Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Mi-e Frica Sa-i Aflu Data De Nastere Pentru Ca Mai Toti Si-o Seteaza Ca Parola
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Viata de cuplu
Pagini: 1, 2, 3
ica06
Am intrat si am gasit 5-6 tipe online , toate il asteptau...oare daca ar afla sotia ce s-ar intampla....... ??
Andrei
ica06, fii mai explicita. nu prea am inteles ce anume doresti smile.gif
detaliaza-ne putin
ica06
QUOTE(Andrei @ Sep 15 2008, 03:33 PM) *
ica06, fii mai explicita. nu prea am inteles ce anume doresti smile.gif
detaliaza-ne putin



...vezi, eu ii stiu data nasterii si de aceea am intrat pe mess si am vazut....
...am fost una dintre ele...., acum au ramas doar 30..., dar online am vazut 5-6 tipe....
am comentat ca fapt divers, pe mine nu ma mai afecteaza.....

O zi buna!

I
maryhynt
QUOTE(ica06 @ Sep 15 2008, 04:12 PM) *
...vezi, eu ii stiu data nasterii si de aceea am intrat pe mess si am vazut....
...am fost una dintre ele...., acum au ramas doar 30..., dar online am vazut 5-6 tipe....
am comentat ca fapt divers, pe mine nu ma mai afecteaza.....

O zi buna!

I

tot nu inteleg!!! ohmy.gif
maryhynt
QUOTE(ica06 @ Sep 15 2008, 04:12 PM) *
...vezi, eu ii stiu data nasterii si de aceea am intrat pe mess si am vazut....
...am fost una dintre ele...., acum au ramas doar 30..., dar online am vazut 5-6 tipe....
am comentat ca fapt divers, pe mine nu ma mai afecteaza.....

O zi buna!

I




aa la profil adik tie frica sati scrii data de nastere de frica sa nu iti intre cineva in comp ! numai andrei te poate lamuri ce sa faci!
ica06
QUOTE(maryhynt @ Sep 15 2008, 04:21 PM) *
tot nu inteleg!!! ohmy.gif


...draga mea , ai cont de mess? daca da , parola ta este identica cu data nasterii? daca da , toti cei care iti cunosc data nasterii pot intra in cont si pot vedea cu cine vorbesti.
Foarte multe persoane isi aleg ca parola data nasterii....eu am gasit acest titlu pe un blog si l-am copiat...
Din nefericire amicul meu si-a ales parola identica cu data nasteri.....
Cred ca acum ai inteles.
o zi buna!
dyana
morala: nu va alegeti parola data nasterii sau... ....sau atat! laugh.gif
maryhynt
QUOTE(ica06 @ Sep 15 2008, 04:29 PM) *
...draga mea , ai cont de mess? daca da , parola ta este identica cu data nasterii? daca da , toti cei care iti cunosc data nasterii pot intra in cont si pot vedea cu cine vorbesti.
Foarte multe persoane isi aleg ca parola data nasterii....eu am gasit acest titlu pe un blog si l-am copiat...
Din nefericire amicul meu si-a ales parola identica cu data nasteri.....
Cred ca acum ai inteles.
o zi buna!

nu e la fel pt k nu sunt chiar atat de idioata incat sami trec data de nastere drept parola stiam de chestia asta si cred k multe fete sau multi baieti stiu acest lucru! si de ce ma intrebi dak parola mea de mess este identik cu data de nastere? esti cumva hacker/ritza? pai asti fie rusine de ce ai facut! si sa stii k te poti astepta si la eventuale consecinte! f urat din partea ta k ai violat id amicului! nu esti un sau o prieten sau prietena adevarat/a dak ai facut asta!

te rog frumos sa ma ierti andrei dar asta e parerea mea!
Eena
QUOTE(dyana @ Sep 15 2008, 05:33 PM) *
morala: nu va alegeti parola data nasterii sau... ....sau atat! laugh.gif

liwlol.gif CHIAR ASA....AMUZANTA FATA!
alexandra81
QUOTE(ica06 @ Sep 15 2008, 05:29 AM) *
...draga mea , ai cont de mess? daca da , parola ta este identica cu data nasterii? daca da , toti cei care iti cunosc data nasterii pot intra in cont si pot vedea cu cine vorbesti.
Foarte multe persoane isi aleg ca parola data nasterii....eu am gasit acest titlu pe un blog si l-am copiat...
Din nefericire amicul meu si-a ales parola identica cu data nasteri.....
Cred ca acum ai inteles.
o zi buna!



Si totusi...de ce ai deschis acest subiect? Ca eu nu ii inteleg rostul...Am inteles ceea ce spui tu, dar daca nu vrei sa dezvoltam o discutie in jurul lui...
O zi buna si tie!
dyana
aviz hackerilor: mai exista o categorie de oameni care isi aleg parola dupa numele cainelui sau ce lighioana au in posesie cool.gif
ari05
QUOTE(maryhynt @ Sep 15 2008, 04:21 PM) *
tot nu inteleg!!! ohmy.gif

nici eu .... ohmy.gif
ari05
QUOTE(ica06 @ Sep 15 2008, 04:29 PM) *
...draga mea , ai cont de mess? daca da , parola ta este identica cu data nasterii? daca da , toti cei care iti cunosc data nasterii pot intra in cont si pot vedea cu cine vorbesti.
Foarte multe persoane isi aleg ca parola data nasterii....eu am gasit acest titlu pe un blog si l-am copiat...
Din nefericire amicul meu si-a ales parola identica cu data nasteri.....
Cred ca acum ai inteles.
o zi buna!

aha... buna dimineata doh.gif
Anca74
Azi a plouat!
USA
QUOTE(Anca74 @ Sep 15 2008, 10:23 PM) *
Azi a plouat!

liwlol.gif liwlol.gif mi-e mii lene! bouncy.gif
ari05
liwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gifliwlol.gif
hai feteor ca sunteti tari !!! liwlol.gifliwlol.gifliwlol.gif
anca M
eu vreau sa ies din caasa!!! liwlol.gif
Alondra
Si eu vreau!Si mai vreau soare!
Si mai vreau Fornetti! cool.gif
anca M
QUOTE(alondramona @ Sep 16 2008, 10:01 PM) *
Si eu vreau!Si mai vreau soare!
Si mai vreau Fornetti! cool.gif


liwlol.gif si eu vreau soare si nutella!!! eating.gif ..cica vreau sa si slabesc liwlol.gif eating.gif
cristina321711
rolleyes.gif si eu cu 2 id liwlol.gif liwlol.gif
Alondra
QUOTE(anca M @ Sep 16 2008, 10:03 PM) *
liwlol.gif si eu vreau soare si nutella!!! eating.gif ..cica vreau sa si slabesc liwlol.gif eating.gif

Da da..cunosc, si eu la fel! rolleyes.gif
anca M
QUOTE(alondramona @ Sep 16 2008, 10:06 PM) *
Da da..cunosc, si eu la fel! rolleyes.gif

si exact seara mi se face o foame!!ce sa rod ca sa imi treaca..ca m tot mancat..ba mar..ba piersica,,,si imi e din ce in ce mai foame liwlol.gif
Alondra
QUOTE(anca M @ Sep 16 2008, 10:18 PM) *
si exact seara mi se face o foame!!ce sa rod ca sa imi treaca..ca m tot mancat..ba mar..ba piersica,,,si imi e din ce in ce mai foame liwlol.gif

Mai mai, cum ne asemanam..exact asa patesc si eu seara...si mai ales dca ma uit la tv...macar la calculator am ocupate mainile si nu sunt tentata sa mananc...
Dar, la fel, da-i cu piersica, da-i cu mar, ba biscuiti cu Nutella...si dupa 0 ora, iar ma gandesc, ce sa mai mananc....... doh.gif
Acum imi fac totusi niste foietaje..sa-mi asigur rontaiala pt seara asta.. biggrin.gif
anca M
QUOTE(alondramona @ Sep 16 2008, 10:26 PM) *
Mai mai, cum ne asemanam..exact asa patesc si eu seara...si mai ales dca ma uit la tv...macar la calculator am ocupate mainile si nu sunt tentata sa mananc...
Dar, la fel, da-i cu piersica, da-i cu mar, ba biscuiti cu Nutella...si dupa 0 ora, iar ma gandesc, ce sa mai mananc....... doh.gif
Acum imi fac totusi niste foietaje..sa-mi asigur rontaiala pt seara asta.. biggrin.gif

liwlol.gif LA NUTELLA am renuntat demulT!!!cica coontine cele mai multe calori!!!!!doar visez la ea!!!!
vaiiiiii..ma duc sa mai rod ceva..vai ce m-am intristat cu povestea cu fetele care au sunt insarcinate si au fost parasite de barbati!!NENOROCITII..ba unul avea si amanta!!!
Alondra
QUOTE(anca M @ Sep 16 2008, 10:39 PM) *
liwlol.gif LA NUTELLA am renuntat demulT!!!cica coontine cele mai multe calori!!!!!doar visez la ea!!!!
vaiiiiii..ma duc sa mai rod ceva..vai ce m-am intristat cu povestea cu fetele care au sunt insarcinate si au fost parasite de barbati!!NENOROCITII..ba unul avea si amanta!!!

Am vazut Anca! laugh.gif
Nutella, o avea ea calorii, dar e buuuunaaa rau!Ma duc sa-mi termin si eu papa! biggrin.gif
Mih@ela
QUOTE(ari05 @ Sep 15 2008, 07:16 PM) *
aha... buna dimineata doh.gif



QUOTE(USA @ Sep 15 2008, 09:26 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif mi-e mii lene! bouncy.gif



QUOTE(anca M @ Sep 16 2008, 09:00 PM) *
eu vreau sa ies din caasa!!! liwlol.gif



QUOTE(alondramona @ Sep 16 2008, 09:01 PM) *
Si eu vreau!Si mai vreau soare!
Si mai vreau Fornetti! cool.gif


ma duc sa mananc...
USA
QUOTE(anca M @ Sep 16 2008, 10:39 PM) *
vaiiiiii..ma duc sa mai rod ceva..vai ce m-am intristat cu povestea cu fetele care au sunt insarcinate si au fost parasite de barbati!!NENOROCITII..ba unul avea si amanta!!!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif suna a telenovelaaa.......scuze......si eu m-am enervat cu ele(situatiile)...dar cum spui tu suna precum era pe vremuri cand incepea Dallas...orasul era pustiu...toti cu ochii tinta in TV-uri! liwlol.gif liwlol.gif
anca M
QUOTE(USA @ Sep 16 2008, 11:15 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif suna a telenovelaaa.......scuze......si eu m-am enervat cu ele(situatiile)...dar cum spui tu suna precum era pe vremuri cand incepea Dallas...orasul era pustiu...toti cu ochii tinta in TV-uri! liwlol.gif liwlol.gif

unsure.gif unsure.gif hei de ce razi de mine!!!!!?????? tzuc.gif doh.gif
anca M
QUOTE(Mih@ela @ Sep 16 2008, 11:10 PM) *
ma duc sa mananc...

toate mancati???ce????ca eu rod banane si mere liwlol.gif
Mih@ela
QUOTE(anca M @ Sep 16 2008, 10:24 PM) *
toate mancati???ce????ca eu rod banane si mere liwlol.gif

doar un iaurt.. smile.gif
USA
QUOTE(anca M @ Sep 16 2008, 11:24 PM) *
unsure.gif unsure.gif hei de ce razi de mine!!!!!?????? tzuc.gif doh.gif

Sorry....nu am putut tine doar ptr mine ce creierul meu deraia la clipa aceeaa.... bouncy.gif bouncy.gif tzuc.gif tzuc.gif
anca M
QUOTE(Mih@ela @ Sep 16 2008, 11:33 PM) *
doar un iaurt.. smile.gif

iar imi e foame!!!
stie cineva daca e asa aiurea daca beau cola si alaptez???pur si simplu mi se face pofta sa beau!!!e
Sara1
QUOTE(anca M @ Sep 17 2008, 09:51 AM) *
iar imi e foame!!!
stie cineva daca e asa aiurea daca beau cola si alaptez???pur si simplu mi se face pofta sa beau!!!e



Noooo!!!! oFloare.gif
Sara1
Pai ce faceti fetelor? Sa stiti ca acum imi insfac geanta si plec sa-mi cumpar un sandwich de mic dejun de la MacDonalds. SI n-am mai fost acumo de cel putin 2 ani! crybaby.gif
ari05
QUOTE(anca M @ Sep 16 2008, 11:24 PM) *
toate mancati???ce????ca eu rod banane si mere liwlol.gif

si eu... rabdari prajite... liwlol.gif si apa...
anca M
QUOTE(ari05 @ Sep 17 2008, 09:16 PM) *
si eu... rabdari prajite... liwlol.gif si apa...

bine ca macar bagi ceva prajeala!!!!la stomac liwlol.gif
anca M
QUOTE(Sara1 @ Sep 17 2008, 07:57 PM) *
Noooo!!!! oFloare.gif

deci sa beau nu liwlol.gif hahah..deja am terminat trei sferturoi dintr-o sticla de un litru liwlol.gif cand am intrebat bausem jum1!!!!
eu zic sotului:nu vrei sa-ti cumpar niste cola( ca el mai combina cu ceva alcool..f rar)...dar de fapt ca sa nu zic ca beau eu zic ca-i cupar lui...asa faceam si cand eram insarcinata liwlol.gif unsure.gif
Sara1
QUOTE(anca M @ Sep 17 2008, 01:59 PM) *
deci sa beau nu liwlol.gif hahah..deja am terminat trei sferturoi dintr-o sticla de un litru liwlol.gif cand am intrebat bausem jum1!!!!
eu zic sotului:nu vrei sa-ti cumpar niste cola( ca el mai combina cu ceva alcool..f rar)...dar de fapt ca sa nu zic ca beau eu zic ca-i cupar lui...asa faceam si cand eram insarcinata liwlol.gif unsure.gif


Sa-mi spui si mie cum a dormit bebe dupa cola! Dar poate a dezvoltat toleranta la asta, si ii si place! laugh.gif doh.gif
anca M
QUOTE(Sara1 @ Sep 18 2008, 05:51 AM) *
Sa-mi spui si mie cum a dormit bebe dupa cola! Dar poate a dezvoltat toleranta la asta, si ii si place! laugh.gif doh.gif

cred ca a dezvoltat tolerranta liwlol.gif
ari05
QUOTE(anca M @ Sep 17 2008, 11:56 PM) *
bine ca macar bagi ceva prajeala!!!!la stomac liwlol.gif

dada ... liwlol.gif
ari05
QUOTE(anca M @ Sep 17 2008, 11:59 PM) *
deci sa beau nu liwlol.gif hahah..deja am terminat trei sferturoi dintr-o sticla de un litru liwlol.gif cand am intrebat bausem jum1!!!!
eu zic sotului:nu vrei sa-ti cumpar niste cola( ca el mai combina cu ceva alcool..f rar)...dar de fapt ca sa nu zic ca beau eu zic ca-i cupar lui...asa faceam si cand eram insarcinata liwlol.gif unsure.gif

Anca... smechera esti tu... liwlol.gif
miniraton
da, asta este cea mai banala parola.. Probabil la asta s-a referit dar...eu am data mea de nastere ca si parola (nu la mess) dar cifrele sunt puse de asa natura incat nici mama (care stie cel mai bien cand m0am nascut) nu ar descifra parola mea.
giulia_0319
QUOTE(alondramona @ Sep 16 2008, 08:01 PM) *
Si eu vreau!Si mai vreau soare!
Si mai vreau Fornetti! cool.gif



hai la mine ca mai am vreo 3 buc aici...sunt calde inca...cu telemea....mmmmmm.... eating.gif


eu tot nu inteleg de ce a deschis topicul acesta.... doh.gif sau sunt eu mai inceata la minte si tre sa dati in mine ca in telefonul public sa imi pice fisa bouncy.gif liwlol.gif
Alondra
QUOTE(giulia_0319 @ Sep 18 2008, 04:15 PM) *
hai la mine ca mai am vreo 3 buc aici...sunt calde inca...cu telemea....mmmmmm.... eating.gif
eu tot nu inteleg de ce a deschis topicul acesta.... doh.gif sau sunt eu mai inceata la minte si tre sa dati in mine ca in telefonul public sa imi pice fisa bouncy.gif liwlol.gif

Ooo, multumesc, as veni acum imediat! biggrin.gif
Nici eu nu am inteles topicul, ca de altfel nici celelalte fete, si dupa cum vezi am facut noi varza din el! bouncy.gif
anca M
QUOTE(alondramona @ Sep 18 2008, 05:36 PM) *
Ooo, multumesc, as veni acum imediat! biggrin.gif
Nici eu nu am inteles topicul, ca de altfel nici celelalte fete, si dupa cum vezi am facut noi varza din el! bouncy.gif

hahhaa..era aviz la pers care isi pun ca parola data de nastere..si astia afla si intra pe adresa lor1!!era o atentionare bere.gif
anca M
noi l-am facut super varza!uraaaaaaaaaaaaaa..devire!!!!!!!!!!!!! bananab.gif bananab.gif
Sara1
QUOTE(anca M @ Sep 18 2008, 02:33 AM) *
cred ca a dezvoltat tolerranta liwlol.gif


Asa, foarte bine, sa invete ca viata e grea! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
giulia_0319
QUOTE(alondramona @ Sep 18 2008, 03:36 PM) *
Ooo, multumesc, as veni acum imediat! biggrin.gif
Nici eu nu am inteles topicul, ca de altfel nici celelalte fete, si dupa cum vezi am facut noi varza din el! bouncy.gif



QUOTE(anca M @ Sep 18 2008, 04:08 PM) *
hahhaa..era aviz la pers care isi pun ca parola data de nastere..si astia afla si intra pe adresa lor1!!era o atentionare bere.gif



QUOTE(anca M @ Sep 18 2008, 04:09 PM) *
noi l-am facut super varza!uraaaaaaaaaaaaaa..devire!!!!!!!!!!!!! bananab.gif bananab.gif



mai, fetelor, mai, sunteti criminale! guitar.gif tongue.gif
Alondra
QUOTE(anca M @ Sep 18 2008, 06:08 PM) *
hahhaa..era aviz la pers care isi pun ca parola data de nastere..si astia afla si intra pe adresa lor1!!era o atentionare bere.gif

laugh.gif Eu am inteles Anca despre ce e vorba, dar e aiurea topicul, titlul aiurea, si chiar nu-i vad rostul!
Dar ne-am distrat!
giulia_0319
QUOTE(alondramona @ Sep 18 2008, 04:27 PM) *
laugh.gif Eu am inteles Anca despre ce e vorba, dar e aiurea topicul, titlul aiurea, si chiar nu-i vad rostul!
Dar ne-am distrat!



yeeeee ce imi place galeria ta!!!!!!de unde ai emoticonurile astea?si io vreau! si io vreau! bananab.gif bananab.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.