Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze De Suflet
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog nana196721
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
nana196721
QUOTE(anku @ Jul 31 2010, 01:14 AM) *
ce mocuta de fata de gasca are si smechera.... partners.gif
in trend....
frumoasa.... wub.gif
ai vreun virus ceva...poate???!!!
imi pare rau...sper sa-ti rezolvi probl cat mai curand hug.gif

Nuuuuu!virusul sunt eu!!!
nana196721
deci....continuare,mai incarcai doua poze...




care sunt patru!!!! love1.gif blush.gif love1.gif blush.gif
Mih@ela
Vis de fetita!!!!!!!!!!!!!!!!!! tzuc.gif hug.gif Cu oboseala si cu supararile de peste zi,inchei ziua zambind,sigur o sa visez si frumos,cu aceste imagini in minte!!!!Atat de dor imi era de ea,gingasa si dulce fetita(cred ca pe atat e de nazdravana,nu liwlol.gif ) Imi amintesc ca m-a cucerit de cand avea vreo cateva luni,si era in top 20,o fetita model(pe langa alti pitici de 2006 wink.gif )!Acum e o domnisorica..si deja o vad la taclale cu baieti blush.gif cum trece timpul,si cum cresc si ei!!! sad.gif Ii dai te rog un pupic apasat cand o vezi,si zi-i ca o am la inima. hug.gif Si un pupic si Danei! hug.gif Multumesc,iubita nana! hug.gif tzuc.gif
nana196721








si cam atat!!!!!
nana196721
QUOTE(Mih@ela @ Jul 31 2010, 01:45 AM) *
Vis de fetita!!!!!!!!!!!!!!!!!! tzuc.gif hug.gif Cu oboseala si cu supararile de peste zi,inchei ziua zambind,sigur o sa visez si frumos,cu aceste imagini in minte!!!!Atat de dor imi era de ea,gingasa si dulce fetita(cred ca pe atat e de nazdravana,nu liwlol.gif ) Imi amintesc ca m-a cucerit de cand avea vreo cateva luni,si era in top 20,o fetita model(pe langa alti pitici de 2006 wink.gif )!Acum e o domnisorica..si deja o vad la taclale cu baieti blush.gif cum trece timpul,si cum cresc si ei!!! sad.gif Ii dai te rog un pupic apasat cand o vezi,si zi-i ca o am la inima. hug.gif Si un pupic si Danei! hug.gif Multumesc,iubita nana! hug.gif tzuc.gif

nu am timp sa iti povestesc de nazbitii,iar cu pupici e ca si rezolvat!!!!ia cam scos peri albi Danei!!!! bananab.gif hi.gif doh.gif liwlol.gif bananab.gif
G.Raluca
Cat ma bucur ca am vazut poze cu Nicola,printesa dulce si minunata,a crescut tare frumos!
Va trimit calde imbratisari si multe pupicuri la toate trei,dragelor!Sper ca sunteti bine! trandafir.gif partners.gif
Alondra
Woowww, ce domnisoara frumoasa s-a facut Deny! ohmy.gif wub.gif
Nu-mi vine sa cred ca o revedem in sfarsit! love1.gif
Multumim Nana!
Pupici pt toate trei! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(nana196721 @ Jul 31 2010, 01:32 AM) *
deci....continuare,mai incarcai doua poze...


care sunt patru!!!! love1.gif blush.gif love1.gif blush.gif


Doamne ce frumos a crescut Denita...mi-era tare dor de ea...e minunata si seamana bine cu Danna...e o splendoare love1.gif partners.gif Multumesc Nana pentru aceasta bucurie hug.gif tzuc.gif
nana196721
ma bucur ca v-am incantat ochii ,fetelor!!!!!!...si stati linistite, suntem bine toate trei!!!!doar ca Dana nu mai are timp liber deloc,iar eu am probleme cu net-ul!!!va pupam dulce! notworthy.gif hug.gif
gordunel
OFFFFFFFFF IN SFARSIT VAD SI EU PRINTESA DE CARE MI-A FOST ATAT DE DOR. CE MARE SI FRUMOASA S-A FACUT. NANA TE PUP SI TE IMBRATISEZ CU DRAG SI TE ROG SA PUPI SI FETELE DIN PARTEA MEA CA TARE IMI ESTE DOR DE ELE. floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
USA
Va colindam si noi de departe dar cu mult drag:
Sa va fie casa, casa
Sa va fie masa, masa
Sa iubiti si zambiti
Tot anul sa cheltuiti
Sa aveti din plin lumina
Mintea sa colinde lina
Sa cantati si sa serbati
Anul tot sa memorati!!!!!!!!!
Ia mai manati maiiiiiiii!

Craciun Fericit si An nou asemenea!


Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.