Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Ce Este Eco 3d
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Viitoare mamica, viitor tatic > Sarcina
ramona23
ce e eco 3d si daca stie cineva daca este in bacau si cat costa??????astept raspunsuri:D:D:D
cristina67
QUOTE(ramona23 @ Mar 29 2008, 12:33 AM) *
ce e eco 3d si daca stie cineva daca este in bacau si cat costa??????astept raspunsuri:D:D:D


http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=974
Uite aici gasesti mamici si tatici din Bacau! Poate are careva adresa la profil si-l poti contacta sa te lamureasca daca exista in Bacau eco 3d. M-as mira sa nu fie!
eco 3d=este indicata pentru vizualizarea mai buna a fetei, membrelor, scheletului, eventual a sexului. Ea nu inlocuieste ecografia morfologica, dar ajuta medicul si viitorii parinti sa inteleaga mai bine aspectul si dezvoltarea fatului.
firjinia
Cine stie ce fel de ecografie trebuie sa cer, ca sa se vada orice eventual defect la organele interne ? inima, ficat, rinichi ... stiu eu .. restul
liliana2u
am mai deschis eu un topic despre echo 3D, il gasiti daca dati cuvintele cheie sus in dreapta pe search.. daca aveti rabdare, veti gasi toate informatiile necesare.. echo de morfologie fetala se face dupa sapt 21, se recomanda a fi 3D pt o mai buna vizualizare a fatului.. sper sa gasiti toate informatiile necesare.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.