Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
oana.c
tare frumoasa burticuta ai.....iti sta atat de bine.......si tati e atat de mandru...... partners.gif ..... doamne ajuta sa vina bebe sanatos si sa ai o nastere cat mai usoara floare2.gif
rami
sunteti doi frumosi si un copil superb zic eu si sigur va fi asa.imi place cum se vede intr-o poza stiva de pampersi super tare
ssimmona
Buna, Ninina! oFloare.gif Ma bucur ca profiti din plin de ultimele zile cu burtica biggrin.gif ...
Imi place patututul si cum v-ati pregatit sa-l asteptati pe piticut! rolleyes.gif eusa_clap.gif
Acum asteptam ... toate impreuna ... sa decida bebelusul cand va veni pe lume yes.gif love1.gif
Pupici la burtica, sa simta ca-l asteapta matusile cu draaag! tzuc.gif
USA
Superbb totulll..curanddd inca un pitic la pozicccc.... partners.gif love1.gif love1.gif love1.gif
ninina
QUOTE(iubita_tiana @ Oct 3 2009, 06:28 PM) *
superbaaaaaaaaaaaaaaaaa........nu de mult deschideai acest topic....uh ce mai trece timpul...vreau si eu burtica inapoi...ca tare dor mi-e de vremurile alea....(dar o vreau si pe tiana asa cum e acuma....)

ps: hm...cred ca imi vine chefu de alt bebe vazandu-va cu burtici stralucind de fericire....

...merci partners.gif trandafir.gif
..pai iubita mea nu mai sta pe ganduri.... trandafir.gif
...cred ca si mie imi va fi dor..ca am avut o sarcina usora... trandafir.gif

QUOTE(raela @ Oct 3 2009, 06:39 PM) *
Ninina, dar e atat de cald la tine de stai in tricou si pantaloni? Sau ai inceput sa pui pe foc din lemne ? biggrin.gif

...nu e chiar asa cald...pun lemne pe foc.... laugh.gif

QUOTE(raela @ Oct 3 2009, 06:40 PM) *
burticuta e frumoasa...tzuc tzuc!!

partners.gif ..si tu la fel ai o burticutza frumoasa.... partners.gif

QUOTE(kyra @ Oct 3 2009, 06:53 PM) *
eusa_clap.gif tzuc.gif

tzuc.gif

QUOTE(Miha79 @ Oct 3 2009, 06:54 PM) *
ce frumosi sunteti voi partners.gif
nu mai e mult pana vine pe lume mult asteptatul bebe ...........Doamne ajuta sa fie bine sa ai o nastere usoara si bebe sanatos trandafir.gif
va pupic tzuc.gif tzuc.gif

..multumesc Miha....Dd ma va ajuta trandafir.gif
..pupik tie si puiulor tai draguti partners.gif
ninina
QUOTE(ruxy @ Oct 3 2009, 07:00 PM) *
Esti minunata draga mea Ninina...cuplul vostru este superb..iar bebe , cu siguranta ,pe masura partners.gif asa sa va iubiti toata viata trandafir.gif partners.gif

...multumesc fata mea draga....si scumpa.... partners.gif
..asta ne dorim si noi.....dragostea sa fie mereu in caminul nostru.... trandafir.gif partners.gif

QUOTE(oana.c @ Oct 3 2009, 07:09 PM) *
tare frumoasa burticuta ai.....iti sta atat de bine.......si tati e atat de mandru...... ..... doamne ajuta sa vina bebe sanatos si sa ai o nastere cat mai usoara floare2.gif

Oana la fel e si burticutza ta........multumesc la fel si tu sa ai nastere usoara... trandafir.gif
QUOTE(rami @ Oct 3 2009, 07:11 PM) *
sunteti doi frumosi si un copil superb zic eu si sigur va fi asa.imi place cum se vede intr-o poza stiva de pampersi super tare

partners.gif ...da ne-am pregatit tongue.gif

QUOTE(ssimmona @ Oct 3 2009, 07:38 PM) *
Buna, Ninina! oFloare.gif Ma bucur ca profiti din plin de ultimele zile cu burtica biggrin.gif ...
Imi place patututul si cum v-ati pregatit sa-l asteptati pe piticut! rolleyes.gif eusa_clap.gif
Acum asteptam ... toate impreuna ... sa decida bebelusul cand va veni pe lume yes.gif love1.gif
Pupici la burtica, sa simta ca-l asteapta matusile cu draaag! tzuc.gif

Ssimona frumoasa mea....sigur cum sa nu....si bebe vrea sa cunoasca pe toate....absolut toate matusicile...
..un pupik pe burtica partners.gif
QUOTE(USA @ Oct 3 2009, 07:39 PM) *
Superbb totulll..curanddd inca un pitic la pozicccc.... partners.gif love1.gif

...abia astept.... hug.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(ninina @ Oct 3 2009, 07:20 PM) *
.....tot eu....

..va plicitsesc cu atatea poze... tongue.gif

...

ninina esti suuuupeeerrr smile.gif
nastere usoara
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(iubita_tiana @ Oct 3 2009, 07:28 PM) *
superbaaaaaaaaaaaaaaaaa........nu de mult deschideai acest topic....uh ce mai trece timpul...vreau si eu burtica inapoi...ca tare dor mi-e de vremurile alea....(dar o vreau si pe tiana asa cum e acuma....)

ps: hm...cred ca imi vine chefu de alt bebe vazandu-va cu burtici stralucind de fericire....

ca bine mai zici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
gabrielle2003
sunteti foarte frumosi! trandafir.gif
si bebe va fi mandru cu asa parinti care se iubi ft mult!
giulia_0319
sunt cu gandul la tine...la voi...zilele astea ma gandeam ca poate ai nascut si eu am lipsit de pe forum...draga mea, nastere usoara iti doresc...un bebe sanatos.... trandafir.gif
si asteptam poze cu bebicul mic! rolleyes.gif
anku
inca o sapt.... super.gif
ma bucur sa va vad
arati superb....nu ai luat nici un kg...oauuuuuuuu eusa_clap.gif
nastere usoara iti doresc tzuc.gif
abia astept sa vad topic cum ca ai nascut sa te felicitam
si ti-am mai zis....sunt nerabdatoare sa-ti vad bebicul
simina_ana
mmmm...probabil ultimele poze cu bebica in burtica....in cateva zile o sa vedem poze cu bebica afara.....abia astept....
O gramada de fete e alaturi de tine....de voi si abia asteptam sa primim vestea cea mare...ca ai nascut....
Mai ai asa putin....iti tinem pumnii scumpa mea....si ne gandim la tine ...si iti transmitem un strop de curaj...Va pupacim cu drag trandafir.gif
mamiralu
QUOTE(ninina @ Oct 3 2009, 07:20 PM) *
.....tot eu....

..va plicitsesc cu atatea poze... tongue.gif

...

cum sa ne plictisesti?sunteti superbi...nu tu ...sau sotul...sau altcineva....ci TOTUL.....VOI TOTI...CU BURTICA ...CU PATUT CU TOT...DACA LA TINE SUNT ULTIMELE INSEAMNA CA EU NU MAI APUC SA FAC liwlol.gifliwlol.gif) IA SA TREC SI EU LA O SEDINTA FOTO AZI:)))
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 3 2009, 09:39 PM) *
sunteti foarte frumosi! trandafir.gif
si bebe va fi mandru cu asa parinti care se iubi ft mult!

partners.gif .......multumesc Gabi.... floare2.gif

QUOTE(giulia_0319 @ Oct 3 2009, 09:40 PM) *
sunt cu gandul la tine...la voi...zilele astea ma gandeam ca poate ai nascut si eu am lipsit de pe forum...draga mea, nastere usoara iti doresc...un bebe sanatos.... trandafir.gif
si asteptam poze cu bebicul mic! rolleyes.gif

...merci Giulia..mereu ai fost alaturi de mine...si iti multumesc.... floare2.gif floare2.gif

QUOTE(anku @ Oct 3 2009, 10:29 PM) *
inca o sapt.... super.gif
ma bucur sa va vad
arati superb....nu ai luat nici un kg...oauuuuuuuu eusa_clap.gif
nastere usoara iti doresc tzuc.gif
abia astept sa vad topic cum ca ai nascut sa te felicitam
si ti-am mai zis....sunt nerabdatoare sa-ti vad bebicul

Anku...........mai putin bananab.gif ........pupik mare floare2.gif

QUOTE(simina_ana @ Oct 4 2009, 12:51 AM) *
mmmm...probabil ultimele poze cu bebica in burtica....in cateva zile o sa vedem poze cu bebica afara.....abia astept....
O gramada de fete e alaturi de tine....de voi si abia asteptam sa primim vestea cea mare...ca ai nascut....
Mai ai asa putin....iti tinem pumnii scumpa mea....si ne gandim la tine ...si iti transmitem un strop de curaj...Va pupacim cu drag trandafir.gif

..va iubesc pe toate si sunt cea mai fericita ca sunteti alaturi de mine.....
..multumesc de cuvintele frumoase...si te imbratisez tzuc.gif

QUOTE(mamiralu @ Oct 4 2009, 11:11 AM) *
cum sa ne plictisesti?sunteti superbi...nu tu ...sau sotul...sau altcineva....ci TOTUL.....VOI TOTI...CU BURTICA ...CU PATUT CU TOT...DACA LA TINE SUNT ULTIMELE INSEAMNA CA EU NU MAI APUC SA FAC liwlol.gifliwlol.gif) IA SA TREC SI EU LA O SEDINTA FOTO AZI:)))

.......pai asa...vezi astept pozele cu tine....ca pe urma o sa vrem sa facem poze cu burtica si nu o sa mai avem..... tongue.gif
....merci iubita...
livya
ninina draga ce faci?al tau bebe vrea sa vina? tongue.gif cat de repede....
offf ca parca eu am emotii pentru voi ... tzuc.gif
Saya
mai ai foarte putin ninina.nastere usoara! tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Oct 3 2009, 06:04 PM) *
...aseara am avut sedintza foto.........in pijamale(cum am cele mai multe poze.. laugh.gif ..)

...ne faceam poze.... tongue.gif

sunteti doi parinti minunati si frumosi... partners.gif bebe o sa fie foarte mandru de voi...abia astept sa va vad cu bebicul in brate wub.gif multi pupici si numai bine,draga mea tzuc.gif
si am uitat sa-ti spun ca patutul e superb,il asteapta pe bebe bb.gif
roxikira
Am venit sa trimit un pupic...pentru o mamica super frumoasa tzuc.gif wub.gif

Tot forumul asteapta cu sufletul la gura...sa vada ce minune ascunde burtica aia frumoasa a ta wub.gif love1.gif

Nastere usoara mami scump partners.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(livya @ Oct 4 2009, 02:08 PM) *
ninina draga ce faci?al tau bebe vrea sa vina? tongue.gif cat de repede....
offf ca parca eu am emotii pentru voi ... tzuc.gif

Livia...draga mea,,,bebe meu vad ca sta cuminte deocamdata....nustiu cand se gadeste sa vina.....pe safrasitul saptamani mai merg la un eco...sa vedem ce zice atunci....

QUOTE(ocristina @ Oct 4 2009, 03:50 PM) *
mai ai foarte putin ninina.nastere usoara! tzuc.gif

Multumesc Ocristina..matusica draga de bebe meu... partners.gif trandafir.gif

QUOTE(Mikaell @ Oct 4 2009, 04:47 PM) *
sunteti doi parinti minunati si frumosi... partners.gif bebe o sa fie foarte mandru de voi...abia astept sa va vad cu bebicul in brate wub.gif multi pupici si numai bine,draga mea tzuc.gif
si am uitat sa-ti spun ca patutul e superb,il asteapta pe bebe bb.gif

multumesc Mikell trandafir.gif
....ce fericita ma fac cuvintele tale...esti minunata....te imbratisez...

QUOTE(roxikira @ Oct 5 2009, 08:52 PM) *
Am venit sa trimit un pupic...pentru o mamica super frumoasa tzuc.gif wub.gif

Tot forumul asteapta cu sufletul la gura...sa vada ce minune ascunde burtica aia frumoasa a ta wub.gif love1.gif

Nastere usoara mami scump partners.gif tzuc.gif

Roxi..multumesc ca nu mai auitat si ca te gandesti la mine....
...o imbratisare calda.... partners.gif hug.gif

...sunteti minunate...si va iubesc mult.....
pustiks
Ninina ce frumosi sunteti! Burtica nu mi e pare asa mare, se vede ca ai mancat doar ce trebuia sa manaci. Ma uitam la poze si ma gandeam ca sigur o sa aveti un copil frumos, nu are cu cine sa semene urat. Abia astept o poza frumoasa cu toti 3, cu bebele in brate la tine sau la sot! Sa ai nastere usoara draga mea! hug.gif
Theo
Draga mea Nininia, astept cu mare nerabdare fericitul eveniment.Nastere usoara draga mea si multa sanatate !
ninina
QUOTE(pustiks @ Oct 6 2009, 12:46 PM) *
Ninina ce frumosi sunteti! Burtica nu mi e pare asa mare, se vede ca ai mancat doar ce trebuia sa manaci. Ma uitam la poze si ma gandeam ca sigur o sa aveti un copil frumos, nu are cu cine sa semene urat. Abia astept o poza frumoasa cu toti 3, cu bebele in brate la tine sau la sot! Sa ai nastere usoara draga mea! hug.gif

Pustiks...ce repede trece timpul....parca acum eram emotionata cu testul cu doua liniute ..si uitem deja la final....tot cu emotii....
..iti multumesc pt tot....ai fost de la inceput alaturi de mine... partners.gif trandafir.gif

QUOTE(Theo @ Oct 6 2009, 12:50 PM) *
Draga mea Nininia, astept cu mare nerabdare fericitul eveniment.Nastere usoara draga mea si multa sanatate !

Da Theo si eu il astept intr-un fel....desi am un pic de teama....dar tot eu ma incurajez si zic ca va fi bine....
Pup o printesa frumoasa si pe mami ei... trandafir.gif
natsandrea
DRAGA MEA...39 de sapt si 2 zile...se apropieeeeee partners.gif
unde vei naste?
ninina
QUOTE(natsandrea @ Oct 7 2009, 03:46 PM) *
DRAGA MEA...39 de sapt si 2 zile...se apropieeeeee partners.gif
unde vei naste?

Andrea voi naste in Sighet....nasul meu este medicul ginecolog.-....altfel veneam la BAia MAre..ca nu prea imi place spitalul.... trandafir.gif
...se apropie...parca nu imi vine sa cred.... trandafir.gif
...esti o dragutza...cand vin la BAia MAre sa sti ca iti zic si poate ne vedemmm partners.gif trandafir.gif
natsandrea
QUOTE(ninina @ Oct 7 2009, 06:48 PM) *
Andrea voi naste in Sighet....nasul meu este medicul ginecolog.-....altfel veneam la BAia MAre..ca nu prea imi place spitalul.... trandafir.gif
...se apropie...parca nu imi vine sa cred.... trandafir.gif
...esti o dragutza...cand vin la BAia MAre sa sti ca iti zic si poate ne vedemmm partners.gif trandafir.gif

aha...
cu mare drag...anunta-ma cand vii
..si asteptam jucaus.gif ...
meaw_ela
Draga mea----- iti trimit toate gandurile mele de bine, toata energia pozitiva si muuuult curaj... si fericire si tot ce mai ai tu nevoie- Astept sa ne zici cum a fost... A sosit momentul.... dar am rabdrare ca stiu ca ai nevoie doar de relaxare .. voi si minunea.... Va felicit din inima cu maaare drag!Pupici muuultzi! occasion.gif occasion.gif occasion.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Imi30
Ninina scumpa iti doresc si eu mult curaj si sa treci cat mai usor peste acest moment unic...In curand iti vei tine bebelusul in brate si vei fi cea mai fericita mamica de pe lume! occasion.gif super.gif hug.gif
Alondra
Ce frumos Ninina, cred ca azi esti la spital la eco, iti doresc sanatate, mutla putere si energie pozitiva, cine stie cand se infaptuieste minunea!DD ajuta!
Nastere usoara draga mea, iti urez de pe acum, sa fiu sigura! wink.gif hug.gif tzuc.gif
laurab
QUOTE(Alondra @ Oct 8 2009, 09:27 AM) *
Ce frumos Ninina, cred ca azi esti la spital la eco, iti doresc sanatate, mutla putere si energie pozitiva, cine stie cand se infaptuieste minunea!DD ajuta!
Nastere usoara draga mea, iti urez de pe acum, sa fiu sigura! wink.gif hug.gif tzuc.gif

Dragele mele, o veste peste noapte: Ninina este la spital, i s-au rupt apele si a dus-o sotul de urgenta, avea dilatatie 2 cm, cam la miezul noptii. Poate a nascut, sau e pe vine. trandafir.gif super.gif
Ii tinem pumnii si asteptam vesti. baby1.gif tzuc.gif hug.gif
Alondra
QUOTE(laurab @ Oct 8 2009, 08:36 AM) *
Dragele mele, o veste peste noapte: Ninina este la spital, i s-au rupt apele si a dus-o sotul de urgenta, avea dilatatie 2 cm, cam la miezul noptii. Poate a nascut, sau e pe vine. trandafir.gif super.gif
Ii tinem pumnii si asteptam vesti. baby1.gif tzuc.gif hug.gif

Acum am citit si eu la voi, stiam ca merge la eco azi, dar bine ca se anunta bebe la orizont, sa aiba nastere usoara si sa fie totul bine!
La fel iti doresc si tie Laura!

Hai cu bebe draga Ninina! partners.gif
laurab
neata dragele mele...NINIA A NASCUT LA 6:30 UN BEBE DE 2500...USOPR SI RPD...SUNT BINE AMANDOI ACUM IL ASTEAPTA PE BEBE IN SALON...NU STIE INCA NUMELE PROBABIL VA DFI DEMIS...DAR CU M...NU N....ASA CA SPUNEM:RECUPERARE RAPIDA NINIA.. trandafir.gif trandafir.gif
Imi30
Felicitari Ninina...bine ai venit pe lume DEMIS super.gif Sanatate multa, fericire si numai bine!!!!!!!!!!!!! occasion.gif
pysypisi
Felicitari drag mamica,acum in sfarsit ti-ai vazut visul indeplinit,cred ca radiezi de fericire tinandu-ti baietelul in brate eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Iii doresc piutului tau un calduros BUN VENIT,SANATATE SI MULT MULT NOROC!!!
Iar pt tine un frumos buchet de flori si refacere rapida
natsandrea
felicitari trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
bine ai venit pe lume Demis, pui mic

Theo
QUOTE(laurab @ Oct 8 2009, 09:23 AM) *
neata dragele mele...NINIA A NASCUT LA 6:30 UN BEBE DE 2500...USOPR SI RPD...SUNT BINE AMANDOI ACUM IL ASTEAPTA PE BEBE IN SALON...NU STIE INCA NUMELE PROBABIL VA DFI DEMIS...DAR CU M...NU N....ASA CA SPUNEM:RECUPERARE RAPIDA NINIA.. trandafir.gif trandafir.gif

Ce veste minunata si cata emotie,ma bucur nespus de mult pt.ei si abia astept primele impresii,primele fotografii... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Miha27X
Felicitari scumpa Ninina, si sa fiti sanatosi si fericiti mereu..........................
Eu te admir fff mult si mai ales te indragesc pt ca mereu ti-ai facut timp sa ne vizitezi pe noi fetele de la VSFM si ne-ai ridicat moralul....
Va pupa Myky scumpa Ninian si Demis
gabrielle2003
felicitari draga mea!
sanatate multa la amandoi si va asteptam cu bine acasa
sa va bucrati de ingerash!
stefy7
Felicitari draga.
Multa sanatate. trandafir.gif
Alondra
Felicitari Ninina!
Bine-ai venit pui mic!
Sa va traiasca!
floare2.gif
Sara1
Fata frumoasa, proaspat transformata in mamica, felicitari pentru puiul mic!!! Sa fie sanatos si sa aiba o viata plina de fericire pe care sa o reverse mereu asupra voastra!
Iti dai seama ca aseptam poze cu sufletul la gura! Va pup cu drag si bafta multa in noul drum alaturi de el! O sa fie munca multa si somn putin, dar o sa ai parte de cele mai minunate, pline de implinire si mindrie momente din viata ta!
anku

un buchet de flori si de la noi draga nina...
recuperare rapida...
ne gandim la voi.... tzuc.gif
G.Raluca
Ninina draga mea...ce bucurie!
Felicitari si recuperare rapida!Sa veniti acasa repejor ca tare mai sunt nerabdatoare sa stiu mai multe detalii si mai ales sa-ti vad minunea de baietel.Va pupic si va doresc multa sanatate ! trandafir.gif
perla163
DRAGA MEA NININA,sanatate multa si FELCITARI DIN INIMA..............acum vezi ce inseamna sa tii o MInune in BRATE............bucura-te de fiecare clipa si sa ne povestesti cum e,ce sentimente te incearca........de la mine cu mult drag
si ptr puiutul tau drag
-------------va doresc tot binele din lume si sa va intoarceti repede acasa ca VREM SA VA VEDEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!! partners.gif
Magda Alexandru
Ninina, draga mea,

Multa sanatate tie si micului DEMIS si refacere grabnica! trandafir.gif
Si asteptam poze cu voi doi cat e repede se va putea.

Pupici! trandafir.gif
alisamon
Draga mea...Feeeeeeeeeeellllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiicccccccccccciiiiiiiiiiiitar
din toata inima...Sa dea Dumnezeu sa va fie bine...Ma bucur ata de mult pentru tine...Abia astept si eu sa treaca timpul sa ajung si eu acolo...Va pup pe amandoi
rami
felicitari ninina scumpa !sa va bucurati de el si sa aveti numai bucurii din partea lui abia astept sa il vad
giulia_0319
felicitari, draga mea! trandafir.gif
bine ai venit pe lume, DEMIS! trandafir.gif
Mikaell
Cat de mult ma bucur,pt tine draga Ninina...in sfarsit s-a intamplat minunea,sa va traiasca si sa va bucurati de ingerasul vostru.Cred ca sunteti foarte emotionati si fericiti...Recuperare usoara si abia astept sa ne pui poze cu bebicul vostru...Multi pupici tzuc.gif
simina_ana
Hai Ninina cu poze!!!!!! Am vazut ca ai venit acasa.
Abia asteptam sa-l cunoasteam pe Robert Fabian, cel mai nou membru al familiei!!!

Recuperare rapida, laptic mult si gustos si bebe papacios!!!!
Pupicei la toti trei!!!!
natsandrea
am vazut pozele cu bebe ...e un scumpic...sa iti traiasca...si refacere usoara
ninina
....fetelor...ce emotii ma cumprind citind mesajele vostre.....sunteti minunate si va iubesc enorm.... crybaby.gif tzuc.gif hug.gif
...va multumesc din suflet.....nu am cuvinte .....sa va spun cat de dragii imi sunteti... tzuc.gif hug.gif
....
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.