Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Este Cineva Si Din Focsani?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Esti din aceeasi localitate cu mine?
mihaela88
crybaby.gif
sunt singurik?
Nu imi tine nimeni companie?
floare2.gif
georgeta23
Stai linistita, cu siguranta vei gasi pe cineva, si eu cand am intrat prima data pe forum am fost prima din Craiova si apoi usor, usor au mai intrat utilizatori....te pupicesc si bafta la postat!
mihaela88
mersic!
Cum pot si eu sa imi postez semnatura?Am incercat dar nu am reusit. Ma poti ajuta te rog? Iti multumesc notworthy.gif
georgeta23
QUOTE(mihaela88 @ Apr 15 2008, 10:01 AM) *
mersic!
Cum pot si eu sa imi postez semnatura?Am incercat dar nu am reusit. Ma poti ajuta te rog? Iti multumesc notworthy.gif
o sa razi de mine... dar nu mai tin minte care cod e... cert e ca ai 2, 3 coduri generate de ticker...nu? sti ce zic eu... punele pe ran si vezi care e bun......
daca nu ma insel s-ar putea sa fie ultimul...tre sa scrie deasupra lui daca e pt forumuri.....
mihaela88
am reusit oare? ia sa vad. oricum mersic
georgeta23
QUOTE(mihaela88 @ Apr 15 2008, 10:06 AM) *
am reusit oare? ia sa vad. oricum mersic

nop...incearca cu altul biggrin.gif
mihaela88
oare am noroc de data asta? rolleyes.gif
mihaela88
de ce nu merge? crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
georgeta23
tu ai facut ticker cu varsta copilului sau Glitter name?
mihaela88
nu.cum se face? explicati-ma si mie k sunt noua pe forum si is cam doh.gif
georgeta23
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...0&start=140
vino aici si iti explic pas cu pas.... ca sa nu postam prea mult aici OFF TOPIC.... OK?
mihaela88
k.mersic
mariana panca
mihaela 88 ce ma bucur si eu sunt din focsani asa ca nu esti singurica!!!!!!!!!!!!
camytu
SALUT SUNT CAMI DIN FOCSANI SI AS DORI SA CUNOSC MAI MULTE MAMICI DIN FOCSANI
diana26
salut
si eu sunt din focsani dar se pare ca mamicile de la noi sunt ocupate

lumyclau
Buna tuturor mamicilor din Focsani !

actualmente stau in Bucuresti insa odata cu intrarea in prenatal o sa ma mut pentru un timp in Focsani (de unde am "fugit" acum vreo 12 ani)

Voi ce faceti, ati nascut sau mai aveti? eu ar trebui sa nasc in decembrie, si am medic in Bucuresti, dar ma intreb daca ma apuca in Focsani ce fac??? stiti medici buni? sau poate creo clinica particulara unde sa nasti in siguranta??? am auzit de maternitatea din Focsani nu prea lucruri bune.......

astept raspunsul vostru si va pup si va imbratisez pe toate
mariana panca
QUOTE(lumyclau @ Oct 2 2008, 12:00 PM) *
Buna tuturor mamicilor din Focsani !

actualmente stau in Bucuresti insa odata cu intrarea in prenatal o sa ma mut pentru un timp in Focsani (de unde am "fugit" acum vreo 12 ani)

Voi ce faceti, ati nascut sau mai aveti? eu ar trebui sa nasc in decembrie, si am medic in Bucuresti, dar ma intreb daca ma apuca in Focsani ce fac??? stiti medici buni? sau poate creo clinica particulara unde sa nasti in siguranta??? am auzit de maternitatea din Focsani nu prea lucruri bune.......

astept raspunsul vostru si va pup si va imbratisez pe toate

scuze nu vreau sa te sperii dar eu daca o sa mai fac inca un bb nu vreau sa mai nasc in focsani!oriunde in alta parte!!!!!!!!!!bafta si multa sanatate!
ginadraguta
Nici eu nu vreau sa sperii pe nimeni,dar nu avem nicu un medic demn sa aduca pe lume mititei nevinovati,o spun din experienta.Acum totul e bine,dar prin ce am trecut,nu doresc la nimeni,mergeti sa nasteti in alta parte.La Galati de exemplu. smile.gif
florynna_27

Buna tuturor mamicilor din Focsani !

actualmente stau in Bucuresti insa odata cu intrarea in prenatal o sa ma mut pentru un timp in Focsani (de unde am "fugit" acum vreo 12 ani)

Voi ce faceti, ati nascut sau mai aveti? eu ar trebui sa nasc in decembrie, si am medic in Bucuresti, dar ma intreb daca ma apuca in Focsani ce fac??? stiti medici buni? sau poate creo clinica particulara unde sa nasti in siguranta??? am auzit de maternitatea din Focsani nu prea lucruri bune.......

astept raspunsul vostru si va pup si va imbratisez pe toate



Si eu sunt tot din Vrancea , dar de 4 ani locuiesc in Bucuresti, am un baietel de 10 luni si aproape 3 saptamani.
Vreau sa va zic ca mai toata vara ne-am petrecut-o la mamaie la tara, eu si baietelul meu Mihai Cristian .
Tati a trebuit sa ramana in Bucuresti pt . a merge la serviciu, iar noi iarasi suntem la tara .
florynna_27
QUOTE(lumyclau @ Oct 2 2008, 01:00 PM) *
Buna tuturor mamicilor din Focsani !

actualmente stau in Bucuresti insa odata cu intrarea in prenatal o sa ma mut pentru un timp in Focsani (de unde am "fugit" acum vreo 12 ani)

Voi ce faceti, ati nascut sau mai aveti? eu ar trebui sa nasc in decembrie, si am medic in Bucuresti, dar ma intreb daca ma apuca in Focsani ce fac??? stiti medici buni? sau poate creo clinica particulara unde sa nasti in siguranta??? am auzit de maternitatea din Focsani nu prea lucruri bune.......

astept raspunsul vostru si va pup si va imbratisez pe toate



Buna, pana la urma unde ai nascut?
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.