Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Din Luna De Miere
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog miniraton
miniraton
dupa nunta (aprilie 2007) am mai asteptat putin pana in august si am plecat in luna de miere, noi impreuna cu niste prieteni buni.
DUpa muuuulte ore de mers (pe drumul european...imi vine sa rad) din bucuresti inspre Nadlac , ne-am oprit sa mancam bine la Miercurea Sibiului (mmmm... ce mancarica buna)
danna68
QUOTE(miniraton @ Oct 10 2008, 12:54 PM) *
dupa nunta (aprilie 2007) am mai asteptat putin pana in august si am plecat in luna de miere, noi impreuna cu niste prieteni buni.
DUpa muuuulte ore de mers (pe drumul european...imi vine sa rad) din bucuresti inspre Nadlac , ne-am oprit sa mancam bine la Miercurea Sibiului (mmmm... ce mancarica buna)

felicitari, sunteti o familie frumoasa, multa sanatate si fericire va doresc... sa aveti o casnicie frumoasa alaturi de micutul ingeras partners.gif oFloare1.gif
Alondra
Mmmm...la Miercurea Sibiului zici! cool.gif wub.gif Bravo voua, ca v-ati distrat!Mai asteptam poze, frumosilor! eusa_clap.gif
miniraton
multumesc mult dana si tie ramona. Va doresc si voua din suflet multa sanatate, casnicie lunga si fericita.
miniraton
daaa, mai am de pus pooze dar nu prea-mi permite timpul
miniraton
budapesta. Nimerisem de o sarbatoare. Podul era inchis circulatiei. concerte, mancarica, suveniruri


miniraton
Venetia... superb... mi-a ramas inima si acolo.






p-ta san marco - venezia






Si o pizza ... modelul "boschete"
USA
QUOTE(miniraton @ Oct 10 2008, 12:54 PM) *
..... ne-am oprit sa mancam bine la Miercurea Sibiului (mmmm... ce mancarica buna)

aici ai oprit timpul ptr mine.......mancare ca la Miercurie..nu e nici la mama acasa!.....offf..mi-au rasarit iar lacrimile in colt de ochi! crybaby.gif
ruxy
QUOTE(miniraton @ Oct 10 2008, 06:35 PM) *
Venetia... superb... mi-a ramas inima si acolo.


Ce frumosi rolleyes.gif sa fiti fericiti...sunteti un cuplu tare reusit rolleyes.gif tzuc.gif smile.gif
anca M
esti simpatica minirton!!1sa fiti fericiti!!!!!!!!!!!
miniraton
multam anca, rux, USA... te cred ca-ti este dor de casa.
miniraton
Theo... cred ca recunosti orasul...





Acesta de mai sus este balconul Julietei. Se facea coada la pozat cu statuia si... toata lumea ii tine mana pe sanul drept...spune legenda ca asa este bine pt dragostea cuplurilor (asa am auzit si noi de la cineva de-acolo)
miniraton
Milano



San Remo
miniraton
Montecarlo -- superb

miniraton
parcare in Monte carlo
Alondra
Ce misto...v-ati plimbat, nu gluma! wub.gif
ruxy
Ce frumos rolleyes.gif ...ce frumosi rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif smile.gif
miniraton
da ramona, n-eam plimbat 2 saptamani si sunt tare fericita ca am facut lucrul asta. Eram in cumpana atunci, nu stiam sigur daca sa facem excursia asta pt ca a fost destul de costisitoare dar... ma bucur tare mult ca am ales sa mergem.
miniraton
Faimosul covor rosu de la festivalul de la Can








miniraton
Nim (Nime) un orasel minunat situat in sudul frantei



EWmblema orasului (un palmier si un crocodil)...numai ca palmierul...nu mai era intreg






Foste bai romane
miniraton
Franta Nim Pont du Gard (podul care se vede in spate apare si pe bancnota de 5 euro....cel putin asa ni s-a zis)



Noi cu prietenii de acolo, niste gazde minunate



cristinu_tza
Superb, v-ati plimbat nu gluma, si ati avut ce vedea...E super ca v-ati hotarat sa mergeti, banii se mai fac!
miniraton
da cristinutza, ne-am simtit excelent... a fost de vis ...sper sa mai plecam asa... candva (acum cu tot cu bebe)
jus_ro
minunat!!!!!!!!!!!!!!!!! oFloare1.gif
Channel
Ce locuri superbe ati vizitat,iar tu Miniraton arati atat de bine...
nana196721
S U P E R !!!!!ITI DORESC OCOLUL ASTA,MACAR O DATA LA DOI ANI!!!!!
aly80r
Sunteti foarte frumosi. Mi-ai trezit amintiri placute din luna noastra de miere partners.gif , care a fost la fel de lunga ca si a voastra. SI pana la un moment dat.....am fost prin aceleasi locuri super.gif (Ungaria, Austria, Italia = asta a fost traseul nostru). Foarte frumoase locuri......offff ce-as mai vrea sa le revad!!!!

Va doresc iubire, fericire si o casnicie lunga! tzuc.gif
Tania_25
anku

un buchet de flori de la noi
8 martie
simina_ana



natsandrea

Tania_25
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
Imi30
anastasia80
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.