Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog taniutzaa
iubita_tiana
despre mine.......ce as putea sa spun, 25 ani.....taur, ardeleanca.......economist de profesie....si...in curand viitoare mamica.........smile.gif
Alondra
QUOTE(taniutzaa @ Jun 9 2008, 07:11 PM) *
despre mine.......ce as putea sa spun, 25 ani.....taur, ardeleanca.......economist de profesie....si...in curand viitoare mamica.........smile.gif


Sa fii sanatoasa si sa-ti ajute Dumnezeu sa-ti indeplinesti marea dorinta! floare2.gif

ninina
QUOTE(taniutzaa @ Jun 9 2008, 08:11 PM) *
despre mine.......ce as putea sa spun, 25 ani.....taur, ardeleanca.......economist de profesie....si...in curand viitoare mamica.........smile.gif

ce frumos...sa-ti ajute Dumnezeu ....sa iti ti odorul in brate peste putin timp...esti tanara draga mea..ai cei mai frumosi ani inainte....bucurate de fiecare moment..!!!!!
iubita_tiana
trandafir.gif
QUOTE(ninina @ Oct 17 2008, 12:25 PM) *
ce frumos...sa-ti ajute Dumnezeu ....sa iti ti odorul in brate peste putin timp...esti tanara draga mea..ai cei mai frumosi ani inainte....bucurate de fiecare moment..!!!!!

trandafir.gif
madasasa
Buna din nou Tania...

As vrea sa te rog daca ma poti ajuta....L-am rugat pe Andrei sa-mi creeze si mie un blog...problema ste ca nu stiu cum sa atasez melodii....poze....
ma poti indruma macar unde sa citesc despre asta? Am tot cautat si deocamdata nimic....

Iti multumesc..si sper sa nu deranjez...n-am stiut unde sa-ti scriu...
Pup,
Alondra
QUOTE(madasasa @ Dec 3 2008, 06:53 PM) *
Buna din nou Tania...

As vrea sa te rog daca ma poti ajuta....L-am rugat pe Andrei sa-mi creeze si mie un blog...problema ste ca nu stiu cum sa atasez melodii....poze....
ma poti indruma macar unde sa citesc despre asta? Am tot cautat si deocamdata nimic....

Iti multumesc..si sper sa nu deranjez...n-am stiut unde sa-ti scriu...
Pup,

Buna!Uite aici poti citi cum sa atasezi poze pe forum http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...t=0&start=0, iar aici cum poti pune melodii sau filmulete de pe youtube http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...t=0&start=0 oFloare.gif
madasasa
QUOTE(alondramona @ Dec 3 2008, 08:56 PM) *
Buna!Uite aici poti citi cum sa atasezi poze pe forum http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...t=0&start=0, iar aici cum poti pune melodii sau filmulete de pe youtube http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...t=0&start=0 oFloare.gif


Multumesc tare mult Ramona !
Am intrat, mi-am notat pe hartie...si sper sa pot incepe....
Sper sa nu se supere Tania ca am scris aici.....Tania, ma ierti, da? Dar chiar nu tsiam cui sa ma adresez...
Multumesc inca o data...si poate curand va invit pe blog-ul meu...sa ne cunostem mai bine....
Pupici multi... tzuc.gif hug.gif
iubita_tiana
QUOTE(madasasa @ Dec 4 2008, 12:10 PM) *
Multumesc tare mult Ramona !
Am intrat, mi-am notat pe hartie...si sper sa pot incepe....
Sper sa nu se supere Tania ca am scris aici.....Tania, ma ierti, da? Dar chiar nu tsiam cui sa ma adresez...
Multumesc inca o data...si poate curand va invit pe blog-ul meu...sa ne cunostem mai bine....
Pupici multi... tzuc.gif hug.gif

pupici..................
dyana
Tania, iti doresc un Craciun minunat alaturi de cei dragi si de minunea ta din burtica!

iubita_tiana
QUOTE(dyana @ Dec 25 2008, 12:24 AM) *
Tania, iti doresc un Craciun minunat alaturi de cei dragi si de minunea ta din burtica!


a trecut aproape un an......nu stiu cum am omis sa ti multumesc pt acele ganduri frumoase.......multumim...anul acesta va fi cu siguranta cel mai frumos CRACIUN...
dyana
QUOTE(iubita_tiana @ Nov 2 2009, 09:30 PM) *
a trecut aproape un an......nu stiu cum am omis sa ti multumesc pt acele ganduri frumoase.......multumim...anul acesta va fi cu siguranta cel mai frumos CRACIUN...

Sa iti spun un secret: anul trecut, am hotarat ca de atunci inainte, fiecare Craciun, primavara, vara si toamna, sa fie cele mai frumoase de pana atunci rolleyes.gif Deci este firesc ca acest Craciun sa fie mai frunos decat cel de anul trecut, pentru tine, pentru mine, pentru toti. partners.gif
iubita_tiana
QUOTE(dyana @ Nov 2 2009, 10:24 PM) *
Sa iti spun un secret: anul trecut, am hotarat ca de atunci inainte, fiecare Craciun, primavara, vara si toamna, sa fie cele mai frumoase de pana atunci rolleyes.gif Deci este firesc ca acest Craciun sa fie mai frunos decat cel de anul trecut, pentru tine, pentru mine, pentru toti. partners.gif

ce cuvinte frumoase.......
hanuk26
Craciunul inseamna mai mult decat brazi impodobiti, lumanari aprinse, miros de cozonaci si mere coapte, Craciunul este spiritul dulce al prieteniei, sufletul cald al mamei, al parintilor, al celor dragi care lumineaza tot anul.Este bunatatea, speranta renascuta.Este pace si intelegere...Nu suntem niciodata singuri - acesta este mesajul Craciunului.

Craciun fericit pentru toata lumea!

natsandrea
Lusha&Zbenguica
natsandrea
ninina
Tania_25
iubita_tiana
ce SURPRIZAAAAAAAAAA PLCUTAAAA.....

VA MULTUMESC DIN SUFLET FETELOR...

sa nea dea doamne doamne l anul sanatate..noua si bebeilor...ca e cea mai importanta
hanuk26
Un ren cu nasul rosu, cum e fesul lu' Mosu ...
Un mos cu barba alba ce bate la ferestre
Vine sa iti aduca o noapte instelata - o noapte de poveste.

Nu-ti voi dori nici masa-mbelsugata,
nici multa bogatie, nici viata fara griji,
sau 1000 de ani... M-am tot gandit la ce sa iti doresc:

Sa fii iubit, si sa iubesti,
Sa primesti tot ce iti doresti
Multa fericire, multa sanatate
Mosul pentru tine sa vina cu de toate

Craciun fericit si La multi ani!




Imi30
anku
"La Mulți Ani și fericire
Casa plină de iubire
Punga plină de mulți bani
Hai noroc și La mulți ani!"


Un an nou fericit cu tot ce va doriti!!!
iubita_tiana
multumim....dorim tuturor un an MAI BUN..MAI SANATOS pt toti...MAI LINISTIT...MAI FERICIT....
maria26
danutza75
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.