Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Unde Dracu E Matt?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Andrei
Andrei
Unde dracu e Matt? Mi-a placut mult cum suna tradus Where the Hell is Matt?

Un tip, s-a plimbat prin mai toata lumea si s-a filmat, dansand. Nu e prima oara cand vad acest film, mi s-a parut impresionant, facand abstractie de stilul lui de dans smile.gif

Un film de 4 minute si ceva... insa daca ne gandim cat a durat toata plimbarea... smile.gif



Sa ridice mana sus cine ar refuza o plimbare ca a lui Matt smile.gif
Alondra
liwlol.gif Andrei, m-ai speriat cu numele la topicul asta! ohmy.gif wacko.gif
Traznit omul, ce sa mai zici... laugh.gif
Eu nu as refuza plimbarea, dar nu dansand...si mai ales in stilul asta! huh.gif wacko.gif doh.gif
ruxy
QUOTE(Andrei @ Oct 7 2008, 08:25 PM) *
Unde dracu e Matt? Mi-a placut mult cum suna tradus Where the Hell is Matt?

Un tip, s-a plimbat prin mai toata lumea si s-a filmat, dansand. Nu e prima oara cand vad acest film, mi s-a parut impresionant, facand abstractie de stilul lui de dans smile.gif

Un film de 4 minute si ceva... insa daca ne gandim cat a durat toata plimbarea... smile.gif



Sa ridice mana sus cine ar refuza o plimbare ca a lui Matt smile.gif

Yesss Man....this is real life doh.gif doh.gif doh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
diana1318
laugh.gif Eu as dansa asa , am vazut ca e molipsitor ! smile.gif
Daca as ajunge in toate acele destinatii ... bouncy.gif
USA
Andrei, cred ca suna mai bine titlul topicului in engleza, sincer...... oFloare1.gif
dyana
QUOTE(Andrei @ Oct 7 2008, 09:25 PM) *
Where the Hell is Matt?

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif eu cand aud fraza asta nu ma pot gandi decat un singur lucru: Who the f...k is Alice? biggrin.gif
Alondra
QUOTE(dyana @ Oct 14 2008, 02:45 AM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif eu cand aud fraza asta nu ma pot gandi decat un singur lucru: Who the f...k is Alice? biggrin.gif

liwlol.gif eusa_clap.gif Exact! rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.