Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Concurs De Miss,mr.
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Administrativ > Propune categorie (sectiune) noua pentru forum
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ella14
Andrei,ce zici de un nou topic"Concurs de Miss,Mr.",in care se pot inscrie sau sa propunem noi , atat mamicile,cat si tatii si copii.si pentru a nu se naste conflicte toata lumea sa primeasca cate un titlu,de popularitate,mare gospodina,etcetc

merci.astept raspuns
si daca totul e ok ,as vrea sa ma ajute si Georgeta.o sa fie distractiv
georgeta23
hm...o idee super...... si as mai avea o propunere..sa fie gen mamica surpriza(adica cea mai propusa mamica...copil....tatic..... timp de o sapt sa fie o zi in pag pricipala a site-ului...) Iar sapt ce urmeaza nu va avea drept de participare mamica castigatoare.....iar celelate mamici...copiii...tatici.... propuse vor avea cate un titlu atasat wink.gif
Ella eu te sustin...si vin cu idei!
ella14
QUOTE(georgeta23 @ Apr 15 2008, 10:39 PM) *
hm...o idee super...... si as mai avea o propunere..sa fie gen mamica surpriza(adica cea mai propusa mamica...copil....tatic..... timp de o sapt sa fie o zi in pag pricipala a site-ului...) Iar sapt ce urmeaza nu va avea drept de participare mamica castigatoare.....iar celelate mamici...copiii...tatici.... propuse vor avea cate un titlu atasat wink.gif
Ella eu te sustin...si vin cu idei!


Merci ,Georgeta
sa vedem daca e de acord Andrei
Andrei
sigur ca sunt de acord smile.gif
deschideti un topic la categoria divertisment si ganditi modalitatea de selectie a castigatorilor. Probabil in acel topic vor fi adaugate poze de mamici (si separat, in alt topic, pt copii banuiesc)
Sper doar sa ramana la stadiul de distractie si sa nu iasa iar certuri smile.gif laugh.gif
georgeta23
QUOTE(Andrei @ Apr 16 2008, 09:59 AM) *
sigur ca sunt de acord smile.gif
deschideti un topic la categoria divertisment si ganditi modalitatea de selectie a castigatorilor. Probabil in acel topic vor fi adaugate poze de mamici (si separat, in alt topic, pt copii banuiesc)
Sper doar sa ramana la stadiul de distractie si sa nu iasa iar certuri smile.gif laugh.gif


Si eu sper sa ramana la stadiul de joaca, distractie......si o sa facem cate un topic pt fiecare...(ex:..mis mamica.......mis bebe......mr tati biggrin.gif)
Ella sa imi zici daca esti de acord.....
In prima zii a sapt se vor face propunerile........adica luni; mamicile provcate voi adauga pozele...si toata sapt celelalte mamici isi vor sustine preferata.......cea care va avea cele mai multe postari cu numele ei va fii castigatoare.Un utilizator are voie la o singura alegere pe zi(ex: o mama, un copil un tata......nu mai multi la un topic... wink.gif )
Ella! ce zici?
ruxy
eu cred ca fug...si-mi iau concediu rolleyes.gif oFloare.gif
georgeta23
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 10:57 AM) *
eu cred ca fug...si-mi iau concediu rolleyes.gif oFloare.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 10:59 AM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ella14
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 10:45 AM) *
Si eu sper sa ramana la stadiul de joaca, distractie......si o sa facem cate un topic pt fiecare...(ex:..mis mamica.......mis bebe......mr tati biggrin.gif)
Ella sa imi zici daca esti de acord.....
In prima zii a sapt se vor face propunerile........adica luni; mamicile provcate voi adauga pozele...si toata sapt celelalte mamici isi vor sustine preferata.......cea care va avea cele mai multe postari cu numele ei va fii castigatoare.Un utilizator are voie la o singura alegere pe zi(ex: o mama, un copil un tata......nu mai multi la un topic... wink.gif )
Ella! ce zici?


da ,e ok.le alegem noi sau le lasam pe ele sa se inscrie?si cate/cati sa fie pentru inceput?5 e suficient?
ella14
QUOTE(Andrei @ Apr 16 2008, 09:59 AM) *
sigur ca sunt de acord smile.gif
deschideti un topic la categoria divertisment si ganditi modalitatea de selectie a castigatorilor. Probabil in acel topic vor fi adaugate poze de mamici (si separat, in alt topic, pt copii banuiesc)
Sper doar sa ramana la stadiul de distractie si sa nu iasa iar certuri smile.gif laugh.gif


ne distram,nu ne certam,eu asa sper si toate vor castiga
ella14
QUOTE(ella14 @ Apr 16 2008, 01:18 PM) *
ne distram,nu ne certam,eu asa sper si toate vor castiga


ca toate suntem frumoase,gospodine,sexoase blush.gif ,destepte,si mai presus de orice MAME sau in devenire
ruxy
lasati mamicile sa se inscrie, ca poate unele nu vor rolleyes.gif .... oFloare.gif
georgeta23
si daca noi le vrem pe cele care nu vor? tongue.gif
pt ca pe fiecare sapt vom avea 5 mamici, 5 fetite, 5 baietei si 5 tatici;)
pe fiecare sapt vor fii propuneri diferite.... si de ce sa nu vor mamicile? e totusi o joca....... wink.gif
georgeta23
Duminica Vom afisa propunerile.... smile.gif
Ella inca ma gandesc sa facem separat mamicile de gravidute sau nu?
ruxy
ok, ok, am inteles, ...dar totusi pe mine ma puteti sari oFloare1.gif smile.gif
georgeta23
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 02:41 PM) *
ok, ok, am inteles, ...dar totusi pe mine ma puteti sari oFloare1.gif smile.gif
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
da-mi un motiv bun....
Andrei
eu propun sa fie lunar concursul, nu saptamanal. pentru a fi mai concludent. intr-o saptamana nu se strang destule voturi smile.gif
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 02:42 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif
da-mi un motiv bun....

sa fiu sincera, nu-mi prea place sa ies la inaintare... rolleyes.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif ma intelegi tu blush.gif
georgeta23
QUOTE(Andrei @ Apr 16 2008, 02:44 PM) *
eu propun sa fie lunar concursul, nu saptamanal. pentru a fi mai concludent. intr-o saptamana nu se strang destule voturi smile.gif

da e ok......... in felul acesta nu epuizam participantii wink.gif
georgeta23
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 02:44 PM) *
sa fiu sincera, nu-mi prea place sa ies la inaintare... rolleyes.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif ma intelegi tu blush.gif

nu ma supara...... ca poate nu iesi...... rolleyes.gif rolleyes.gif daca esti iubita si fetele te vor..... vrei sa le dezamagesti? partners.gif partners.gif partners.gif
Andrei
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 02:50 PM) *
da e ok......... in felu acesta nu epuizam participantii wink.gif


eee. asta n-ar fi problema, concureaza rux mai des liwlol.gif
georgeta23
QUOTE(Andrei @ Apr 16 2008, 02:51 PM) *
eee. asta n-ar fi problema, concureaza rux mai des liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ruxy
QUOTE(Andrei @ Apr 16 2008, 02:51 PM) *
eee. asta n-ar fi problema, concureaza rux mai des liwlol.gif



QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 02:52 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif

crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif oFloare.gif
Claudia Elena
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 02:55 PM) *
crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif oFloare.gif

tzuc.gif hug.gif
ruxy
QUOTE(Claudia Elena @ Apr 16 2008, 02:57 PM) *
tzuc.gif hug.gif

vad ca tu ma intelegi rolleyes.gif tzuc.gif hug.gif multumesc hug.gif
georgeta23
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 02:55 PM) *
crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif oFloare.gif
mad.gif
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 03:05 PM) *
mad.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ma asteptam la reactie liwlol.gif tzuc.gif hug.gif de-asta imi esti atat de draga ca esti zapa hug.gif
georgeta23
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 03:06 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ma asteptam la reactie liwlol.gif tzuc.gif hug.gif de-asta imi esti atat de draga ca esti zapa hug.gif


pai ma supar... sa iti spun si de ce? ne esti atat de draga si iubita ca erai prima pe lista! asa-i felor ca o vreti pe rux? Fac greva!!!!!!!!!!!!!!!
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 03:08 PM) *
pai ma supar... sa iti spun si de ce? ne esti atat de draga si iubita ca erai prima pe lista! asa-i felor ca o vreti pe rux? Fac greva!!!!!!!!!!!!!!!

iubita mea, nu fa greva...asa sunt eu, mai rusinoasa din fire...cum vrei sa ma mai schimb la varsta asta rolleyes.gif partners.gif oFloare.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif incepe cu Mih@ela, ca e ziua ei...si e minunata de frumoasa si buna rolleyes.gif asta ca sa ii faci o surpriza partners.gif eu o votez non stop tzuc.gif hug.gif
georgeta23
bine.......... sa zicem ca telas de data asta dar vom face pe fiecare luna....si odata si o data nu vei scapa!
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 03:15 PM) *
bine.......... sa zicem ca telas de data asta dar vom face pe fiecare luna....si odata si o data nu vei scapa!

ok...mersi pentru intelegere partners.gif tzuc.gif hug.gif de-asta te iubi eu hug.gif tzuc.gif
georgeta23
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 03:16 PM) *
ok...mersi pentru intelegere partners.gif tzuc.gif hug.gif de-asta te iubi eu hug.gif tzuc.gif

floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 03:18 PM) *
floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif

de ce nu ma pupi??? te-am suparat asa rau??? crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif oFloare.gif
georgeta23
si daca tot se face pe parcursul unei luni intregi.....prpunerile sa fie de 5..sau sa le facem de 10? Ce ziceti? Ella? Andrei?
Andrei
cred ca e ok 10, dar voi decideti
georgeta23
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 03:22 PM) *
de ce nu ma pupi??? te-am suparat asa rau??? crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif oFloare.gif

Ba te pup ideea era ca te pup si iti dau si flori in acelasi timp....ie iubi mult! partners.gif partners.gif
georgeta23
QUOTE(Andrei @ Apr 16 2008, 03:24 PM) *
cred ca e ok 10, dar voi decideti

ok
Ella unde esti!!!!!!!!!!!!! tu ce zici?????????
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 03:24 PM) *
Ba te pup ideea era ca te pup si iti dau si flori in acelasi timp....ie iubi mult! partners.gif partners.gif

partners.gif si eu pe tine trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif te iubi muuuuuult tzuc.gif hug.gif
ella14
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 02:39 PM) *
Duminica Vom afisa propunerile.... smile.gif
Ella inca ma gandesc sa facem separat mamicile de gravidute sau nu?


nu,le punem toate laolalta,vor fi si ele
ella14
QUOTE(georgeta23 @ Apr 16 2008, 03:24 PM) *
ok
Ella unde esti!!!!!!!!!!!!! tu ce zici?????????


daca se face lunar punem 10 din fiecare
ella14
si o sa incepem de luni,ok???
fetelor ce parere aveti???sunteti incantate???rux nu prea,dar o convingem noi
multi tzuc.gif pentru RUX
georgeta23
QUOTE(ella14 @ Apr 16 2008, 03:46 PM) *
nu,le punem toate laolalta,vor fi si ele


OK
M-am mai gandit la ceva..sa facel listele mai repede ca sa aiba timp fiecare sa isi puna pozele... sa le punem cu o zii 2 mai devreme?
ruxy
QUOTE(ella14 @ Apr 16 2008, 03:50 PM) *
si o sa incepem de luni,ok???
fetelor ce parere aveti???sunteti incantate???rux nu prea,dar o convingem noi
multi tzuc.gif pentru RUX

ella mea draga...sunt incantata e perfecta ideea, dar nu pentru mine rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif
georgeta23
pe rux o iertam luna aceasta.....dar pt datile urmatoare.....nu mai acceptam scuze.!
ella14
QUOTE(rux25 @ Apr 16 2008, 03:51 PM) *
ella mea draga...sunt incantata e perfecta ideea, dar nu pentru mine rolleyes.gif partners.gif tzuc.gif


dar de ce pentru tine,nu?e un NU categoric???hai te rugam fa-ne pe plac si nu te impotrivi.ne mai distram si noi
esti de acord????trebuie sa fie toate fetele de acord,sa nu ne certam,sa nu ne suparam.e un joc doarca si "fazan","spannzuratoarea"
ella14
hai pe mess ca sa facem listele de pe acum
georgeta23
lucrez la ele.............
Madalina Jilaveanu
mai fetelor ce vreti voi sa faceti aici?
georgeta23
Listele sunt aproape gata.Vor fi puse aici pt a se spune eventualele neplaceri acum; avem 10 mamici, 10 baieti si 10 fetite, unele mamici se vor gasii altele nu, am pastrat si pe lunile urmatoare, mamicile propuse nu ai copii inscrisi la miss.mr si invers....topicul definitiv va fi deschis de catre Andrei Sambata sau Duminica si mamicile sunt rugate sa posteze pozele cu ele sau cu copii lor intr-un timp cat mai scurt....Luni se va da startul oficial la voturi!

Mamici:
  1. Mih@ela
  2. Pissy18kat
  3. Mihaela88
  4. Melaw_ela
  5. Miha79
  6. Gordunel
  7. Clau_Ditza
  8. Claudia_Elena
  9. Rodi78
  10. Crroco
Baietii:
  1. Paul.............Rux
  2. Radu............Anca 74
  3. Stefan.........Alexandra81
  4. Patrick...........Max
  5. Lucian...........Madalina
  6. Claudiu.........Oana
  7. Cristian George....Cristina67
  8. Rares................Cameliapanci
  9. Mihai...........Simina
  10. Tony...........Emy2000
Fetite:
  1. Ilinca..............Mallina2u
  2. Denissa.............Dana68
  3. Gabriela.............Dana75
  4. Catalina.............Ligia
  5. Vanessa...........G.Raluca
  6. Maria...............Tzutzulica
  7. Ligia-Alessandra.......Viorel
  8. Adela.................AdeDia
  9. Raisa..............Laura83
  10. Alexandra..........Simona25


Nu sa speriati cei care lipsesc vor fii luna viitoare....si cei de acum nu vor mai aparea decat can vom epuiza personalul......deci....astept comentariii cine e de acord si cine nu..........
alexandra81
Eu sunt de acord. Asteptam unda verde de la Andrei si apoi ne apucam de incarcat poze...
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.