Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Concediu In Grecia
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Calatorii si vacante
corina borsodi
buna oFloare.gif.........
Mergem in concediu in Grecia,dar avem o mica problema lui Sebastian(2 ani) se pare ca ii e rau blink.gif pe masina in ultimul timp.... o fii de la caldura..sau...? A fost cineva la greci...cum e?
ruxy
QUOTE(corina borsodi @ Jul 22 2008, 12:23 AM) *
buna oFloare.gif.........
Mergem in concediu in Grecia,dar avem o mica problema lui Sebastian(2 ani) se pare ca ii e rau blink.gif pe masina in ultimul timp.... o fii de la caldura..sau...? A fost cineva la greci...cum e?

Da-i siropel de Debridat,,,,cu jumatate de ora inainte de plecare...apoi inca o doza peste zi...cam dupa patru cinci ore...si banuiesc ca pe drum, aveti aer conditionat....chiar daca e cald...
lia maria71
QUOTE(corina borsodi @ Jul 22 2008, 12:23 AM) *
buna oFloare.gif.........
Mergem in concediu in Grecia,dar avem o mica problema lui Sebastian(2 ani) se pare ca ii e rau blink.gif pe masina in ultimul timp.... o fii de la caldura..sau...? A fost cineva la greci...cum e?

este un topic in care gasesti informatii despre grecia.......fetele care sunt mai cunoscatoare in ale computerului ti-ar da un link cu care sa gasesti topicul,dar eu nu stiu cum se face asa ca mai mult nu pot sa te ajut.oricum din ce am citit si vazut pe acel topic este frumos si convenabil sa faci vacanta in Grecia!parca si eu m-as duce,dar cred ca la anul,anul acesta trebuie sa mergem la Praid la salina .pupici!!!
lia maria71
QUOTE(rux25 @ Jul 22 2008, 12:46 AM) *

mereu pe faza,rux!multumesc,ca m-ai ajutat sa o ajut! hug.gif
corina borsodi
floare2.gif multumesc...se pare ca toata lumea e incantata...noi mergem in Gerakina,dar sper sa fie un concediu reusit.. si sa venim 4...de acolo...as mai vrea sa mai incerc sa fac un fratior...sau o surioara pentru Seby jucaus.gif
QUOTE(rux25 @ Jul 22 2008, 12:46 AM) *

ruxy
QUOTE(corina borsodi @ Jul 22 2008, 11:41 PM) *
floare2.gif multumesc...se pare ca toata lumea e incantata...noi mergem in Gerakina,dar sper sa fie un concediu reusit.. si sa venim 4...de acolo...as mai vrea sa mai incerc sa fac un fratior...sau o surioara pentru Seby jucaus.gif

Sa-ti ajute Dumnezeu notworthy.gif trandafir.gif smile.gif wub.gif
corina borsodi
floare2.gif
QUOTE(rux25 @ Jul 22 2008, 11:46 PM) *
Sa-ti ajute Dumnezeu notworthy.gif trandafir.gif smile.gif wub.gif

corina borsodi
QUOTE(lia maria71 @ Jul 22 2008, 12:42 AM) *
este un topic in care gasesti informatii despre grecia.......fetele care sunt mai cunoscatoare in ale computerului ti-ar da un link cu care sa gasesti topicul,dar eu nu stiu cum se face asa ca mai mult nu pot sa te ajut.oricum din ce am citit si vazut pe acel topic este frumos si convenabil sa faci vacanta in Grecia!parca si eu m-as duce,dar cred ca la anul,anul acesta trebuie sa mergem la Praid la salina .pupici!!!

sa aveti vacanta placuta... mersi de informatiii...
corina borsodi
QUOTE(corina borsodi @ Jul 22 2008, 12:23 AM) *
buna oFloare.gif.........
Mergem in concediu in Grecia,dar avem o mica problema lui Sebastian(2 ani) se pare ca ii e rau blink.gif pe masina in ultimul timp.... o fii de la caldura..sau...? A fost cineva la greci...cum e?

ar mai fii ceva...daca a fost cineva anul acesta.. pe unde s-o luam? la bulgari se aude cam riscant... sa fie mai bine pe la sarbi?
ruxy
QUOTE(corina borsodi @ Jul 23 2008, 01:42 PM) *
ar mai fii ceva...daca a fost cineva anul acesta.. pe unde s-o luam? la bulgari se aude cam riscant... sa fie mai bine pe la sarbi?

sincera sa fiu eu anul asta nu am auzit nimic de rau la bulgari... oFloare1.gif daca mergeti dimineata si ziua pe lumina, respectati traficul...e ok...soselele lor sunt foarte bune....
corina borsodi
QUOTE(rux25 @ Jul 23 2008, 01:44 PM) *
sincera sa fiu eu anul asta nu am auzit nimic de rau la bulgari... oFloare1.gif daca mergeti dimineata si ziua pe lumina, respectati traficul...e ok...soselele lor sunt foarte bune....

tocmai aici e problema.. vrem sa mergem noaptea...
evitam circulatia,noi nu suportam aerul conditionat,deci am rezolva si cu teroarea caldurii.. si seby ar dormi....si na-am avea treaba cu greturi.. si altele...eu am auzit ca sarbi au autostrada ....aproape tot drumul spre greci... chiar sunt in dilema..
ruxy
Corina, m-am uitat pe un site de fapt un forum mareee, cu multe discutii despre grecia si nu numai...si parerile despre mersul pe la sarbi sunt foarte bune...am inteles ca de la timisoara se fac cam 7-8 ore...si e drumul foarte bun... trandafir.gif
corina borsodi
QUOTE(corina borsodi @ Jul 23 2008, 02:20 PM) *
tocmai aici e problema.. vrem sa mergem noaptea...
evitam circulatia,noi nu suportam aerul conditionat,deci am rezolva si cu teroarea caldurii.. si seby ar dormi....si na-am avea treaba cu greturi.. si altele...eu am auzit ca sarbi au autostrada ....aproape tot drumul spre greci... chiar sunt in dilema..

floare2.gif mereu atenta si saritoare... e frumos sa sti ca sunt astfel de persoane partners.gif mersiiiiiiiiiiiiiii
ruxy
QUOTE(corina borsodi @ Jul 26 2008, 11:35 PM) *
floare2.gif mereu atenta si saritoare... e frumos sa sti ca sunt astfel de persoane partners.gif mersiiiiiiiiiiiiiii

vrei sa-ti dau siteul sa te uiti tu? partners.gif tzuc.gif
corina borsodi
rolleyes.gif
QUOTE(rux25 @ Jul 26 2008, 11:37 PM) *
vrei sa-ti dau siteul sa te uiti tu? partners.gif tzuc.gif

bananab.gif te rog... esti o dulce,vad ca doar cu tine am noroc
oFloare.gif
ruxy
QUOTE(corina borsodi @ Jul 28 2008, 12:17 AM) *
rolleyes.gif
bananab.gif te rog... esti o dulce,vad ca doar cu tine am noroc
oFloare.gif


Afli tot de aici...poti sa incepi cu ultima pagina...e mai actuala...si sa stii ca ai informatie destula rolleyes.gif tzuc.gif

http://forum.softpedia.com/index.php?showt...t=0&start=0
corina borsodi
QUOTE(rux25 @ Jul 28 2008, 12:19 AM) *
Afli tot de aici...poti sa incepi cu ultima pagina...e mai actuala...si sa stii ca ai informatie destula rolleyes.gif tzuc.gif

http://forum.softpedia.com/index.php?showt...t=0&start=0

"tulai"...super wink.gif ,mersi.. aici am de toate ca raspuns la problemuta mea...m-am si bagat in seama tongue.gif ,multi pupici...
silica
super frumos in grecia...mai ales statiunea nei pori...de vis!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.