Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Queen
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Muzica
Andrei
Queen - The Show Must Go On
Andrei
Queen - We are the champions, live
Alondra
Si-astea 2 imi placeau, dar mai ales videoclipul de la The Show Must Go On! biggrin.gif liwlol.gif
diana1318
Eu am plans cand a murit Freddy. Imi placeau mult.
Dar nu numai ei, si Scorpions da, Doors, Pink Floyd... Fan al vreuneia nu am fost, imi placeau mult prea multe formatii. Ehee... de cand nu le-am mai ascultat... smile.gif
Madalina Jilaveanu
Queen ,e printre preferintele mele ,chiar imi plac ,mersi Andrei.... nu ii mai ascultasem de ceva vreme,
The show must go on imi place foarte mult rolleyes.gif
danna68
offf si mie mi-au placut enorm, pacat ... ca Freddy ne-a parasit prea devreme sad.gif
cristina321711
QUOTE(diana1318 @ Aug 9 2008, 10:16 PM) *
Eu am plans cand a murit Freddy. Imi placeau mult.
Dar nu numai ei, si Scorpions da, Doors, Pink Floyd... Fan al vreuneia nu am fost, imi placeau mult prea multe formatii. Ehee... de cand nu le-am mai ascultat... smile.gif

Pe langa ei mie mai imi place Creadence Clearwater Revival
cristina321711
Simon and Garfunkel..
diana1318
QUOTE(cristina321711 @ Aug 10 2008, 09:26 AM) *
Pe langa ei mie mai imi place Creadence Clearwater Revival



Jethro Tull, Rolling stons, Aerosmith, Led Zeppelin, Santana, Eric Clapton, Eagles, Bob Dylan, Van Halen, Styx, Rammstein, Axis, Sanvoisen, Def Leppard....
LuanaG
Si eu am plans cand a murit Freddy.... nu cred sa se mai nasca inca unul crybaby.gif

Au trecut atatia ani si muzica lui este tot apreciata,mai ales ca traim intr-o lume cu rap,house si underground. wacko.gif
lia maria71
cred ca oricine ,pe lumea asta ,a ascultat macar odata o melodie a formatiei QUEEN!
nu am fost fana,dar mi-au placut anumite melodii!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.