Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Cel Mai Sexy Barbat Din Lume
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
toia
Johnny Depp, cel mai sexy barbat din lume

Actorul Johnny Depp a fost votat cel mai sexy barbat din lume, intr-un top realizat de editia britanica a revistei Cosmopolitan.

Depp a reusit sa-i devanseze pe George Clooney, Brad Pitt si Daniel Craig. Cel mai batran barbat din acest top este fostul star din seria James Bond, Pierce Brosnan (55 de ani).

"Atat George Clooney, cat si Johnny Depp arata din ce in ce mai bine odata cu trecerea anilor", spune Lizzi Hosking, reprezentanta revistei Cosmopolitan.

Desi se bucura de o uriasa popularitate in ultima vreme, David Beckham nu ocupa decat pozitia a noua a acestui clasament.

Vedeta.ro
lia maria71
wow, bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif amantul meu e cel mai sexy bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif!!!
giulia_0319
QUOTE(lia maria71 @ Nov 27 2008, 01:16 AM) *
wow, bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif amantul meu e cel mai sexy bananab.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif!!!

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ?????????????????????????
lia maria71
era sub forma de gluma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............ wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif mie imi place foarte mult johnny depp,iar sotul mi-a dat voie sa-l insel cu el...........adica il iubesc pe johnny si sotul nu se supara!!!!!!!!!!!! te-ai speriat????????
maryhynt
bananab.gif bananab.gif bananab.gif da si mie imi place de el fff mult!imi place de el k e si modest!
giulia_0319
QUOTE(lia maria71 @ Nov 28 2008, 12:16 AM) *
era sub forma de gluma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............ wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif mie imi place foarte mult johnny depp,iar sotul mi-a dat voie sa-l insel cu el...........adica il iubesc pe johnny si sotul nu se supara!!!!!!!!!!!! te-ai speriat????????

stiam eu ca nu e pe bune hug.gif ....dar ce va place la johnny depp? oFloare1.gif
maryhynt
QUOTE(giulia_0319 @ Nov 28 2008, 11:33 AM) *
stiam eu ca nu e pe bune hug.gif ....dar ce va place la johnny depp? oFloare1.gif


cum am mai spus e modest si la casa lui!e de mult timp impreuna cu aceeasi femei! bv lui!
lia maria71
imi p[lace aspectul lui...are un aer misterios!!!!!!!!!zau ca nu m-ar deranja sa ma trezesc intr-o dimineatza cu el in pat!!!!!!!!!
dyana
QUOTE(lia maria71 @ Dec 1 2008, 01:11 AM) *
imi p[lace aspectul lui...are un aer misterios!!!!!!!!!zau ca nu m-ar deranja sa ma trezesc intr-o dimineatza cu el in pat!!!!!!!!!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif partners.gif partners.gif
giulia_0319
QUOTE(lia maria71 @ Dec 1 2008, 03:11 AM) *
imi p[lace aspectul lui...are un aer misterios!!!!!!!!!zau ca nu m-ar deranja sa ma trezesc intr-o dimineatza cu el in pat!!!!!!!!!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif doh.gif doh.gif bouncy.gif bouncy.gif
max
si mie imi place rolleyes.gif
dar nu atat de tare incat sa-mi doresc sa ma trezesc intr-o dimineata cu el in pat liwlol.gif liwlol.gif
mia22_ro
QUOTE(max @ Dec 1 2008, 04:51 PM) *
si mie imi place rolleyes.gif
dar nu atat de tare incat sa-mi doresc sa ma trezesc intr-o dimineata cu el in pat :liwlol: :liwlol:

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif AICI CHIAR CA AI fac_curat.gif ..........E TARE TIPUUUUUUUUUUUUUUUUU
natsandrea
QUOTE(lia maria71 @ Nov 27 2008, 11:16 PM) *
era sub forma de gluma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............ wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif mie imi place foarte mult johnny depp,iar sotul mi-a dat voie sa-l insel cu el...........adica il iubesc pe johnny si sotul nu se supara!!!!!!!!!!!! te-ai speriat????????

liwlol.gif
Anca1985
si mie'mi place taaaare mult de el wub.gif si ma bucur ca a iesit cel mai sexy barbat in revista Cosmopolitan..la cat mai multe reviste!!! laugh.gif

imi plac ochii lui,adica mai bine zis privirea lui.si imi place cum joaca biggrin.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.