Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Povestioare Si Intamplari Amuzante
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog maryhynt
maryhynt
aici putem sa povestim intamplari amuzante din viatza noastra si nu numai! va astept! floare2.gif
giulia_0319
azi amfost la dr cu alex pt ca de azi noapte e cu varsaturi si diaree, si ascultand pe doctorita cum spune ca tre sa bea un pic de coca cola alex sare ca ars spunand "tu nu stii ca eu nu am voie sa beau cola?". doctorita incepe sa rada si ii spune ca tre sa bea unpic bla bla,il lamureste apoi ii spune sa incerce sa rontzaie niste sti rolleyes.gif cksuri sarate ca ii fac bine la stomacel.si vine raspunsul lui fiu-meu: "tu nu te uiti la televizor ca acolo zice evitati excesul de sare, zahar si grasimi, cum sa mananc sticksuri sarate???" doctorita si asistenta au fost pe jos de ras!
giulia_0319
intr-o zi alex era cu bunicul laplimbare. si mergand ei asa pe strada trece pe langa ei o tipa frumoasa...bunicul ofteaza si alex intreaba:"ce-i, te doare inima, batrane?" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
tata a ramas blocat! liwlol.gif
maryhynt
QUOTE(giulia_0319 @ Aug 11 2008, 04:03 PM) *
azi amfost la dr cu alex pt ca de azi noapte e cu varsaturi si diaree, si ascultand pe doctorita cum spune ca tre sa bea un pic de coca cola alex sare ca ars spunand "tu nu stii ca eu nu am voie sa beau cola?". doctorita incepe sa rada si ii spune ca tre sa bea unpic bla bla,il lamureste apoi ii spune sa incerce sa rontzaie niste sti rolleyes.gif cksuri sarate ca ii fac bine la stomacel.si vine raspunsul lui fiu-meu: "tu nu te uiti la televizor ca acolo zice evitati excesul de sare, zahar si grasimi, cum sa mananc sticksuri sarate???" doctorita si asistenta au fost pe jos de ras!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ce tare! as fi vrut sa vad fata doctoritei si a asistentei!
maryhynt
QUOTE(giulia_0319 @ Aug 11 2008, 04:05 PM) *
intr-o zi alex era cu bunicul laplimbare. si mergand ei asa pe strada trece pe langa ei o tipa frumoasa...bunicul ofteaza si alex intreaba:"ce-i, te doare inima, batrane?" liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
tata a ramas blocat! liwlol.gif

liwlol.gif tare baietelul tau! liwlol.gif
maryhynt
fetelor intro zi asta mica amea facuse caca de trecuse pe langa pampers direct pe rochia mea! si ii spun ceai facut mami ?ai facut kk pe mine?si ea raspunde!''ata e"'ata e'' adica asta e

so mananc de drag nu alta
giulia_0319
scumpa de ea! partners.gif
las ca o sa iti poarte noroc chestia asta! rolleyes.gif
maryhynt
QUOTE(giulia_0319 @ Sep 1 2008, 06:50 PM) *
scumpa de ea! partners.gif
las ca o sa iti poarte noroc chestia asta! rolleyes.gif

liwlol.gif sper liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.