Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Cumparaturi Pe La Redoute
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Discutii generale > Party Chat
anka-iasi
a facut vreo mamica pe acest site cumparaturi???ca nu vad nici un topic pe tema asta si ar fi pacat.......sunt haine pt bb.gif gravida.gif si tatici desigur.dar nu vad vreun semn ca ar sti careva ceva ....
rodi78
Eu stiu pe cineva care si-a facut cumparaturi de pe acest site,dar a si patit-o mad.gif a ramas fara marfa comandata si fara bani sad.gif poate ca o sa iti spuna chiar ea.
anka-iasi
eu deja am primit un pachet super frumoase si de calitate hainutele si nasa a primit vreo 7 pana acum fara probleme.cica anul trecut au fost ceva probleme dar dupa reclamatii si dupa ce au oprit livrarea in romania cateva luni,nu s-a mai intamplat unsure.gif
max
eu am comandat de la ei. primul colet mi-a ajuns. al doilea nu, dar macar au fost corecti si mi-au trimis un cec, cu toata suma, mai putin ceva comision.
hainele-s de calitate, mie mi-au placut, mi-am luat si o pereche de incaltari sport, puma, fff bune.
in afara de acel incident, eu am fost multumita de ei.
cristina67
Dar de unde sunt livrate pachetele cu lucruri?? Sau, exista vreu magazin undeva in Ro sau strainatate?? Sau adresa exacta a site-ului care e??
anka-iasi
www.la redoute.fr
anka-iasi
cumparaturi minim de 10 euro la care se adauga taxa de trimitere colet 5 sau 6 euro dar sunt coduri care le reduc si ramai cu aprox 50 centi de plata pt colet
cristina67
QUOTE(anka-iasi @ Apr 1 2008, 03:45 PM) *
cumparaturi minim de 10 euro la care se adauga taxa de trimitere colet 5 sau 6 euro dar sunt coduri care le reduc si ramai cu aprox 50 centi de plata pt colet

multumesc pentru adresa. Si daca intru pe site(n-am facut-o inca) pot sa accesez aceste coduri ca sa platesc transportul cat mai putin??
anka-iasi
ori primesti prin email de la ei o oferta....ori de la fetele care mai fac acolo comenzi .o sa caut si eu sa postez niste coduri
cristina67
QUOTE(anka-iasi @ Apr 1 2008, 06:32 PM) *
ori primesti prin email de la ei o oferta....ori de la fetele care mai fac acolo comenzi .o sa caut si eu sa postez niste coduri

In regula, cu codurile. Marea mea problema este ...limba franceza. Tu ce ai cumparat in mod deosebit si a meritat mai mult decat daca ai fi cumparat din Ro? De curiozitate! Imbracaminte pentru bb sau mancarici? Sunt chiar curioasa.
Si pe celelalte fete care au facut cumparaturi aici poate puteti sa dezvaluiti ce anume a meritat sa fie cumparat de la ei. Ma gandesc ca nu sunt singura paralela cu franceza!
Si.... plata se face intr-un anume cont anticipat?? Asa am inteles din ce ati zis mai sus!
anka-iasi
daca vrei intra pe mess si intram in detalii,poze etc aici nu prea stiu cum sa pun pozele carmenis13pro@
shara
Va rog sa-mi spuneti si mie cum se face plata ( in avans intr-un cont sau la livrare) si de unde se ridica coletul. Multumesc.
anka-iasi
plata se face in avans cu un card pt plati internationale online si se livreaza la posta de care apartii,primesti aviz
shara
QUOTE(anka-iasi @ Apr 2 2008, 11:22 AM) *
plata se face in avans cu un card pt plati internationale online si se livreaza la posta de care apartii,primesti aviz

Multumesc pt raspuns. Acest card il pot obtine de la orice banca?
anka-iasi
da.eu mi-am facut card visa pt plati internationale online,in lei pt ca fac ei conversia si costa 125 000 lei vechi administrarea contului pe an.eu am ales BRD ca mi-e mai aproape....trebuie sa astepti 2 saptamani eliberarea
anka-iasi
pt cine e interesat cod 62014 cadou geanta +pantaloni culoare chocolat marimea 42/44 cadou si transport gratuit
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.