Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: La Multi Ani Georgeta23 !
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Urari
Pagini: 1, 2
diana1318
La multi ani Georgeta !

Fie ca visele sa devina realitate si multe bucurii alaturi de cei dragi !
Anca74
Iubita mea draga...iti doresc numai bine, tot binele din lume sa fie acolo la voi (macar sa stim unde il gasim!).
La multi ani plini de fericire si sanatate! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Dana75
LA MULTI ANI GETUTZA! SA FI SANATOASA SI AI PARTE NUMAI DE BUCURII ALATURI DE CEI DRAGI!

ruxy
Refrene minunate...sa iti incante viata si inima mereu...muzica vietii tale...sa fie dulce, calda si frumoasa...

LA MULTI ANI GETUT IUBIT SI DRAG!!!






O cupa de sampanie in cinstea zilei tale rolleyes.gif


AdeDia
La Multi Ani!!!!!Getuta,prietena scumpa si frumoasa trandafir.gif floare2.gif oFloare.gif
Sa-ti dea D-zeu multa sanatate,fericire si impliniri,sa te bucuri alaturi de cei dragi pana la adanci batraneti.Pupici multi ptr o mamica scumpa si ingeras minunat,frumos si dulce tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif guitar.gif guitar.gif guitar.gif


alexandra81

LA MULTI ANI SI DE LA NOI....SANATATE MULTA SI NUMAI BUCURII ALATURI DE SOT SI DE EDI SCUMP SI DRAG... partners.gif
Mih@ela
Frumosa Getuta,sa fii sanatoasa si fericita alaturi de minunatat ta familie si sa iti dea Dumnezeu ce iti doresti! partners.gif

Alondra



Georgeta, sa fii sanatoasa, voioasa si fericita alaturi de familia ta!
bere.gif


gordunel
' border='0'>
stely_123
la cat mai multi ani fericiti alaturi de mihai si edy si sa cresteti impreuna o familie minunata sper din toata inima sa nu mai aveti probleme cu..... va doresc tot binele din lume pt ca meritati va pup dulce de aici tzuc.gif tzuc.gif bere.gif
G.Raluca
Un sincer si calduros LA MULTI ANI! pentru o frumoasa mamica ...GEORGETA...sa ai parte de o viata minunata alaturi de toti cei dragi!
cleo74
LA MULTI ANI!, sexi mami, sa fii sanatoasa si fericita si sa revii alaturi de noi...ne e dor de tine... oFloare.gif tzuc.gif tzuc.gif

Claudia Elena
LA MULTI ANI GETUTA NOASTRA DRAGA, SA DEA DOAMNE DOAMNE SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII ALATURI DE FAMILIA TA...NU UITA CA TE IUBIM... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
danna68



LA MULTI ANI, GEORGETA!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

sanatate multa, fericire, bucurii si mult noroc alaturi de cei dragi , va pup si petrecere frumoasa iubita sora bere.gif bere.gif bere.gif floare2.gif floare2.gif hug.gif tzuc.gif
Milic@




La multi ani! Sa fii sanatoasa , fericita si toate dorintele sa ti se implineasca!
georgeta23
va multumesc din inima, va iubesc enorm...imi lipsiti enorm, familia mea iubita..... imi pare rau ca nu pot sta mai mult pe forum azi.. de maine seara va povestesc ce s-a mai intamplat.. va pup si va iubesc!!!!!!!!!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
dyana
LA MULTI ANI si din partea noastra, sa fii fericita, iubita, sa te bucuri de flacauul tau
Miha79
LA MULTI ANI GEORGETA!!! multa sanatate fericire si tot binele din lume alaturi de familia ta frumoasa partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif




nana196721
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif La multi ani 9704.gif cu sanatate bananab.gif ,bucurii, eusa_clap.gif impliniri hi.gif si multe realizari! floare2.gif
Distractie placuta! bananab.gif hug.gif bere.gif
liliana2u
Getuta, sa fii fericita si sa ai parte de tot ce e mai bun: armonie, sanatate si belsug in toate! La multi ani!
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
crroco
La Multi Ani fericiti , sanatate , impliniri si NUMAI BINE iti doresc , alaturi de cei dragi !



Madalina Jilaveanu
LA MULTI ANI!GEORGETA SCUMPA ,SA AI PARTE IN VIATA DE TOT CE E MAI FRUMOS


max
LA MULTI ANI, FRUMOASA DOMNITA!!!!!!!!!!!!!!!!!! SA FII MEREU VESELA, FRUMOASA, TANARA SI PLINA DE IUBIRE! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
georgeta23

Va iubesc mult!!!!!!!!!!!! multumesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luka
[size="2"][/size][color="#2E8B57"][/color]

La multi ani , sa te bucuri alaturi de toti cei dragi tie , sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca macar o parte din vise ! floare2.gif
Andrei
La Multi Ani Georgeta, tot ce iti doresti smile.gif
simina
La multi ani,Georgeta!...cu intarziere,iti urez multa multa fericire,sanatate si iubire cat cuprinde... partners.gif

http://www.youtube.com/watch?v=W7sF4iZo5gc

trandafir.gif
georgeta23
QUOTE(Luka @ Jul 14 2008, 06:52 PM) *
[/size][/color]

La multi ani , sa te bucuri alaturi de toti cei dragi tie , sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca macar o parte din vise ! floare2.gif

multumesc frumos

QUOTE(Andrei @ Jul 14 2008, 07:21 PM) *
[color="#ff0000"][size="4"]La Multi Ani Georgeta, tot ce iti doresti smile.gif

Mersi Andrei sa sti ca si tie iti duceam dorul

QUOTE(simina @ Jul 15 2008, 12:07 AM) *
La multi ani,Georgeta!...cu intarziere,iti urez multa multa fericire,sanatate si iubire cat cuprinde... partners.gif

http://www.youtube.com/watch?v=W7sF4iZo5gc

trandafir.gif


multumesc din inima...superb!
si inca o data va multumesc tuturor!
lia maria71
LA MULTI ANI! :trandafirGeorgeta draga! partners.gif sa ai parte numai de bucurii bananab.gif sa fii sanatoasa si bere.gif tot ce-ti doresti sa fie al tau!!!!!!!!!! floare2.gif
georgeta23
QUOTE(lia maria71 @ Jul 15 2008, 06:25 PM) *
LA MULTI ANI! :trandafirGeorgeta draga! partners.gif sa ai parte numai de bucurii bananab.gif sa fii sanatoasa si bere.gif tot ce-ti doresti sa fie al tau!!!!!!!!!! floare2.gif
iti multumesc si tie din suflet! floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
Draga Getuta cel din urma va fi cel dintai,asa ca...................

AndrEEyaa
Imi pare rau ca nu am stiut,dar nu am mai intrat de mult,dar mai bine mai tarziu decat deloc.Asa ca iti urez din suflet sa fii fericita,iubita,sa te bucuri de familia ta.LA MULTI ANI!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
giulia_0319
floare2.gif LA MULTI ANI,GEORGETA! floare2.gif Fie ca tot ce iti doresti sa devina realitate!sa fii fericita!pup oFloare.gif
georgeta23
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jul 16 2008, 12:16 AM) *
Draga Getuta cel din urma va fi cel dintai,asa ca...................


ms mult iubita!

QUOTE(AndrEEyaa @ Jul 16 2008, 09:53 AM) *
Imi pare rau ca nu am stiut,dar nu am mai intrat de mult,dar mai bine mai tarziu decat deloc.Asa ca iti urez din suflet sa fii fericita,iubita,sa te bucuri de familia ta.LA MULTI ANI!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
multumesc din suflet


QUOTE(giulia_0319 @ Jul 16 2008, 12:29 PM) *
floare2.gif LA MULTI ANI,GEORGETA! floare2.gif Fie ca tot ce iti doresti sa devina realitate!sa fii fericita!pup oFloare.gif
asa sa fie pup si multumesc!
Tania_25
La multi ani Georgeta! trandafir.gif Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

maryhynt
LA MULTI ANI GEORGETA! sa ai parte numai de bucurii!

occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
laura83
LA MULTI ANI, IUBITA CUSCRA!!!
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
pustiks
LA MULTI ANI GEORGETA! SA AI PARTE NUMAI DE BINE IN VIATA ALATURI DE FRUMOASA TA FAMILIE!

diana1318


La multi ani occasion.gif occasion.gif occasion.gif
marimaria


La multi ani Georgeta occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Claudia94
La multi ani !!! si tot ceea ce iti doresti sa ti se implineasca trandafir.gif
Anca74
IUBITA mea, iti doresc sa ai parte de tot ce iti doresti tu! La multi ani fericiti si sanatosi alaturi de toti cei dragi tie!Si de noi!
andaro
Dana75
LA MULTI ANI DRAGA GETUTZA! SA FI FERICITA ALATURI DE FAMILIA TA FRUMOASA!
gordunel
LA MULTI ANI SI FIE CA TOT CE ITI DORESTI SA TI SE IMPLINEASCA.
dyana
La multi ani, sanatate si multe, multe, multe bucurii dn partea celor dragi! oFloare.gif
Sa fii iubita si sa ajungi o bunica frumoasa, cum esti acum! trandafir.gif
ruxy


LA MULTI ANI IUBITA MEA FRUMOASA!!!! SA REVERSE BUNUL DUMNEZEU TOT BINELE DIN LUME ASUPRA TA SI A FAMILIEI TALE MINUNATE!!!
AdeDia
La Multi Ani!!!Getuta frumoasa
Multa sanatate,fericire,bucurii si impliniri alaturi de cei dragi trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif hug.gif tzuc.gif love1.gif


EMY2000
LA MULTI ANI MAMICA FRUMOASA DE PRINT SUPERB





Mih@ela
LA MULTI ANI,GETUT FRUMOS,CU MULTA SANANTATE SI SPOR IN TOT CE DORESTISA REALIZEZI! partners.gif occasion.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.