime si filat in fata, daca vrei sa se vada diferenta mai mare ! yes.gif
Esti o mamica tanara si frumoasa, sa nu mai gandesti niciodata ca esti urata! 68.gif Da? tzuc.gif
ninina
QUOTE(laurab @ May 8 2010, 04:29 PM) *
esti o frumoasa, o dulce tzuc.gif hug.gif

trandafir.gif esti tu o dragutza.......... trandafir.gif
QUOTE(ssimmona @ May 8 2010, 06:04 PM) *
tzuc.gif Te-ai tuns?! rolleyes.gif

da...un pic cat nici nu se vede.... trandafir.gif
QUOTE(Mikaell @ May 8 2010, 08:44 PM) *
Esti foarte frumoasa,Ninina...si se vede diferenta cat de cat,putin tunsa si vopsita,super...mii de pupicei dulci tzuc.gif

iiti multumesc mult.... trandafir.gif

QUOTE(ruxy @ May 8 2010, 08:45 PM) *
Initial am vazut pozele de mai sus unde nu erai inca tunsa...si apoi le-am vazut pe acestea...la primele ma gandeam...unde ti-e bretonul intr-o parte?...Apoi am dat mai jos si am vazut...iti sta perfect cu breton sa stii...asa sa ti-l faci mereu....esti superba Ninina...si ai un par rolleyes.gif partners.gif

offfffff....iubitica mea..ai o inima imensa....iti multumesc pt sfaturi...si ma bucur ca iti place.... trandafir.gif

QUOTE(Alondra @ May 8 2010, 11:31 PM) *
Ninina, iti sta super bine cu breton! yes.gif
Poate data viitoare te incumeti sa iei mai mult si din lungime si filat in fata, daca vrei sa se vada diferenta mai mare ! yes.gif
Esti o mamica tanara si frumoasa, sa nu mai gandesti niciodata ca esti urata! 68.gif Da? tzuc.gif

yes.gif ok ok---of preferata mea draga....e cam greu cu incumetarea asta.....multumesc...
USA

Ieeeeeee, ce mamyy mumoasa lau(cum ar zice baby's).......sa stii ca nu e mare schimbarea dar este....adica..se simte aerul proaspat.....mie una imi placee..e o culoare frumoasa.......muaaaa un pupik apasat la dulcineea mea!..si la bijuteria de baiat!
Ce face iubi?....cum se simte?..salutam cu drag si pe sefu'!..sa te faci bine repejor sa putem bea cand ne videm!
ninina
QUOTE(USA @ May 10 2010, 07:44 PM) *
Ieeeeeee, ce mamyy mumoasa lau(cum ar zice baby's).......sa stii ca nu e mare schimbarea dar este....adica..se simte aerul proaspat.....mie una imi placee..e o culoare frumoasa.......muaaaa un pupik apasat la dulcineea mea!..si la bijuteria de baiat!
Ce face iubi?....cum se simte?..salutam cu drag si pe sefu'!..sa te faci bine repejor sa putem bea cand ne videm!

multumesc fata plina de cuvinte frumoase.... trandafir.gif trandafir.gif
..multumesc si din partea lui iubi....inca mergem mereu la pansat....sper sa se vindece...desi avem un pic de stres pe cap....avem de faacut un drum pe la Lepsa(Vrancea)....si de facut acte...of dureri de cap...dar ne rugam la Dumnezeu sa ne ajute El....ca la legile din ro....e un dezastru sa ai de facut acte....
...te imbratisam frumoasa mea trandafir.gif
meaw_ela
Auuuuuu. panaazi nu s-au descarcat pozele..si am tot asteptat....si in sfarsit te vad acum....dupa 10 minute de refreshuri...Iti sta foarte bine!!!!!!... culoarea e proaspata, luceste f frumos-are o forma!! Daca este posibil-esti si mai frumoasa !!!1 Va trimitem pupici sa uitati de tot stresul!!!!!Va iubim! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
mir0108
QUOTE(ninina @ May 10 2010, 10:06 PM) *
multumesc fata plina de cuvinte frumoase.... trandafir.gif trandafir.gif
..multumesc si din partea lui iubi....inca mergem mereu la pansat....sper sa se vindece...desi avem un pic de stres pe cap....avem de faacut un drum pe la Lepsa(Vrancea)....si de facut acte...of dureri de cap...dar ne rugam la Dumnezeu sa ne ajute El....ca la legile din ro....e un dezastru sa ai de facut acte....
...te imbratisam frumoasa mea trandafir.gif

daca ajungi la lepsa..dau o fuga si eu sa ne vedem! partners.gif

am vazut si pozele: f frumoasa culoare ,te prinde de minune!
poop ! tzuc.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ May 18 2010, 01:54 AM) *
Auuuuuu. panaazi nu s-au descarcat pozele..si am tot asteptat....si in sfarsit te vad acum....dupa 10 minute de refreshuri...Iti sta foarte bine!!!!!!... culoarea e proaspata, luceste f frumos-are o forma!! Daca este posibil-esti si mai frumoasa !!!1 Va trimitem pupici sa uitati de tot stresul!!!!!Va iubim! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

...esti o dragutza....ca intodeauna....ma rasfeti cu vorbe frumoase...iti multumesc mamica frumoasa.....
...nu e mare schimbare.....aproape la fel....dar incetul cu incetul ...ca daca e prea mare ma speriu liwlol.gif ..sau poate nu ma recunosc.... liwlol.gif

QUOTE(mir0108 @ May 18 2010, 12:13 PM) *
daca ajungi la lepsa..dau o fuga si eu sa ne vedem! partners.gif

am vazut si pozele: f frumoasa culoare ,te prinde de minune!
poop ! tzuc.gif

...da imi doresc mult sa ne vedem.....si sper ca va fi curand....
..multumesc mult.... trandafir.gif trandafir.gif
ninina
Azi am vrut sa probez rochiile elegante...vine vara cu nunti....
..dar ce credeti.....??!!!nu prea am reusit....decat doua....pt ca vazandu-ma puiul meu...a inceput sa planga....orice ia facut iubi nu a vrut sa se linisteasca....el vroia la mine.....eu cred ca el a crezut ca plec.....asa ca rasplata azi toata ziua nu am putut sa plec de langa el nici pana la toaleta.....l-am pus sa doarma ca de obicei in patut...si eu sa plec...iar el adorme singur...eiiiiiii azi nu s-a putut....a trebuit sa stau langa patut...cum plecam cum plangea....
...cateva poze ....rochitele imi vin....doar ca cea neagra ma strange un pic sus...nu pot sa imi pun sutien.....
..asa ca pozele in viteza,,,,, poate nu prea reusite....

iar rochita asta trebuie sa ii fac o modificare....sa ii pun bretelute....

ruxy
QUOTE(ninina @ May 28 2010, 08:55 PM) *
..dar ce credeti.....??!!!nu prea am reusit....decat doua....pt ca vazandu-ma puiul meu...a inceput sa planga....orice ia facut iubi nu a vrut sa se linisteasca....el vroia la mine.....eu cred ca el a crezut ca plec.....asa ca rasplata azi toata ziua nu am putut sa plec de langa el nici pana la toaleta.....l-am pus sa doarma ca de obicei in patut...si eu sa plec...iar el adorme singur...eiiiiiii azi nu s-a putut....a trebuit sa stau langa patut...cum plecam cum plangea....
...cateva poze ....rochitele imi vin....doar ca cea neagra ma strange un pic sus...nu pot sa imi pun sutien.....

Ninina...tu ai nascut? rolleyes.gif Ca nu se cunoaste....parca esti o adolescenta...o fruuuuuumoasa...si-ti vin tare bine rochitele....sunt alese cu gust....sa le porti sanatoasa....si sa stralucesti in ele partners.gif Te prinde stilul feminin sa stii rolleyes.gif Ai o silueta rolleyes.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ May 28 2010, 10:04 PM) *
Ninina...tu ai nascut? rolleyes.gif Ca nu se cunoaste....parca esti o adolescenta...o fruuuuuumoasa...si-ti vin tare bine rochitele....sunt alese cu gust....sa le porti sanatoasa....si sa stralucesti in ele partners.gif Te prinde stilul feminin sa stii rolleyes.gif Ai o silueta rolleyes.gif

....oooooooooooooooo adolescenta sunt de 28 ani.... biggrin.gif
...multumesc.....sa vina nuntile.... wink.gif
..le am de vreo 3 ani....si mai am vreo 2 elegante...asa ca nu mai am nevoi de altele...mai ales ca e criza biggrin.gif
maria26
QUOTE(ninina @ May 28 2010, 08:55 PM) *

mami ce bine arati! trandafir.gif .. ai o talie de invidiat.. nu se vede ca ai nascut smile.gif
ninina
QUOTE(maria26 @ May 29 2010, 11:47 AM) *
mami ce bine arati! trandafir.gif .. ai o talie de invidiat.. nu se vede ca ai nascut smile.gif

..MAria ce dragutza esti...multumesc....
..nici la tine nu se vede absolut deloc.... trandafir.gif trandafir.gif
USA
Un pupik parfumat la mamy iubit....esti o perfecta stii......iti sta super bine in amandoua.....sa vina nuntile...vorba ta.... nanner.gif nanner.gif nanner.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(USA @ Jun 1 2010, 05:28 PM) *
Un pupik parfumat la mamy iubit....esti o perfecta stii......iti sta super bine in amandoua.....sa vina nuntile...vorba ta.... nanner.gif nanner.gif nanner.gif floare2.gif

partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif SI DE LA NOI ZBOARA PUPICI SPRE VOI
mir0108
superbe pozele ,ninina!arati asa cum spune si ruxy: adolescentin!
sa fii sanatoasa si plina de viata ,mereu!iar pe fabian ,invata-l cum sta treaba cu femeile..ca sa aiva viata usoara cand i-o veni randul! biggrin.gif
ninina
QUOTE(mir0108 @ Jun 4 2010, 05:56 PM) *
superbe pozele ,ninina!arati asa cum spune si ruxy: adolescentin!
sa fii sanatoasa si plina de viata ,mereu!iar pe fabian ,invata-l cum sta treaba cu femeile..ca sa aiva viata usoara cand i-o veni randul! biggrin.gif

Mir frumoasa mea...iti multumesc mult..... trandafir.gif trandafir.gif
..oooo da...FAby de pe acum e un finut....si iubi meu e la fel foarte delicat...asa ca mama lui l-a invatat sa spele vase, haine....si sa iubeascaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......si FAby la fel va invata de la noi.....pt ca, copii fac ce vad la parinti, nu?
..multimpupiki deliciosi la printesele minunate trandafir.gif trandafir.gif
roxa82
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:15 PM) *
si acum cateva si mai elegante laugh.gif
la o nunta la Bran...

la o nunta in Sinaia

pe o insula(Lanzarote)

Hehehehe te-am gasit ubytzik mea!!!!
La nunta unde am fost si noi....si am stat de vorba....iti mai amintesti?Ma intrebai de magazin..
roxa82

O frumoasa si o dulcik!!!!!!!!!Imi plac tare mult cele 2 tablouri care le ai pe perete...tu si iubi tau.......buna ideee....vreau si yo tablou....
ninina
QUOTE(roxa82 @ Jun 15 2010, 03:52 PM) *
Hehehehe te-am gasit ubytzik mea!!!!
La nunta unde am fost si noi....si am stat de vorba....iti mai amintesti?Ma intrebai de magazin..

QUOTE(roxa82 @ Jun 15 2010, 03:56 PM) *
O frumoasa si o dulcik!!!!!!!!!Imi plac tare mult cele 2 tablouri care le ai pe perete...tu si iubi tau.......buna ideee....vreau si yo tablou....

Roxa frumoasa mea....cce dulce esti....multumesc de vizita....si ma bucur mult ca iti plac tablourile.....sunt o amatoare a pozelor doh.gif
...te mai astept pe la mine.....adica pe la noi...
..pupiki multi Karlei trandafir.gif trandafir.gif
perla163
Ninina draga mea ,esti o frumoasa si arati suuuper bine! complimente......rochitele sunt tare frumoase!puuuuuup dulce! floare2.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Jun 16 2010, 12:53 AM) *
Ninina draga mea ,esti o frumoasa si arati suuuper bine! complimente......rochitele sunt tare frumoase!puuuuuup dulce! floare2.gif

...OOOOOO Perla draga...merci.....esti tu o dragutza ca intodeauna...pupik si de la mine partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
cateva noutati....

ce minunatie!!!

...sunt fericita langa iubitul meu...

Alondra
Ce bine-ti sta in natura Ninina!
Parca aud si susurul apei ...wub.gif
ninina
QUOTE(Alondra @ Jul 1 2010, 10:17 PM) *
Ce bine-ti sta in natura Ninina!
Parca aud si susurul apei ...wub.gif

multumesc draga mea....
....da Ramo...e un loc superb.....sigur o sa merg de mai multe ori acolo.....acum am stat putin ca a venit ploaia.... partners.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jul 1 2010, 10:09 PM) *
cateva noutati....

c

Esti minunata si sunteti minunati Ninina draga mea cea mai draga partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Jul 1 2010, 11:29 PM) *
Esti minunata si sunteti minunati Ninina draga mea cea mai draga partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

...frumoasa mea minunata...te imbratisez......si te astept la cascada.... partners.gif partners.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Jul 2 2010, 10:13 AM) *
...frumoasa mea minunata...te imbratisez......si te astept la cascada.... partners.gif partners.gif trandafir.gif

Crede-ma Ninina...maine as veni partners.gif partners.gif partners.gif
gabrielle2003
ninia sunteti ...frumosi! partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Jul 2 2010, 10:44 AM) *
Crede-ma Ninina...maine as veni partners.gif partners.gif partners.gif

Acceleratul a plecat ...dar maine il prinzi biggrin.gif
...stiu ca intr-o zi vei veni.....asa ca te astept... trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ Jul 2 2010, 11:10 AM) *
ninia sunteti ...frumosi! partners.gif

....semnam cu voi partners.gif partners.gif
Lusha&Zbenguica
Ninina sunteti superbi smile.gif
imi sunteti tare dragi smile.gif ce frumos se citeste iubireain privirile voastre smile.gif nu mai este nevoie de niciun cuvant
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jul 2 2010, 11:43 PM) *
Ninina sunteti superbi smile.gif
imi sunteti tare dragi smile.gif ce frumos se citeste iubireain privirile voastre smile.gif nu mai este nevoie de niciun cuvant

...si noi va iubim mult pe voi.....si ma bucur ca sunteti o familie fericita... trandafir.gif trandafir.gif
ninina
...24 august 2003......o zi superba...o zi in care florile au inflorit ca niciodata inainte...o zi in care cerul era mai senin si soarele mai stalucitor....o zi in care m-am simntit iubita cu adevarat.........rasfatata,,,admirata......o zi in care am spus DA doresc sa fac fercita o persoana o viata intreaga.....o zi in care eram pura ca albul zapezii .....
....siiiiiii a trecut .....si au urmat multe zile frumoase dupa aceea...multe surprize neastepate....
Casatoria este un legamant sfant! Iubirea o daruire reciproca si neconditionata. Casnicia o binecuvantare data de Dumnezeu....
...au trecut 7 ani de atunci....multi??!!?..putini??!!...cine mai stie......pt mine au fsot cei mai dulci ani...(defapt mi se par clipe)...am sorbit cele mai minunate momente din viata mea alaturi de cel mai scump, tandru.....barbat..... am primit cel mai frumos dar din partea lui D-zeu si al sotului meu...Fabian...

...pt iubitul meu.....
Am simtit casatoria asta ca pe o binecuvantare in toate si iti sunt recunoscatoare. Astazi cand sarbatorim aniversarea noastra mi-am adus aminte cat de chipes aratai in ziua in care ai devenit al meu.
__ ani petrecuti impreuna cu tine au fost atat de minunati incat au zburat ca vantul. Dar nu regret ca au trecut, ne-au ramas de la ei amintirile frumoase si oricum ne asteapta inainte alti ani de petrecut impreuna, la fel de minunati ca si acestia de pana acum.
Esti barbatul ideal pentru mine, barbatul care mi-a daruit tot ce e mai frumos....Oricat mai iubii nu ma satur niciodata de dragostea ta. Acesta e motivul pentru care ma simt atat de fericita cu tine. Esti cel mai minunat sot din lume si esti al meu.Te iubesc....
ssimmona
La multi ani fericiti in continuare!
ninina
QUOTE(ssimmona @ Aug 24 2010, 10:48 AM) *
La multi ani fericiti in continuare!

trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif
USA

Cat de frumos ai scris......sunteti doua inimii minunate..sunteti un tot ...iar Fabian, aduce culoarea voastra...asa sa va tina Bunul Dumnezeu, forever and ever!...La multi ani!
Sara1
La Multi Ani frumosilor! Sa aveti parte de o poveste de dragoste luuunga, plina de frumusete si reusite! floare2.gif
gabrielle2003
LA MULTI MULTI ANI va dorim si noi notworthy.gif
Sa ramaneti mereu tineri si indragostiti!
G.Raluca
Felicitari pentru aniversare,Ninina draga! trandafir.gif
Sa va iubiti si sa fiti mereu fericiti,frumosilor! partners.gif
ninina
QUOTE(USA @ Aug 24 2010, 03:49 PM) *

Cat de frumos ai scris......sunteti doua inimii minunate..sunteti un tot ...iar Fabian, aduce culoarea voastra...asa sa va tina Bunul Dumnezeu, forever and ever!...La multi ani!

trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(Sara1 @ Aug 24 2010, 05:01 PM) *
La Multi Ani frumosilor! Sa aveti parte de o poveste de dragoste luuunga, plina de frumusete si reusite! floare2.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Aug 24 2010, 09:12 PM) *
LA MULTI MULTI ANI va dorim si noi notworthy.gif
Sa ramaneti mereu tineri si indragostiti!

QUOTE(G.Raluca @ Aug 24 2010, 09:21 PM) *
Felicitari pentru aniversare,Ninina draga! trandafir.gif
Sa va iubiti si sa fiti mereu fericiti,frumosilor! partners.gif

...sunteti minunate....va multumesc din suflet.... partners.gif
Alondra
Aniversare frumoasa Ninina si la multi ani fericiti si de acum inainte! oFloare.gif
ruxy
Aniversare fericita scumpa mea Ninina...si o viata plina de iubire va doresc partners.gif partners.gif partners.gif Emotionanta declaratie partners.gif
AdeDia
Sa va dea D-zeu multa sanatate,fericire si o viata binecuvantata in continuare trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif floare2.gif

ninina
QUOTE(Alondra @ Aug 24 2010, 11:46 PM) *
Aniversare frumoasa Ninina si la multi ani fericiti si de acum inainte! oFloare.gif

QUOTE(ruxy @ Aug 24 2010, 11:49 PM) *
Aniversare fericita scumpa mea Ninina...si o viata plina de iubire va doresc partners.gif partners.gif partners.gif Emotionanta declaratie partners.gif

QUOTE(AdeDia @ Aug 25 2010, 12:00 AM) *
Sa va dea D-zeu multa sanatate,fericire si o viata binecuvantata in continuare trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif floare2.gif

dragele mele prietene ma faceti asa fericita.....prin cuvintele voastre frumoase....
..va multumesc din suflet....si Dumnezeu sa va dea multe bucurii....
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.