Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Unde Sunt Fetele?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Discutii generale > Party Chat
Pagini: 1, 2
georgeta23
V-am surprins cu numele topicului? biggrin.gif
Cine stie eva de Mumu74? Nu am mai vazut-o cam de multicel.....dar de Kim?..... Alice1778?.....Alina L?
Claudia Elena
De Simina stie cineva ceva???
liliana2u
Mumu74 e bine, cred.. o vad online cateodata, mai si vorbim... cred ca e f. ocupata cu serviciul..
iar de Simina, cred ca e prinsa si ea in multe activitati cu juniorii... stiu ca mi-a oferit sprijin si consultanta legat de intarcat.. vreti sa le transmit ceva?
georgeta23
daaaaaa le iubiiiiiiiimmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 si ne e dor de ele!!!!!!!!!!!!!!!
danna68
QUOTE(georgeta23 @ Apr 14 2008, 10:39 AM) *
daaaaaa le iubiiiiiiiimmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 si ne e dor de ele!!!!!!!!!!!!!!!

continuam....

Alina... a deschis un magazin in Bucuresti si cred ca este foarte prinsa acolo
Kim iubita noastra ... nu stiu, nici pe mess nu am mai vazut-o in ultima vreme, dar nici eu nu prea am stat...
Alice este insarcinata si tare stresata cu serviciul, cei de la serviciu inca nu aflasera vestea si oricum erau contra... dar era ok ultima oara cand am vorbit cu ea... sigur va reveni cand intra in prenatal... oFloare1.gif
georgeta23
QUOTE(danna68 @ Apr 14 2008, 11:04 AM) *
continuam....

Alina... a deschis un magazin in Bucuresti si cred ca este foarte prinsa acolo
Kim iubita noastra ... nu stiu, nici pe mess nu am mai vazut-o in ultima vreme, dar nici eu nu prea am stat...
Alice este insarcinata si tare stresata cu serviciul, cei de la serviciu inca nu aflasera vestea si oricum erau contra... dar era ok ultima oara cand am vorbit cu ea... sigur va reveni cand intra in prenatal... oFloare1.gif


Abia astept!!!!!!! un Bebe !!!!!!!!!!!
danna68
QUOTE(georgeta23 @ Apr 14 2008, 11:05 AM) *
Abia astept!!!!!!! un Bebe !!!!!!!!!!!

oFloare1.gif jucaus.gif jucaus.gif adica tu nu ai citit??... am postat eu la "cafea" acum o luna cred ... ai vazut ce veste super...??? si eu abea astept floare2.gif
georgeta23
QUOTE(danna68 @ Apr 14 2008, 11:18 AM) *
oFloare1.gif jucaus.gif jucaus.gif adica tu nu ai citit??... am postat eu la "cafea" acum o luna cred ... ai vazut ce veste super...??? si eu abea astept floare2.gif


nu am citit!!!! Super!!!!!!!1
Milic@
QUOTE(georgeta23 @ Apr 14 2008, 11:05 AM) *
Abia astept!!!!!!! un Bebe !!!!!!!!!!!

De ce n-o mai pui tu de cativa bebei ? gravida.gif
Vad ca tare mult iti plac! trandafir.gif
mihaela88
rolleyes.gif
Buna fetelor.Ma prmiti si pe mine aici jucaus.gif
georgeta23
QUOTE(Milic@ @ Apr 15 2008, 09:11 AM) *
De ce n-o mai pui tu de cativa bebei ? gravida.gif
Vad ca tare mult iti plac! trandafir.gif

Ce haioasa esti...... liwlol.gif liwlol.gif eu abea astept sa ma duc la lucru sa mai aduc un ban in casa....daca ajunge sotul director mai fac.......
Mihaela 88 Bine ai venit! oFloare1.gif oFloare1.gif
Claudia Elena
QUOTE(georgeta23 @ Apr 15 2008, 09:36 AM) *
Ce haioasa esti...... liwlol.gif liwlol.gif eu abea astept sa ma duc la lucru sa mai aduc un ban in casa....daca ajunge sotul director mai fac.......
Mihaela 88 Bine ai venit! oFloare1.gif oFloare1.gif

Cum mai Getutooo, sa nu mai faci tu copii, se roaga Basescu de noi si nu te emotioneaza deloc...??? Unde ti-e patriotismul mai fata???Ia treci la facut copii, de te-ar auzi Ceausescu s-ar intoarce in mormant... floare2.gif
georgeta23
QUOTE(Claudia Elena @ Apr 15 2008, 11:07 AM) *
Cum mai Getutooo, sa nu mai faci tu copii, se roaga Basescu de noi si nu te emotioneaza deloc...??? Unde ti-e patriotismul mai fata???Ia treci la facut copii, de te-ar auzi Ceausescu s-ar intoarce in mormant... floare2.gif

Bine .......... m-ai convins.........dupa ce il faci tu pe al-lea mai fac si eu....promit notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
mihaela88
Mersi pentru primiri fetele.........sunteti super notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
mumu74
QUOTE(georgeta23 @ Apr 13 2008, 10:35 AM) *
V-am surprins cu numele topicului? biggrin.gif
Cine stie eva de Mumu74? Nu am mai vazut-o cam de multicel.....dar de Kim?..... Alice1778?.....Alina L?

Adevarul e ca eu am fost surprinsa!!! Multumesc pentru grija! Suntem bine, toata familia, insa nu prea imi ramane timp si pentru relaxare pe forum... oFloare1.gif Mai incerc sa citesc cate ceva, dar acum se apropie campania si nu mai am timp nici sa-mi amintesc de forum... sad.gif
Mih@ela
Georgeta23,esti suparata pe noi? oFloare1.gif
georgeta23
QUOTE(Mih@ela @ Apr 18 2008, 01:00 AM) *
Georgeta23,esti suparata pe noi? oFloare1.gif
NUUUUUUUUUUUUUUUU
De ce ma intrebai mih@? rolleyes.gif
lia maria71
eu o caut pe annamaria.si nu o gasesc,si e urgent!!!!!!!!!!!!!!!!!cine stie ceva?
bia III
QUOTE(mihaela88 @ Apr 15 2008, 07:18 AM) *
rolleyes.gif
Buna fetelor.Ma prmiti si pe mine aici jucaus.gif

buna mihaela ce mai faci?cum ai sarbatorit alaturi de scupa angela?
lia maria71
am gasit pe annamaria!!! bananab.gif
lia maria71
acu o caut pe adinaiasmina,dar daca ar sti sa se uite si ea acolo unde am lasat id meu!!
Alondra
QUOTE(lia maria71 @ Jul 31 2008, 02:30 AM) *
acu o caut pe adinaiasmina,dar daca ar sti sa se uite si ea acolo unde am lasat id meu!!

E fata care nu stie sa intre la profilul tau?Scrie-i tu la profilul ei, poate acolo gaseste.. oFloare1.gif

Si chiar: unde sunt fetele?De Beatrice si Rema mai stie cineva ceva?
danna68
QUOTE(alondramona @ Jul 31 2008, 03:02 AM) *
E fata care nu stie sa intre la profilul tau?Scrie-i tu la profilul ei, poate acolo gaseste.. oFloare1.gif

Si chiar: unde sunt fetele?De Beatrice si Rema mai stie cineva ceva?

Beatrice a mai intrat dar rar ... insa de Rema chiar nu mai stim nimic unsure.gif
lia maria71
cine e Rema?ca eu nu am vazut-o pana acum.............!
Alondra
QUOTE(danna68 @ Aug 1 2008, 02:10 AM) *
Beatrice a mai intrat dar rar ... insa de Rema chiar nu mai stim nimic unsure.gif


Multumesc de raspuns! partners.gif floare2.gif
QUOTE(lia maria71 @ Aug 1 2008, 09:08 PM) *
cine e Rema?ca eu nu am vazut-o pana acum.............!

partners.gif
Rema este o fata de la Vreau sa fiu mami..de-aceea nu o cunosti!Oricum, nici nu a mai intrat pe forum de un an incoace.... oFloare1.gif
CLAU_DITZA23
Eu de Miharobi as vrea sa stiu ce e cu ea il avea pe printisorul frumos de Robert,erau in Spania nici de ei nu se mai stie nimik imi erau tare dragi sad.gif
lia maria71
dar oana unde e?ce face burticuta ei?
danna68
QUOTE(lia maria71 @ Aug 7 2008, 12:37 AM) *
dar oana unde e?ce face burticuta ei?

rolleyes.gif oFloare1.gif am scris eu pe forum la miezul noptii ... oana nu mai are net la serviciu dar e bine notworthy.gif
Anca74
si eu sunt bine! Doar ca ziua muncesc iar noaptea dorm! rolleyes.gif
danna68
QUOTE(Anca74 @ Aug 7 2008, 12:58 AM) *
si eu sunt bine! Doar ca ziua muncesc iar noaptea dorm! rolleyes.gif

oFloare1.gif dar ne este dor de un blondut frumos si de perlele lui partners.gif floare2.gif
Alondra
Cine stie ceva de fetele acestea?
Au cam disparut.. oFloare1.gif

tzutzulica
Anca74
pissy18kat
laguna.blue
Beatrice
miha robi
alexandra20
flori de camp
shanty

Si lista poate continua....... sad.gif
diana1318
QUOTE(alondramona @ Aug 16 2008, 07:08 PM) *
Cine stie ceva de fetele acestea?
Au cam disparut.. oFloare1.gif

tzutzulica
Anca74
pissy18kat
laguna.blue
Beatrice
miha robi
alexandra20
flori de camp
shanty

Si lista poate continua....... sad.gif


Eu nu prea le-am 'prins', dar am dat peste diverse postari de-ale lor.
danna68
QUOTE(alondramona @ Aug 16 2008, 07:08 PM) *
Cine stie ceva de fetele acestea?
Au cam disparut.. oFloare1.gif

tzutzulica
Anca74
pissy18kat
laguna.blue
Beatrice
miha robi
alexandra20
flori de camp
shanty

Si lista poate continua....... sad.gif

Tzutzulica a plecat in Italia, insa nu avem vesti bune de la ea, sa dea DD sa nu fie adevarat ceea ce i-au spus medicii, insa este in spital cu Tzutzu baietelul cel mare suspect de leucemie sad.gif crybaby.gif
Ancuta a schimbat serviciul si intra dar mai rar
Laguna a fost plecata in concediu cateva zile, insa oricum problemele legate de sanatatea lui Andu ii ocupa tot timpul sad.gif
Beatrice are propriul ei forum insa ne mai viziteaza si pe noi... in rest nu stiu nici eu sad.gif hi.gif
Alondra
QUOTE(danna68 @ Aug 16 2008, 08:03 PM) *
Tzutzulica a plecat in Italia, insa nu avem vesti bune de la ea, sa dea DD sa nu fie adevarat ceea ce i-au spus medicii, insa este in spital cu Tzutzu baietelul cel mare suspect de leucemie sad.gif crybaby.gif
Ancuta a schimbat serviciul si intra dar mai rar
Laguna a fost plecata in concediu cateva zile, insa oricum problemele legate de sanatatea lui Andu ii ocupa tot timpul sad.gif
Beatrice are propriul ei forum insa ne mai viziteaza si pe noi... in rest nu stiu nici eu sad.gif hi.gif

Of Doamne, imi pare rau ca fetele au asa probleme mari..Sa speram ca se fac bine micutii..Sanatate multa sa aiba.. oFloare1.gif
ruxy
QUOTE(danna68 @ Aug 16 2008, 08:03 PM) *
Tzutzulica a plecat in Italia, insa nu avem vesti bune de la ea, sa dea DD sa nu fie adevarat ceea ce i-au spus medicii, insa este in spital cu Tzutzu baietelul cel mare suspect de leucemie sad.gif crybaby.gif
Ancuta a schimbat serviciul si intra dar mai rar
Laguna a fost plecata in concediu cateva zile, insa oricum problemele legate de sanatatea lui Andu ii ocupa tot timpul sad.gif
Beatrice are propriul ei forum insa ne mai viziteaza si pe noi... in rest nu stiu nici eu sad.gif hi.gif

Doamne ce spui acolo danna de Tzutzulica oFloare1.gif crybaby.gif unsure.gif sad.gif
dyana
QUOTE(rux25 @ Aug 16 2008, 09:00 PM) *
Doamne ce spui acolo danna de Tzutzulica oFloare1.gif crybaby.gif unsure.gif sad.gif

nici eu nu stiam... sad.gif

cat despre miharobi, si ea este cu beatrice
ruxy
QUOTE(dyana @ Aug 16 2008, 09:04 PM) *
nici eu nu stiam... sad.gif

cat despre miharobi, si ea este cu beatrice

Cat de tare m-am intristat...offff....ii doresc multa sanatate si sper sa nu fie adevarat...sper...ca Dumnezeu sa aiba grija de ei... wub.gif
giulia_0319
QUOTE(danna68 @ Aug 16 2008, 06:03 PM) *
Tzutzulica a plecat in Italia, insa nu avem vesti bune de la ea, sa dea DD sa nu fie adevarat ceea ce i-au spus medicii, insa este in spital cu Tzutzu baietelul cel mare suspect de leucemie sad.gif crybaby.gif
Ancuta a schimbat serviciul si intra dar mai rar
Laguna a fost plecata in concediu cateva zile, insa oricum problemele legate de sanatatea lui Andu ii ocupa tot timpul sad.gif
Beatrice are propriul ei forum insa ne mai viziteaza si pe noi... in rest nu stiu nici eu sad.gif hi.gif




Dumnezeule, sper sa se fi inselat medicii.... unsure.gif
sanatate multa le doresc!
danna68
QUOTE(giulia_0319 @ Aug 16 2008, 09:25 PM) *
Dumnezeule, sper sa se fi inselat medicii.... unsure.gif
sanatate multa le doresc!

tot asta sper si eu ... voi incerca sa aflu curand alte vesti notworthy.gif oFloare1.gif
AdeDia
QUOTE(danna68 @ Aug 16 2008, 08:03 PM) *
Tzutzulica a plecat in Italia, insa nu avem vesti bune de la ea, sa dea DD sa nu fie adevarat ceea ce i-au spus medicii, insa este in spital cu Tzutzu baietelul cel mare suspect de leucemie sad.gif crybaby.gif
Ancuta a schimbat serviciul si intra dar mai rar
Laguna a fost plecata in concediu cateva zile, insa oricum problemele legate de sanatatea lui Andu ii ocupa tot timpul sad.gif
Beatrice are propriul ei forum insa ne mai viziteaza si pe noi... in rest nu stiu nici eu sad.gif hi.gif

Sunt de-a dreptul socata ohmy.gif ,nu-mi vine sa cred crybaby.gif D-zeu sa se indure de Mona si scumpul ei Tzutzu tzuc.gif hug.gif
Sper sa fie totul o eroare.....ii port in rugaciunile mele notworthy.gif D-zeu sa-i ocroteasca notworthy.gif
G.Raluca
QUOTE(danna68 @ Aug 16 2008, 07:03 PM) *
Tzutzulica a plecat in Italia, insa nu avem vesti bune de la ea, sa dea DD sa nu fie adevarat ceea ce i-au spus medicii, insa este in spital cu Tzutzu baietelul cel mare suspect de leucemie sad.gif crybaby.gif
Ancuta a schimbat serviciul si intra dar mai rar
Laguna a fost plecata in concediu cateva zile, insa oricum problemele legate de sanatatea lui Andu ii ocupa tot timpul sad.gif
Beatrice are propriul ei forum insa ne mai viziteaza si pe noi... in rest nu stiu nici eu sad.gif hi.gif



Of Doamne sper din tot sufletul sa fie asa ...Dumnezeu sa-i pazeasca si sa-i ocroteasca!O calda imbratisare pentru Tzutzu si baietelul ei ...sper totusi sa nu fie nimic atat de grav floare2.gif sad.gif
nana196721
crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif ...da-le doamne numai bine si lucruri minunate,ocroteste fetele si prunci lor!!!!
lia maria71
fetelor, pe unde umblati????? nu mai am cu cine vorbi aici?????
Mih@ela
..GETUTZ TE ASTEPT L DISCOOOOOOOOO
Mih@ela
..
Mih@ela
..
Mih@ela
myshelle_f
QUOTE(Mih@ela @ Oct 9 2009, 12:15 AM) *
MI-AM PUS OCHELARI SA NU M CUNOASCA SOTUL..



QUOTE(Mih@ela @ Oct 9 2009, 12:16 AM) *
AICI ERA CANDVA GETUTZ..


liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif te-ai descurcat si singura sa iei maimute!! tocmai ti-am raspuns la....miezul noptii
Mih@ela
QUOTE(myshelle_f @ Oct 8 2009, 11:18 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif te-ai descurcat si singura sa iei maimute!! tocmai ti-am raspuns la....miezul noptii

ABIA ACUM?
myshelle_f
QUOTE(Mih@ela @ Oct 9 2009, 12:20 AM) *
ABIA ACUM?


apai.,......cam asa fac ori intru mai peste tot ori pe saritelea si de data asta asa a fost sa fie sad.gif oFloare1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.