Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Levitatie?...da!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment
ruxy
Criss Angel Walks on Water



Criss Angel - Levitates From Building to Building



Chris Angel Walks Through Glass
Miha79
waw.......... incredibil !!!!!
Mih@ela
DOAMNEEEE!!!!!!!!!!1 ohmy.gif
nayara
Magie domnule,magie! cool.gif
Bia II
incredibil...dar adevarat.imi imaginez si eu...asa ..ce sar fi intimplat sa avem toti acest har ? inger.gif
hanuk26
Doamnee....mi s-a facut pielea de gaina..brrr....incredibil.........il mai vazusem si la tv pe tipul asta....

daca am fi toti ca el..ar da RAT faliment liwlol.gif , sau s-ar fura pe rupte din magazine fara spargerea geamului si n-ar mai veni nici o politie laugh.gif
USA
Urmarim cu fidelitate emisiunile lui.....imi plac la nebunie..plus e un tip betoneluuuuuuu! blush.gif

Si ca sa adaug..a fosto emisiune cand el se indragostise de un manechin, papusa de plastic, din cele care sunt expuse hainele in vitrina...care devenea rala cand si cand....iar o nebunieeee.....
maria26
e pe bune???? anima1.gif
Sara1
Ingenios tare show-ul! Dar show! yes.gif
ninina
hmmmmm......eu nu cred asa ceva....nu este real...
..doar daca e diavolul in el....scuzati expresia... cool.gif
maria26
QUOTE(ninina @ Nov 17 2009, 08:04 PM) *
hmmmmm......eu nu cred asa ceva....nu este real...
..doar daca e diavolul in el....scuzati expresia... cool.gif


liwlol.gif liwlol.gif sincer nici u nu cred.. daca ar fi sa mearga pe apa pe bune ar calca repede.. nu asa..
Sara1
Fetelor, e un perfomer in Las Vegas-deci e un show-foarte bun, recunosc, dar nici magie, nici diavol, ci pur si simplu imaginatie si munca! eusa_clap.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Nov 17 2009, 07:09 PM) *
Fetelor, e un perfomer in Las Vegas-deci e un show-foarte bun, recunosc, dar nici magie, nici diavol, ci pur si simplu imaginatie si munca! eusa_clap.gif

...pai sa.mi dea si mie secretul ca vreau si eu sa zbor.... sa merg pe apa...as ajuge repede la tine in America si nu as mai da bani liwlol.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Nov 17 2009, 08:14 AM) *
...pai sa.mi dea si mie secretul ca vreau si eu sa zbor.... sa merg pe apa...as ajuge repede la tine in America si nu as mai da bani liwlol.gif


Da! Ar fii o chestie, secretul il gasesti pe youtube, Criss Angel levitaion revelead! CIt despre transport...si eu as vrea sa ajung la tine...am putea face schimb...eu inca astept cumintitca sa se inventeze teleportarea. Atunci am putea sa facem intilniri Utile in fiecare week-end, sa scoatem copiii in cite un parc la joaca, iar noi...taclale!!! Asta ar fii si mai grozav decit Criss Angel! bananab.gif
ninina
QUOTE(Sara1 @ Nov 17 2009, 07:20 PM) *
Da! Ar fii o chestie, secretul il gasesti pe youtube, Criss Angel levitaion revelead! CIt despre transport...si eu as vrea sa ajung la tine...am putea face schimb...eu inca astept cumintitca sa se inventeze teleportarea. Atunci am putea sa facem intilniri Utile in fiecare week-end, sa scoatem copiii in cite un parc la joaca, iar noi...taclale!!! Asta ar fii si mai grozav decit Criss Angel! bananab.gif

...hmmmmm.....ce fain ar fi....ce mi-ar place....
..dar pana atunci ne bucuram ca vb pe forum....nu?
..pupik .....mare....pt tine draga mea trandafir.gif
Claudia94
parca nu pot sa cred ... :| dar e fff interesant de urmarit , in romania cel putin , nu mai faci diferenta intre adevar si minciuna si asta ar prinde chiar bine la public biggrin.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Nov 17 2009, 09:14 AM) *
...hmmmmm.....ce fain ar fi....ce mi-ar place....
..dar pana atunci ne bucuram ca vb pe forum....nu?
..pupik .....mare....pt tine draga mea trandafir.gif


bineinteles, ne bucuram ca ne-am cunoscut in felul asta si ca suntem prietene...si asteptam cu rabdare momentul in care ne vom vedea fata in fata. E tare fain, deja stim atitea unele depsre celelalte, am fost alaturi in momente imporante din viata fiecareia dintre noi! Pupici si tie fata frumoasa si bebelului superb!!! love1.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(Sara1 @ Nov 17 2009, 05:59 PM) *
Ingenios tare show-ul! Dar show! yes.gif


exact
si eu zic ca e show smile.gif

QUOTE(Sara1 @ Nov 17 2009, 06:20 PM) *
Da! Ar fii o chestie, secretul il gasesti pe youtube, Criss Angel levitaion revelead! CIt despre transport...si eu as vrea sa ajung la tine...am putea face schimb...eu inca astept cumintitca sa se inventeze teleportarea. Atunci am putea sa facem intilniri Utile in fiecare week-end, sa scoatem copiii in cite un parc la joaca, iar noi...taclale!!! Asta ar fii si mai grozav decit Criss Angel! bananab.gif

oooo ce frumos ar fi Sara smile.gif
dyana
L-am mai vazut si eu pe nenea asta pe undeva... Imi place ca are idei cat de cat originale fata de ceilalti iluzionisti. smile.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.