Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Numar Voturi Top 20
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
chitaprelipcean
Stie cineva cum pot acumula copiii din top 20 mai multe voturi stiind ca ai dreptul doar la 1/ora? Nu inteleg cum unele foto au din prima ora 2 sau mai multe voturi. pentru ca sa fim sinceri parintii isi voteaza copiii. Va multumesc!
AngiC
QUOTE(chitaprelipcean @ Sep 17 2008, 12:54 PM) *
Stie cineva cum pot acumula copiii din top 20 mai multe voturi stiind ca ai dreptul doar la 1/ora? Nu inteleg cum unele foto au din prima ora 2 sau mai multe voturi. pentru ca sa fim sinceri parintii isi voteaza copiii. Va multumesc!


eu votez si copii altora.
momentan nu am poza actuala cu fetita mea. nu am mai pus de 2 ani, dar atunci cand aveam la fiecare ora dadeam link-ul pe mess la toata lipta mea. Imi disperasem toti prietenii
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

ti-am dat idei???
danna68
QUOTE(AngiC @ Sep 17 2008, 01:00 PM) *
eu votez si copii altora.
momentan nu am poza actuala cu fetita mea. nu am mai pus de 2 ani, dar atunci cand aveam la fiecare ora dadeam link-ul pe mess la toata lipta mea. Imi disperasem toti prietenii
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

ti-am dat idei???

biggrin.gif si pe mine m-a rugat o prietena si ii voteaza bebele tot neamul meu si prietenele mele biggrin.gif , nici eu nu am mai pus poza noua de mult timp insa si pe noi ne votau toti cunoscutii, prietenii si normal familia biggrin.gif ... noi suntem mai numerosi putin wink.gif
alexandra81
QUOTE(chitaprelipcean @ Sep 17 2008, 01:54 AM) *
Stie cineva cum pot acumula copiii din top 20 mai multe voturi stiind ca ai dreptul doar la 1/ora? Nu inteleg cum unele foto au din prima ora 2 sau mai multe voturi. pentru ca sa fim sinceri parintii isi voteaza copiii. Va multumesc!


Acolo la top scrie ca numai mebrii utilecopii pot vota in top insa familia utile este foarte mare ...asa ca un copil ar putea avea si 10 voturi pe ora nu numai 2... rolleyes.gif
chitaprelipcean
notworthy.gif partners.gif
QUOTE(alexandra81 @ Sep 17 2008, 02:56 PM) *
Acolo la top scrie ca numai mebrii utilecopii pot vota in top insa familia utile este foarte mare ...asa ca un copil ar putea avea si 10 voturi pe ora nu numai 2... rolleyes.gif

MULTUMESC!!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.