Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
giulia_0319
QUOTE(ninina @ Nov 12 2008, 01:37 PM) *
da..... bananab.gif cafea.gif tzuc.gif

ninina
fetelor pun o poza de cand am fsot miresuca..dar nu e reusita ca e facuta cu aparatul de pe poza....ca cei care ne.au facut pozele nu ne.a dt filmele..doar dupa 10 ani...sper sa mi le dea acum ca am implinit 5....ca oricum nu au ce sa faca cu ele...eu am un album mare..plin cu poze...dar pe calculator nu am nimic...

si asta este in casa pregatita de somn( in pijama)
USA
Doua frumoase...sper din suflet sa va puteti intalnii...va pup cu drag... bananab.gif bananab.gif notworthy.gif
giulia_0319
QUOTE(ninina @ Nov 12 2008, 05:49 PM) *
fetelor pun o poza de cand am fsot miresuca..dar nu e reusita ca e facuta cu aparatul de pe poza....ca cei care ne.au facut pozele nu ne.a dt filmele..doar dupa 10 ani...sper sa mi le dea acum ca am implinit 5....ca oricum nu au ce sa faca cu ele...eu am un album mare..plin cu poze...dar pe calculator nu am nimic...

si asta este in casa pregatita de somn( in pijama)

mireasa frumoasa, ce sa zic...iar rochita aceea imi place...sunteti frumosi!
si eu am vreo 5-6 poze in rochie de mireasa crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif dar nu pe calc crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
giulia_0319
QUOTE(USA @ Nov 12 2008, 06:07 PM) *
Doua frumoase...sper din suflet sa va puteti intalnii...va pup cu drag... bananab.gif bananab.gif notworthy.gif

si eu sperdin tot sufletul...iar tu cand vii in tara treci prin cluj...ca de nu, deturnez avionul!
ninina
QUOTE(USA @ Nov 12 2008, 06:07 PM) *

si cu tine vrem sa ne intanim.....trecem oceacul nici o problema bananab.gif ...
cu gandul doar.....dar lasa ca te prindem noi in Ro.... liwlol.gif oFloare1.gif
ninina
QUOTE(giulia_0319 @ Nov 12 2008, 06:19 PM) *
si eu sperdin tot sufletul...iar tu cand vii in tara treci prin cluj...ca de nu, deturnez avionul!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ...asa ca ai grija USA...ce avion iei spre casa.... liwlol.gif floare2.gif
Lusha&Zbenguica
Cate locuri fumoase ati vazut..si mie mi-ar fi dor dupa asa locuri..dar dupa cum spuneai si tu si in Romania avem o gramada de locuri minunate...
ninina
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 14 2008, 10:47 AM) *
Cate locuri fumoase ati vazut..si mie mi-ar fi dor dupa asa locuri..dar dupa cum spuneai si tu si in Romania avem o gramada de locuri minunate...

....bineinteles draga mea Lusha ...avem o tara super faina....cate castele si cetati avem noi,,,nustiu cine are....plus mare, munte, manastiri..tot ce vrei..doar banii si chef de plimbare e nevoie...
merci de vizita draga mea.... floare2.gif
USA
QUOTE(giulia_0319 @ Nov 12 2008, 05:19 PM) *

Chiar te rooooggg..din suflettt......ca imi imaginez dupa atatia ani de strainataturi...vor sarii toti pe noi..si timpul va fii cel mai mare inamic, ca sa putem face ce ne dorim de fapt....asa ca ..SUCCES LA DETURNAT! hug.gif hug.gif

QUOTE(ninina @ Nov 12 2008, 05:21 PM) *
si cu tine vrem sa ne intanim.....trecem oceacul nici o problema bananab.gif ...
cu gandul doar.....dar lasa ca te prindem noi in Ro.... liwlol.gif oFloare1.gif

offf...dar, daca ai stii cate am pe lista sa fac de venim acasa....de mai bine stau aici..ca mii teama ca voi fii dezamagita sa nu fac nici jumatate din lista! doh.gif .....

pup yo doua frumoase tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
pustiks
Aratati atat de bine impreuna Ninina! Trebuie sa vi se indeplineasca dorinta cu jucaus.gif !Cred ca va potriviti perfect. Iar rochia ta....e super frumoasa. Unde ai gasit asa ceva? Eu nu am vazut pana acum asa o rochie.
ninina
QUOTE(pustiks @ Nov 14 2008, 08:52 PM) *
Aratati atat de bine impreuna Ninina! Trebuie sa vi se indeplineasca dorinta cu jucaus.gif !Cred ca va potriviti perfect. Iar rochia ta....e super frumoasa. Unde ai gasit asa ceva? Eu nu am vazut pana acum asa o rochie.

Draga mea pustiks rochia mea a fost tare ieftina am luat-o din Bucuresti...mi.a placut ca a avut floricele albastre pe ia...toata nunta a fsot pe albastru..am avut sase domnisoare de onoare toate imbracate la fel( in albastru)...si de aia am ales-o...nu este prea sofisticata..este chiar foarte simpla...dar mie mi.a placut...,,iar de potrivit..iti spun draga mea ca ne potrivim de minune si in gandire si in toate..ne completam unul pe altul...si acum de luna viitoare dorim si noi cadoul de la DD jucaus.gif ...acest cadou sa ti-l daruiasca si tie ...iti doresc.. floare2.gif
ninina
pregatita de mers la cumparaturi... rolleyes.gif

ninina
in parc...la iarba verde...
ninina
cateva poze cu localitatea mea...si traditiile ei..
.

ninina

ninina

ninina
...raul Iza...

ninina
statuia lui Bogdan Voda
AdeDia
WOWWWW!!!!! floare2.gif
Ninina scumpa,acum ti-am vazut si eu toate pozele ohmy.gif .....doar iubire,stil,eleganta,frumusete,romantism....toate incadrate perfect in minunata natura...
Sunteti de-a dreptul SUPERBI hug.gif tzuc.gif ....nu gasesc cuvinte potrivite...sau ...cred ca sunteti o familie binecuvantata....si va doresc ca D-zeu sa intregeasca binecuvantarea cu un bb.gif
....ce pot sa mai zic....ramaneti mereu sub ocrotirea divina notworthy.gif
ninina
QUOTE(AdeDia @ Nov 16 2008, 09:06 PM) *
WOWWWW!!!!! floare2.gif
Ninina scumpa,acum ti-am vazut si eu toate pozele ohmy.gif .....doar iubire,stil,eleganta,frumusete,romantism....toate incadrate perfect in minunata natura...
Sunteti de-a dreptul SUPERBI hug.gif tzuc.gif ....nu gasesc cuvinte potrivite...sau ...cred ca sunteti o familie binecuvantata....si va doresc ca D-zeu sa intregeasca binecuvantarea cu un bb.gif
....ce pot sa mai zic....ramaneti mereu sub ocrotirea divina notworthy.gif

ADEDIA...iti multumesc din suflet esti o dulce tzuc.gif ...la fel iti doresc si tie o familie plina de binecuvantari ...fericirea si frumusetea sa incoroneze caminul tau floare2.gif floare2.gif hug.gif
ninina

.....pentru Ade floare2.gif
AdeDia
QUOTE(ninina @ Nov 16 2008, 07:11 PM) *
ADEDIA...iti multumesc din suflet esti o dulce tzuc.gif ...la fel iti doresc si tie o familie plina de binecuvantari ...fericirea si frumusetea sa incoroneze caminul tau floare2.gif floare2.gif hug.gif

QUOTE(ninina @ Nov 16 2008, 07:23 PM) *

.....pentru Ade floare2.gif

oooo....multumesc mult floare2.gif
...esti o scumpa tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(AdeDia @ Nov 16 2008, 09:43 PM) *
oooo....multumesc mult floare2.gif
...esti o scumpa tzuc.gif hug.gif

tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Alondra
Super poze ninina..e un parfum foarte romanesc in ele!Abia astept sa ne arati peisaje de iarna cu zapada, colaci si cozonaci si colindatori de sarbatori! wink.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Nov 16 2008, 10:42 PM) *
Super poze ninina..e un parfum foarte romanesc in ele!Abia astept sa ne arati peisaje de iarna cu zapada, colaci si cozonaci si colindatori de sarbatori! wink.gif

....oooo Ramonik draga astept si eu zapada...sigur o sa pun poze ( desi ti.am zis de aparat ca am probleme cu el..si inca nu mi-am luat altul...doar in ianuarie merge sotul meu in Spania si o sa ia de acolo ca sunt reduceri mult mai mari)....e fain iarna acasa in Romania...mult mai mult imi place ca in Spania...acolo totul este artificial....
pustiks
Multumesc Ninina! Se spune ca in Maramures se pastreaza cel mai bine traditiile. In liceu am avut 2 ani o colega maramureseanca. Avea un aer aparte, parea sa aiba liniste sufleteasca cat pentru toata lumea. Sper sa ajung si eu intr-o zi in Maramures.
Alondra
QUOTE(ninina @ Nov 16 2008, 09:47 PM) *
....oooo Ramonik draga astept si eu zapada...sigur o sa pun poze ( desi ti.am zis de aparat ca am probleme cu el..si inca nu mi-am luat altul...doar in ianuarie merge sotul meu in Spania si o sa ia de acolo ca sunt reduceri mult mai mari)....e fain iarna acasa in Romania...mult mai mult imi place ca in Spania...acolo totul este artificial....

Pacat de aparat, dar poate reusesti sa scoti totusi ceva poze cu aparatul altcuiva, ar fi pacat sa nu imortalizezi peisajele frumoase de la tine de acolo.. smile.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Nov 16 2008, 10:51 PM) *
Multumesc Ninina! Se spune ca in Maramures se pastreaza cel mai bine traditiile. In liceu am avut 2 ani o colega maramureseanca. Avea un aer aparte, parea sa aiba liniste sufleteasca cat pentru toata lumea. Sper sa ajung si eu intr-o zi in Maramures.

Pustiks draga te astept in Marmaures...sa sti ca este adevarat in privinta traditiilor......sunt multe sccenete de Craciun...oamenii imbracati deosebiti..si colindatorii inca se mai aud...inca mai miroase a cozonaci...si oamenii au caldura sarbatorilor....si mai mult de cat atat oamenii de aici sunt foarte primitor de turisti..de vizitatori.....dar nu-ti povestesc mai mult...te las...sa fi curioasa...sa vi sa vizitezi floare2.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Nov 16 2008, 10:52 PM) *
Pacat de aparat, dar poate reusesti sa scoti totusi ceva poze cu aparatul altcuiva, ar fi pacat sa nu imortalizezi peisajele frumoase de la tine de acolo.. smile.gif

......eeeeee...nu ma las eu fara poze.... laugh.gif ...cred ca ma fac reparator de aparate..am zis ca il demontez sa vad ce are... liwlol.gif ori il stric de tot ori il repar...
pustiks
QUOTE(ninina @ Nov 16 2008, 08:59 PM) *
......eeeeee...nu ma las eu fara poze.... laugh.gif ...cred ca ma fac reparator de aparate..am zis ca il demontez sa vad ce are... liwlol.gif ori il stric de tot ori il repar...

liwlol.gif
ninina
pentru Ramona si Pustiks.....

sunteti niste dragute.... dragi mie....
pustiks
QUOTE(ninina @ Nov 16 2008, 09:45 PM) *

Multumim! Si tu imi esti draga Ninina! tzuc.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Nov 16 2008, 10:45 PM) *
pentru Ramona si Pustiks.....
sunteti niste dragute.... dragi mie....

notworthy.gif wub.gif partners.gif tzuc.gif
max
am venit in vizita la tine, maramuresanca mea draga si dupa pozele vazute si fff frumoasa si fericita. sunteti 2 frumosi si DD va va binecuvanta cu un puiutz la fel de dulce si fumos ca si voi partners.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(max @ Nov 21 2008, 06:16 PM) *
am venit in vizita la tine, maramuresanca mea draga si dupa pozele vazute si fff frumoasa si fericita. sunteti 2 frumosi si DD va va binecuvanta cu un puiutz la fel de dulce si fumos ca si voi partners.gif tzuc.gif

Draga mea Max iti multumesc de vizita...te mai astept pe la mine....multumesc de asemenea pentru complimente.......esti o dulce...o fata draga mie floare2.gif .....o imbratisare pentru tine....
ruxy
Frumos e la tine Ninina, in zona...tare frumos...iar voi doi sunteti un cuplu tare tare potrivit...sa va iubiti toata viata....ca sunteti minunati partners.gif tzuc.gif hug.gif
ninina
QUOTE(rux25 @ Nov 22 2008, 09:41 PM) *
Frumos e la tine Ninina, in zona...tare frumos...iar voi doi sunteti un cuplu tare tare potrivit...sa va iubiti toata viata....ca sunteti minunati partners.gif tzuc.gif hug.gif

Multumesc mult draga mea regina a forumului RUX....te invit la noi in zona...sa te bucuri si tu de aceasta frumusete...mai ales ca acum a nins...si este asa frumos..toate dealurile albe....cat de curand voi face cateva poze sa va arat,,,,...Dumnezeu sa binecuvinteze sufletul tau bun si curat.... tzuc.gif ...pentru tine draga mea ...RUX
G.Raluca
Draga mea,ninina tzuc.gif ai reusit sa-mi incanti privirea cu poze frumoase,locuri minunate si cu finetea si dulceata ta!
Dorinta mea este ca intr-o buna zi sa ajung sa vizitez Maramuresul.
Sa va iubiti mereu asa!

ruxy
QUOTE(ninina @ Nov 22 2008, 07:48 PM) *
Multumesc mult draga mea regina a forumului RUX....te invit la noi in zona...sa te bucuri si tu de aceasta frumusete...mai ales ca acum a nins...si este asa frumos..toate dealurile albe....cat de curand voi face cateva poze sa va arat,,,,...Dumnezeu sa binecuvinteze sufletul tau bun si curat.... tzuc.gif ...pentru tine draga mea ...RUX

Scumpa mea...de-ai stii cat imi doresc sa vizitez Maramuresul....cine stie poate...curand rolleyes.gif ....sa stii ca daca ajung in zona...te vizitez cu mare drag partners.gif
sa te colind rolleyes.gif

si acum sa iti daruiesc ceva frumos, pentru sufletelul tau indragostit tzuc.gif

A Disney Christmas

ninina
QUOTE(rux25 @ Nov 22 2008, 10:17 PM) *
Scumpa mea...de-ai stii cat imi doresc sa vizitez Maramuresul....cine stie poate...curand rolleyes.gif ....sa stii ca daca ajung in zona...te vizitez cu mare drag partners.gif
sa te colind rolleyes.gif

si acum sa iti daruiesc ceva frumos, pentru sufletelul tau indragostit tzuc.gif

A Disney Christmas

Multumesc draga mea ...foarte fain .....te astept ....sa vi sa ma colinzi...sa nu treci pe langa mine.. tzuc.gif ....e frumos maramuresul si iarna de sarbatori...dar si vara...sunt asa multe locuri de vizitat.... floare2.gif floare2.gif
max
QUOTE(ninina @ Nov 22 2008, 05:59 PM) *
Draga mea Max iti multumesc de vizita...te mai astept pe la mine....multumesc de asemenea pentru complimente.......esti o dulce...o fata draga mie floare2.gif .....o imbratisare pentru tine....

mai vin, ca esti o gazda deosebita. te pup si te imbratisez partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ninina
o poza facuta acum 10 minute....ninge asa tare ...

ninina
afara ninge si eu in casa la caldura ma joc cu maimutoii liwlol.gif

si am si companie de joaca... liwlol.gif
ninina
Alondra
Wow!Ninina, ce de maimutoi ai! smile.gif
Incepe incet incet sa vina zapada si la tine..ce frumos, pana de Mos Niculae, va veti bucura din plin de ea! wink.gif Super! eusa_clap.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Nov 23 2008, 06:59 PM) *
Wow!Ninina, ce de maimutoi ai! smile.gif
Incepe incet incet sa vina zapada si la tine..ce frumos, pana de Mos Niculae, va veti bucura din plin de ea! wink.gif Super! eusa_clap.gif

floare2.gif ...DA Ramona ...ne bucuram deja de ia...ca deja este inghetat si nu se mai topeste acum....
.....Maimutoii ii am pe toti de la iubitul meu sot...mereu imi adduce cate un maimutoi...pe langa cadourile pe care mi le face mereu adauga cate unul rolleyes.gif
pustiks
E frumos la voi. Imi place zapada, dar nu-mi place deloc frigul. Imi plac maimutoii tai. Am si eu o gramada de la sot, cumparati mai demult. Acum am renuntat la ei ca nu mai am unde sa-i pun.
ninina
Fetelor va invit la o prajitura ....
asta e doar inceputul...de Craciun va invit la mai multe laugh.gif
ninina
QUOTE(pustiks @ Nov 23 2008, 07:06 PM) *
E frumos la voi. Imi place zapada, dar nu-mi place deloc frigul. Imi plac maimutoii tai. Am si eu o gramada de la sot, cumparati mai demult. Acum am renuntat la ei ca nu mai am unde sa-i pun.

Draga mea pustiks nu renunta la ei ca poate vine bebe si sa aiba cu ce sa se joace.... rolleyes.gif ...doar ca pe ai mei pe toti scrie TE IUBESC.... in romaneste in engleza sau spaniola....o sa se joace cu ei pana invata sa citeasca... liwlol.gif liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.