Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Ajutator Cu Hainute Ptr 3 Anisori
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Ajutor umanitar
carmen31
Rugam mamicile care poate sa ne ajute si pe noi cu hainute si incaltaminteptr fetita noastra cea de 3 ani si ptr mezina care tocmai a implinit 2 luni jucaus.gif .Si noi am dat la randul nostru cu toata inima .Nu putem sa ne plangem ca santem lipiti pamantului acolo un 20 de mii de o ora la sala de net mai gasim noi,stam cu chirie si e foarte greu iar in magazin sant foarte scumpe. Daca ar fi sa cumparam la toate 3 fetitele noastre nu am putea plati chiria si nici mancarea.Scuze si motive ar fi multe dar nu vreau sa ma scuz ptr ca in Romania viata a devenit f grea la toata lumea acum sant 2clase de oameni bogati si saraci.multumim notworthy.gif
danna68
partners.gif bine ai venit Carmen, sa va traiasca, comorile sa va bucurati de ele ... de unde esti?... ca nu ai scris si vedem poate gasim mamici in zona ... daca nu vedem cum facem ... va pup si multa sanatate floare2.gif oFloare1.gif
carmen31
QUOTE(danna68 @ Apr 21 2008, 08:24 AM) *
partners.gif bine ai venit Carmen, sa va traiasca, comorile sa va bucurati de ele ... de unde esti?... ca nu ai scris si vedem poate gasim mamici in zona ... daca nu vedem cum facem ... va pup si multa sanatate floare2.gif oFloare1.gif

Santem din Constanta trandafir.gif multumim din suflet ptr raspuns notworthy.gif
danna68
QUOTE(carmen31 @ Apr 28 2008, 09:49 AM) *
Santem din Constanta trandafir.gif multumim din suflet ptr raspuns notworthy.gif


eu sunt din Bucuresti dar ti-as putea face un pachet ptr cea mica rezolvam mai usor ca am de la fetita mea cate ceva , nu am dat chiar tot, dar ptr cea maricica as putea sa-ti trimit cate ceva de la nepotelul meu, doar ca sunt de baietel.. daca ai putea sa lasi o adresa de mess sau ceva unde sa-mi poti da adresa si date ptr pachet... si poate mai sunt mamici cu fetite mai mari, sanatate multa oFloare1.gif
carmen31
QUOTE(danna68 @ Apr 28 2008, 11:24 PM) *
eu sunt din Bucuresti dar ti-as putea face un pachet ptr cea mica rezolvam mai usor ca am de la fetita mea cate ceva , nu am dat chiar tot, dar ptr cea maricica as putea sa-ti trimit cate ceva de la nepotelul meu, doar ca sunt de baietel.. daca ai putea sa lasi o adresa de mess sau ceva unde sa-mi poti da adresa si date ptr pachet... si poate mai sunt mamici cu fetite mai mari, sanatate multa oFloare1.gif


Dana multumim din suflet am incercat sa iti trimit mesaj cu Adresa unde locuim dar nu imi da voie forumul sau nu stiu cum sa ma exprim ..si gazda unde locuim ptr ca e contabila si bantuie pe internet nu as vrea sa am probleme cu ea daca gaseste adresa.Asa ca ultima posibilitate e sa vb pe mesenger id este :popa_carmenika. :oFloare:si intru doar seara de la 6 pana la 7 o ora ca vine sotul de la servici si am liber o ora iar el sta cu bebicile bananab.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.