Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Unde Sunt Fetele?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Discutii generale > Party Chat
Pagini: 1, 2
georgeta23
va cam faceti de cap fara mine vad eu....... tongue.gif
Mih@ela
QUOTE(georgeta23 @ Oct 9 2009, 08:57 PM) *
va cam faceti de cap fara mine vad eu....... tongue.gif

wife.gif vezi cum faci sa iti faci timp si de noi..
georgeta23
aici sunt! dar nu pt mult timp din pacate!
georgeta23
fetelor ma cam streseaza o problema: mai avem administrator pe acest forum? daca da, cine? cine ne poate raspunde la intrebari si ne poate indruma?
si unde este Andrei????????????????????
georgeta23
oare nu imi poate raspuinde nimeni????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ May 22 2010, 11:05 PM) *
oare nu imi poate raspuinde nimeni????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Buna Getut...as vrea sa te ajut, dar nu am cum...nici eu nu mai stiu nimic...si cam de multa vreme mi-am pus aceeasi intrebare... oFloare1.gif
Mih@ela
QUOTE(georgeta23 @ May 22 2010, 10:05 PM) *
oare nu imi poate raspuinde nimeni????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

am aparut si io dupa o zi plina.. wacko.gif nervi.gif nervi.gif de curatenie,cumaparaturi si gatit
Chiar nu am idee de ce a disparut Andrei..Acum stiu ca au preluat fraiele Ralussi Lili..
Totul bine la voi? tzuc.gif
georgeta23
de lili stiu dar tot am nelamuriri.. ce se intampla cu acest forum?nu mai e cum era odata... sunt sigura!si mie nu mi se pare normal si fires ca Andrei sa dispara asa fara sa spuna nimic, chiar credeti ca nu ii pasa de noi? si sa plece fara sa isi ia ramas bun? nu cred.......
da noi suntem bine poop
Mih@ela
QUOTE(georgeta23 @ May 22 2010, 10:15 PM) *
de lili stiu dar tot am nelamuriri.. ce se intampla cu acest forum?nu mai e cum era odata... sunt sigura!si mie nu mi se pare normal si fires ca Andrei sa dispara asa fara sa spuna nimic, chiar credeti ca nu ii pasa de noi? si sa plece fara sa isi ia ramas bun? nu cred.......
da noi suntem bine poop

Io ma gandeam sa deschid un topic pt el,sa ofer recompensa pentru cine l-a vazut,si sa ne dea vesti de el biggrin.gif o fi avand el motive intemeiate unsure.gif
georgeta23
deschizi tu sau deschid eu?
cristina321711
pt cine nu stie suntem pe facebook ...eu si pe aici mai bantui floare2.gif
giulia_0319
si pe mine ma gasiti pe fb Giulia Julia
intru si aici...dar e cam liniste... oFloare1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.