Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Andreea-reghinuta 5 Anisori
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog aurelia_hadarau
aurelia_hadarau
inceputul petrecerii.........sosirea invitatilor..............

ceream voie.............

cu Cornelia,colega mamei........

cu mama.........

vine tortul................. bananab.gif

si artificiile...........buclucase,ca nu s-au aprins in acelasi timp.......

aici am sufltat in lumanare si mi-am pus o dorinta...............

..........vom reveni..................
aurelia_hadarau
.......continuam.........cu prietenul meu,Dany......

si cativa tatici.....

tati si buni......

la vederea tortului...

am inchinat sampanie cu toti invitatii.......

si bunica.....

am impartit la toata lumea si tot a ramas.........
Claudia Elena
Foarte frumoasa printesa ta...o intrebare papusica de pe tort era de mancat???Superb tortul tzuc.gif
aurelia_hadarau
QUOTE(Claudia Elena @ May 26 2008, 11:17 AM) *
Foarte frumoasa printesa ta...o intrebare papusica de pe tort era de mancat???Superb tortul tzuc.gif

da ,Elena era 100% comestibila,doar capul era din plastic.........si multumesc pentru aprecieri tzuc.gif
G.Raluca
trandafir.gif Felicitari! frumoasa petrecere...Reghinuta o scumpete de fetita tzuc.gif ...bravo ai reusit sa faci un tort frumos asa cum ai vrut. hug.gif
aurelia_hadarau
QUOTE(G.Raluca @ May 26 2008, 11:42 AM) *
trandafir.gif Felicitari! frumoasa petrecere...Reghinuta o scumpete de fetita tzuc.gif ...bravo ai reusit sa faci un tort frumos asa cum ai vrut. hug.gif

tzuc.gif multumesc frumos;nu a fost chiar asa cum as fi vrut eu sa iasa tortul,dar a fost delicios. eating.gif eating.gif eating.gif e gata.......
aurelia_hadarau
continuam petrecerea.......cu mami si tati....

si prima schimbare de haine......

Lazaruc,verisorul meu drag.....

Sanda,verisoara mea....

si cu domnul acesta pe care il iubesc mult......

.......................
aurelia_hadarau

aurelia_hadarau
desfacem cadourile......

Sanda,doar manca........

dansuri......

aurelia_hadarau

aurelia_hadarau
si ultimele poze de la party.......
la baie in grup......

si la coafat...

cristina321711
Frumoasa petrecerea si fetita o cocheta, sa va traiasca si sa va bucurati de ea floare2.gif
aurelia_hadarau
QUOTE(cristina321711 @ May 26 2008, 04:54 PM) *
Frumoasa petrecerea si fetita o cocheta, sa va traiasca si sa va bucurati de ea floare2.gif

tzuc.gif saru'mana,multumim
AdeDia
SUPERBA Printesa ta scumpa floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif ,Reusita petrecere bananab.gif si felicitari ptr tort eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Totul a fost SUPERB eusa_clap.gif Sa traiti fericiti si sanatosi pana la adanci batraneti floare2.gif
gordunel
ABSOLUT SUPERBA SI PRINTESA SI PETRECEREA SA VA TRAIASCA SI SA FIE FERICITA
ruxy
Totul la superlativ...frumoasa petrecere frumos tort...frumoasa familie...superba printesa, adorabila mami partners.gif partners.gif partners.gif
alexandra81
QUOTE(aurelia_hadarau @ May 26 2008, 03:48 AM) *

In poza asta este cea mai frumoasa wub.gif ...O iubesc tare de tot... partners.gif Ma bucur ca a iesit totul bine...
Madalina Jilaveanu
frumoasa petrecere trandafir.gif ...........Andreea e o scumpete de fetita hug.gif tzuc.gif
aurelia_hadarau
QUOTE(AdeDia @ May 26 2008, 07:39 PM) *
SUPERBA Printesa ta scumpa ,Reusita petrecere bananab.gif si felicitari ptr tort Totul a fost SUPERB Sa traiti fericiti si sanatosi pana la adanci batraneti

QUOTE(gordunel @ May 26 2008, 08:04 PM) *
ABSOLUT SUPERBA SI PRINTESA SI PETRECEREA SA VA TRAIASCA SI SA FIE FERICITA

QUOTE(rux25 @ May 26 2008, 08:14 PM) *
Totul la superlativ...frumoasa petrecere frumos tort...frumoasa familie...superba printesa, adorabila mami

QUOTE(alexandra81 @ May 27 2008, 01:49 PM) *
In poza asta este cea mai frumoasa ...O iubesc tare de tot... Ma bucur ca a iesit totul bine...

QUOTE(Madalina Jilaveanu @ May 27 2008, 01:57 PM) *
frumoasa petrecere trandafir.gif ...........Andreea e o scumpete de fetita hug.gif tzuc.gif

noi va foarte multumim la toate si va iubim muuuult muuuuuuuult de tot trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif
Adina13Gabriela
Ai o printesa frumoasa
sa-ti traiasca si sa-ti umple viata doar de bucurii.
aurelia_hadarau
QUOTE(Adina13Gabriela @ Jul 28 2008, 10:06 AM) *
Ai o printesa frumoasa
sa-ti traiasca si sa-ti umple viata doar de bucurii.

multumim frumos mamica de ingerasi floare2.gif floare2.gif floare2.gif
si va mai incantam cu niste poze proaspete cu printesa mea

danna68
o printesa minunata Aurelia, sa iti traiasca, este dulce si delicata, este ca o floricica partners.gif oFloare1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.