Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze De Suflet
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog nana196721
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
nana196721
de la ziua mea anul acesta...

si poze din iarna,in ajun de sarbatori....co ,,mos craciun"



cu ingerasul sarbatorilor....



in tandreturi cu Mihai
cand nu se cearta cu varul...
cel mai mare si mai bun D.J.

cele doua printese


ruxy
Nana, esti o femeie de nota 20 notworthy.gif eusa_clap.gif ...cu adevarat... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif trandafir.gif
nana196721
sunt o domnisoara....




...de cand puteam sa stau in fundulet... bananab.gif


fac contabilitate de cand ma stiu....(din burta de la mami)


...cand ma joc cu Enena


si momentele cand intr-un final sunt cuminte 2-3 ore


si in timpul caldurilor maaaaari....
nana196721
QUOTE(rux25 @ Aug 3 2008, 07:47 PM) *
Nana, esti o femeie de nota 20 notworthy.gif eusa_clap.gif ...cu adevarat... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif trandafir.gif

....m-ai pandit..bandita mica hug.gif tzuc.gif doh.gif
floare2.gif iti multumesc pt. compliment,nici tu nu esti mai prejos hug.gif bananab.gif floare2.gif
ruxy
cu dedicatie... partners.gif

nana196721
Mi-au dat lacrimile.....sarut-mana trandafir.gif notworthy.gif trandafir.gif hug.gif ....kiar ca m-ai pandit doh.gif
ruxy
QUOTE(nana196721 @ Aug 3 2008, 09:02 PM) *
Mi-au dat lacrimile.....sarut-mana trandafir.gif notworthy.gif trandafir.gif hug.gif ....kiar ca m-ai pandit doh.gif

Cu toata dragostea nana...cea mai buna nana partners.gif tzuc.gif
AdeDia
QUOTE(nana196721 @ Aug 3 2008, 07:45 PM) *

Cele mai frumoase printese floare2.gif tzuc.gif hug.gif
Dar cea mica,e si dulce,scumpa adorabila si iti vine sa n-o mai lasi din brate tzuc.gif hug.gif
Esti o nana tare draguta si iubitoare tzuc.gif
danna68
partners.gif oFloare1.gif notworthy.gif si cu dedicatie de la un pitic care te adora ... iti multumim ca existi oFloare1.gif
comentariile te las pe tine sa le faci




















partners.gif oFloare1.gif floare2.gif te iubim mult
nana196721
QUOTE(AdeDia @ Aug 4 2008, 12:00 AM) *
Cele mai frumoase printese floare2.gif tzuc.gif hug.gif
Dar cea mica,e si dulce,scumpa adorabila si iti vine sa n-o mai lasi din brate tzuc.gif hug.gif
Esti o nana tare draguta si iubitoare tzuc.gif

Sarut mana Ade! trandafir.gif Dar e sufletelul meu mic si scump si nebunic!!!!!!!!!! jucaus.gif partners.gif hug.gif
nana196721
QUOTE(danna68 @ Aug 4 2008, 02:52 AM) *
partners.gif oFloare1.gif notworthy.gif si cu dedicatie de la un pitic care te adora ... iti multumim ca existi oFloare1.gif
comentariile te las pe tine sa le faci




















partners.gif oFloare1.gif floare2.gif te iubim mult

cu multe lacrimi de bucurie.. hi.gif eusa_clap.gif ..prima zi cand ne-am vazut,placut si luat.. blush.gif ..prima masa impreuna ,cam pe la 5 luni.. tzuc.gif ...momentele cand invatam :miau,ham,oac si sa kiem.... doh.gif ....si cand imi placea sa adorm in zgomotul tastelor de la calculator....asta iarna!!!Pupa mama Enena,Iana,Nana.. tzuc.gif hug.gif tzuc.gif ..etc pe ea!!! floare2.gif
georgeta23
QUOTE(danna68 @ Aug 4 2008, 02:52 AM) *
partners.gif oFloare1.gif notworthy.gif si cu dedicatie de la un pitic care te adora ... iti multumim ca existi oFloare1.gif
comentariile te las pe tine sa le faci




















partners.gif oFloare1.gif floare2.gif te iubim mult

o Doamne...........e superba!!!!!!!!!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
georgeta23
ups..postasem de 2 ori biggrin.gif
nana196721
sa pup un baiat scump si drag....si sa-l si pap....
fata acilisa poti posta si de o suta de ori!!!!!!!!!nu-i problema bananab.gif bananab.gif bananab.gif
....cand mai ai timp si t-i se face dor...te lasam Georgele sa mai vii pe la noi pe blog si sa-ti clatesti oki!!!!!!!!
Alondra
Nana, imi place cum iti sta cu Denny si cum va jucati voi impreuna! floare2.gif
Tu pe cand un jucaus.gif ? oFloare1.gif
nana196721
QUOTE(alondramona @ Aug 16 2008, 05:43 PM) *
Nana, imi place cum iti sta cu Denny si cum va jucati voi impreuna! floare2.gif
Tu pe cand un jucaus.gif ? oFloare1.gif

...sa ne vezi in realitate partners.gif bananab.gif mi-a zis una in carti,ca....peste 4 puncte!!!!!
Alondra
QUOTE(nana196721 @ Aug 21 2008, 05:22 PM) *
...sa ne vezi in realitate partners.gif bananab.gif mi-a zis una in carti,ca....peste 4 puncte!!!!!

Scuza-ma, eu sunt mai grea de cap doh.gif ...cum adica peste 4 puncte? unsure.gif
G.Raluca
Mi-ar fi placut sa vad toate pozele ...si cele de la inceput crybaby.gif Sunteti minunate toate trei partners.gif si tate tare dragi mie hug.gif tzuc.gif Va felicit pt asa o prietenie ! hi.gif

Mih@ela
Poze si de sufletul notworthy.gif partners.gif Foarte frumos!! rolleyes.gif
nana196721
QUOTE(alondramona @ Aug 21 2008, 05:28 PM) *
Scuza-ma, eu sunt mai grea de cap doh.gif ...cum adica peste 4 puncte? unsure.gif

Crede-ma !!!!!.....chiar nu stiu!!!!! floare2.gif
nana196721
QUOTE(G.Raluca @ Aug 21 2008, 06:45 PM) *
Mi-ar fi placut sa vad toate pozele ...si cele de la inceput crybaby.gif Sunteti minunate toate trei partners.gif si tate tare dragi mie hug.gif tzuc.gif Va felicit pt asa o prietenie ! hi.gif

Iti multumim de felicitari.....prietenia e fff veke si de durata!!!!Ein primul rand bazata pe sinceritate!!! partners.gif
Promit ca o sa le reincarc .....mi-au disparut odata cu virusarea crybaby.gif sculei asteia nesuferite!!! floare2.gif
nana196721
QUOTE(Mih@ela @ Aug 21 2008, 11:15 PM) *
Poze si de sufletul notworthy.gif partners.gif Foarte frumos!! rolleyes.gif

G.Raluca
QUOTE(nana196721 @ Aug 22 2008, 04:18 PM) *
Iti multumim de felicitari.....prietenia e fff veke si de durata!!!!Ein primul rand bazata pe sinceritate!!! partners.gif
Promit ca o sa le reincarc .....mi-au disparut odata cu virusarea crybaby.gif sculei asteia nesuferite!!! floare2.gif



Ok iti multumesc...cad vei avea timp! tzuc.gif Sincer ma bucur foarte mult pt voi...in ziua de azi gasesti mai rar asa prietenii.Bravo voua tineti-o tot asa! hug.gif
nana196721
QUOTE(G.Raluca @ Aug 22 2008, 06:52 PM) *
Ok iti multumesc...cad vei avea timp! tzuc.gif Sincer ma bucur foarte mult pt voi...in ziua de azi gasesti mai rar asa prietenii.Bravo voua tineti-o tot asa! hug.gif

nana196721
QUOTE(G.Raluca @ Aug 21 2008, 06:45 PM) *
Mi-ar fi placut sa vad toate pozele ...si cele de la inceput crybaby.gif Sunteti minunate toate trei partners.gif si tate tare dragi mie hug.gif tzuc.gif Va felicit pt asa o prietenie ! hi.gif

Ralucuta!!!!!am reusit sa le incarc...in mini!!!!Sper sa reusesti sa-ti clatesti oki!!!!!
G.Raluca
QUOTE(nana196721 @ Aug 24 2008, 01:31 PM) *
Ralucuta!!!!!am reusit sa le incarc...in mini!!!!Sper sa reusesti sa-ti clatesti oki!!!!!



bananab.gif Am reusit sa-mi clatesc ochii!Sunteti minunate si tare dragi!Un pusi pt tine tzuc.gif unul pt Nicola tzuc.gif si unul pt Danna tzuc.gif
nana196721
QUOTE(G.Raluca @ Aug 24 2008, 08:45 PM) *
bananab.gif Am reusit sa-mi clatesc ochii!Sunteti minunate si tare dragi!Un pusi pt tine tzuc.gif unul pt Nicola tzuc.gif si unul pt Danna tzuc.gif

Multumim!!!!!!!!!!!!
Si noi va pupam pe toti trei ,minunatilor!!!!
nana196721
poze cand sunt la joaca si ma place Elena mea raaaaau de tot!!!!!!!!!




facusem baie cu piure de cartofi!!!imi pusesem masca ...ce?

plecam in bagajele unkiului pana aci in Italia

EEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!si acum...seara la garga... unde nu am voie sa nu ajung de la 5 ture in sus


si pe omideee vreo 5

in parc..la o intilnire utile copii...


in caleasca,condusa de 2 printi si de mama lor regina!!!

cu fetele de seama mea

si....la taifas pe banca,la umbra, cu Leana mea
nana196721
in curand,pe ecrane...cum adorm eu in bratele Elenei ca sa fiu convinsa ca nu pleaca!!!! bananab.gif bananab.gif bananab.gif floare2.gif
nana196721
trei dintre printesele mele preferate
cred......ca devin inginere in constructii!!!!!au vise mari..dupa cum ,,spune"...... Lara
................se vede ce bucurie e pe mine,nu?
e timpul sa plec acasa
G.Raluca
Ce-mi plac toate pozele bananab.gif ...tare scumpa si dulce Nicola...si ce-mi place cum prezinti fiecare poza...esti o scumpa...pupici pupici pupici! floare2.gif
nana196721
Sarut mana...dar mi-e draga rau si fiecare poza are cate un inteles...de ce nu ar vedea toata lumea intelesul meu?(nu doar poza unui copil)
nana196721
Ralu' trebuie sa recunosti ca si celelalte 2 printese sunt frumoase!!!!!Iar Lara are niste ochi superbi,patrunzatori si e dulcica rau!!!!
dyana
Foarte frumos albumul tau de suflet, nana! oFloare.gif
nana196721
Ma bucur ca-ti place!!!!Sper ca ,cunosti personajele!!!!Va pup dulce,dulce pe amandoua!!!!
nana196721
Si acum...pozele promise....cum adorm eu la Nana mea in brate ca sa fiu sigura ca nu pleaca(indiferent ca e zi sau seara)



si in curand cum adorm in lipsa Nanei pe langa mami!!!!....ca nu vreau in tutut..........
G.Raluca
QUOTE(nana196721 @ Sep 3 2008, 04:44 PM) *
Ralu' trebuie sa recunosti ca si celelalte 2 printese sunt frumoase!!!!!Iar Lara are niste ochi superbi,patrunzatori si e dulcica rau!!!!



Draga mea ai perfecta dreptate...sunt papusele dulci iar eu le indragesc foarte mult pe toate trei mai ales ca am avut ocazia sa le intalnesc.Fiecare are farmecul ei.Toti copii sunt frumosi ...mai ales cand sunt micuti...iti vine sa-i pupacesti si sa-i smotocesti mereu rolleyes.gif
  • Cred ca te topeste Nicola cand adoarme asa in bratele tale...e dulce tare tzuc.gif
danna68
partners.gif oFloare1.gif pupici de la printesa ca tare ti-a dus dorul in weekend-ul asta oFloare1.gif
nana196721
QUOTE(G.Raluca @ Sep 5 2008, 05:16 PM) *
Draga mea ai perfecta dreptate...sunt papusele dulci iar eu le indragesc foarte mult pe toate trei mai ales ca am avut ocazia sa le intalnesc.Fiecare are farmecul ei.Toti copii sunt frumosi ...mai ales cand sunt micuti...iti vine sa-i pupacesti si sa-i smotocesti mereu rolleyes.gif
  • Cred ca te topeste Nicola cand adoarme asa in bratele tale...e dulce tare tzuc.gif

Ma topeste?????????????? jucaus.gif Topeste un aisberg intreg.. blush.gif tzuc.gif blush.gif .pe mine ma termina,nu mai sunt om!!!
nana196721
QUOTE(danna68 @ Sep 8 2008, 01:27 AM) *
partners.gif oFloare1.gif pupici de la printesa ca tare ti-a dus dorul in weekend-ul asta oFloare1.gif

Pupa mama pe ea...daca am avut treaba la tara................. crybaby.gif Recuperam noi!!!
danna68
QUOTE(nana196721 @ Sep 8 2008, 05:44 PM) *
Pupa mama pe ea...daca am avut treaba la tara................. crybaby.gif Recuperam noi!!!


vezi la ce ora a adormit??????? ... sa vezi la cat se trezeste doh.gif
nana196721
o scol eu....cand vin de la servici...ce?
CLAU_DITZA23
Nana draga Nana tu esti o femeie minunata de nota 20 partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
nana196721
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Sep 22 2008, 10:00 PM) *
Nana draga Nana tu esti o femeie minunata de nota 20 partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

muta-te cu baieti cu tot mai langa noi si sa vezi ca ma fac de nota 60 bananab.gif floare2.gif bananab.gif
nana196721
cand sunt franta si adorm langa mami care lucreaza...
si cu gogoasa....ca sa nu mi-o ia careva... bananab.gif
si cu nelipsita,, aica mia"
sau in fotoliu cu ,,aica si pernu mia"

cum ma joc cu un miau adevarat...



si....ce domnisoara sunt cand plec la pitic


chiar si Jedi(y)

...oricum,am ajuns la garaj si scot masina de teren....


si cele doua persoane tare dragi mie si nelipsite din viata mea,intr-un moment de tandrete!!!!!multumiri fotografului!!!!!!!!!!! partners.gif trandafir.gif floare2.gif trandafir.gif
nana196721
dictionar:aica=paturica(care 24 de ore din 24 e in bratele Denisei,mai putin cand iese afara)
pernu=perna,pernele(pe care nu are voie nimeni)
ruxy
Minunate sunteti...Denita e...atat de gingasa...atat de frumoasa...nana atat de buna si de calda si de iubita de denny...si mamica atat de draga mie partners.gif va imbratisez pe toate trei tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
raluk79
Este o scumpete Denita floare2.gif
dyana
QUOTE(nana196721 @ Sep 26 2008, 05:20 PM) *


daca nu aveam si eu o olita la fel (pt Lara), as fi putut sa jur ca chestia aia mov din fata e... blush.gif
nana196721
QUOTE(rux25 @ Sep 26 2008, 05:27 PM) *
Minunate sunteti...Denita e...atat de gingasa...atat de frumoasa...nana atat de buna si de calda si de iubita de denny...si mamica atat de draga mie partners.gif va imbratisez pe toate trei tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

sarut mana!ne-ai pandit iar... floare2.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.