Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Haideti Brasovencelor Nu Mai Dormiti!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Esti din aceeasi localitate cu mine?
Pagini: 1, 2, 3, 4
Alynna
Chiar nu vrea sa scrie nimeni din Brasov? jucaus.gif noi suntem de pe grivitei voi?
HARAP ALINA
SI NOI SUNTEM DIN BRASOV!!!!!!!!!!!EU MA NUMESC ALINA,SI AM UN BAIETEL ,PE NUME ROBERT-STEFAN ,CARE ARE UN ANISOR JUMATATE!!!!!!!NOI LOCUIM IN CARTIERUL ASTRA,CHIAR LG PIATA!!!!!VA PUPAM DULCE!!!!!SI ASTEPTAM SI ALTE MAMICI SA STAM DE VORBA DESPRE PITICI!!!!!!!! bananab.gif
miky_28


jucaus.gif Buna,eu sunt Mihaela iar fetita mea Andreea are 10 luni jumatate si suntem din Codlea.Ne primiti si pe noi?
mara78
Buna! Eu sunt o viitoare mamica! Din Astra. Pe Minerva! Am doar 7 saptamani.......ma primiti si pe mine?? As vrea sa aflu i eu cate ceva din experientele voastre.....
perlita
Buna ! Eu am cam tras chiulul ......... locuiesc in Bartolomeu si va pupic pe toti.
Opriti ploaia din Brasov !!!
inaeds
si noi suntem din bv.se pare ca s-a oprit ploaia pe moment bananab.gif
inaeds
mara e frumos ce ti se intampla,faptul ca esti insarcinata.eu am un bebe de 5 luni.dk iti pot raspunde la vreo intrebare,eu sunt aici jucaus.gif oFloare.gif
inaeds
eu tot incerc sa pun o poza cu Paul pe prima pagina dar imi spune k e prea mare desi are doar 5kb rolleyes.gif
iubitica18r
SI NOI SUNTM TOT DIN BRASOV ZONA ASTRA STRADA NEPTUN SI AVEM ABIA 10 ZILE.SUNTEM BAIETEL SI NE NUMIM DANIEL-IONUT DUPA BUNICI MEI CARE NU MAI SUNT NICI UNUL.
Karmin
Ne inscriem si noi mami Karmin si bebe Timea smile.gif Tot din Astra smile.gif aproape de iubitica, poate ne vedem in parc la "Stefan cel Mare" bananab.gif
onutzam
Intram si noi in randul Brasovenilor , chiar daca momentan suntem 2 in 1 biggrin.gif peste o luna o sa fim si noi 2 , noi stam in Astra . Va pupam si va multumim ca ne-ati primit intre voi .
raisa
Si noi stam tot in Brasov desi suntem moldoveni...avem 18saptamani si4zile si sunt in burtica la mami deocamdata...stam in Florilor pe Magnoliei...
gabrielle2003
bineinteles ca ne bagam si noi dar tot asa suntem 2 in 1 deocamdata
noi stam in Gemenii trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(raisa @ Sep 9 2008, 01:34 PM) *
Si noi stam tot in Brasov desi suntem moldoveni...avem 18saptamani si4zile si sunt in burtica la mami deocamdata...stam in Florilor pe Magnoliei...



noi stam pe Lamaitei si avem aproape 35 de sapt
lia maria71
este cineva din brasov care are o fetita pe nume Maria,care are aproape 2 ani,si a fost la Praid in luna august?as vrea sa luam legatura daca se poate......................
gabrielle2003
QUOTE(lia maria71 @ Sep 9 2008, 08:16 PM) *
este cineva din brasov care are o fetita pe nume Maria,care are aproape 2 ani,si a fost la Praid in luna august?as vrea sa luam legatura daca se poate......................



daca mai intra pe aici cu sigurantza veti lua legatura
inaeds
bine ati venit !!!
chiar ma gandeam de ce nu mai intra nimeni din brasov...
eu tot in astra stau, si m-am intalnit cu raisa!!! bananab.gif
e frumos sa se lege o prietenie din acest forum trandafir.gif
jus_ro
servus mamici si viitoare mamici...noi stam in Gemenii pe langa Profi si in curand facem 2 luni...poate ne si intalnim...pupici jucaus.gif
simira
QUOTE(jus_ro @ Sep 10 2008, 02:06 PM) *
servus mamici si viitoare mamici...noi stam in Gemenii pe langa Profi si in curand facem 2 luni...poate ne si intalnim...pupici jucaus.gif

Jus_ro si socrii mei stau in Brasov aproape de gemenii, am fost pe acolo. Ei stau pe Branduselor poate ne vedem cand vin pe acolo, desi nu cred ca va fi prea curand.oricum ma bucur ca poate ne vedem.
In alta ordine de idei, brasovencelor ce stiti despre Fastrackids?La noi acum se deschide si sunt f incantata de ce am citit despre ei.Poate stiti voi sa-mi dati detalii ca am inteles ca deja la voi s-a deschis.
Astept. oFloare.gif
gabrielle2003
buna dimineata si o duminik frumoasa sa aveti toate mamicutzele hug.gif
raisa
QUOTE(inaeds @ Sep 10 2008, 08:37 AM) *
bine ati venit !!!
chiar ma gandeam de ce nu mai intra nimeni din brasov...
eu tot in astra stau, si m-am intalnit cu raisa!!! bananab.gif
e frumos sa se lege o prietenie din acest forum trandafir.gif

Da,s-a intalnit cu mine si m-a ajutat la mai multe chestii si ii multumesc...ca noi abea ne-am mutat in oras si nu prea cunoastem pe aici...multi pupici! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Se pare ca numai noi doua ne-am intalnit din brasov...mamici fiind...nu ne mai ajunge nimeni din urma...?
jus_ro
QUOTE(simira @ Sep 14 2008, 12:26 AM) *
Jus_ro si socrii mei stau in Brasov aproape de gemenii, am fost pe acolo. Ei stau pe Branduselor poate ne vedem cand vin pe acolo, desi nu cred ca va fi prea curand.oricum ma bucur ca poate ne vedem.
In alta ordine de idei, brasovencelor ce stiti despre Fastrackids?La noi acum se deschide si sunt f incantata de ce am citit despre ei.Poate stiti voi sa-mi dati detalii ca am inteles ca deja la voi s-a deschis.
Astept. oFloare.gif


ma bucur sa ne vedem cand vii in Brasov....poti sa-mi scrii pe jus_ro@yahoo.com cand ajungi in Bv, iar de Fastrackids nu am auzit dar o sa ma informez... rolleyes.gif
jus_ro
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 14 2008, 10:52 AM) *
buna dimineata si o duminik frumoasa sa aveti toate mamicutzele hug.gif


multumim si tie la fel....pupici jucaus.gif
gabrielle2003
sa iti traiasca printesa trandafir.gif
Dana81
QUOTE(miky_28 @ May 2 2008, 04:38 PM) *
jucaus.gif Buna,eu sunt Mihaela iar fetita mea Andreea are 10 luni jumatate si suntem din Codlea.Ne primiti si pe noi?

sal Mihaela...unde stai mai exact in Codlea?
Dana81
Si noi suntem din Codlea jud BV ...ne primitzi??? eu sunt Dana cu bb Darius de 1 an si 4 luni!!! Va salutam cu drag !!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif rolleyes.gif bananab.gif
inaeds
QUOTE(Dana81 @ Sep 14 2008, 11:30 PM) *
Si noi suntem din Codlea jud BV ...ne primitzi??? eu sunt Dana cu bb Darius de 1 an si 4 luni!!! Va salutam cu drag !!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif rolleyes.gif bananab.gif

Primim,primim...! hi.gif
Se pare ca mai sunt brasovence bananab.gif si asta ma bucura bananab.gif
Bine ati venit! floare2.gif
Azi a inceput scoala!Multa bafta mamicilor de elevi! cool.gif
inaeds
QUOTE(raisa @ Sep 14 2008, 02:17 PM) *
Da,s-a intalnit cu mine si m-a ajutat la mai multe chestii si ii multumesc...ca noi abea ne-am mutat in oras si nu prea cunoastem pe aici...multi pupici! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Se pare ca numai noi doua ne-am intalnit din brasov...mamici fiind...nu ne mai ajunge nimeni din urma...?

guitar.gif tzuc.gif hug.gif
inaeds
QUOTE(onutzam @ Aug 26 2008, 11:03 AM) *
Intram si noi in randul Brasovenilor , chiar daca momentan suntem 2 in 1 biggrin.gif peste o luna o sa fim si noi 2 , noi stam in Astra . Va pupam si va multumim ca ne-ati primit intre voi .

Bine ati venit!
O nastere usoara iti dorim! barza.gif si o frumusete de bebe sanatos si iubit biberon.gif
la fel si pentru raisa si celelalte viitoare mamici floare2.gif
simira
QUOTE(jus_ro @ Sep 14 2008, 02:56 PM) *
ma bucur sa ne vedem cand vii in Brasov....poti sa-mi scrii pe jus_ro@yahoo.com cand ajungi in Bv, iar de Fastrackids nu am auzit dar o sa ma informez... rolleyes.gif

Ok jus_ro! bananab.gif Sper sa reusim sa ne vedem cand vin.Fastrackids este un program de educatie alternativa pt pitici intre 6 luni si 8 ani.F interesant!Eu sper sa o inscriu pe Mira fetita mea cea mare si mai tarziu pe Sonia... rolleyes.gif Cauta pe google si vezi detalii. Astept sa ma anunti daca stii ceva. floare2.gif
simira
Nastere usoara burtici din Brasov! Va pup! oFloare.gif
gabrielle2003
QUOTE(simira @ Sep 15 2008, 02:31 PM) *
Nastere usoara burtici din Brasov! Va pup! oFloare.gif


multumim frumos
trandafir.gif trandafir.gif
jus_ro
QUOTE(simira @ Sep 15 2008, 02:30 PM) *
Ok jus_ro! bananab.gif Sper sa reusim sa ne vedem cand vin.Fastrackids este un program de educatie alternativa pt pitici intre 6 luni si 8 ani.F interesant!Eu sper sa o inscriu pe Mira fetita mea cea mare si mai tarziu pe Sonia... rolleyes.gif Cauta pe google si vezi detalii. Astept sa ma anunti daca stii ceva. floare2.gif


am citit si eu despre Fastrackids...interesant...si intr-adevar e si in Brasov.....daca am drum pe acolo o sa intru sa vad exact locatia si cam cum e..... rolleyes.gif
jus_ro

Bun venit la toate mamicile si la viitoarelor mamici..... jucaus.gif
maryalicia
Buna sant Mary din Brasov de pe str.Lanii(Bartolomeu) am o fetita Nicoleta Alicia care peste 2 saptamani face 2 ani bine v-am gasit si nastere usoara la mamici cu burtici tzuc.gif
maryalicia
Celor care sant interesate de produse cosmetice castig 30%din pretul de catalog putem vorbi pe mess maryalicia2006
inaeds
QUOTE(maryalicia @ Sep 15 2008, 10:57 PM) *
Celor care sant interesate de produse cosmetice castig 30%din pretul de catalog putem vorbi pe mess maryalicia2006


bine ai venit!
dar despre ce produse e vorba? adica ce firma.....?
inaeds


neatza brasovencele!!
nu mai dormiti!!!!!!!
haideti la o cafea.gif
ce mai fac bebelusii vostri si cei din burtici...?

nu mai zice nimeni nimic? e prea urat afara si nu mai aveti chef de nimic?ca eu nu am...
bine vb singura nu e nimic...
inaeds
QUOTE(inaeds @ Sep 26 2008, 10:01 AM) *
neatza brasovencele!!
nu mai dormiti!!!!!!!
haideti la o cafea.gif
ce mai fac bebelusii vostri si cei din burtici...?

nu mai zice nimeni nimic? e prea urat afara si nu mai aveti chef de nimic?ca eu nu am...
bine vb singura nu e nimic...


am folosit cuv.'nimic' doar de...3 ori?... rolleyes.gif
alina_gh
salut..........sunt alina din brasov si in burtica este Mara de 30 de saptamani

cu ce dr ati nascut sau va pregatiti sa nasteti si unde?
jus_ro
QUOTE(alina_gh @ Oct 11 2008, 03:47 PM) *
salut..........sunt alina din brasov si in burtica este Mara de 30 de saptamani

cu ce dr ati nascut sau va pregatiti sa nasteti si unde?


nastere usoara!!!! eu am nascut la Eva cu Dr. Dumitrache. jucaus.gif
maryalicia
QUOTE(inaeds @ Sep 26 2008, 09:57 AM) *
bine ai venit!
dar despre ce produse e vorba? adica ce firma.....?

Buna citeste la venit suplimentar sau daca vrei pot sa iti zic mai multe pe mess meryalicia2006
gabrielle2003
QUOTE(alina_gh @ Oct 11 2008, 03:47 PM) *
salut..........sunt alina din brasov si in burtica este Mara de 30 de saptamani

cu ce dr ati nascut sau va pregatiti sa nasteti si unde?

buna dimineata gravida.gif si carut.gif
alina bine ai venit hug.gif
eu voi naste la materniate cu dr Moldovan partners.gif
jus_ro
nastere usoara viitoare mamici brasovence!!!!!!! oFloare1.gif
gabrielle2003
QUOTE(jus_ro @ Oct 13 2008, 10:36 PM) *
nastere usoara viitoare mamici brasovence!!!!!!! oFloare1.gif

multumesc jus_ro tzuc.gif
jus_ro
raisa am auzit ca ia fost la morfofetala? cum a fost?
gabrielle2003
QUOTE(jus_ro @ Oct 19 2008, 09:21 PM) *
raisa am auzit ca ia fost la morfofetala? cum a fost?



buna seara jus_ro trandafir.gif
imi permit sa raspund eu in locul raisei tongue.gif
a fost si are un ingerash de fetita asa cum si-au dorit amandoi bananab.gif
era ft fericita k totul este bine dar acum e plecata din oras pana marti
o noapte linistita partners.gif
cleo74
fetelor sa aveti nastere usoara si bebei sanatosi
eu am nascut de doua ori cu dr. codruta ciobanu, cezariana de fiecare data si a fost OK
mara78
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 12 2008, 12:51 PM) *
buna dimineata gravida.gif si carut.gif
alina bine ai venit hug.gif
eu voi naste la materniate cu dr Moldovan partners.gif




Buna!Am revenit si eu....Am si eu o rugaminte! Poate ma lamuresti si pe mine, cum e la maternitate? Cat costa o nastere? Comisionul medicului....Eu sunt in sapt. 23 si nu stiu unde sa merg! Apartin la d-na dr. Antonya Livia, care am inteles ca e doar cand e de garda...prin maternitate....
mara78
QUOTE(jus_ro @ Oct 11 2008, 10:24 PM) *
nastere usoara!!!! eu am nascut la Eva cu Dr. Dumitrache. jucaus.gif



Buna !
Te intreb si pe tine : Cum e la Clinica? Am gasit ceva pe forum ....cum ca din pretul nasterii, daca esti angajat...intervine de la CAS....Sti cumva cat la suta? Cat la suta din tariful nasterii se suporta de la CAS
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.