Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: La Multi Ani,gabitza!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Urari
Pagini: 1, 2
Mona75

bere.gif :bere:La multi ani,Gabitza!!!Minune jucausa. tzuc.gif tzuc.gif Sanatate,fericire si mult,mult noroc. trandafir.gif

Dana75
Multumesc tzutzulica! oFloare1.gif tzuc.gif
Anca74
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif pt mami!
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif pt Gabita!
La multi ani! Sanatate, fericire si noroc! oFloare1.gif
Alondra
La multi ani Gabriela!

Sa cresti mare si cuminte,
Multi ani de-acu-nainte,
S-ai parte de fericire
Sanatate si iubire,
De tot ce-i mai bun pe lume
De la mine ganduri bune! tzuc.gif

Dana75 sa-ti traiasca fetita scumpa!

gordunel
LA MULTI ANI CU SANATATE GABITA SA TE FACI MARE SI CUMINTE. floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Andrei
La Multi Ani. Sanatate si Fericire smile.gif
ruxy
LA MULTI ANI GABITZA!!!

Iti daruiesc ingerasi, sa-ti ocroteasca pasii...

Sa fii sanatoasa, frumoasa, si iubita toata viata ta...si noroc....cu carul...
Miha79
LA MULTI ANI GABRIELA !!!

sa fi sanatoasa , sa ai parte in viata de mult noroc fericire si tot binele din lume

liliana2u
La multi ani, Gabitza! floare2.gif Dana75, sa va bucurati de ea si sa va aduca numai bucurii, sa fie sanatoasa, norocoasa si la punga groasa!
danna68

LA MULTI ANI, GABRIELA!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

sa creasca mare, sanatoasa si frumoasa, sa va traiasca printesa ,sa va aduca numai bucurii bere.gif bere.gif hug.gif tzuc.gif guitar.gif guitar.gif floare2.gif

ella14
La Multi Ani,Gabitza!!!sa cresti mare si frumoasa si tot ce-ti doresti sa se indeplineasca
Madalina Jilaveanu
LA MULTI ANI!

G.Raluca
LA MULTI ANI! cu sanatate Domnul sa-i dea detoate! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
AdeDia
La Multi Ani!!!!!!Gabriela
Sa-ti dea D-zeu multa multa sanatate fericire si bucurii.D-zeu sa te ocroteasca la fiecare pas si sa-ti binecuvinteze intreaga viata. guitar.gif guitar.gif tzuc.gif hug.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Dana,sa va traiasca printesa si sa va aduca numai bucurii;sa traiti fericiti pana la adanci batraneti floare2.gif

Mih@ela
LA MULTI ANI SI DE LA NOI,PRETIOASEI GABITZA! partners.gif tzuc.gif tzuc.gif
laura83
LA MULTI ANI, PUI FRUMOS SI SCUMP!!!
Dana75
Multumim din suflet fetelor! Sunteti niste prietene adevarate si va multumim la toate pentru urari! partners.gif trandafir.gif
danna68
QUOTE(Dana75 @ May 13 2008, 12:56 AM) *
Multumim din suflet fetelor! Sunteti niste prietene adevarate si va multumim la toate pentru urari! partners.gif trandafir.gif

partners.gif oFloare1.gif iubita dar de poze de la petrecere tot nu te iertam, deci asteptam pozele cu printesa si tortul bananab.gif bananab.gif floare2.gif
Dana75
QUOTE(danna68 @ May 13 2008, 12:58 AM) *
partners.gif oFloare1.gif iubita dar de poze de la petrecere tot nu te iertam, deci asteptam pozele cu printesa si tortul bananab.gif bananab.gif floare2.gif

Pozele o sa le pun maine, acum le incarc.
Alondra
Asteptam poooozeeee!!! bananab.gif bananab.gif bananab.gif
Simona25
La multi ani! fetita frumoasa si jucausa...sa fii mereu asa cum esti acum

si pt mami de gabitza
Dana75
Multumim Simona. oFloare1.gif tzuc.gif
georgeta23
La multi ani Gabitza......printasa mica si frumoasa.....ai crescut mare oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
Dana75
Multumim Getutza. tzuc.gif
max
puiutz frumos, LA MULTI ANI, PLINI DE BUCURII, IMPLINIRI SI IUBIRE!!!!!!!!!!!!! te pupam de mii de ori tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
crroco
La Multi Ani , Gabita - Printesica ! Sa fii sanatoasa , sa cresti mare ! Esti o fetita dulce - dulce de tot ! Te pupa buni Crroco !

Dana75
Multumim Max, si buni crroco, multumim pentru felicitare. oFloare1.gif partners.gif
mary83
LA MULTI ANI! PRINTESA FRUMOASA SI DULCE tzuc.gif

rodi78
LA MULTI ANI!!!! GABITZA!!! PUISOR DULCE,SA CRESTI MARE SI SANATOASA,TE PUPAM DULCE tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Dana75
Multumim Mary si Rodi. oFloare1.gif tzuc.gif
Tania_25
La multi ani Gabita! tzuc.gif Sa fii sanatoasa si sa cresti mare sa iti bucuri parintii! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

liliana2u
LA multi ani, Dadi! occasion.gif S-o faci pe mami mandra de tine, sa fii sanatoasa si voioasa mereu!
LoriG

Sanatate, iubire si fericire! Dana sa va bucurati de ea! floare2.gif

giulia_0319
Dana75
QUOTE(Tania_25 @ May 12 2009, 04:06 AM) *
La multi ani Gabita! tzuc.gif Sa fii sanatoasa si sa cresti mare sa iti bucuri parintii! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

QUOTE(mallina2u @ May 12 2009, 08:51 AM) *
LA multi ani, Dadi! occasion.gif S-o faci pe mami mandra de tine, sa fii sanatoasa si voioasa mereu!

QUOTE(LoriG @ May 12 2009, 10:50 AM) *

Sanatate, iubire si fericire! Dana sa va bucurati de ea! floare2.gif

QUOTE(giulia_0319 @ May 12 2009, 12:18 PM) *

Multumim mult fetelor! oFloare1.gif
roxanne

Dana75
QUOTE(roxanne @ May 12 2009, 03:08 PM) *

Multumim de urari! oFloare1.gif
Alondra

Mami, sa-ti traiasca sanatoasa mica nazdravana! floare2.gif occasion.gif
Mikaell
LA MULTI ANI GABRIELA!SA AI PARTE DE TOT CE E MAI FRUMOS IN VIATA!
livya
occasion.gif occasion.gif occasion.gif LA MULTI ANI GABITZA!SA CRESTI MARE,SANATOASA SI FRUMOASA...
Oanaaa

G.Raluca
La multi ani,fetita frumoasa si plina de energie!
Sa cresti mare,sanatoasa si sa ai parte de o viata minunata!

diana1318
La multi ani ! smile.gif

Cu sanatate si tot ce iti doresti tu occasion.gif
Dana75
Multumesc mult fetelor!
anku

la multi ani occasion.gif occasion.gif occasion.gif
ruxy

LA MULTI ANI GABITZA SCUMPA!!! SA CRESTI MARE, SANATOASA, SA ADUCI BUCURII PARINTILOR TAI!!! SA AI MULT NOROC IN VIATA!!!
Dana75
QUOTE(anku @ May 13 2009, 09:46 AM) *

la multi ani occasion.gif occasion.gif occasion.gif

oFloare1.gif

QUOTE(ruxy @ May 13 2009, 10:06 AM) *

LA MULTI ANI GABITZA SCUMPA!!! SA CRESTI MARE, SANATOASA, SA ADUCI BUCURII PARINTILOR TAI!!! SA AI MULT NOROC IN VIATA!!!

Multumim Ruxy! oFloare1.gif tzuc.gif
danna68

LA MULTI ANI, PRINTESA!!! sa fi sanatoasa si fericita, sa ai in viata mult noroc occasion.gif occasion.gif occasion.gif floare2.gif
Dana75
QUOTE(danna68 @ May 14 2009, 01:41 AM) *

LA MULTI ANI, PRINTESA!!! sa fi sanatoasa si fericita, sa ai in viata mult noroc occasion.gif occasion.gif occasion.gif floare2.gif

Mersi mult Danna! oFloare1.gif tzuc.gif
nana196721
mii de scuze ca am intarziat!!!!probleme de rezolvat cu sanatatea.....dar totusi va rog sa acceptati si urarile mele!!!Sa dea DD sa fie sanatoasa,voioasa,plina de noroc si realizari!!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.