Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Intalnire 1 Iunie, Bucuresti!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Intalniri UtileCopii. Mamici, tatici, copii - fata in fata :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
liliana2u
Dragi mamici, m-am gandit ca ar fi bine sa ne putem intalni de 1 iunie. Mi se pare cea mai nimerita zi pt picii nostri.. mai ales ca e duminica si ati putea fi liberi, cei de pe aici.. Andrei ne ofera tot sprijinul sa ne putem revedea, sa ne cunoastem pe viu, cele ce nu am facut-o inca.. voi decideti!
asteptam pareri, propuneri de locatie.. eu ma gandeam la Cismigiu, ca are spatii de joaca si nu e asa aglomerat ca Herastraul.. dar vom alege impreuna..
dam startul?
cristina lita
QUOTE(mallina2u @ May 19 2008, 10:43 AM) *
Dragi mamici, m-am gandit ca ar fi bine sa ne putem intalni de 1 iunie. Mi se pare cea mai nimerita zi pt picii nostri.. mai ales ca e duminica si ati putea fi liberi, cei de pe aici.. Andrei ne ofera tot sprijinul sa ne putem revedea, sa ne cunoastem pe viu, cele ce nu am facut-o inca.. voi decideti!
asteptam pareri, propuneri de locatie.. eu ma gandeam la Cismigiu, ca are spatii de joaca si nu e asa aglomerat ca Herastraul.. dar vom alege impreuna..
dam startul?


Oau super ideea noi ne inscriem si pentru noi Cismigiul este frumos iar sebi este foarte incantat de fanfara si porumbei.
Conteaza pe noi
Cu drag Sebastian, Cristina si Vali
danna68
ne inscriem si noi daca este in Cismigiu ... oFloare1.gif oFloare1.gif
liliana2u
super, deja avem 3 reprezentante.. se mai inscrie cineva? lista e deschisa!
Anca74
Daca suntem in Bucuresti....cu cea mai mare placere! Si am opta pentru Cismigiu, ca parca e mai lejer pentru copii! Superba idee! oFloare1.gif
liliana2u
QUOTE(Anca74 @ May 19 2008, 08:20 AM) *
Daca suntem in Bucuresti....cu cea mai mare placere! Si am opta pentru Cismigiu, ca parca e mai lejer pentru copii! Superba idee! oFloare1.gif

si eu ar fi trebuit sa fiu departe, dar ramanem in Bucuresti, tocmai pt eveniment.. si Cismigiul chiar e frumos, sunt si terase pt cei ce vor sa se racoreasca rolleyes.gif .. avem de toate.. si va asteptam.
danna68
rolleyes.gif fetele, aici nu se mai inscrie nimeni??? mai asteptam ... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
Simona25
si noi ne inscriem daca e tati liber...sa speram ca de data asta ajungem si noi...ca tare rau mi-ar parea sa ratez si intalnirea asta floare2.gif
danna68
QUOTE(Simona25 @ May 20 2008, 12:35 AM) *
si noi ne inscriem daca e tati liber...sa speram ca de data asta ajungem si noi...ca tare rau mi-ar parea sa ratez si intalnirea asta floare2.gif

bananab.gif partners.gif ar fi super ... poate avem noroc floare2.gif
flori de camp
nu ati scris ora rolleyes.gif
eu va cunosc prea putin, dar poate trec sa vad cum va distrati si sa va admiram copii din umbra. eu sigur am sa va recunosc wink.gif
simina
Ups!...Intalnire....foarte buna ideea ta,Lili floare2.gif ...pacat ca nu pot veni cu copiii ca suntem cam departe...dar,sper ca voi,cele din Bucuresti sa va intalniti in numar cat mai mare.
Flori,eu zic sa nu stai deoparte...Dariei ii va placea sa converseze cu domnisorici de varsta ei,iar tie iti vor placea mamicile...smile.gif
sebishianca
am veni si noi cu drag dar suntem departe...asa ca ne pare rau !....dar va uram de pe acum distractie placuta si sa fiti cat mai multi!!!!!!!!!!! oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare.gif floare2.gif tzuc.gif
liliana2u
Nu am pus o ora, lasand la latitudinea mamicilor doritoare de intalnire sa stabileasca, de comun acord.. acum e mai cald si e posibil sa fie bine ori la 11, ori de la 15-16 incolo, nu stiu, asteptam sugestii! ca e timpul vostru liber si alegeti sa il petreceti cum doriti!
cristina lita
QUOTE(mallina2u @ May 20 2008, 12:27 PM) *
Nu am pus o ora, lasand la latitudinea mamicilor doritoare de intalnire sa stabileasca, de comun acord.. acum e mai cald si e posibil sa fie bine ori la 11, ori de la 15-16 incolo, nu stiu, asteptam sugestii! ca e timpul vostru liber si alegeti sa il petreceti cum doriti!


Daca e 11 noi nu putem decat o ora crybaby.gif ca vrea papa si nani la 13,30 trebuie sa fie papat si in patut
dupa 16, 00 este super nu mai nici foarte cald si putem sta pana seara 20-21.
Eu asa propun voi ce ziceti?

Abia astepteptam as va cunoastem. jucaus.gif trandafir.gif notworthy.gif
Miha79
ce mult mi-as dori sa fiu si eu printre voi cu picii mei sa va cunosc si eu personal ca imi sunteti tare dragi si sa va vad comorile de copilasi care sunt toti niste frumosi si scumpi ........dar daca suntem asa departe nu pot decat sa va doresc o intalnire cat mai placuta sa fiti cat mai multe mamici cu piticii si sa va simtiti bine sa faceti multe poze sa ni le aratati si noua..........sa fie timp frumos si placut afara si copiii sa se joace impreuna toti si sa se iubeasca..........va pup pe toate tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
adry1122
partners.gif Nici noi nu putem venii din pacate crybaby.gif ca suntem tocmai in Bistrita , dar va uram distractie placuta impreuna cu alte mamici si bebei 9704.gif wink.gif
PS : sa imi povestiti cum a fost rolleyes.gif jucaus.gif jucaus.gif
cuculuta
Incepand cu ce ora si unde??? notworthy.gif
cuculuta
QUOTE(cuculuta @ May 20 2008, 04:10 PM) *
Incepand cu ce ora si unde??? notworthy.gif

Dupa 15 -16 ca e dupa somn nu?????????? Si nu o sa fie cald!!!! oFloare.gif
adrianaO
Buna!! Primiti cumva si viitoare mamici? smile.gif As vrea sa va cunosc pt ca de vreo doua luni tot citesc forumul si deja simt ca va cunosc....

Sunt in 15 saptamani de abia, inca nu stim ce va fi dar ne dorim orice ar fi smile.gif

Multumesc mult! floare2.gif
Andrei
ok. inteleg ca s-a cam ales ora 16:00

Spuneti-mi daca este ok ora 16:00 - Parc Cismigiu - Intrarea pe la Primaria Capitalei smile.gif

AdrianaO, sigur ca esti bine venita. Te asteptam smile.gif Oricine e binevenit smile.gif
m.dana43
trandafir.gif buna mamici ,venim si noi cu bucurie la intalnire ,abia asteptam,va pupam
EMY2000
VEMIN SI NOOOOOOOOOOI. ACUM ALEX ESTE PUTIN MAI MARE SI ESTE MAI DEPLASABILA. CHIAR DACA TOT IN BRATE O SO TIN, VIN NEAPARAT.L-AM ANUNTAT SI PE SOTUL MEU SI A ZIS CA MERGEM.SPER SA NU FIE DE SERVICI DAR ORICUM VIN SI SINGURA CU EI.ABIA ASTEPT.
liliana2u
QUOTE(Andrei @ May 20 2008, 09:00 AM) *
ok. inteleg ca s-a cam ales ora 16:00

Spuneti-mi daca este ok ora 16:00 - Parc Cismigiu - Intrarea pe la Primaria Capitalei smile.gif

AdrianaO, sigur ca esti bine venita. Te asteptam smile.gif Oricine e binevenit smile.gif


Andrei, e intrarea de la Institutul de Inalta Magistratura (asa stiu eu) .. daca va fi acelasi loc in care ne-am intalnit prima data.. putem spune intrarea principala in parc si vor sti toti sa ne gaseasca..
Ma bucur ca vin si viitoare mamici.. asteptam intalnirea cu nerabdare..
o sa incepem prin a face lista..
gordunel
Daca nu se iveste nimic cu siguranta o sa venim si noi. NE PRIMITI?
danna68
abea astept sa va cunosc pe toate, super vad ca se strang ceva fete bananab.gif bananab.gif bananab.gif
miha_mihaela
salut fetelor! ce bine ca va intalniti! eu sunt departe tare. sunt alaturi de voi! sa faceti poze si sa le poztati aici!
liliana2u
QUOTE(gordunel @ May 20 2008, 02:02 PM) *
Daca nu se iveste nimic cu siguranta o sa venim si noi. NE PRIMITI?


Gordunel, tu esti asteptata oricum, de prea multa vreme te pandesc si chiar imi doresc sa puteti veni! floare2.gif
lunka_lunka2006
o sa fim si noi acolo notworthy.gif
danna68
QUOTE(lunka_lunka2006 @ May 21 2008, 11:14 AM) *
o sa fim si noi acolo notworthy.gif

oFloare1.gif bine ai venit!!!! te asteptam oFloare1.gif
liliana2u
avem si o lista:
Cristina lita
danna68
'Anca74'
'flori de camp'
'adrianaO'
'm.dana43'
'EMY2000'
'gordunel'
'lunka_lunka2006'

asteptam inscrieri..
danna68
QUOTE(mallina2u @ May 21 2008, 11:38 AM) *
avem si o lista:
Cristina lita
danna68
'Anca74'
'flori de camp'
'adrianaO'
'm.dana43'
'EMY2000'
'gordunel'
'lunka_lunka2006'

asteptam inscrieri..

eu oricum vin, doar cu ora am ceva probleme, Deny are program de vedeta rolleyes.gif ... ea se culca de pranz la 15.00 si ar trebui sa o trezesc totusi la 16.00 ... asa ca noi ajungem la 17.00 ... oFloare1.gif
maryhynt
buna mamicilor ,ma numesc mary, sunt noua pe forum si am o fetita jucaus.gif pe nume cristina-claudia care astazi implineste 5 luni.votez si eu pentru cismigiu pt k este parcul nostru drag si sper sa ma primiti si pe mine in clubul vostru ce spuneti?
maryhynt
QUOTE(danna68 @ May 21 2008, 10:15 AM) *
oFloare1.gif bine ai venit!!!! te asteptam oFloare1.gif

maryhynt
mariceaus
Buna, venim si noi...Mateutu meu e mare amator de parc.
La ce ora? bananab.gif
mariceaus
revin...ora 17? sigur venim dar la 16? nu e ca-m cald?
danna68
QUOTE(maryhynt @ May 21 2008, 12:28 PM) *
buna mamicilor ,ma numesc mary, sunt noua pe forum si am o fetita jucaus.gif pe nume cristina-claudia care astazi implineste 5 luni.votez si eu pentru cismigiu pt k este parcul nostru drag si sper sa ma primiti si pe mine in clubul vostru ce spuneti?



QUOTE(mariceaus @ May 21 2008, 12:46 PM) *
Buna, venim si noi...Mateutu meu e mare amator de parc.
La ce ora? bananab.gif

oFloare1.gif oFloare1.gif va asteptam cu drag fetelor ... ora este 16.00 ... dar pana atunci mai intrati pe aici si stabilim impreuna floare2.gif
danna68
QUOTE(mariceaus @ May 21 2008, 12:50 PM) *
revin...ora 17? sigur venim dar la 16? nu e ca-m cald?

asteptam sa vedem ce spun si fetele, poate ramane pentru 17.00 oFloare1.gif
EMY2000
QUOTE(maryhynt @ May 21 2008, 12:28 PM) *
buna mamicilor ,ma numesc mary, sunt noua pe forum si am o fetita jucaus.gif pe nume cristina-claudia care astazi implineste 5 luni.votez si eu pentru cismigiu pt k este parcul nostru drag si sper sa ma primiti si pe mine in clubul vostru ce spuneti?



QUOTE(mariceaus @ May 21 2008, 12:46 PM) *
Buna, venim si noi...Mateutu meu e mare amator de parc.
La ce ora? bananab.gif

BUNA. VA ASTEPTAM CU NERABDARE. floare2.gif
EMY2000
QUOTE(danna68 @ May 21 2008, 12:55 PM) *
asteptam sa vedem ce spun si fetele, poate ramane pentru 17.00 oFloare1.gif

AR FI MAI BINE LA 17.00 PTR CA EU CRED CA TOTUSI O SA FIE CAM CALD.
liliana2u
In parc, oricum e mai racoare.. iar daca tot schimbam ora, nu mai avem timp suficient sa ne cunoastem.. nici noi nu vom putea sta mult, ca avem un program de masa prestabilit si o sa ne ia ceva sa ajungem acasa..
noi, de obicei, iesim la ora 15, in parc nici nu se simte caldura, noroc cu verdeata, pomii..
alegerea va apartine!
evelina&maria
Ne mult sa va cunoastem si noi dar suntem cam departe crybaby.gif Oricum va dorim distractie placuta si sa ne spuneti cum a fost oFloare.gif
EMY2000
QUOTE(mallina2u @ May 21 2008, 06:58 PM) *
In parc, oricum e mai racoare.. iar daca tot schimbam ora, nu mai avem timp suficient sa ne cunoastem.. nici noi nu vom putea sta mult, ca avem un program de masa prestabilit si o sa ne ia ceva sa ajungem acasa..
noi, de obicei, iesim la ora 15, in parc nici nu se simte caldura, noroc cu verdeata, pomii..
alegerea va apartine!

OK. ORICUM SI NOUA O SA NE IA CEVA SA AJUNGEM.DAR E MAI BN TOTUSI LA ORA 16.00.
EMY2000
NUMAI CA EU NU PREA CUNOSC PARCUL SI NU PREA STIU UNDE TREBUIE SA NE INTALNIM. blush.gif
flori de camp
QUOTE(mallina2u @ May 21 2008, 11:38 AM) *
avem si o lista:
Cristina lita
danna68
'Anca74'
'flori de camp'
'adrianaO'
'm.dana43'
'EMY2000'
'gordunel'
'lunka_lunka2006'

asteptam inscrieri..

eu nu vreau sa va incurc. inca nu stiu ce program avem pe week end. sotul vrea sa mergem la zoo. daca nu va fi pitica prea obosita .... sper sa trecem prin cismigiu. si-asa i-am promis lui alex ca-l plimbam cu barca in cismigiu, cat de curand. oFloare1.gif
gordunel
QUOTE(mallina2u @ May 21 2008, 10:42 AM) *
Gordunel, tu esti asteptata oricum, de prea multa vreme te pandesc si chiar imi doresc sa puteti veni! floare2.gif


Scuze acu am avzut postarea ta. Nu mai trebuie sa ma pandesti, pt. ca daca nu intervine ceva urgent cu siguranta o sa venim. partners.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
liliana2u
QUOTE(EMY2000 @ May 21 2008, 02:12 PM) *
NUMAI CA EU NU PREA CUNOSC PARCUL SI NU PREA STIU UNDE TREBUIE SA NE INTALNIM. blush.gif

intrarea principala e cea de pe Kogalniceanu, chiar la mijloc, de unde se vede si lacul .. si daca ajungi, sigur ne vom recunoaste..
liliana2u
QUOTE(flori de camp @ May 21 2008, 03:00 PM) *
eu nu vreau sa va incurc. inca nu stiu ce program avem pe week end. sotul vrea sa mergem la zoo. daca nu va fi pitica prea obosita .... sper sa trecem prin cismigiu. si-asa i-am promis lui alex ca-l plimbam cu barca in cismigiu, cat de curand. oFloare1.gif

nu ne incurci, ajungeti daca puteti.. nu e obligatoriu.. si eu am renuntat la un program de mult stabilit, sper doar sa ne adunam ceva mamici, asa de ziua picilor nostri..

QUOTE(gordunel @ May 21 2008, 10:22 PM) *
Scuze acu am avzut postarea ta. Nu mai trebuie sa ma pandesti, pt. ca daca nu intervine ceva urgent cu siguranta o sa venim. partners.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif

nu trebuie sa intervina ceva.. de-asta am anuntat din timp .. speram si noi sa nu apara nimic..

nu mai sunt doritori?
EMY2000
QUOTE(mallina2u @ May 22 2008, 12:43 PM) *
intrarea principala e cea de pe Kogalniceanu, chiar la mijloc, de unde se vede si lacul .. si daca ajungi, sigur ne vom recunoaste..

O SA GASIM NOI.A GASIT ORBU BRAILA DARA EU LOCUL DE INTALNIRE. biggrin.gif
dyana
venim si noi daca ne primiti jucaus.gif . cred ca o sa fie super frumos!
liliana2u
primim, lista e deschisa:

Cristina lita
danna68
'Anca74'
'flori de camp'
'adrianaO'
'm.dana43'
'EMY2000'
'gordunel'
'lunka_lunka2006'
dyana

asteptam inscrieri..
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.