Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
...poza cu casuta nostra....azi vor sa puna tabla....
..pana vine bebe ...poate reusim si sa punem si termopanele....si la anul da Dumnezeu ne ajuta..tare mult as vrea sa am gata o camera sa ne mutam....

anku
vaaaaaiiiiiiiii nina...
ce casuta frumoasa...ma bucur ca i-ati dat inainte...bravo eusa_clap.gif
ma bucur tare...da si reu sper...sa gatati o camera...dc nu ...nu e nimic..bebe sa fie bine si sa va bucurati ...
de abia astept sa-l vad crede-ma...
v-am vazut in gradina...asa mult imi place de voi...
asa frumoasa esti cu burticuta ta...
iti doresc tot binele si nastere usoara...si de abia satept sa aud ca ai nascut si sa ni-l arati si nou a p bebe al tau..... tzuc.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Sep 20 2009, 01:31 PM) *
...noi doi si bebe.....



O mamica frumoasa+un tatic fericit= un bebe mult iubit => O FAMILIE DEOSEBITAUn maaaaaare pupic virtual va trasnsmitem...si calde hug.gif

ninina
QUOTE(anku @ Sep 21 2009, 10:30 AM) *
vaaaaaiiiiiiiii nina...
ce casuta frumoasa...ma bucur ca i-ati dat inainte...bravo eusa_clap.gif
ma bucur tare...da si reu sper...sa gatati o camera...dc nu ...nu e nimic..bebe sa fie bine si sa va bucurati ...
de abia astept sa-l vad crede-ma...
v-am vazut in gradina...asa mult imi place de voi...
asa frumoasa esti cu burticuta ta...
iti doresc tot binele si nastere usoara...si de abia satept sa aud ca ai nascut si sa ni-l arati si nou a p bebe al tau..... tzuc.gif

partners.gif trandafir.gif Anku...incet incet....ca nu am avut meseriasi de jos pana sus..au facut iubi si tati ce au putut...si au mai venit pretenii si colegii lui tata si ne.au ajutat...si acum la pus tabala sunt doi colegi de a lui....nu cred ca termina azi...dar cat se poate....adevarul e ca nu ne ajunge tabla...asa ca oricum pana vine comanda dureaza....
...multumesc mult pt incurajari, complimente....
te imbratisez partners.gif trandafir.gif

QUOTE(simina_ana @ Sep 21 2009, 12:08 PM) *
O mamica frumoasa+un tatic fericit= un bebe mult iubit => O FAMILIE DEOSEBITAUn maaaaaare pupic virtual va trasnsmitem...si calde hug.gif

partners.gif trandafir.gif Simina mea frumoasa...si noi te pupacim mult partners.gif partners.gif trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Sep 21 2009, 10:29 AM) *
...dar acum esti slaba si frumoasa foc.....
..la 38???? si ai nascut baiat........aaaaaaaa dar tu ai vrut asa nu..? ca ai facut cezariana, nu?
..ce simpatica esti...cica ridurile sunt sexi.... liwlol.gif ....asa o sa ma uit in oglinda...si cand vad cate un rid mai nou..o zic ca am devenit mai sexy liwlol.gif

pai tocmai de aceea iti spun sa nu iti faci griji k si tu iti vei revni ft frumos......o sa vezi
la mine a trebuit sa nasc la 38 de sapt pt k bb era destul de mare si cum eu am mai suferit o cezariana cu ani in urma ,..............uterul taiat destul de mult......nu am vrut sa ma risc sa-l las pe casian sa stea cat vrea el
si DA tot prin cezariana am nascut lucru care din punctul meu de vedere il recomand oricui..............oricum eu nustiu ce sunt dureri de nastere dar ............nu am vrut sa aflu nono.gif

si ridurile denota o femeie cat de cat matura si dau foarte bine la sotul tau
o sa vezi love1.gif

poti incerca sa te uiti in oglinda cand esti trista si sa te miri ce sexi esti. super.gif ............sa vezi ce te binedispui bere.gif

QUOTE(ninina @ Sep 21 2009, 11:15 AM) *
...poza cu casuta nostra....azi vor sa puna tabla....
..pana vine bebe ...poate reusim si sa punem si termopanele....si la anul da Dumnezeu ne ajuta..tare mult as vrea sa am gata o camera sa ne mutam....


ooooooooo ce casa
la asta ii spui tu casutza????????

felicitari
eu pana o vad pe a mea asa................mai dureaza wub.gif
USA
O mamy dulce...si o casuta perfecta ptr cuibusor.....
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Sep 21 2009, 10:15 AM) *
...poza cu casuta nostra....azi vor sa puna tabla....
..pana vine bebe ...poate reusim si sa punem si termopanele....si la anul da Dumnezeu ne ajuta..tare mult as vrea sa am gata o camera sa ne mutam....

frumoasa "casuta" voastra smile.gif multa sanatate si spor la treaba tzuc.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 21 2009, 04:30 PM) *
pai tocmai de aceea iti spun sa nu iti faci griji k si tu iti vei revni ft frumos......o sa vezi
la mine a trebuit sa nasc la 38 de sapt pt k bb era destul de mare si cum eu am mai suferit o cezariana cu ani in urma ,..............uterul taiat destul de mult......nu am vrut sa ma risc sa-l las pe casian sa stea cat vrea el
si DA tot prin cezariana am nascut lucru care din punctul meu de vedere il recomand oricui..............oricum eu nustiu ce sunt dureri de nastere dar ............nu am vrut sa aflu nono.gif

si ridurile denota o femeie cat de cat matura si dau foarte bine la sotul tau
o sa vezi love1.gif

poti incerca sa te uiti in oglinda cand esti trista si sa te miri ce sexi esti. super.gif ............sa vezi ce te binedispui bere.gif
ooooooooo ce casa
la asta ii spui tu casutza????????

felicitari
eu pana o vad pe a mea asa................mai dureaza wub.gif

.....multumesc ca ai rabdare cu mine...si ma lamuresti in toate lucrurile..... trandafir.gif
....e un pic greu la casutza...dar nu foarte greu....depinde unde o faci...ce ajutoare ai....si ce finante bineinteles...,noi am iesit destul de ieftin...mana de munca am platit.o foarte putin......adica nu am depasit 300 de euro....deci aproape nimic....
...o sa o vezi si tu asa.....e mai greu inceputul....
...daca reusim si cu geamurile anul asta...este super.....
...desi multa lume ne zice ca de acum abia incep chelutielile....stiu ca ne costa centrala, intalatia curent si apa...dar pe urma nu ma grabeste nimeni...incet incet tot o sa termin cate o camera.....

QUOTE(USA @ Sep 21 2009, 05:57 PM) *
O mamy dulce...si o casuta perfecta ptr cuibusor.....
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Usa....merci....
..ce faci??...te simnt cumva trista.....sau ma insel???
un pupik mare trandafir.gif partners.gif partners.gif

QUOTE(Mikaell @ Sep 21 2009, 05:57 PM) *
frumoasa "casuta" voastra smile.gif multa sanatate si spor la treaba tzuc.gif

---multumim mami draga.....spor avem numai bani sa fie tongue.gif
USA
Sunt mai mult melancolica..dupa un wekeend plin de extreme....
Suntem conectate, sa stii!
Pupik dulce la burtic......si..azi, da nu prea am vorbarie multa! blush.gif nono.gif
perla163
NININAAAA,am vazut pozele cu voi si cu casuta--------------superbi si voi si casuta..........DD ajuta in continuare si te pupik duuulceeee....................noua ne-au cerut ptr instalatia electrica,1500 euro.............la voi^???'
gabrielle2003
QUOTE(perla163 @ Sep 22 2009, 12:37 AM) *
NININAAAA,am vazut pozele cu voi si cu casuta--------------superbi si voi si casuta..........DD ajuta in continuare si te pupik duuulceeee....................noua ne-au cerut ptr instalatia electrica,1500 euro.............la voi^???'

perla tu unde ai facut casa? rolleyes.gif
nini scuza-ma k intreb aici la tine?
ninina
QUOTE(USA @ Sep 21 2009, 06:26 PM) *
Sunt mai mult melancolica..dupa un wekeend plin de extreme....
Suntem conectate, sa stii!
Pupik dulce la burtic......si..azi, da nu prea am vorbarie multa! blush.gif nono.gif

partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif
...o zi super partners.gif

QUOTE(perla163 @ Sep 21 2009, 11:37 PM) *
NININAAAA,am vazut pozele cu voi si cu casuta--------------superbi si voi si casuta..........DD ajuta in continuare si te pupik duuulceeee....................noua ne-au cerut ptr instalatia electrica,1500 euro.............la voi^???'

...perla merci... trandafir.gif
...noi inca nu am facut instalatia de electrica.....dar nu cred ca ajungem la 1500...chestia este ca s-ar putea sa tragem de la parinti...sa avem cesul nostru....doar ca nu mai facem contractul tot cu ei....si asa ne iese mai ieftin....
...deci nu zic sigur ca inca nu am vorbit cu electicianul...vrem primadata geamurile...sa avem inchis.....si nu stim daca o vom face pana de Craciun...din lipsa de fonduri laugh.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 21 2009, 11:54 PM) *
perla tu unde ai facut casa? rolleyes.gif
nini scuza-ma k intreb aici la tine?

Gabriella...nu are nimic...noi mereu mai vorbim de casa pe aici cu perla....ca am inceput cam deodata in primavara....si ne mai sfatuim.... trandafir.gif trandafir.gif
perla163
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 21 2009, 11:54 PM) *
perla tu unde ai facut casa? rolleyes.gif
nini scuza-ma k intreb aici la tine?

am facut casa intr-un satulet din jud SUCEAVA!!!!!!
ninina,nici noi nu am facut instalatia electrica,am vorbit doar cu varul meu ,care o sa o faca si mi-a zis ca ata m-ar costa,cu tot cu prize si toate materialele necesare..............nici noi nu stiu daca o vom face pana in Craciun, tot din lipsa de fonduri oFloare.gif
ninina
QUOTE(perla163 @ Sep 22 2009, 11:09 AM) *
am facut casa intr-un satulet din jud SUCEAVA!!!!!!
ninina,nici noi nu am facut instalatia electrica,am vorbit doar cu varul meu ,care o sa o faca si mi-a zis ca ata m-ar costa,cu tot cu prize si toate materialele necesare..............nici noi nu stiu daca o vom face pana in Craciun, tot din lipsa de fonduri oFloare.gif

...si noi o sa ne informam de preturi sa vedem...aproximativ cat ne cer....
...voi termopanele le-ati pus ...sau doar ati dat comanda???
..cu ce ati acoperit-o?
perla163
QUOTE(ninina @ Sep 22 2009, 11:12 AM) *
...si noi o sa ne informam de preturi sa vedem...aproximativ cat ne cer....
...voi termopanele le-ati pus ...sau doar ati dat comanda???
..cu ce ati acoperit-o?

termopanele,sunt comandate si ar trebui sa vina sa le puna pe 30 sept.iar casa am acoperit-o cu tabla tip lindab,nu lindab original ca e prea scump,este o poza pe blog la mine!!!!!!pupik
ninina
QUOTE(perla163 @ Sep 22 2009, 12:26 PM) *
termopanele,sunt comandate si ar trebui sa vina sa le puna pe 30 sept.iar casa am acoperit-o cu tabla tip lindab,nu lindab original ca e prea scump,este o poza pe blog la mine!!!!!!pupik

...si noi la fel avem tabla....maro inchis....
..ieri au pus-o dar nu au terminat...acum este tata si iubi acolo...dr tata pleaca intr-o oara la Sibiu,...si adevarul e ca mai avem nevoie...am comandat dar vine daor in 2 saptamani sa ne-o aduca....
...e gata mai bine de jumatate..mai au doar putin pe o parte....
...o sa o terminam si noi....ca sa fie pregatita pt iarna....
Saya
nNinina nastere usoara draga mea,sa fiti puternici! trandafir.gif
natsandrea
buna seara draga mea
ce mai faci? ce face bebe?
mai aveti putin...a trecut timpul
perla163
DRAGA MEA NININA;am intrat sa vad ce mai faceti!!!!!!!!! ai grija de tine si NASTERE USOAAAARA!!!!!!!! love1.gif
Alondra
Draga Ninina, ai intrat pe ultima suta de m..iti doresc sanatate, nastere usoara si sa fie bebe sanatos!
Doamne ajuta!Te asteptam cu vesti bune! hug.gif tzuc.gif
Tania_25
Buna Ninina! Iti doresc sa ai o nastere usoara si sa ai un BB sanatos! Sa stii ca abia asteptam sa iti vedem minunea din burtica ta.... partners.gif tzuc.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
natsandrea
buna ninina
ce faci? oare pe unde esti? sper ca sunteti bine...
ninina
QUOTE(ocristina @ Sep 24 2009, 11:54 AM) *
nNinina nastere usoara draga mea,sa fiti puternici! trandafir.gif

Multumesc mult Cris draga mea....
..ma bucur ca te gandesti la mine floare2.gif

QUOTE(natsandrea @ Sep 24 2009, 09:06 PM) *
buna seara draga mea
ce mai faci? ce face bebe?
mai aveti putin...a trecut timpul

....da draga mea trece timpul..uitema ajunsa la 38 de spatamni si 4 zile....
pupik printesei tale si tie floare2.gif

QUOTE(perla163 @ Sep 26 2009, 11:25 PM) *
DRAGA MEA NININA;am intrat sa vad ce mai faceti!!!!!!!!! ai grija de tine si NASTERE USOAAAARA!!!!!!!! love1.gif

multumesc.....esti minunata floare2.gif

QUOTE(Alondra @ Sep 27 2009, 12:41 AM) *
Draga Ninina, ai intrat pe ultima suta de m..iti doresc sanatate, nastere usoara si sa fie bebe sanatos!
Doamne ajuta!Te asteptam cu vesti bune! hug.gif tzuc.gif

Multumesc fata frumoasa.... floare2.gif floare2.gif
..chiar asa este ultima suta de metri...emotiile cresc.....vai si cresc......
pupik floare2.gif
ninina
QUOTE(Tania_25 @ Sep 28 2009, 10:10 PM) *
Buna Ninina! Iti doresc sa ai o nastere usoara si sa ai un BB sanatos! Sa stii ca abia asteptam sa iti vedem minunea din burtica ta.... partners.gif tzuc.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Tania esti o dragutza.....multumesc mult....
...cuvintele vostre(TALE) imi dau curaj floare2.gif

QUOTE(natsandrea @ Sep 30 2009, 12:53 PM) *
buna ninina
ce faci? oare pe unde esti? sper ca sunteti bine...

...am fost o saptamna in santier....acum am revenit....bebe e bine...am fost ieri la eco.... floare2.gif
ninina
...doua poze de ieri...
...inca nu eram gata cu curatenia.....lipsesc perdelele si altele....
..burtica mea a crescut destul de mare....acum mi se pare ca s-a oprit din crescut....

gabrielle2003
mey burtik da-le incolo de perdele rolleyes.gif
crezi k observa cineva lipsa perdelelor cand sunteti voi in prim-plan?
never nono.gif
va pupam si abia asteptam sa-l cunoastem pe ingerash wub.gif
roxanne
QUOTE(ninina @ Oct 2 2009, 04:52 PM) *
...doua poze de ieri...
...inca nu eram gata cu curatenia.....lipsesc perdelele si altele....
..burtica mea a crescut destul de mare....acum mi se pare ca s-a oprit din crescut....



Frumusete scumpa, mai e putin si-ti vei tine in bratzica bebicul tau drag! gravida.gif barza.gif tzuc.gif Mult noroc, iti urez, si multa, multa sanatate! hug.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 2 2009, 03:54 PM) *
mey burtik da-le incolo de perdele rolleyes.gif
crezi k observa cineva lipsa perdelelor cand sunteti voi in prim-plan?
never nono.gif
va pupam si abia asteptam sa-l cunoastem pe ingerash wub.gif

partners.gif ...ce dragutza esti ...ca intodeauna..... floare2.gif
...da si eu astept sa.l vad pe bebe dulce si scump....nu mai am parca rabdare...desi am emotii... floare2.gif
..pupik tie si puiului tau

QUOTE(roxanne @ Oct 2 2009, 03:57 PM) *
Frumusete scumpa, mai e putin si-ti vei tine in bratzica bebicul tau drag! gravida.gif barza.gif tzuc.gif Mult noroc, iti urez, si multa, multa sanatate! hug.gif tzuc.gif

Roxy.....merci mult.... floare2.gif
...foarte putin a mai ramas...imi tremura picioarele cand ma gandesc.... laugh.gif ...e bine ca nu prea am timp sa ma gandesc decat noaptea.....ca am tot timpul cate ceva de facut...
...pup doua frumuseti floare2.gif
cristinu_tza
Ce burtica frumoasa vad eu aici partners.gif Doamne, cum a trecut timpul...mai ai putin.
Sa nu-ti fie teama de nastere, Dumnezeu iti va da putere...este un moment unic!
De-abia astept sa-ti vad comoara, nastere usoara si un bebe sanatos tzuc.gif
Alondra
Draga burtica scumpa de Ninina love1.gif , sunteti 2 dulci, si tu si bebe pe care inca nu l-am vazut, dar noi il cunoastem deja, abia asteptam sa-l vedem in toata splendoarea lui! tzuc.gif
Nastere usoara draga mea, sa-ti dea DD putere multa sa aduci pe lume bebe scump sanatos!
Ma bucur ca ai revenit! hug.gif tzuc.gif partners.gif
ssimmona
Mamico, mi-a fost dor de tine! hug.gif
Ma bucur ca sunteti ok ... abia astept sa va vad pe amandoi ... sa-l cunosc pe junior! partners.gif
ninina
QUOTE(cristinu_tza @ Oct 2 2009, 04:49 PM) *
Ce burtica frumoasa vad eu aici partners.gif Doamne, cum a trecut timpul...mai ai putin.
Sa nu-ti fie teama de nastere, Dumnezeu iti va da putere...este un moment unic!
De-abia astept sa-ti vad comoara, nastere usoara si un bebe sanatos tzuc.gif


...asa este merci de incurajare...Dumnezeu va fi cu mine....
...da....sigur..sa fie numai sanatos..ca sunteti primele care veti vedea poze cu puiul meu....pt ca am crescut aici cu voi trandafir.gif
QUOTE(Alondra @ Oct 2 2009, 05:06 PM) *
Draga burtica scumpa de Ninina love1.gif , sunteti 2 dulci, si tu si bebe pe care inca nu l-am vazut, dar noi il cunoastem deja, abia asteptam sa-l vedem in toata splendoarea lui! tzuc.gif
Nastere usoara draga mea, sa-ti dea DD putere multa sa aduci pe lume bebe scump sanatos!
Ma bucur ca ai revenit! hug.gif tzuc.gif partners.gif

partners.gif floare2.gif ....asa este am nevoie de putere, rabdare.....
....multumesc ca ai fost mereu aproape de inima si sufletul meu....te imbratisez floare2.gif

QUOTE(ssimmona @ Oct 2 2009, 05:06 PM) *
Mamico, mi-a fost dor de tine! hug.gif
Ma bucur ca sunteti ok ... abia astept sa va vad pe amandoi ... sa-l cunosc pe junior! partners.gif

Simo......mai am putin...si pe urma te astept eu pe tine........ floare2.gif floare2.gif
mir0108
ninina...mai e putin pana la marea intalnire...sa aveti zile senine si multa pace sufleteasca,sa nu stresezi bebele cu temerile tale...are DD grija de voi! partners.gif

si desigur ca noi vom vedea pozele cu baiatul nostru..cum altfel??? partners.gif partners.gif

pupici de la noi si o imbratisare calda.. partners.gif
ps:eu sunt cu fetele ,distratele..sar in pat de or sa il rupa....
ninina
QUOTE(mir0108 @ Oct 2 2009, 07:26 PM) *
ninina...mai e putin pana la marea intalnire...sa aveti zile senine si multa pace sufleteasca,sa nu stresezi bebele cu temerile tale...are DD grija de voi! partners.gif

si desigur ca noi vom vedea pozele cu baiatul nostru..cum altfel??? partners.gif partners.gif

pupici de la noi si o imbratisare calda.. partners.gif
ps:eu sunt cu fetele ,distratele..sar in pat de or sa il rupa....

,,,ce bine o duci draga mea ....cu asa printese esti o fericita.... trandafir.gif trandafir.gif
...ce distractie pe voi.. tzuc.gif ...si normal ca papusile tale sa fie fericite cu o asa mami dragutza ca tine.....
....si din partea nostra multi pupiki partners.gif trandafir.gif trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Oct 2 2009, 08:21 PM) *
...Dumnezeu va fi cu mine....

SIGUR...mult mai mult ca sigur.....
partners.gif partners.gif partners.gif
mir0108
QUOTE(ninina @ Oct 2 2009, 08:41 PM) *
,,,ce bine o duci draga mea ....cu asa printese esti o fericita.... trandafir.gif trandafir.gif
...ce distractie pe voi.. tzuc.gif ...si normal ca papusile tale sa fie fericite cu o asa mami dragutza ca tine.....
....si din partea nostra multi pupiki partners.gif trandafir.gif trandafir.gif

floare2.gif pt o gravidutza scumpa.. floare2.gif floare2.gif

asa e ...sunt minuni ,fetitele mele...ca toti copii nostri!!!ma distreaza si ma emotioneaza tare cum interactioneaza ele doua...sunt topite una dupa cealalta...nu am cuvinte sa iti descriu... partners.gif partners.gif
partners.gif partners.gif

vine acum si la tine bebelul...si atunci sa vezi ce sentimente trezeste in tine.. partners.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Oct 2 2009, 03:52 PM) *
...doua poze de ieri...
...inca nu eram gata cu curatenia.....lipsesc perdelele si altele....
..burtica mea a crescut destul de mare....acum mi se pare ca s-a oprit din crescut....



n-am mai trecut de ceva timp , dar tu tot frumoasa esti...mai e putin si te vei intalni cu bebelusul tau smile.gif cred ca o sa-mi fie putin dor de burticuta ta biggrin.gif dar abia astept sa-ti cunosc puiutul...multa sanatate si sper din tot sufletul sa ai nastere usoara si DD sa va dea multa sanatate tzuc.gif
simina_ana
Mi-a fost dor de tine, draga mea...ma bucur ca ai revenit....
Esti o frumoasa ..... radiezi toata.....
Abia astept sa-l cunoastem pe micutul tau....vad ca inca nu esti decisa la nume smile.gif
Va pupacim dulce!!!
meaw_ela
frumoasa burticutza- aratzi fenomenal! Abia astept sa cunosc comoara ce ascunzi , sa-ti vad fericirea pe fatza....In caz ca se hotaraste sa iasa zilele astea iti doresc sa vina cat mai ushor si sa fie sanatos !!!!!Cu gandul la voi , la sfarsit de sarcina ,va imbratzisham cu drag! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
myshelle_f
QUOTE(ninina @ Oct 2 2009, 04:52 PM) *
...doua poze de ieri...
...inca nu eram gata cu curatenia.....lipsesc perdelele si altele....
..burtica mea a crescut destul de mare....acum mi se pare ca s-a oprit din crescut....


si noi avem dulapior din ala de plastic liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif si cu burtica......gata cu crescutul, de acum tre sa coboare pana iese comoara wink.gif sanatate multa si o nastere cat mai usoara !!!!!!!!!!!!!

ps: v-ati oprit la un nume???
ninina
QUOTE(USA @ Oct 2 2009, 07:49 PM) *
SIGUR...mult mai mult ca sigur.....
partners.gif

partners.gif trandafir.gif

QUOTE(mir0108 @ Oct 2 2009, 08:25 PM) *
floare2.gif pt o gravidutza scumpa.. floare2.gif

asa e ...sunt minuni ,fetitele mele...ca toti copii nostri!!!ma distreaza si ma emotioneaza tare cum interactioneaza ele doua...sunt topite una dupa cealalta...nu am cuvinte sa iti descriu... partners.gif partners.gif


vine acum si la tine bebelul...si atunci sa vezi ce sentimente trezeste in tine.. partners.gif

...da...cred.... trandafir.gif

QUOTE(Mikaell @ Oct 2 2009, 10:39 PM) *
n-am mai trecut de ceva timp , dar tu tot frumoasa esti...mai e putin si te vei intalni cu bebelusul tau smile.gif cred ca o sa-mi fie putin dor de burticuta ta biggrin.gif dar abia astept sa-ti cunosc puiutul...multa sanatate si sper din tot sufletul sa ai nastere usoara si DD sa va dea multa sanatate tzuc.gif

...ce scumpa esti!!!!! hug.gif pai cred ca si mie...ca si aseara i-am zis sotului sa-mi mai faca cateva poze...ca sigur vor fi printre ultimile.... rolleyes.gif
..multumesc mult....ca esti alaturi de mine trandafir.gif

QUOTE(simina_ana @ Oct 3 2009, 02:07 AM) *
Mi-a fost dor de tine, draga mea...ma bucur ca ai revenit....
Esti o frumoasa ..... radiezi toata.....
Abia astept sa-l cunoastem pe micutul tau....vad ca inca nu esti decisa la nume smile.gif
Va pupacim dulce!!!

...si mie mi-a fost dor de voi.... trandafir.gif ..ce bine ma simnt cu voi dragi mamaici.... partners.gif
...multumesc Simina draga partners.gif

QUOTE(meaw_ela @ Oct 3 2009, 03:02 AM) *
frumoasa burticutza- aratzi fenomenal! Abia astept sa cunosc comoara ce ascunzi , sa-ti vad fericirea pe fatza....In caz ca se hotaraste sa iasa zilele astea iti doresc sa vina cat mai ushor si sa fie sanatos !!!!!Cu gandul la voi , la sfarsit de sarcina ,va imbratzisham cu drag! floare2.gif


Ela frumoasa mea....ce bine imi fac cuvintele tale...ma incurajeaza,,,ma intaresc....
..merci mult....si sigur voi simnti prezenta ta(a vostra) cand voi fi la materniatate trandafir.gif trandafir.gif
..pupici la doi pititci si la mami lor partners.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(myshelle_f @ Oct 3 2009, 08:26 AM) *
si noi avem dulapior din ala de plastic liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif si cu burtica......gata cu crescutul, de acum tre sa coboare pana iese comoara wink.gif sanatate multa si o nastere cat mai usoara !!!!!!!!!!!!!

ps: v-ati oprit la un nume???

...da l-am luat din lipsa de loc pt hainutele lui bebe...totul e asa plin ca nu mai avem unde pune un ac....e bun..desi tare fragil... rolleyes.gif
...nume??? cam greu...si azi noapte nu am putut sa dorm si numai la nume ma gandeam....pana nasc sigur o sa gasim unul... trandafir.gif
ninina
...aseara am avut sedintza foto.........in pijamale(cum am cele mai multe poze.. laugh.gif ..)
..pozele ni le-am faut noi....ne-am distrat si noi.....
poate sunt ultimile...sau cine stie...depinde cand vine....



..iubirea mea....abia il asteapta pe puiul nostru....ca un copil nu mai are rabdare...

...ne faceam poze.... tongue.gif

..are mami doi pui.....pe caare ii iubeste mult...

...patutul il asteapta pe bebe rolleyes.gif
ninina
.....tot eu....

..va plicitsesc cu atatea poze... tongue.gif

...
iubita_tiana
superbaaaaaaaaaaaaaaaaa........nu de mult deschideai acest topic....uh ce mai trece timpul...vreau si eu burtica inapoi...ca tare dor mi-e de vremurile alea....(dar o vreau si pe tiana asa cum e acuma....)

ps: hm...cred ca imi vine chefu de alt bebe vazandu-va cu burtici stralucind de fericire....
raela
QUOTE(ninina @ Oct 3 2009, 07:04 PM) *
...aseara am avut sedintza foto.........in pijamale(cum am cele mai multe poze.. laugh.gif ..)
..pozele ni le-am faut noi....ne-am distrat si noi.....
poate sunt ultimile...sau cine stie...depinde cand vine....



..iubirea mea....abia il asteapta pe puiul nostru....ca un copil nu mai are rabdare...

...ne faceam poze.... tongue.gif

..are mami doi pui.....pe caare ii iubeste mult...

...patutul il asteapta pe bebe rolleyes.gif


Ninina, dar e atat de cald la tine de stai in tricou si pantaloni? Sau ai inceput sa pui pe foc din lemne ? biggrin.gif
raela
QUOTE(ninina @ Oct 3 2009, 07:20 PM) *
.....tot eu....

..va plicitsesc cu atatea poze... tongue.gif

...



burticuta e frumoasa...tzuc tzuc!!
kyra
eusa_clap.gif eusa_clap.gif tzuc.gif tzuc.gif
Miha79
ce frumosi sunteti voi partners.gif partners.gif partners.gif
nu mai e mult pana vine pe lume mult asteptatul bebe ...........Doamne ajuta sa fie bine sa ai o nastere usoara si bebe sanatos trandafir.gif
va pupic tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
Esti minunata draga mea Ninina...cuplul vostru este superb..iar bebe , cu siguranta ,pe masura partners.gif asa sa va iubiti toata viata trandafir.gif partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.