Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Copilasii Mei
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog rodi78
Pagini: 1, 2
rodi78
Sper sa reusesc sa pun cit de curind poze smile.gif
harasim
asteptam poze..... cafea.gif cafea.gif cafea.gif cafea.gif
rodi78
Am sosit cu citeva poze smile.gif




rodi78



rodi78


rodi78



rodi78



rodi78



rodi78



Anca74
Nu se vede decat o poza, restul sunt mutate sau sterse! Cel putin asa se vede la mine!
alexandra81
Si la mine la fel
Miha79
nici eu nu vad decat o singura poza
Dana75
Si eu tot o singura poza vad.
Miha79
in sfarsit ai reusit sa pui iar pozele bananab.gif
parca mi-era dor sa-l vad pe Cata micut si grasut e un scump si Lari la fel o papusa frumusica partners.gif
cu Lari nu ai poze de cand era micuta?
va pup pe toti tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
Vai rodi ce copii frumosi ai rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif ...cel mic bebe e o minune buna de papat sunt superbi sa-ti traiasca partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
rodi78
blush.gif scuze,a fost o gresala de-a mea,nu am stiut ca daca sterg pozele din photobucket se vor sterge si de aici doh.gif le-am pus inapoi,dar nu mai stiu care au mai fost,oricum voi mai pune,caci aceste sint de mai dedemult,acum sint mai marisori floare2.gif
rodi78
QUOTE(Miha79 @ Mar 25 2008, 02:22 PM) *
in sfarsit ai reusit sa pui iar pozele bananab.gif
parca mi-era dor sa-l vad pe Cata micut si grasut e un scump si Lari la fel o papusa frumusica partners.gif
cu Lari nu ai poze de cand era micuta?
va pup pe toti tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



am,dar pe hirtie,am sa incerc sa le fac poza dar nu se vor vedea asa de bine
va pupam si noi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
rodi78
QUOTE(rux25 @ Mar 25 2008, 02:23 PM) *
Vai rodi ce copii frumosi ai rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif ...cel mic bebe e o minune buna de papat sunt superbi sa-ti traiasca partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



multumesc rux25,cel mic bebe este marisor acum si un prapadit laugh.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(rodi78 @ Mar 21 2008, 12:49 AM) *




Rodi ai doi copii tare frumosi sa va traiasca
Anca74
Frumosi foc! trandafir.gif
adelastefaroi
of doamne ce scumpisori sunt rodi spune-mi te rog topoganul ala este la tine in casa sau undeva intr-un loc de joaca pt bebei.Imi doresc si eu unul la bebe meu.
mary83
QUOTE(adelastefaroi @ Mar 26 2008, 08:04 PM) *
of doamne ce scumpisori sunt rodi spune-mi te rog topoganul ala este la tine in casa sau undeva intr-un loc de joaca pt bebei.Imi doresc si eu unul la bebe meu.

Rodi ai doi copii adorabili tzuc.gif hug.gif
rodi78
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Mar 26 2008, 01:25 AM) *
Rodi ai doi copii tare frumosi sa va traiasca


multumesc frumos,pupam dulce gemenutii tai si pe tine tzuc.gif tzuc.gif floare2.gif
rodi78
QUOTE(Anca74 @ Mar 26 2008, 03:02 AM) *
Frumosi foc! trandafir.gif



multumim,multumim oFloare.gif floare2.gif floare2.gif
rodi78
QUOTE(adelastefaroi @ Mar 26 2008, 09:04 PM) *
of doamne ce scumpisori sunt rodi spune-mi te rog topoganul ala este la tine in casa sau undeva intr-un loc de joaca pt bebei.Imi doresc si eu unul la bebe meu.



nu am topogan acasa,este intr-un loc de joaca pentru copii tzuc.gif tzuc.gif
rodi78
QUOTE(mary83 @ Mar 26 2008, 09:23 PM) *
Rodi ai doi copii adorabili tzuc.gif hug.gif



multumesc,multumesc,va pupam si mai treceti pe la noi oFloare.gif tzuc.gif tzuc.gif
gordunel
RODI AI DOI COPII SUPERBII SA FIE SANATOSI SI FERICITI
rodi78




poze de cind era Larisa mititica



Mona75
Superbi amandoi.Sa-ti traiasca. tzuc.gif
rodi78
QUOTE(tzutzulica @ Apr 6 2008, 01:15 AM) *
Superbi amandoi.Sa-ti traiasca. tzuc.gif

multumesc frumos floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Miha79
woaw ce grasunica mica ai avut tu rodi ce frumoasa e de cand era micuta...parca e o papusa
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(rodi78 @ Apr 6 2008, 01:13 AM) *



oauuu ce papusi de copiii ai Rodi...absolut superbi partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
nini
Frumosi copilasi-niste ingerasi .Sa-ti traiasca. oFloare.gif
rodi78
QUOTE(Miha79 @ Apr 7 2008, 01:36 PM) *
woaw ce grasunica mica ai avut tu rodi ce frumoasa e de cand era micuta...parca e o papusa
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


poza aceasta este facuta atunci cind ati avut voi nunta,iti mai amintesti cind umblam prin oras sa-ti cauti rochia de mireasa si flori pt. nanasi si etc. laugh.gif
rodi78
QUOTE(rux25 @ Apr 7 2008, 01:43 PM) *
oauuu ce papusi de copiii ai Rodi...absolut superbi partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

miltumim frumos rux25 floare2.gif
rodi78
QUOTE(nini @ Apr 9 2008, 08:35 PM) *
Frumosi copilasi-niste ingerasi .Sa-ti traiasca. oFloare.gif

multumesc frumos,par a fi ingerasi in poza dar in realitate....... laugh.gif
mary83
rodi78
rodi78




rodi78











rodi78





ruxy
QUOTE(rodi78 @ Sep 3 2008, 11:21 PM) *


Vai Rodi, ce copilasi frumosi ai rolleyes.gif ...si tu mami...esti tare scumpa partners.gif
Doraminodora
QUOTE(rodi78 @ Sep 4 2008, 12:21 AM) *






acum am gasit 2 copilasi tare frumosi,sa le dea DD multa sanatate si numai bucuri hug.gif tzuc.gif
rodi78
QUOTE(rux25 @ Sep 3 2008, 11:43 PM) *
Vai Rodi, ce copilasi frumosi ai rolleyes.gif ...si tu mami...esti tare scumpa partners.gif


Multumesc frumos rux25 wub.gif floare2.gif
meaw_ela
Intradevar. ai doi copii minunati !. fetiza este superba- iti seamana foarte mult; baiatul cred ca e leit tati! oFloare.gif
rodi78
QUOTE(Doraminodora @ Sep 4 2008, 09:27 PM) *
acum am gasit 2 copilasi tare frumosi,sa le dea DD multa sanatate si numai bucuri hug.gif tzuc.gif


Multumesc frumos si tie Dora floare2.gif ,si la copilasii tai multi tzuc.gif tzuc.gif si sanatate
rodi78
QUOTE(meaw_ela @ Sep 4 2008, 11:59 PM) *
Intradevar. ai doi copii minunati !. fetiza este superba- iti seamana foarte mult; baiatul cred ca e leit tati! oFloare.gif


wub.gif multumesc,ai si nimerit-o,este chiar asa,Larisa seamana cu mine si Catalin cu tatal lui
rodi78
O poza cu Larisa la virsta de 3 ani si 6 luni

rodi78


Am inceput scoala,prima zi de scoala smile.gif
lia maria71
rodi draga ai doi copii minunati sa-ti traiasca sa fie sanatosi,sunt niste minunatii........iar Larissa........o scumpete de nora!!!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.