Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Album Cu Poze
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Alynna
Alynna
Aici voi posta poze cu familia noastra.
Alynna
Cam de aici a inceput totul....nu chiar de aici.....dar legal.....

Alynna
Si totul a decurs cam asa: liwlol.gif

giulia_0319
sunteti frumosi, iar tu esti o mireasa spledida!
sa fiti fericiti! floare2.gif
Alynna
Iti multumesc foarte mult dar asta a fost acum 3 ani........mmmm ce repede a trecut.Fuge razand timpul pe langa noi.
Alynna
Si dupa 2 ani a urmat burtoiulllllllllll

liwlol.gif Dumnezeuleeeeeeee fatza nu o arat
Alynna
Iar pe 4 iulie 2007 fericirea noastra....

Si la prima baitza cu emotii peste tot....

Si la botez altii dansau iar ingerasul dormea...ma uit si nu imi vine sa cred cat era de mica draga mamii.

Si la baitza a doua zi am facut-o cu costum de dansatoare din flori liwlol.gif poate cand vede cand o sa fie mare o sa zica ca ne-am batut joc de ea...

''Si gata ca nu mai pot , ca ma invartiti atat?''
ruxy
Doamne Alynna...ce frumosi sunteti....iar bebita e superba sa fie sanatoasa...ai o familie foarte frumoasa...sa fiti fericiti cu totii smile.gif

G.Raluca
Felicitari! O familie minunata!Sa va traiasca comoara si sa va umple viata de bucurii si fericire! trandafir.gif
Alynna
VA MULTZUMESC DIN SUFLET LA AMANDOUA.
CE POT SA ZIC?REZUM TOTUL LA FRAZA :CU TOATE IMI ALUNGATI PLICTISEALA DE ZI CU ZII SI IMI UNPLETI ZILELE DE CALM SI BUNA-DISPOZITIE.VA RESPECT PT ASTA PE TOATE MAMICILE. trandafir.gif
giulia_0319
sa-ti traiasca mogaldeatza, e o scumpa si jumatate...doamne, cat mi-am dorit o fetita, dar tot baiat a iesit! laugh.gif
sunteti o famile frumoasa, sa aveti parte doar de bucurii in viata! oFloare.gif
Alynna

USA
QUOTE(Alynna @ Sep 5 2008, 10:28 PM) *

Doamne, va mananc pe amandoi....e o nebunie cu libuta afara....... partners.gif tzuc.gif tzuc.gif
Sara1
QUOTE(Alynna @ Sep 5 2008, 12:28 PM) *

VAi ce frumusete de fetita!!! Sa-ti traiasca! Seamana cu mamica ei! Pupici! hug.gif
Alynna
Multumesc la fel si voua.Va pup pe amandoua!
danna68
QUOTE(Alynna @ Sep 5 2008, 10:28 PM) *

mami ai ochi superbi si o fetita minunata, frumoase amandoua, multa sanatate si tot ce va doriti ... o familie tare frumoasa oFloare1.gif oFloare1.gif
Alynna
Multumesc mult Danna.Si voi sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult!!!
As fi vrut mult sa imi i-a mie ochii Camelia dar nu a fost asa....
danna68
QUOTE(Alynna @ Sep 8 2008, 04:00 PM) *
Multumesc mult Danna.Si voi sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult!!!
As fi vrut mult sa imi i-a mie ochii Camelia dar nu a fost asa....

partners.gif oFloare1.gif nu conteaza este superba oricum, poate faci un baietel care sa mosteneasca ochii mamei blush.gif tzuc.gif
Alynna
QUOTE(danna68 @ Sep 8 2008, 04:04 PM) *
partners.gif oFloare1.gif nu conteaza este superba oricum, poate faci un baietel care sa mosteneasca ochii mamei blush.gif tzuc.gif

Nu , nu gata cu bebeii liwlol.gif Daca se oftica cand e mare isi i-a lentile liwlol.gif
danna68
QUOTE(Alynna @ Sep 8 2008, 04:31 PM) *
Nu , nu gata cu bebeii liwlol.gif Daca se oftica cand e mare isi i-a lentile liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif daaaa ce varianta super!dar si ea are ochisori tare frumosi si mari si expresivi ... cat despre alt bebe, esti tanara , asa ca nu se stie peste cativa ani ce iti doresti, eu una insa am incheiat capitolul bebei... sper rolleyes.gif
Alynna
ruxy
QUOTE(Alynna @ Sep 19 2008, 10:45 AM) *

O papusica frumoasa tzuc.gif hug.gif smile.gif
Alynna
Alynna
anca M
QUOTE(Alynna @ Sep 19 2008, 10:47 AM) *

ce scumpa e!!!!!!!!sa-ti traiasca,,,si tu ai niste ochi frumosi ...o culoare faina faina!!
gordunel
QUOTE(Alynna @ Sep 19 2008, 10:45 AM) *

PUP O PRINTESA DULCE SI TARE SCUMPA. SA ITI TRAIASCA SI SA FIE FERICITA SI SA AIBE PARTE NUMAI DE LUCRIRII BUNE
Alynna
Va multzumesc si voua la fel fetelor.Si multa sanatate si iubire in familiile voastre...cred ca sunt cele mai importante.
Mih@ela
QUOTE(Alynna @ Sep 19 2008, 09:49 AM) *

Pe cat esti de superba,nici nu puteai sa nu ai o fetita adorabila!!! partners.gif trandafir.gif
Alynna
comica tare
Alynna
Cum facem noi nani la pranz...
lia maria71
bebitza ta e o scumpica!!sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea!!!!
hellena09
Sarbatori fericite! floare2.gif
ruxy

LUMINA, PACE SI IUBIRE IN SUFLETELE VOASTRE!!! PASTE FERICIT!!!
ana80
Tania_25
georgeta23
Anca1985
vaaaaai ce fetita frumoasa ai love1.gif love1.gif love1.gif sa iti traiasca

sa mai faci liwlol.gif anima1.gif
alexandra81
QUOTE(Alynna @ Oct 23 2008, 04:38 PM) *
Cum facem noi nani la pranz...

Ce gurita frumoasa are si ce somn dulce...Mai vrem poze! tzuc.gif wub.gif
Tania_25
Tania_25
natsandrea
Tania_25
Tania_25
simina_ana

natsandrea
Tania_25
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
Imi30
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.