Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Va Rog Ajutati O Vaduva
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Ajutor umanitar
cris_84
buna mamici,fac apel la bunatatea voastra pt a ma ajuta sa ajut o mamica care acum trei luni a ramas vaduva si starea ei financiara nu e buna deoarece sta cu chirie,toata vara am mai ajutat-o eu cu lucrusoare pt fetita ei de 1an jumatate,dar acum vine toamna si toate sunt scumpe,asa ca fac apel la voi daca este cineva care ne poate ajuta cu hainute,jucarii sau alte lucruri pe aceasta fetita....va multumesc din suflet eu din partea ei. crybaby.gif
giulia_0319
QUOTE(cris_84 @ Sep 9 2008, 02:14 PM) *
buna mamici,fac apel la bunatatea voastra pt a ma ajuta sa ajut o mamica care acum trei luni a ramas vaduva si starea ei financiara nu e buna deoarece sta cu chirie,toata vara am mai ajutat-o eu cu lucrusoare pt fetita ei de 1an jumatate,dar acum vine toamna si toate sunt scumpe,asa ca fac apel la voi daca este cineva care ne poate ajuta cu hainute,jucarii sau alte lucruri pe aceasta fetita....va multumesc din suflet eu din partea ei. crybaby.gif



eu as avea un sac sau doua de jucarii, carti pt copii la care a renuntat alex, daca imi dai o adresa incerc sa i le trimit.eu sunt din cluj.
in pacate nu o pot ajuta cu hainute pt ca eu am un baietel de 6 anisori, dar incerc pe la prietene sa vad.
cris_84
buna GIULIA,uite iti las adresa mea de mail si mai vb acolo:
Kristina_19842000@yahoo.com
iti multumesc din sufle,si nu cred ca ar face mofturi daca si si niste hainute,chiar daca sunt de baietel sunt binevenite
giulia_0319
QUOTE(cris_84 @ Sep 9 2008, 08:39 PM) *
buna GIULIA,uite iti las adresa mea de mail si mai vb acolo:
Kristina_19842000@yahoo.com
iti multumesc din sufle,si nu cred ca ar face mofturi daca si si niste hainute,chiar daca sunt de baietel sunt binevenite



id-ul meu de mess e giulia_0319.
pachetele sunt pregatite!
cris_84
GIULIA,ti-am lasat un mail,astept raspuns la el,
nu-ti dai seama ce pomana ve-ti face cu ea,este intradevar necajita
Dumnezeu sa-ti dea sanatate si tie baietelului tau,sarut mana!!!!!!!!!
cris_84
ne mai poate ajuta cineva cu cate ceva? jucaus.gif
dyana
QUOTE(cris_84 @ Sep 20 2008, 03:07 PM) *
ne mai poate ajuta cineva cu cate ceva? jucaus.gif

Buna! Eu am cateva lucrusoare, de baietel insa, care ar putea sa ii vina, la 1 an si jumatate, dar nu sunt foarte multe. O sa incerc sa te contactez zilele astea, am niste probleme momentan. Mersi smile.gif
cris_84
buna dyana,nu conteaza .cred ca nu se va supara.............sunt bune oricum,am lasat mail-ul si vb acolo
multumim
AngiC
QUOTE(cris_84 @ Sep 9 2008, 04:14 PM) *
buna mamici,fac apel la bunatatea voastra pt a ma ajuta sa ajut o mamica care acum trei luni a ramas vaduva si starea ei financiara nu e buna deoarece sta cu chirie,toata vara am mai ajutat-o eu cu lucrusoare pt fetita ei de 1an jumatate,dar acum vine toamna si toate sunt scumpe,asa ca fac apel la voi daca este cineva care ne poate ajuta cu hainute,jucarii sau alte lucruri pe aceasta fetita....va multumesc din suflet eu din partea ei. crybaby.gif

Unde sta mamica asta? Eu am fetita. Caut eu si eu ceva hainute dar unde i le trimit? mail-ul meu e angy2302@yahoo.com
dyana
QUOTE(cris_84 @ Sep 20 2008, 09:30 PM) *
buna dyana,nu conteaza .cred ca nu se va supara.............sunt bune oricum,am lasat mail-ul si vb acolo
multumim

ok, ti-am trimis un mail, sper ca l-ai primit! smile.gif
JuliaSM
Cris_84(sau bia_x), exista cu adevarat familia asta sau...?Cum am putea afla mai multe detalii despre mama si fetita?O adresa publica,un numar de telefon unde sa vorbim personal cu ea...? blink.gif

Deocamdata pe celalalt forum ati fost foarte neclara cu privire la asta,ba chiar v-ati cerut scuze si v-ati retras cand am pus intrebari mai precise. unsure.gif
cris_84
mamici,imi pare rau,dar dintr-un anunt de facere de bine,vad ca alte mamici am interpretat altceva,asa ca ................nu mai am nimic de spus
dyana
de ce sa nu mai ai nimic de spus? Din contra, eu cred ca ai putea sa spui multe chiar si gandeste-te ca nu o faci pentru tine sau pentru noi ci pentru mamica pe care vrei sa o ajuti. Este o parte a responsabilitatii pe care ti-ai asumat-o singura.
cris_84
da dyana ar fii multe de spus dar prefer sa nu sriu ca sigur as jicnii pe cineva,si mai bine stau in banca mea,stiu ca mi-am asumat raspunderea,asa si este dar este o mamica(JUlIA Sm ) care vad ca a deranjat-o foarte mult anuntul meu si tocmai de asta prefer sa-mi vad de treaba mea,intelegi!!!!!!!!! crybaby.gif
dyana
cris, pe Julia nu cred ca a deranjat-o anuntul tau, nu avea niciun motiv; poate chiar ar fi vrut sa o ajute si ea pe mamica respectiva dar probabil a trecut si prin experiente mai neplacute si este de inteles sa fie sceptica.
Uite, am deschis si eu un topic cu lucrurile fetitei mele de dat, si am intalnit tot soiul de oameni: pe unii am vrut neaparat sa ii cunosc, altii mi-au lasat un gust amar...
Sper totusi ca ne intelegi partners.gif
cris_84
multumesc celor doua mamici din bacau care m-am ajutat,mii de boda prostii din partea mamicii,cu ceea ce le-ati dat se vor descurca pana la anul,va multumesc inca o data,dumnezeu sa va ajute!
giulia_0319
intr-un final fericit sotul meu va ajunge in bacau cu pachetele vineri dimineata intre 7 si 8, ti-am trimis siun mail, sper ca l-ai primit...poti sa imi lasi eventual numarul ei de telefon sa o poata contacta cand e acolo? oFloare1.gif
giulia_0319
nu mi-ai dat nici un semn cu adresa...unde trimit pachetele? unsure.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.