Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Firjinia
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog firjinia
Pagini: 1, 2
firjinia
sper
firjinia
Taher-Mustafa- 28 saptamani
firjinia
Restaurant in Mures

firjinia
Mures- Hotel

firjinia
Lacul Rosu - Rastaurant - Firjinia in 30 saptamani

firjinia

firjinia
firjinia
Ta-su

Fi-su

Seamana, nu ?
Claudia Elena
Draga mea esti o mamica frumoasa, sa-ti traiasca puiul si sa creasca mare si sanatos...ca si tatal lui tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Theo
Iti doresc multa sanatate si un bebelus minunat,care sa-ti umple inima de fercire si implinire...
Superbe pozele ! partners.gif
ruxy
Esti frumoasa mamica firinia... rolleyes.gif pot sa indraznesc sa te intreb...daca esti romanca? oFloare1.gif Multa sanatate sa reverse Domnul asupra ta si un bebe minunat pe masura smile.gif
firjinia
Multumesc frumos, da sunt romanca smile.gif
ruxy
QUOTE(firjinia @ Jul 5 2008, 12:45 AM) *
Multumesc frumos, da sunt romanca smile.gif

Daca nu consideri prea mult...as vrea sa te intreb, ce v-a determinat sa luati aceasta decizie?...te imbratisez cu drag...chiar daca nu-mi raspunzi, nu e nici o problema scumpa Firjinia partners.gif
firjinia
QUOTE(rux25 @ Jul 5 2008, 10:33 AM) *
Daca nu consideri prea mult...as vrea sa te intreb, ce v-a determinat sa luati aceasta decizie?...te imbratisez cu drag...chiar daca nu-mi raspunzi, nu e nici o problema scumpa Firjinia partners.gif

Am inteles stalpii pe care se bazeaza islamul, am gasit in islam religia care explica de ce, si care are raspunsuri logice la toate intrebarile smile.gif
firjinia

ruxy
QUOTE(firjinia @ Aug 5 2008, 07:24 PM) *
Am inteles stalpii pe care se bazeaza islamul, am gasit in islam religia care explica de ce, si care are raspunsuri logice la toate intrebarile smile.gif

Iti multumesc si-ti doresc nastere usoara... trandafir.gif smile.gif frumoasa firjinia
rabiatiron@yahoo.com
bravo mai ai putin
deabea astept sa imi vad nepotul
bananab.gif
peste 6 luni urmez si eu SA DEA DUMENZEU biggrin.gif
USA
Am si eu o intrebare..daca tot esti aici cu noi....si parte din familie.....si mai ales ca niciodata nu am avut ocazia sa discut cu o persoana implicata direct in acest stil de viata.......cum vezi tu treaba cu hainele.....si la femei si la barbati.....de ce asa mult acoperit?......nu te supara te rog din inima......fa lumina in creierul unei fiinte.... oFloare1.gif oFloare1.gif
diana1318
QUOTE(firjinia @ Aug 5 2008, 07:37 PM) *

Nastere usoara iti doresc si eu. floare2.gif
dyana
QUOTE(firjinia @ Aug 5 2008, 07:37 PM) *

foarte mult imi place fotografia asta! Nastere usoara iti doresc! partners.gif
Theo
NASTERE USOARA , MULTA SANATATE TIE SI BEBELUSULUI SCUMP !
USA
QUOTE(Theo @ Aug 5 2008, 11:07 PM) *
NASTERE USOARA , MULTA SANATATE TIE SI BEBELUSULUI SCUMP !

Si de la mine.......cu mult spor la impins daca e de impins.....am mai zis si la Oktavia...impingem cu toate daca e nevoie....ok? unsure.gif tzuc.gif tzuc.gif
Luka
Nastere usoara iti doresc si eu , te pupam si ne gandim la voi ! floare2.gif
rabiatiron@yahoo.com
buna fetelor a nascut virginnia un baiat grasun si frumos foc ,
prin cezariana pana la urma barza.gif jucaus.gif
maryhynt
QUOTE(firjinia @ Jun 4 2008, 10:45 AM) *

buna draga mea te cunosc din vedere in ce cartier stai?stai in bucuresti?
firjinia
QUOTE(USA @ Aug 5 2008, 09:48 PM) *
Am si eu o intrebare..daca tot esti aici cu noi....si parte din familie.....si mai ales ca niciodata nu am avut ocazia sa discut cu o persoana implicata direct in acest stil de viata.......cum vezi tu treaba cu hainele.....si la femei si la barbati.....de ce asa mult acoperit?......nu te supara te rog din inima......fa lumina in creierul unei fiinte.... oFloare1.gif oFloare1.gif

smile.gif cu mare drag incerc sa-ti explic, femeia a fost facuta sa fie frumoasa doar ptr sotul ei, de cand e lumea smile.gif Legea imbracamintei nu s-a schimbat nici pana azi. Fecioara Maria e un exemplu pentru noi toate. Nici barbatii nu au voie sa poarte haine mulate, provocatoare, pantaloni mai scurti de genunchi, sau mai exact zona dintre genunghi si buric se numeste aureola barbatului si trebuie sa nu o descopere.
Ma imbrac astfel din 2003, mi se pare normal, nu e greu, atata timp cat stiu pentru ce ma imbrac asa. In primul rand ma imbrac asa pentru Dumnezeu, apoi pentru respectul meu, pentru societate.
firjinia
QUOTE(maryhynt @ Aug 8 2008, 07:42 PM) *
buna draga mea te cunosc din vedere in ce cartier stai?stai in bucuresti?

smile.gif In bucuresti stau, in berceni stau de 2 ani aproximativ, cel mai mult am stat in macaralei smile.gif
maryhynt
QUOTE(firjinia @ Aug 21 2008, 11:21 PM) *
smile.gif In bucuresti stau, in berceni stau de 2 ani aproximativ, cel mai mult am stat in macaralei smile.gif

pai si eu am stat in macaralei mai precis pe pazon marin langa scoala nr 20 acum simion mehedinti in g 7 bis.tu unde ai stat ? in ce bloc?
firjinia
QUOTE(maryhynt @ Aug 22 2008, 09:18 AM) *
pai si eu am stat in macaralei mai precis pe pazon marin langa scoala nr 20 acum simion mehedinti in g 7 bis.tu unde ai stat ? in ce bloc?

iNSEAMNA CA PE ACOLO m-ai vazut, am stat in prevederii 15A
firjinia
firjinia
firjinia

firjinia
la 2 saptamani fix

Alondra
A mai crescut bebe tau!La multe lunitze! Sa-ti traiasca! oFloare.gif
firjinia
QUOTE(alondramona @ Aug 27 2008, 08:04 PM) *
A mai crescut bebe tau!La multe lunitze! Sa-ti traiasca! oFloare.gif

Multumim
firjinia

si aici la fix 3 saptamani

Sara1
QUOTE(firjinia @ Aug 29 2008, 02:47 PM) *
[

Este foarte frumusel micutzul tau! Sa floare2.gif -ti traisca, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!
zulfy
QUOTE(firjinia @ Aug 30 2008, 12:47 AM) *

ce dulce si scump foc e!sa iti traiasca!iti seamana f mult! floare2.gif
rabiatiron@yahoo.com
neata , trebuie sa ma duc neaparat pe la nepotul meu ca mancara l mama a crescut nu gluma , surioara paote te vizitam ,, eu si bebe ,, zilele astea
bananab.gif
sanatate sa cresteti sanatosi si piosi Sa va ajute Dumnezeu
firjinia
QUOTE(rabiatiron@yahoo.com @ Sep 3 2008, 08:53 AM) *
neata , trebuie sa ma duc neaparat pe la nepotul meu ca mancara l mama a crescut nu gluma , surioara paote te vizitam ,, eu si bebe ,, zilele astea
bananab.gif
sanatate sa cresteti sanatosi si piosi Sa va ajute Dumnezeu

inshaAllah esti bine venita oricand smile.gif pupici
EMY2000
QUOTE(firjinia @ Aug 27 2008, 04:20 PM) *
la 2 saptamani fix

QUOTE(firjinia @ Aug 30 2008, 12:47 AM) *

DOAMNE CAT POT SA SE SCHIMBE DE REPEDE...DE LA O SAPT. LA ALTA.SA ITI TRAIASCA FECIORUL, E DULCE FOC.SI MAI ASTEPTAM POZUTZE CU EL SI CU TINE. floare2.gif
Theo
Sa-ti traiasac strunfuletul!
Va dorim multa sanatate,fericire si noroc!
firjinia
multumim, multumim smile.gif sa va dea Dumnezeu multa sanatate si ce va doriti oFloare1.gif
firjinia
suntem cantareti vestiti smile.gif)
ninina
Sa va traiasca printul cel frumos si dulce...!!!! foarte faine pozele... floare2.gif si sa cresteti mari ,,,
firjinia
EMY2000
QUOTE(firjinia @ Nov 19 2008, 04:59 PM) *

MAI CE BAIAT MARE SI FRUMOS AM GASIT EU AICI.PUPICI LA MICUL PRINT SI LUI MAMI tzuc.gif
dyana
Iti doresc un Craciun de poveste, alaturi de flacaul tau drag! oFloare.gif

zulfy
Draga mea ce mai faci?nu ai mai dat semne de viata...mi-e dor de tine si taher!ce mai faceti pe unde sunteti?am vazut pozele de la semnatura si sunt f frumoase cat de frumos si repede creste puiul tau!multa sanatate si mai da un semnd e viata! tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.