Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
SSimo..iubita....ce mari sunteti si voi....
..Sti ce de ce iti place bluzita..ca e luat de acolo de la tine.... trandafir.gif trandafir.gif
Multumesc.... trandafir.gif oFloare1.gif
ninina
QUOTE(ella.iasi @ Sep 1 2009, 11:31 AM) *
Ce frumusete de mamica cu burtica cu tot tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

MAi Ela...ce complimente imi faci tu.....multumesc.... trandafir.gif trandafir.gif
... trandafir.gif trandafir.gif ...pupik mare.... partners.gif
natsandrea
frumoasa mamica...frumoasa burtica...
ai grija de tine trandafir.gif
ninina
QUOTE(natsandrea @ Sep 1 2009, 01:03 PM) *
frumoasa mamica...frumoasa burtica...
ai grija de tine trandafir.gif

Multumesc trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
....imi spunea azi medicul de familie ca mai am 5 saptamani si ceva....parca ma luase niste fiori....cand am auzit...ca se apropie ziua marii intalnirii....
...sper sa fie bebe bine...ca am luat cam putin in greutate..o sa merg la eco saptamna viitoare..... trandafir.gif trandafir.gif
...merci de sprijin.... trandafir.gif
hanuk26
QUOTE(ninina @ Sep 1 2009, 02:59 PM) *
Multumesc trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
....imi spunea azi medicul de familie ca mai am 5 saptamani si ceva....parca ma luase niste fiori....cand am auzit...ca se apropie ziua marii intalnirii....
...sper sa fie bebe bine...ca am luat cam putin in greutate..o sa merg la eco saptamna viitoare..... trandafir.gif trandafir.gif
...merci de sprijin.... trandafir.gif


Vaaiii..!!! ninina....parca m-au apukat si pe mine emotiile...ce putin mai e.....si ce frumoasa esti.....chiar te prinde albul...pe mine m-ai vrajit in poza de pe terasa....de la inceputul blogului tau...impreuna cu sotul.....DD sa te ajute sa treci si peste sapt urmatoare cu bine...
roxanne
QUOTE(ninina @ Sep 1 2009, 02:59 PM) *
Multumesc trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
....imi spunea azi medicul de familie ca mai am 5 saptamani si ceva....parca ma luase niste fiori....cand am auzit...ca se apropie ziua marii intalnirii....
...sper sa fie bebe bine...ca am luat cam putin in greutate..o sa merg la eco saptamna viitoare..... trandafir.gif trandafir.gif
...merci de sprijin.... trandafir.gif


Numai atat mai ai mamicutzo? gravida.gif Doar 5 saptamani? Felicitari! Mai ai putin si ai sa-ti tii mogaldeatza in bratzica....Multa sanatate si nastere cat mai usoara! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
mamiralu
ninia,,,,cat de super iti sta in alb....place vestimentatia...am si eu o fusta in genul asta.,...deci daca iau o bluza,.,,suntem surori?liwlol.gif)liwlol.gif numai ca eu sunt balena:)))liwlol.gif
ninina
QUOTE(hanuk26 @ Sep 1 2009, 02:07 PM) *
Vaaiii..!!! ninina....parca m-au apukat si pe mine emotiile...ce putin mai e.....si ce frumoasa esti.....chiar te prinde albul...pe mine m-ai vrajit in poza de pe terasa....de la inceputul blogului tau...impreuna cu sotul.....DD sa te ajute sa treci si peste sapt urmatoare cu bine...

Hanuk draga mea...mai am putin...vai foarte putin.....intr-un fel ma bucur intr-un fel mie frica....
...merci mult de tot...esti o dragutza...
..un pupik mare pt tine... tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(roxanne @ Sep 1 2009, 02:09 PM) *
Numai atat mai ai mamicutzo? gravida.gif Doar 5 saptamani? Felicitari! Mai ai putin si ai sa-ti tii mogaldeatza in bratzica....Multa sanatate si nastere cat mai usoara! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


DA Roxi asa repede a trecut.....dar cum zicea sotul...parca acum trece mai greu..... trandafir.gif trandafir.gif
QUOTE(mamiralu @ Sep 1 2009, 02:53 PM) *
ninia,,,,cat de super iti sta in alb....place vestimentatia...am si eu o fusta in genul asta.,...deci daca iau o bluza,.,,suntem surori?liwlol.gif)liwlol.gif numai ca eu sunt balena:)))liwlol.gif

...eeeeeeee...lasa nu mai spune prostii..ca arati super fain....nu te-ai ingrasat deloc..ai sa vezi ca dupa ce nasti ...o sa fi o slabanoaga....ai pus la fel ca mine...pe bebe si gata.... trandafir.gif trandafir.gif
..pai vezi sa-ti pui si tu fusta....si o bluza alba...bruneta esti...par luna ai....si ce sa mai...suntem gemene...amandoua cu burta liwlol.gif
USA
QUOTE(ninina @ Sep 1 2009, 10:55 AM) *

Off frumoasa mai esti......aici esti terminatoareee....sublimaaaa! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
gabrielle2003
ce bine iti sta in alb
esti o frumoasa si ce fain k nu ai pus kg pe tine............

5 saptamani??????????????? rolleyes.gif
ninina
QUOTE(USA @ Sep 1 2009, 03:50 PM) *
Off frumoasa mai esti......aici esti terminatoareee....sublimaaaa! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif


liwlol.gif ...USa...zici ca sunt de pe o icoana.... laugh.gif ..la sotul meu ii place...dar eu nu mai pot de ras cand ma vad... liwlol.gif liwlol.gif
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 1 2009, 04:12 PM) *
ce bine iti sta in alb
esti o frumoasa si ce fain k nu ai pus kg pe tine............

5 saptamani??????????????? rolleyes.gif

Merci Gabrielle... trandafir.gif
...nu am pus ...si sper sa dau jos repede....cate le-am pus...nu prea imi doresc sa raman cu vergeturi.....acum sa vedem....ma dau cu ulei de migdale....cand ma prind de piele asa pe burtica..parca mai este loc sa se mai intinda....
..in Spnaia mi-a zis ca sa pun maxim 9 sau 10....iar in Ro...am observat ca minimu este cam 12....
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Sep 1 2009, 06:00 PM) *
liwlol.gif ...USa...zici ca sunt de pe o icoana.... laugh.gif ..la sotul meu ii place...dar eu nu mai pot de ras cand ma vad... liwlol.gif liwlol.gif

Merci Gabrielle... trandafir.gif
...nu am pus ...si sper sa dau jos repede....cate le-am pus...nu prea imi doresc sa raman cu vergeturi.....acum sa vedem....ma dau cu ulei de migdale....cand ma prind de piele asa pe burtica..parca mai este loc sa se mai intinda....
..in Spnaia mi-a zis ca sa pun maxim 9 sau 10....iar in Ro...am observat ca minimu este cam 12....

si tu cat ai pus pana acum pe tine? partners.gif
AdeDia
...ce frumoasa esti scumpa mea floare2.gif ...superba....stralucesti...radiezi de fericire frumoasa burtik...ce repede a trecut timpul...sa ai o nastere usoara si sa fiti sanatosi si binecuvantati...pup mare-mare si cu mult drag....o mami frumoasa si un bb scump love1.gif tzuc.gif hug.gif
...am vz toate pozele cu evolutia burticutei...esti o scumpa...si cred ca daca te-as vedea din spate nici nu mi-as da seama ca esti gravida.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 1 2009, 07:51 PM) *
si tu cat ai pus pana acum pe tine? partners.gif


...ieri mi-a zis mediucl de familie ca am pus 7.800 kg....am plecat de la 55 si am 62.700.....oricum mai pun in astea 5 sau 6 saptamani mai vreo 2 sau 3 kg...cred eu.... trandafir.gif
QUOTE(AdeDia @ Sep 1 2009, 09:54 PM) *
...ce frumoasa esti scumpa mea floare2.gif ...superba....stralucesti...radiezi de fericire frumoasa burtik...ce repede a trecut timpul...sa ai o nastere usoara si sa fiti sanatosi si binecuvantati...pup mare-mare si cu mult drag....o mami frumoasa si un bb scump love1.gif tzuc.gif hug.gif
...am vz toate pozele cu evolutia burticutei...esti o scumpa...si cred ca daca te-as vedea din spate nici nu mi-as da seama ca esti gravida.gif

Ade....esti minunata...si iti multumesc.....sunt feriicta si imi astept puiutul..comoara din partea lui Dumnezeu....mereu ma rog sa fie cu mine la nastere...si in mod special pt sanatatea bebelusului.....
...te imbratisez cu mare drag iubita mea.... trandafir.gif trandafir.gif
G.Raluca
Te pupic frumoasa ,Ninina!Arati minunat! trandafir.gif
Vai ce repede trece timpul...mai este putin si vine bebe...parca am emotii si eu rolleyes.gif ...tu sa fi tare si increzatoare in Dumnezeu ...ca totul va fi bine!
Theo
QUOTE(ninina @ Sep 1 2009, 09:55 AM) *
...fetelor....sotul a ras de mine cu pozele astea..in special cu una...zice ca parca sunt o sfanta laugh.gif ....
...nu sunt prea clare....ca sotul nu prea avea chef de poze...
...34 de saptamani.... trandafir.gif

..asta e poza..... liwlol.gif
...adevarul este ..ca venisem de la biserica....si eram si obosita....



Draga mea,esti perfecta !
Inca putin si-ti vei strange la piept comoara cea mai de pret.Sunt alaturi de tine!
ninina
trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(G.Raluca @ Sep 2 2009, 11:12 AM) *
Te pupic frumoasa ,Ninina!Arati minunat! trandafir.gif
Vai ce repede trece timpul...mai este putin si vine bebe...parca am emotii si eu rolleyes.gif ...tu sa fi tare si increzatoare in Dumnezeu ...ca totul va fi bine!

partners.gif tzuc.gif ,,multumesc mult de sfat.... tzuc.gif ...ce simpatica esti...ai emotii pt mine.... partners.gif trandafir.gif floare2.gif
un pupik mare..pt tine floare2.gif

QUOTE(Theo @ Sep 2 2009, 01:13 PM) *
Draga mea,esti perfecta !
Inca putin si-ti vei strange la piept comoara cea mai de pret.Sunt alaturi de tine!

...........oooooooo ce compliment........... floare2.gif
...iti multumesc ...ai un suflet minunat...o sa te simnt apropape de mine.... floare2.gif floare2.gif
mir0108
PUPICI NININA!
EU AM UN PIC DE TIMP DE VIZITE....MIRU S-A INVATAT CAM PROST...SA DOARMA IN BRATE!DAR E OCAZIE BUNA PT UMBLAT PE FORUM,NU?
ESTI ANGELICA ,DRAGA!ASA CUM SPUNEA SI SOTUL TAU.....SI DACA VENEAI SI DE LA BISERICA...CU ATAT MAI MULT... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

CUM REZISTI CU BURTICA LA BISERICA?EU IN ULTIMILE LUNI (2)...NU PREA AM MAI MERS ,..IAR ACUM ,CU MIRU BEBE...LA FEL,MERG MAI RARUT(O DATA LA 2 SAPTAMANI...)

SANATATE MULTA ,SCUMPILOR... tzuc.gif
ninina
QUOTE(mir0108 @ Sep 2 2009, 07:48 PM) *
PUPICI NININA!
EU AM UN PIC DE TIMP DE VIZITE....MIRU S-A INVATAT CAM PROST...SA DOARMA IN BRATE!DAR E OCAZIE BUNA PT UMBLAT PE FORUM,NU?
ESTI ANGELICA ,DRAGA!ASA CUM SPUNEA SI SOTUL TAU.....SI DACA VENEAI SI DE LA BISERICA...CU ATAT MAI MULT... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

CUM REZISTI CU BURTICA LA BISERICA?EU IN ULTIMILE LUNI (2)...NU PREA AM MAI MERS ,..IAR ACUM ,CU MIRU BEBE...LA FEL,MERG MAI RARUT(O DATA LA 2 SAPTAMANI...)

SANATATE MULTA ,SCUMPILOR... tzuc.gif

...Multumesc draga mea.... trandafir.gif trandafir.gif
...ma bucur ca mai furi si tu cate putin timp sa fi cu noi.....
...nici eu nu merg mereu la biserica....ca este tare obositor....si mai ales ca sotului ii place sa mergem pe jos....nu este foarte departe ...dar destul pt mine....
...si e bine ca nu stau in picioare....stau jos... trandafir.gif trandafir.gif
...Un pupik mare.... floare2.gif floare2.gif
ninina
...fetelor m-au apucat amintirile....am rasfoit pozele dinainte de a fi cu burtica.....si parca tanjesc acum la capat de drum dupa rochitele si hainele mele dinainte....
...sper sa reusesc sa imbrac dinou rochita asta......asta depinde si de ambitia mea....oricum era destul de pe corpt si inainte.... laugh.gif
...asa ca niste poze fara burtica.... rolleyes.gif






..

Ps....pozele mi le-am facut singura...am pus aparatul pe diferite dulapuri.... laugh.gif ....asa ca a prins tot de prin camera....si dezordinea... laugh.gif
Mona75
Esti superba oricum draga mea.....cu atat mai mult acum ca ai o minune in burtica. hug.gif tzuc.gif
De revenit iti vei reveni....eu asa te vad.....pupici la burtik si la mami scump. tzuc.gif
Alondra
Tare bine arati!
Sunt sigura ca iti vei reveni frumos dupa sarcina Ninina, tu esti slabuta oricum! O sa vezi! tzuc.gif
ninina
QUOTE(Mona75 @ Sep 4 2009, 11:46 AM) *
Esti superba oricum draga mea.....cu atat mai mult acum ca ai o minune in burtica. hug.gif tzuc.gif
De revenit iti vei reveni....eu asa te vad.....pupici la burtik si la mami scump. tzuc.gif

Mona75...faci risipa de cuvinte frumoase... trandafir.gif trandafir.gif
Multumesc....de incurajari.... trandafir.gif

QUOTE(Alondra @ Sep 4 2009, 11:51 AM) *
Tare bine arati!
Sunt sigura ca iti vei reveni frumos dupa sarcina Ninina, tu esti slabuta oricum! O sa vezi! tzuc.gif

Alondra merci....
Un pupik mare... partners.gif partners.gif trandafir.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Sep 1 2009, 09:55 AM) *
...fetelor....sotul a ras de mine cu pozele astea..in special cu una...zice ca parca sunt o sfanta laugh.gif ....
...nu sunt prea clare....ca sotul nu prea avea chef de poze...
...34 de saptamani.... trandafir.gif

..asta e poza..... liwlol.gif
...adevarul este ..ca venisem de la biserica....si eram si obosita....




arati minunat...abia astept sa-ti vad minunatia ta de bebel tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Sep 4 2009, 11:29 AM) *
...fetelor m-au apucat amintirile....am rasfoit pozele dinainte de a fi cu burtica.....si parca tanjesc acum la capat de drum dupa rochitele si hainele mele dinainte....
...sper sa reusesc sa imbrac dinou rochita asta......asta depinde si de ambitia mea....oricum era destul de pe corpt si inainte.... laugh.gif
...asa ca niste poze fara burtica.... rolleyes.gif






..

Ps....pozele mi le-am facut singura...am pus aparatul pe diferite dulapuri.... laugh.gif ....asa ca a prins tot de prin camera....si dezordinea... laugh.gif

cu siguranta ca iti vei imbraca rochita... la cat de mult te-ai ingrasat, laugh.gif cand vei naste o sa fii la fel ca inainte,te pupik dulce mamica frumoasa tzuc.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Sep 4 2009, 05:16 PM) *
arati minunat...abia astept sa-ti vad minunatia ta de bebel tzuc.gif



QUOTE(Mikaell @ Sep 4 2009, 05:19 PM) *
cu siguranta ca iti vei imbraca rochita... la cat de mult te-ai ingrasat, laugh.gif cand vei naste o sa fii la fel ca inainte,te pupik dulce mamica frumoasa tzuc.gif

Multumesc Mikaell draga mea..... tzuc.gif
...mai este putin...deja incep sa fiu din ce in ce mai stresata, mai emotionata, mai fericita, mai fricoasa...nici nu stiu cum sa mai zic..... trandafir.gif
Mikaell
QUOTE(ninina @ Sep 4 2009, 06:01 PM) *
Multumesc Mikaell draga mea..... tzuc.gif
...mai este putin...deja incep sa fiu din ce in ce mai stresata, mai emotionata, mai fericita, mai fricoasa...nici nu stiu cum sa mai zic..... trandafir.gif

este normal sa-ti fie frica ,dar nu trebuie sa te gandesti la lucrul asta ca mai rau iti faci,gandestete numai la bebelul tau si la momentul intalnirii cu el, cate emotii si cata fericire o sa fie wub.gif DD v-a avea grija de voi si totul o sa fie bine tzuc.gif
ninina
QUOTE(Mikaell @ Sep 4 2009, 06:13 PM) *
este normal sa-ti fie frica ,dar nu trebuie sa te gandesti la lucrul asta ca mai rau iti faci,gandestete numai la bebelul tau si la momentul intalnirii cu el, cate emotii si cata fericire o sa fie wub.gif DD v-a avea grija de voi si totul o sa fie bine tzuc.gif

partners.gif partners.gif multumesc de incurajari.....esti o dragutza... partners.gif trandafir.gif
USA
Iubitica mea dulceee....VEI FII DE MII DE ORI MAI FRUMOASA DUPA CE BB VINEEE.....SI ESTI DEJA CU MULT MAI FRUMOASA ACUM DECAT ATUNCI..ZIC YO!!!!!!!!!!!
Sara1
QUOTE(ninina @ Sep 4 2009, 02:29 AM) *
...fetelor m-au apucat amintirile....am rasfoit pozele dinainte de a fi cu burtica.....si parca tanjesc acum la capat de drum dupa rochitele si hainele mele dinainte....
...sper sa reusesc sa imbrac dinou rochita asta......asta depinde si de ambitia mea....oricum era destul de pe corpt si inainte.... laugh.gif
...asa ca niste poze fara burtica.... rolleyes.gif






..

Ps....pozele mi le-am facut singura...am pus aparatul pe diferite dulapuri.... laugh.gif ....asa ca a prins tot de prin camera....si dezordinea... laugh.gif

Scumpa mea, stii ce e diferit in pozele astea fata de cele cu burtica.....Rujul! Deci, imediat ce nasti, pune ruj si tzup in rochita!!!! Superbo!!!! tzuc.gif
simina_ana
O mamica extrem de frumoasa....Abia astept sa-ti vad puiutzul...mai ai putin ..... te poopam si suntem alaturi de tine...de voi....
pustiks
QUOTE(ninina @ Sep 4 2009, 12:29 PM) *
...fetelor m-au apucat amintirile....am rasfoit pozele dinainte de a fi cu burtica.....si parca tanjesc acum la capat de drum dupa rochitele si hainele mele dinainte....
...sper sa reusesc sa imbrac dinou rochita asta......asta depinde si de ambitia mea....oricum era destul de pe corpt si inainte.... laugh.gif
...asa ca niste poze fara burtica.... rolleyes.gif


Ce mamica frumoasa! Sunt sigura ca dupa ce nasti poti sa imbraci rochita, din cate vad ai pus doar pe burtica kg. Abia astept sa vad minunea care se ascunde in burtica ta. tzuc.gif
ninina
QUOTE(USA @ Sep 4 2009, 08:17 PM) *
Iubitica mea dulceee....VEI FII DE MII DE ORI MAI FRUMOASA DUPA CE BB VINEEE.....SI ESTI DEJA CU MULT MAI FRUMOASA ACUM DECAT ATUNCI..ZIC YO!!!!!!!!!!!

partners.gif hug.gif ...hmmmmmmm.....vrei tu sa incurajezi...stiu eu.... tongue.gif ..pupik frumoasa mea.... trandafir.gif

QUOTE(Sara1 @ Sep 4 2009, 08:29 PM) *
Scumpa mea, stii ce e diferit in pozele astea fata de cele cu burtica.....Rujul! Deci, imediat ce nasti, pune ruj si tzup in rochita!!!! Superbo!!!! tzuc.gif

...asa o sa ac...si sa vedem ce iese pe urma.... tongue.gif
un pupik mare... partners.gif

QUOTE(simina_ana @ Sep 4 2009, 09:49 PM) *
O mamica extrem de frumoasa....Abia astept sa-ti vad puiutzul...mai ai putin ..... te poopam si suntem alaturi de tine...de voi....

hug.gif multumesc Simina....da...si eu astept....sa treaca timpul...sa nu mai zic de sotul meu ca pana acum nu zicea nimic..dar acum numara el zilele si saptamnaile..si in fiecare zi ma intreaba cat mai am... laugh.gif ...ca sa vina bebe mai repede pe la 38 sa nu stea pana la 40 laugh.gif

QUOTE(pustiks @ Sep 4 2009, 10:07 PM) *
Ce mamica frumoasa! Sunt sigura ca dupa ce nasti poti sa imbraci rochita, din cate vad ai pus doar pe burtica kg. Abia astept sa vad minunea care se ascunde in burtica ta. tzuc.gif

Pustiks draga mea....esti tare delicata....merci mult...ca imi esti aproape de la inceput pana acum....
Un pupik mare ..si DD sa aibe grija de dorintza ta... trandafir.gif
gabrielle2003
nini draga mea cu sigurantza vei intra in toate rochiile tale ...............mai ales ca nu te-ai ingrasat pot spune chiar deloc
anku
pupici si din partea nostra...
de abia astept sa-ti vad flacaul...
va fi frumos ca mamica...
va poopam tzuc.gif
adymih_2008
o mamica superba trandafir.gif
ninina
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 5 2009, 05:43 PM) *
nini draga mea cu sigurantza vei intra in toate rochiile tale ...............mai ales ca nu te-ai ingrasat pot spune chiar deloc

partners.gif trandafir.gif hug.gif ...asa sa fie trandafir.gif

QUOTE(ramona2000 @ Sep 5 2009, 06:23 PM) *
Eu parca as avea un glob pamantesc in fata asa de rotunda si mare sunt.

tongue.gif hug.gif .....asa sunt si eu.....

QUOTE(anku @ Sep 5 2009, 06:32 PM) *
pupici si din partea nostra...
de abia astept sa-ti vad flacaul...
va fi frumos ca mamica...
va poopam tzuc.gif


partners.gif hug.gif ..mai este putin---- trandafir.gif partners.gif
QUOTE(adymih_2008 @ Sep 5 2009, 06:45 PM) *
o mamica superba trandafir.gif

multumesc iubita mea.... partners.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Sep 5 2009, 06:10 PM) *
hug.gif multumesc Simina....da...si eu astept....sa treaca timpul...sa nu mai zic de sotul meu ca pana acum nu zicea nimic..dar acum numara el zilele si saptamnaile..si in fiecare zi ma intreaba cat mai am... laugh.gif ...ca sa vina bebe mai repede pe la 38 sa nu stea pana la 40 laugh.gif


Bebica sa stea acolo cat trebuie.....nici mai mult nici mai putin...stie el cat are nevoie....
Voi aveti rabdare ...ca pana la urma tot nasti.... biggrin.gif

tzuc.gif mamica frumoasa si burtica dragalasa....dar si pe tati cel nerabdator
ninina
QUOTE(simina_ana @ Sep 5 2009, 11:51 PM) *
Bebica sa stea acolo cat trebuie.....nici mai mult nici mai putin...stie el cat are nevoie....
Voi aveti rabdare ...ca pana la urma tot nasti.... biggrin.gif

tzuc.gif mamica frumoasa si burtica dragalasa....dar si pe tati cel nerabdator

...da asa sa fie....
...incet incet trece timpul.....rabdare mai cautam pe fundul sacului.... tongue.gif
...sanatos sa fie...ca totul o fi bine...
pupik mare frumoasa mea....si iti multumesc de incurajari... trandafir.gif partners.gif
cristina321711
esti o frumoasa si o dulcica yes.gif ....si in privinta kilogramelor in plus eu cred ca nu e cazul sa iti faci probleme floare2.gif
simina_ana
QUOTE(ninina @ Sep 6 2009, 10:14 PM) *
...da asa sa fie....
...incet incet trece timpul.....rabdare mai cautam pe fundul sacului.... tongue.gif
...sanatos sa fie...ca totul o fi bine...
pupik mare frumoasa mea....si iti multumesc de incurajari... trandafir.gif partners.gif



PUPIK mare si tie scumpa mea mamica....
Cum stai cu pregatirile pentru marea intalnire?
ninina
QUOTE(cristina321711 @ Sep 6 2009, 10:52 PM) *
esti o frumoasa si o dulcica yes.gif ....si in privinta kilogramelor in plus eu cred ca nu e cazul sa iti faci probleme floare2.gif

....Cristina draga mea...iti multumesc din suflet...esti o dragutza....
...vad ca aacum in ultimile zile sau saptamani ..creste burtica mai mult....dar totusi nu cred ca voi depasi 12kg-....multumesc de incurajare...si chiar dca voi pune mai mult ...ma gandesc mult mai mult la sanatatea lui bebe decat la mine...
Un pupik mare frumoasa mea partners.gif trandafir.gif

QUOTE(simina_ana @ Sep 7 2009, 12:38 AM) *
PUPIK mare si tie scumpa mea mamica....
Cum stai cu pregatirile pentru marea intalnire?

....pai..am cumparat in mare cam cem trebuie acum la inceput....
..patutul il am...doar ca trebuie sa-l pregatesc....sa spal si sa calc volanasele pe care le are...
..hainute am cateva.....nu mai cumpar ca stiu ca o sa primesc multe....o sa cumpar atunci ce o sa vad ca am nevoie....
...bagajul pt maternitate l-am pregatit tot in mare...mai trebuie sa mai pun una alta in el....adevarul este ca nici nu stiu prea bine cum este aici la noi la spital...ce am si ce nu am nevoie....
...acum incerc sa ma pregatesc psihic.... tongue.gif
Pupik partners.gif
USA
Am trecut sa las un pupik la burtic..... tzuc.gif tzuc.gif
G.Raluca
Frumoase poze cele cu rochita...esti o frumoasa,Ninina draga! trandafir.gif
Nu-ti fa probleme ca nu te-ai ingrasat foarte mult... vara urmatoare iti vei putea imbraca rochitele partners.gif
Cat despre momentul nasterii ...ai sa simti cand trebuie sa te pregatesti. hug.gif

ninina
QUOTE(USA @ Sep 8 2009, 06:11 PM) *
Am trecut sa las un pupik la burtic..... tzuc.gif tzuc.gif


Nasica mea dulce si scumpa...iti multumim...ca ne vizitez si ca te gandesti la noi...esti o pretioasa....
Pupik mare.... partners.gif trandafir.gif
Ai pregatit numele pt bait...ca eu sunt tare intoarsa pe dos...doar daca bebe imi va da vreo ideie cand il voi vedea..ca altfel sunt in pom....?
QUOTE(G.Raluca @ Sep 8 2009, 06:55 PM) *
Frumoase poze cele cu rochita...esti o frumoasa,Ninina draga! trandafir.gif
Nu-ti fa probleme ca nu te-ai ingrasat foarte mult... vara urmatoare iti vei putea imbraca rochitele partners.gif
Cat despre momentul nasterii ...ai sa simti cand trebuie sa te pregatesti. hug.gif

Raluca.....mamica tanara si draga mie....multumesc de incurajari....
...sper sa simnt cand vine bebe...ca altfel e rau al mine...40 de minute cu masina pana la spital....dar nu imi bat capul...ar fi bine sa nasc cum ajung acolo.... laugh.gif
Te imbratisez frumoasa mea trandafir.gif trandafir.gif
simina_ana
Pe burtica.....un pupik....pentru pitic....
Iar pentru mami o floare...
natsandrea
ce mai faci, draga mea?
cum te simti? ce face bebe?
mir0108
salut ,nini...poop burtik!!
eu sunt in pauza si am venit in vizita la tine.... partners.gif
miru doarme iar eu strang din dinti...suntem la intarcat si ma dor sanii...(nu insuportabil).. trebuie sa trecem si prin faza asta!!
iti doresc sa te bucuri de zile senine...sa fii puternica si sanatoasa pt marele moment... partners.gif

PS:haine am primit si noi...extrem de multe..asa este obiceiul aici..cand naste o mamica ,vin toate rudele si prietenele in vizite cu cadouri...consistente!!asa ca eu inca tanjesc dupa cumparat..(mi-l astampar cheful cat de des pot/mereu mi se "agata"cate ceva de mana ......ieri am cumparat de la dodipeto un costum superb!!il purtam o data de 2 ori..dar mi-am facut moftul..) rolleyes.gif
ninina
QUOTE(mir0108 @ Sep 9 2009, 04:47 PM) *
salut ,nini...poop burtik!!
eu sunt in pauza si am venit in vizita la tine.... partners.gif
miru doarme iar eu strang din dinti...suntem la intarcat si ma dor sanii...(nu insuportabil).. trebuie sa trecem si prin faza asta!!
iti doresc sa te bucuri de zile senine...sa fii puternica si sanatoasa pt marele moment... partners.gif

PS:haine am primit si noi...extrem de multe..asa este obiceiul aici..cand naste o mamica ,vin toate rudele si prietenele in vizite cu cadouri...consistente!!asa ca eu inca tanjesc dupa cumparat..(mi-l astampar cheful cat de des pot/mereu mi se "agata"cate ceva de mana ......ieri am cumparat de la dodipeto un costum superb!!il purtam o data de 2 ori..dar mi-am facut moftul..) rolleyes.gif

Mir frumoasa mea...ma bucur de fiecare vizita pe care mi-o faci....te simnt aproape de mine... floare2.gif
Multumesc pt toate incurajarile.... floare2.gif
...si eu de putin timp am ajuns din oras...am mai cumparat una , alta pt bebe...dar azi la hainute nu am vrut sa ma opresc...am luat doar material ca sa-i cos o lenjerie pt patut, portbebe si marsupiu, gentunta. pudra si maruntisuri de astea....
O imbratisare calda pt tine.....si sa reusesti cu bine intarcarea.... floare2.gif floare2.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.