Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Concediu In Romania
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Calatorii si vacante
Pagini: 1, 2
G.Raluca
Sunt bucuroasa ca am petrecut concediul in Romania...timpul a fost scurt...dar am petrecut clipe minunate...va arat poze ca sa impart cu voi bucuria mea partners.gif

Eena
QUOTE(G.Raluca @ Aug 11 2008, 07:22 PM) *
Sunt bucuroasa ca am petrecut concediul in Romania...timpul a fost scurt...dar am petrecut clipe minunate...va arat poze ca sa impart cu voi bucuria mea partners.gif

asteptam cu sufletul la gura Raluca! rolleyes.gif
G.Raluca
  • Vanessa dormind in masina
  • Sibiul meu drag
  • Vanessa si prietena ei Daiana
  • Vanessa cu tusi si unchiu
  • ...cu Alexandru
  • cu ucu Alex
  • Vanessa si verisoarele ei din Germania



Luka
Raluca , ma bucur , ca ai fost acasa si iti spun inca o data ca sunteti tare frumosi ! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Fetita ta e asa de delicata , cand am vazut pozele de la Ade , pe ea am recunoscut-o si asa mi-am dat seama ca esti tu !
Sa fi-ti sanatosi , sa va intelegeti si sa va iubiti !
ruxy
Ralu ma bucur ca ati ajuns cu bine...minunate fotografiile, minunat Sibiul...minunata Vanessa...minunata familia voastra rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif multumim ca-ti imparti bucuria cu noi hug.gif tzuc.gif
Alondra
Ralu, bine-ai revenit!
Si-ti multumesc!!!Pt. poze, pt. cuvintele tale, crybaby.gif crybaby.gif
mi-au dat lacrimile uitandu-ma...ce frumos ai vorbit..v-ati distrat....se vede din poze..ce ma bucur pt tine!
Multumesc ..nu mai am cuvinte..iarta-ma,m am emotionat oFloare1.gif trandafir.gif hug.gif
meaw_ela
Vezi tu de ce am intrat eu azi pe net???.. ca sa va vad pe voi , frumosii mei iubiti! Va pup si va iubesc! partners.gif floare2.gif partners.gif
cristina321711
Da f frumos Sibiul si f frumoasa familie hi.gif tzuc.gif
G.Raluca
Urmeaza pozele de la mare partners.gif
USA
Superbe......sa ne traiti si sa ne mai bucurati cu asa frumuseti! trandafir.gif
G.Raluca

USA
Ce familie frumoasa..ce fremuri superbe.....mmm.....vreau si eu la mare...e mai frumos..serios decat la ocean.... oFloare1.gif floare2.gif
ruxy
Absolut superbi sunteti Ralu scumpa si draga mea prietena partners.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Alondra
Frrruuumoooosssi!Super poze!Sunteti minunati!Se vede ca v-ati super distrat! hug.gif
G.Raluca
QUOTE(Luka @ Aug 11 2008, 06:01 PM) *
Raluca , ma bucur , ca ai fost acasa si iti spun inca o data ca sunteti tare frumosi ! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Fetita ta e asa de delicata , cand am vazut pozele de la Ade , pe ea am recunoscut-o si asa mi-am dat seama ca esti tu !
Sa fi-ti sanatosi , sa va intelegeti si sa va iubiti !



QUOTE(rux25 @ Aug 11 2008, 06:32 PM) *
Ralu ma bucur ca ati ajuns cu bine...minunate fotografiile, minunat Sibiul...minunata Vanessa...minunata familia voastra rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif multumim ca-ti imparti bucuria cu noi hug.gif tzuc.gif



QUOTE(alondramona @ Aug 11 2008, 07:20 PM) *
Ralu, bine-ai revenit!
Si-ti multumesc!!!Pt. poze, pt. cuvintele tale, crybaby.gif crybaby.gif
mi-au dat lacrimile uitandu-ma...ce frumos ai vorbit..v-ati distrat....se vede din poze..ce ma bucur pt tine!
Multumesc ..nu mai am cuvinte..iarta-ma,m am emotionat oFloare1.gif trandafir.gif hug.gif



QUOTE(meaw_ela @ Aug 11 2008, 07:54 PM) *
Vezi tu de ce am intrat eu azi pe net???.. ca sa va vad pe voi , frumosii mei iubiti! Va pup si va iubesc! partners.gif floare2.gif partners.gif



QUOTE(USA @ Aug 11 2008, 08:32 PM) *
Superbe......sa ne traiti si sa ne mai bucurati cu asa frumuseti! trandafir.gif


Va multumesc din suflet dragele si iubitele mele prietene!
G.Raluca
QUOTE(rux25 @ Aug 11 2008, 09:07 PM) *
Absolut superbi sunteti Ralu scumpa si draga mea prietena partners.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif



Tu esti superba...si o prietena adevarata ...dulce si buna...sunt fericita ca te-am cunoscut alaturi de familia ta minunata! trandafir.gif partners.gif
G.Raluca
QUOTE(alondramona @ Aug 11 2008, 09:13 PM) *
Frrruuumoooosssi!Super poze!Sunteti minunati!Se vede ca v-ati super distrat! hug.gif



Dulcica mea sa sti ca a fost foarte frumos ...ne-am simtit super bine...doar ca timpul a fost scurt...a fost destul de obositor dar a meritat...te pup...ai vazut ca am baut un suc pe centru asa cum ti-am promis wink.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif
G.Raluca
QUOTE(USA @ Aug 11 2008, 09:06 PM) *
Ce familie frumoasa..ce fremuri superbe.....mmm.....vreau si eu la mare...e mai frumos..serios decat la ocean.... oFloare1.gif floare2.gif



Multumesc partners.gif ...fiecare loc cu farmecul lui...eu iubesc marea...ma relaxeaza rolleyes.gif
Alondra
QUOTE(G.Raluca @ Aug 11 2008, 10:21 PM) *
Dulcica mea sa sti ca a fost foarte frumos ...ne-am simtit super bine...doar ca timpul a fost scurt...a fost destul de obositor dar a meritat...te pup...ai vazut ca am baut un suc pe centru asa cum ti-am promis wink.gif hug.gif tzuc.gif tzuc.gif

Da, si-ti multumesc ca te-ai gandit la mine! tzuc.gif hug.gif Mi-ar fi placut sa fiu acolo si eu!Na..ca iar ma emotionez.... crybaby.gif
G.Raluca
QUOTE(alondramona @ Aug 11 2008, 09:24 PM) *
Da, si-ti multumesc ca te-ai gandit la mine! tzuc.gif hug.gif Mi-ar fi placut sa fiu acolo si eu!Na..ca iar ma emotionez.... crybaby.gif



Of scumpa mea ...te inteleg perfect sa sti...ar fi fost minunat sa te fi avut alaturi...eu sper in continuare ca ne vom imbratisa candva.Oricat de mult iubesc Sibiul ...nu-mi mai gasesc locul acolo. rolleyes.gif
Alondra
QUOTE(G.Raluca @ Aug 11 2008, 10:27 PM) *
Of scumpa mea ...te inteleg perfect sa sti...ar fi fost minunat sa te fi avut alaturi...eu sper in continuare ca ne vom imbratisa candva.Oricat de mult iubesc Sibiul ...nu-mi mai gasesc locul acolo. rolleyes.gif

oFloare1.gif Sa stii ca te inteleg..si tare mi-e teama ca o sa simt la fel cand ma intorc acasa.. sad.gif pt. ca odata plecati, mai ales in alta tara, te dezradacinezi cumva..si nimic nu mai e la fel...E fain doar sa mergi in vizita, si atat!Nu? oFloare1.gif
G.Raluca
QUOTE(alondramona @ Aug 11 2008, 09:29 PM) *
oFloare1.gif Sa stii ca te inteleg..si tare mi-e teama ca o sa simt la fel cand ma intorc acasa.. sad.gif pt. ca odata plecati, mai ales in alta tara, te dezradacinezi cumva..si nimic nu mai e la fel...E fain doar sa mergi in vizita, si atat!Nu? oFloare1.gif



Da exact asa ...cel putin din punctul meu de vedere.
Alondra
QUOTE(G.Raluca @ Aug 11 2008, 10:40 PM) *
Da exact asa ...cel putin din punctul meu de vedere.

Mda..parca ma asteptam sa-mi spui impresiile astea...dar speram sa nu fie chiar asa..cred.. unsure.gif
G.Raluca
O ultima serie ...restul maine rolleyes.gif
  • Vanessa si unchiul Andrei
G.Raluca
ruxy
QUOTE(G.Raluca @ Aug 12 2008, 10:00 AM) *

    O floare intre flori...o scumpa si draga prietena rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
    G.Raluca
    QUOTE(rux25 @ Aug 12 2008, 09:29 AM) *
    O floare intre flori...o scumpa si draga prietena rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif



    Eena
    MINUNATE POZE...CRED CA V-ATI DISTRAT DE MINUNE! rolleyes.gif
    G.Raluca
    QUOTE(Eena @ Aug 12 2008, 12:24 PM) *
    MINUNATE POZE...CRED CA V-ATI DISTRAT DE MINUNE! rolleyes.gif



    Multumesc frumos! tzuc.gif Da chiar ne-am distrat ...a fost frumos ...dar a trecut repede rolleyes.gif
    Eena
    QUOTE(G.Raluca @ Aug 12 2008, 02:26 PM) *
    Multumesc frumos! tzuc.gif Da chiar ne-am distrat ...a fost frumos ...dar a trecut repede rolleyes.gif

    DAR CAT ATI STAT IN TARA?ASA REPEDE V-ATI INTORS? sad.gif
    G.Raluca
    QUOTE(Eena @ Aug 12 2008, 12:28 PM) *
    DAR CAT ATI STAT IN TARA?ASA REPEDE V-ATI INTORS? sad.gif



    Doua saptamani. sad.gif Am fost tot pe fuga.
    G.Raluca
    Urmeaza ultima serie de poze floare2.gif

    Vanessa si baietelul nasilor
    • Vanessa cu nasa
    • Vanessa impreuna cu mamaie si tataie
    liliana2u
    Raluca, minunate amintiri v-ati pastrat!
    Tu, printre flori, esti o superba! floare2.gif
    Va mai asteptam in Romania, la anul o sa organizam ceva mai amplu, mai vesel si speram sa ne mai intalnim, cu mare drag!
    G.Raluca
    QUOTE(mallina2u @ Aug 12 2008, 01:58 PM) *
    Raluca, minunate amintiri v-ati pastrat!
    Tu, printre flori, esti o superba! floare2.gif
    Va mai asteptam in Romania, la anul o sa organizam ceva mai amplu, mai vesel si speram sa ne mai intalnim, cu mare drag!



    Esti o scumpa ...ma bucur enorm ca v-am intalnit...sper sa ne revedem ...va astept aici. floare2.gif
    liliana2u
    QUOTE(G.Raluca @ Aug 12 2008, 08:53 AM) *
    Esti o scumpa ...ma bucur enorm ca v-am intalnit...sper sa ne revedem ...va astept aici. floare2.gif

    daca mai stateai un pic la mare, ne intalneam si acolo, macar in parc, ca tot l-am revizitat duminica..
    si incercam sa venim la anu'.. oFloare.gif
    Doraminodora
    Raluca esti o draguta arati minunat si in poze dar si in realitate iam despre minunatia ta de fetita nu am cuvinte si copilasul nasilor tai este o scumpete de copil , ce sa spun sinteti draguti toti si ma bucur ca teai simtit bine acasa asa ca ramine sati doresc numai bine si Dumnezeu sa fie mereu cu voi. te pup dulce si sa fi asa vesela si iubitoare pina la adinci batrineti pupici la toata familia floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif imi sinteti tare dragi mie cit si familiei mele iubita mea Ralu hug.gif laugh.gif
    Doraminodora
    QUOTE(G.Raluca @ Aug 12 2008, 12:15 AM) *
    O ultima serie ...restul maine rolleyes.gif
    • Vanessa si unchiul Andrei

    mai dar ce sexsosi sinteti mati timpit de cap pupici
    Doraminodora
    QUOTE(G.Raluca @ Aug 11 2008, 07:52 PM) *
    • Vanessa dormind in masina
    • Sibiul meu drag
    • Vanessa si prietena ei Daiana
    • Vanessa cu tusi si unchiu
    • ...cu Alexandru
    • cu ucu Alex
    • Vanessa si verisoarele ei din Germania



    Ralu ma bucur pentru tine ca Dumnezeu va ajutat pina acum sper sa fie mereu linga voi ca sinteti o fam. minunatasi frumosi,frumosoi,frumosi toti.pupici hug.gif tzuc.gif tzuc.gif
    G.Raluca
    QUOTE(Doraminodora @ Aug 12 2008, 04:33 PM) *
    Raluca esti o draguta arati minunat si in poze dar si in realitate iam despre minunatia ta de fetita nu am cuvinte si copilasul nasilor tai este o scumpete de copil , ce sa spun sinteti draguti toti si ma bucur ca teai simtit bine acasa asa ca ramine sati doresc numai bine si Dumnezeu sa fie mereu cu voi. te pup dulce si sa fi asa vesela si iubitoare pina la adinci batrineti pupici la toata familia floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif imi sinteti tare dragi mie cit si familiei mele iubita mea Ralu hug.gif laugh.gif



    Draga mea Mino iti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase ...Dumnezeu sa fie si alaturi de tine si minunata ta familie...ma bucur ca ti-au placut pozele...te pup si eu dulce si tu sti ca-mi sunteti dragi!
    Doraminodora
    QUOTE(G.Raluca @ Aug 12 2008, 07:35 PM) *
    Draga mea Mino iti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase ...Dumnezeu sa fie si alaturi de tine si minunata ta familie...ma bucur ca ti-au placut pozele...te pup si eu dulce si tu sti ca-mi sunteti dragi!

    Ralu sti si tu la fel ca si mune ca imi sinteti dragi si acest buchet il primesc cu drag ca este tare frumos, va pup dulce bananab.gif tzuc.gif tzuc.gif
    Theo
    Draga mea Raluca,ma bucur mult ca ati avut parte de o vacanta frumoasa in tara,chiar daca timpul a fost scurt,amintirile sunt de neuitat.
    Sunteti superbi cu totii,de la mic la mare tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
    Va pup dulce !
    Theo
    QUOTE(G.Raluca @ Aug 11 2008, 09:03 PM) *

    Imi plac pozele acestea la nebunie,iar sotiorul tau e plin de imaginatie cool.gif
    Privind pozele tale,parca simt incet-incet mirosul sarat de mare,adierea vantului,caldura nisipului,soarele care-mi alinta corpul....mmm....ce frumos,mare-soare,sunt printre cele mai iubite lucruri ale mele. biggrin.gif
    AdeDia
    Draga mea,Raluca floare2.gif ma bucur mult,ca am reusit si eu sa vad pozele...sunt ffff frumoase toate....dar voi sunteti esenta si sufletul din ele..... tzuc.gif hug.gif
    Ati avut un concediu frumos,.....iar amintirile frumoase sa va insoteasca mereu....si in zilele mai putin frumoase,sa va aduca liniste si bucurie in suflet. oFloare.gif
    Felicitari eusa_clap.gif lui Cata,ptr castelul de nisip....este superb eusa_clap.gif
    Multumesc lui D-zeu ca am avut ocazia sa va cunosc .....deja,imi este dor de voi.....sper sa ne mai intalnim tzuc.gif hug.gif
    Va pupam pe toti tzuc.gif hug.gif
    danna68
    oFloare1.gif partners.gif am vazut si eu toate pozele, ce pot sa spun sunteti minunati, iar zambetul Vanessei te face sa uiti de orice grija, cred ca este adevarat cand se spune ca omul sfinteste locul, aici ati regasit in primul rand oameni dragi voua si asta a contat mult... ma bucur ca te-am intalnit, esti o fata minunata... iar in poza aceea intre flori esti superba, acum stiu de unde mosteneste Vanessa atata farmec ... va pup partners.gif floare2.gif
    maryhynt
    superbe....iar vor ce sa mai zic ...superbi!
    G.Raluca
    QUOTE(Theo @ Aug 14 2008, 09:45 AM) *
    Draga mea Raluca,ma bucur mult ca ati avut parte de o vacanta frumoasa in tara,chiar daca timpul a fost scurt,amintirile sunt de neuitat.
    Sunteti superbi cu totii,de la mic la mare tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
    Va pup dulce !



    QUOTE(Theo @ Aug 14 2008, 09:50 AM) *
    Imi plac pozele acestea la nebunie,iar sotiorul tau e plin de imaginatie cool.gif
    Privind pozele tale,parca simt incet-incet mirosul sarat de mare,adierea vantului,caldura nisipului,soarele care-mi alinta corpul....mmm....ce frumos,mare-soare,sunt printre cele mai iubite lucruri ale mele. biggrin.gif

    Multumesc scumpa mea!Ma bucur ca macar asa prin poze ti-am oferit putin din "mare ,soare ,nisip"!Pupici dulci! partners.gif

    QUOTE(AdeDia @ Aug 17 2008, 02:58 AM) *
    Draga mea,Raluca floare2.gif ma bucur mult,ca am reusit si eu sa vad pozele...sunt ffff frumoase toate....dar voi sunteti esenta si sufletul din ele..... tzuc.gif hug.gif
    Ati avut un concediu frumos,.....iar amintirile frumoase sa va insoteasca mereu....si in zilele mai putin frumoase,sa va aduca liniste si bucurie in suflet. oFloare.gif
    Felicitari eusa_clap.gif lui Cata,ptr castelul de nisip....este superb eusa_clap.gif
    Multumesc lui D-zeu ca am avut ocazia sa va cunosc .....deja,imi este dor de voi.....sper sa ne mai intalnim tzuc.gif hug.gif
    Va pupam pe toti tzuc.gif hug.gif

    Multumesc prietena mea buna!Cu speranta ca ne vom revedea va pup dulce si sunt fericita ca v-am intalnit! partners.gif

    QUOTE(danna68 @ Aug 18 2008, 09:38 AM) *
    oFloare1.gif partners.gif am vazut si eu toate pozele, ce pot sa spun sunteti minunati, iar zambetul Vanessei te face sa uiti de orice grija, cred ca este adevarat cand se spune ca omul sfinteste locul, aici ati regasit in primul rand oameni dragi voua si asta a contat mult... ma bucur ca te-am intalnit, esti o fata minunata... iar in poza aceea intre flori esti superba, acum stiu de unde mosteneste Vanessa atata farmec ... va pup partners.gif floare2.gif


    Iti multumesc pentru cuvintele calde ...esti o scumpa...multumesc pt ca mi-ai dat ocazia sa va cunosc ...ai toata admiratia mea...Denisa este o scumpete de fetita ...mi-ar fi placut sa fi stat mai mult de vorba dar cine stie poate data viitoare...va pup dulce...si va astept in Italia! partners.gif
    QUOTE(maryhynt @ Aug 18 2008, 12:15 PM) *
    superbe....iar vor ce sa mai zic ...superbi!

    Multumesc frumos!draga mary trandafir.gif
    Miha79
    Cred ca ati avut parte de un concediu minunat aici in Romania si v-ati distrat de minune.............sunteti o familie foarte frumoasa partners.gif si pozele sunt superbe la fel si locurile pe unde ati umblat
    G.Raluca
    QUOTE(Miha79 @ Aug 28 2008, 09:44 AM) *
    Cred ca ati avut parte de un concediu minunat aici in Romania si v-ati distrat de minune.............sunteti o familie foarte frumoasa partners.gif si pozele sunt superbe la fel si locurile pe unde ati umblat



    rolleyes.gif Deja duc dorul acelor zile minunate...multumesc pentru complimente...si tu ai o familie minunata si frumoasa...cei mici imi sunt foarte dragi...am admirat si eu cu placere locurile frumoase pe unde voi ati fost!Va pup partners.gif
    lia maria71
    QUOTE(G.Raluca @ Aug 11 2008, 08:19 PM) *
    Urmeaza pozele de la mare partners.gif

    frumoase pozele dela sibiu!!
    lia maria71
    QUOTE(G.Raluca @ Aug 12 2008, 09:00 AM) *

    tu esti ca o copilita!!!!!!!!
    Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
    Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.