Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Iulia Elena Si Cristian George
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
cristina67
Uraaaaaaaaaaaaa!!
Imaginati-va ca am reusit sa postez un filmulet. Doamne, ce mare realizare pentru mine! Mama, ce buna sunt!
Iulia cica, scutura termometru'!

georgeta23
Rad cu lacrimi!!!!!!!!nu mai pot!Sunt adorabili Cristina!abia astept sa se trezeasca Edy sa ii vad reactia cad va privii filmuletul
ruxy
QUOTE(cristina67 @ Mar 28 2008, 05:44 PM) *
Uraaaaaaaaaaaaa!!
Imaginati-va ca am reusit sa postez un filmulet. Doamne, ce mare realizare pentru mine! Mama, ce buna sunt!
Iulia cica, scutura termometru'!


Doamne Cristina ce frumusete de bebelus...si ce ras frumos...e minunat... iar Iulia, se vede ca-l adora...ce fericita trebuie sa fii partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
G.Raluca
Super super super !Sunt extraordinar de frumosi impreuna. tzuc.gif
liliana2u
Cristina67, fata mea numai bebe a spus si m-a pupat la greu pe mine pt puiul tau, asa ca iti transmit suta de pupici.. sa ii dai pe toti lui Cristi, dar si Iuliei... iar eu am aflat cum ma pot alege cu mii de pupici, o pun sa vada toti bbii de pe forum rolleyes.gif
felicitari si sa te mandresti cu amandoi, sunt minunati!
cristina67
Va multumesc din suflet fetelor!
Eu sunt fericita ca mi-a iesit! Nici acum nu mi-am revenit si voi ati si navalit peste mine! Va iubesc pe toate si si mai mult pe bbicii vostri. Si mai mari si mai mici!
Rux, partners.gif partners.gif multumesc!
Getuta, pupam si noi pe Edy si trimitem inapoi multi pupici Ilincutei si Vanessei. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
pissy18kat
QUOTE(cristina67 @ Mar 29 2008, 02:44 AM) *
Uraaaaaaaaaaaaa!!
Imaginati-va ca am reusit sa postez un filmulet. Doamne, ce mare realizare pentru mine! Mama, ce buna sunt!
Iulia cica, scutura termometru'!



cristina sunt adorabili sunt minunati mai lasat fara cuvintesunt sigura ca esti foarte mandra cu puiutzii tai !!
felicitari mamico

pt puiutzii tai
georgeta23
Cristina acum a vazut si Edy si s-a amuzat copios....sti ce mi-a zis? :mai incepe bebe
danna68
partners.gif floare2.gif wow !!! ce frumosi !!! iar rasul lui Cristi este fenomenal ... ii pup pe amandoi ca-s tare frumosi ... si pe mamica lor draga si daca tot ai reusit, mai asteptam filmulete cu ei oFloare1.gif floare2.gif floare2.gif
cristina67
QUOTE(pissy18kat @ Mar 28 2008, 08:54 PM) *
cristina sunt adorabili sunt minunati mai lasat fara cuvintesunt sigura ca esti foarte mandra cu puiutzii tai !!
felicitari mamico

pt puiutzii tai


Da Pissy! Asa e! Sunt mandra de ei, manca-i-ar mama!! Multumesc, draguta! Pupici bebicii tale!

QUOTE(georgeta23 @ Mar 28 2008, 09:05 PM) *
Cristina acum a vazut si Edy si s-a amuzat copios....sti ce mi-a zis? :mai incepe bebe


liwlol.gif liwlol.gif Dragutu' lu' mama! Pupici la dulcele Edy!

QUOTE(danna68 @ Mar 29 2008, 12:14 AM) *
partners.gif floare2.gif wow !!! ce frumosi !!! iar rasul lui Cristi este fenomenal ... ii pup pe amandoi ca-s tare frumosi ... si pe mamica lor draga si daca tot ai reusit, mai asteptam filmulete cu ei oFloare1.gif floare2.gif floare2.gif


Stai sa vezi ce ma chinuie talentul! Incep sa cred ca mi-am ratat cariera!!
Multumesc Danna! Pupici iubitei mele Deny!
mary83
QUOTE(cristina67 @ Mar 28 2008, 05:44 PM) *
Uraaaaaaaaaaaaa!!
Imaginati-va ca am reusit sa postez un filmulet. Doamne, ce mare realizare pentru mine! Mama, ce buna sunt!
Iulia cica, scutura termometru'!



DOAMNE CAT E DE DULCE!!!CRISTINA AI DOI COPII SUPEBI,SA TE BUCURI DE EI tzuc.gif hug.gif
cristina67
QUOTE(mary83 @ Mar 29 2008, 01:11 AM) *
DOAMNE CAT E DE DULCE!!!CRISTINA AI DOI COPII SUPEBI,SA TE BUCURI DE EI tzuc.gif hug.gif


Multumesc, Mary! Pupici Alexiei!! Ca cine stie... diferenta mica intre copii... 2 luni; poate ne incuscrim si noi ca tot vad ca e la moda pe aici!! Sau ai promis-o cuiva si nu stiu eu??
Mih@ela
Cristina,Cristinel e adorabil!!!Dupa Iulia,MA TOPESC!Are ceva ce ma topeste pur si simplu!!Mi-ai minunat seara!
alexandra81
Asa....l-am vazut si eu pe George drag cu cata placere se uita la Iulia si rade...Asa de dragi imi sunt cand sunt mici si se amuza din orice zgomot mai ciudat...sau din orice strambatura
cristina67
QUOTE(alexandra81 @ Mar 29 2008, 02:30 PM) *
Asa....l-am vazut si eu pe George drag cu cata placere se uita la Iulia si rade...Asa de dragi imi sunt cand sunt mici si se amuza din orice zgomot mai ciudat...sau din orice strambatura


Asta apropo' de bebele ala amuzant de pe youtube, daca l-ai vazut. Scoate tata-su niste onomatopee, nu foarte ciudate, dar care pe pitic il amuza si rade... da' rade de mori tu de rasul lui! Asa e! Is tare dragalasi cand rad din orice!
floare2.gif floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif
cristina67
QUOTE(Mih@ela @ Mar 29 2008, 01:22 AM) *
Cristina,Cristinel e adorabil!!!Dupa Iulia,MA TOPESC!Are ceva ce ma topeste pur si simplu!!Mi-ai minunat seara!


Mih@, multumesc! Si Sebicul tau, cu buclele lui blonde topeste inimi pe-aici!! floare2.gif floare2.gif
alexandra81
QUOTE(cristina67 @ Mar 29 2008, 02:41 AM) *
Asta apropo' de bebele ala amuzant de pe youtube, daca l-ai vazut. Scoate tata-su niste onomatopee, nu foarte ciudate, dar care pe pitic il amuza si rade... da' rade de mori tu de rasul lui! Asa e! Is tare dragalasi cand rad din orice!
floare2.gif floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif



Daaaaaaa...l-am vazut....asa imi vine si mie sa rad de el.... liwlol.gif
AdeDia
WOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Draga Cristina,sunt adorabili amandoi;si rasul molipsitor a lui Cristi dar si bucuria Iuliei de-a se juca cu el.Ma bucur mult ca ai reusit sa ne pui filmulet cu ei;m-am uitat impreuna cu copiii,de doua ori si am ras impreuna liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Pupam mult ingerasii tai tzuc.gif tzuc.gif hug.gif si pe tine la fel tzuc.gif hug.gif
Daca ai vedea reactia copiiilor mei,cand vad indicatoare spre Oradea.....nici nu-ti poti imagina rolleyes.gif laugh.gif
cristina67
QUOTE(AdeDia @ Mar 30 2008, 01:11 AM) *
WOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Draga Cristina,sunt adorabili amandoi;si rasul molipsitor a lui Cristi dar si bucuria Iuliei de-a se juca cu el.Ma bucur mult ca ai reusit sa ne pui filmulet cu ei;m-am uitat impreuna cu copiii,de doua ori si am ras impreuna liwlol.gif
Pupam mult ingerasii tai si pe tine la fel
Daca ai vedea reactia copiiilor mei,cand vad indicatoare spre Oradea.....nici nu-ti poti imagina


Multumesc, Vio! Asa e! Iulia e innebunita dupa el! "Pe cine iubesc eu cel mai mult in lumea asta?" si "Soarele meu" vor fi probabil printre primele vorbe pe care le va rosti Cristi!
In alta ordine de idei, va asteptam la Oradea! Pana la urma cred ca tot weekend-ul de la sfarsitul vacantei este cel mai potrivit pentru copii. Asta ca sa putem sa dam o fuga in Felix si sa-i lasam la balaceala! Si cine stie poate incercam si noi apa pentru prima data pe anul asta! Pana atunci cu siguranta se va mai incalzi!
Dar daca va aranjeaza mai bine o alta data noi va asteptam cu mare drag!
Pupici si de la noi pentru comorile tale! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(cristina67 @ Mar 28 2008, 07:44 AM) *


Iti mai aduci aminte de filmuletul asta? Sa nu ne uiti si sa mai pui si altele noi cu el...Eu l-am revazut in totalitate si m-am amuzat din nou de rasul lui frumos...
oFloare1.gif partners.gif
cristina67
QUOTE(alexandra81 @ Jun 16 2008, 03:36 PM) *

Iti mai aduci aminte de filmuletul asta? Sa nu ne uiti si sa mai pui si altele noi cu el...Eu l-am revazut in totalitate si m-am amuzat din nou de rasul lui frumos...
oFloare1.gif partners.gif


Multumesc ca mi-ai reamintit! oFloare1.gif partners.gif Daca o sa gasesc si rezolvare la problema tehnica pe care o am, atunci poate o sa reusesc sa mai postez si filmulete!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.