Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Buna. Am Niste Emotii De Mor
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Viitoare mamica, viitor tatic > Sarcina
camelia alex
sunt noua!sper sa ma primiti si pe mine!!!!am niste emotii de mor!trebuia sa-mi vina pe 25 mai!!!am ceva simptome!azi fac testul!
diana1318
QUOTE(camelia alex @ Jun 30 2008, 02:03 PM) *
sunt noua!sper sa ma primiti si pe mine!!!!am niste emotii de mor!trebuia sa-mi vina pe 25 mai!!!am ceva simptome!azi fac testul!

Bine ai venit !
Asteptam rezultatul testului si iti doresc barza2.gif
alexa21
QUOTE(camelia alex @ Jun 30 2008, 02:03 PM) *
sunt noua!sper sa ma primiti si pe mine!!!!am niste emotii de mor!trebuia sa-mi vina pe 25 mai!!!am ceva simptome!azi fac testul!

ai facut testul?cum a iesit? barza.gif tzuc.gif
raisa
si eu astept sa ne zici de test...nu ne lasa sa asteptam mult... bb.gif ?
Csilla
QUOTE(camelia alex @ Jun 30 2008, 01:03 PM) *
sunt noua!sper sa ma primiti si pe mine!!!!am niste emotii de mor!trebuia sa-mi vina pe 25 mai!!!am ceva simptome!azi fac testul!

Iti doresc din suflet sa fie BB!!! ce n-as da sa simt si eu astfel de emotii cat de curand!!! rolleyes.gif barza.gif
Theo
Cum a iesit testul?
Mult succes! barza.gif
Sarbatorim ?
USA
HAI CU TESTUUUU...HAI CU TESTUUU....si eu cu voi aici.......ce sa fie?....Baiat ..Fata....Amndoi?!?!?
alinutza_872000
cam greu iti arata rezultatul testul ala tongue.gif wink.gif
gordunel
Eu cred ca dupa noua luni vede direct rezultatul biggrin.gif biggrin.gif wink.gif tongue.gif
iubita_tiana
mai fetelor, o gasiiti pe autoarea acestui topic la mamici de martie 2009.........
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.