Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Venit Suplimentar ?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Intre noi, femeile
Pagini: 1, 2, 3
dya82
Buna, am 2 fetite una de 2 ani si 4 luni si cea mica de 3 luni: as vrea sa va intreb daca ati gasit un ,,job,,de cateva ore pe zi care sa va aduca un venit suplimentar.Eu o perioada am incercat Oriflame si mi-a prins bine fiindca mai ieseam din casa. Acu de vreo luna am incercat Amway si sunt multumita.Chiar se vad rezultatele. Voi cu ce va omorati putinul timp liber?
horvath_miha
ce e Amway ? nu am auzit de asa ceva. incearca si pensii private sau asigurari. asa ceva. eu nu pot sa fac nimic in plus pentru venit suplimantar, ca nu am timp.
dya82
QUOTE(horvath_miha @ Mar 16 2008, 11:18 AM) *
ce e Amway ? nu am auzit de asa ceva. incearca si pensii private sau asigurari. asa ceva. eu nu pot sa fac nimic in plus pentru venit suplimantar, ca nu am timp.

Amway e o firma cu produse de calitate concentrate, ecologice, si contine produse diverse de la cele de curatenie, la vase i.cook sisteme de filtrare a apei, parfumuri, multe lucruri folositoare si cu garantia calitatii 100%.In asigurari e intrat sotul si sper sa mearga mai ales acu cand o sa devina obligatorii cele pt locuinta.Daca vrei mai multe detalii despre Amway poti intra pe site sau mai vb.
maryalicia
Si eu va pot da detalii despre un venit suplimentar,pentru detalii id maryalicia2006 tzuc.gif
alexandra81
Eu sunt reprezentant Oriflame si ajut o prietena si la Avon. Mie imi place pt ca vad mereu produse, vad cum arata si le pot si mirosi pe cele ale prietenelor... bananab.gif Pe langa asta folosesc si produse de la Amway, dar numai pt uzul familiei mele. Din comenzile pe care le fac la Oriflame si Avon nu imi ies cine stie ce bani in plus, dar este mai mare placerea de a vedea produsele decat de a castiga ceva + ca mai au si programe motivationale si primim si cadouri. asa ca e ok...partea buna este ca imi cumpar produsele necesare cu banii din comision, asa ca tot ies in castig...
maryalicia
QUOTE(alexandra81 @ Mar 17 2008, 06:14 PM) *
Eu sunt reprezentant Oriflame si ajut o prietena si la Avon. Mie imi place pt ca vad mereu produse, vad cum arata si le pot si mirosi pe cele ale prietenelor... bananab.gif Pe langa asta folosesc si produse de la Amway, dar numai pt uzul familiei mele. Din comenzile pe care le fac la Oriflame si Avon nu imi ies cine stie ce bani in plus, dar este mai mare placerea de a vedea produsele decat de a castiga ceva + ca mai au si programe motivationale si primim si cadouri. asa ca e ok...partea buna este ca imi cumpar produsele necesare cu banii din comision, asa ca tot ies in castig...



Buna iti pot spune ca la firma asta unde sant reprezentant sant preturile mult,mult mai bune decit la avon si ai profit mai mare adica 25-30%.
laguna.blue
QUOTE(maryalicia @ Mar 17 2008, 06:29 PM) *
Buna iti pot spune ca la firma asta unde sant reprezentant sant preturile mult,mult mai bune decit la avon si ai profit mai mare adica 25-30%.

E secret numele? biggrin.gif
maryalicia
QUOTE(laguna.blue @ Mar 17 2008, 06:46 PM) *
E secret numele? biggrin.gif

Nu dar nu stiu daca am voie sa zic.
laguna.blue
QUOTE(alexandra81 @ Mar 17 2008, 06:14 PM) *
Eu sunt reprezentant Oriflame si ajut o prietena si la Avon. Mie imi place pt ca vad mereu produse, vad cum arata si le pot si mirosi pe cele ale prietenelor... bananab.gif Pe langa asta folosesc si produse de la Amway, dar numai pt uzul familiei mele. Din comenzile pe care le fac la Oriflame si Avon nu imi ies cine stie ce bani in plus, dar este mai mare placerea de a vedea produsele decat de a castiga ceva + ca mai au si programe motivationale si primim si cadouri. asa ca e ok...partea buna este ca imi cumpar produsele necesare cu banii din comision, asa ca tot ies in castig...



QUOTE(maryalicia @ Mar 17 2008, 11:30 PM) *
Nu dar nu stiu daca am voie sa zic.

doh.gif
alexandra81
QUOTE(maryalicia @ Mar 17 2008, 01:30 PM) *
Nu dar nu stiu daca am voie sa zic.



Nu vad de ce nu ai avea voie. Am enumerat aici tot felul de marci...nu numai in topicul asta dar si in alte discutii...si apoi cred ca firma trebuie sa-si faca reclama ca sa aiba vanzari, nu?
Veronica
QUOTE(alexandra81 @ Mar 18 2008, 08:21 AM) *
...si apoi cred ca firma trebuie sa-si faca reclama ca sa aiba vanzari, nu?

Da, dar reclama se mai si plateste, nu?

alexandra81
QUOTE(Veronica @ Mar 17 2008, 10:39 PM) *
Da, dar reclama se mai si plateste, nu?



Numai daca esti avid dupa bani...Daca faci din placere... cum fac eu...banii nu conteaza asa mult...

cristina67
Sa va spun sincer si pe mine m-a tentat Amway la un mom dat dar, pentru a si castiga, ai nevoie de oameni cu bani. Produsele, chiar daca sunt ecologice 100%, sunt totusi foarte scumpe pentru buzunarul multora dintre noi. Parerea mea. Si eu am cumparat pentru mine anumite produse dar, atat. Poate aveti voi alte secrete cu care reusiti sa convingeti oamenii sa cumpere aceste produse?? As fi curioasa sa la aflu!!
alexandra81
Eu cumpar produse de la Amway pt ca sunt mai avantajoase. Chiar daca platesc mai mult...tin si mai mult din ele. Eu folosesc o cutie de detergent aproape 1 an.Poate acum veti zice ca stau nespalata de pot consuma atat dintr-o cutie care are 1,25 kg... blush.gif Si pasta de dinti este avantajoasa...si multe altele. Si eu nu ma uit la bani cand vine vorba de confortul familiei mele... oFloare1.gif
maryalicia
QUOTE(laguna.blue @ Mar 17 2008, 11:51 PM) *
doh.gif

Alexandra a spus numele ....dar poate Andrei nu a vazut-o....eu nu ma risc mad.gif
alexandra81
QUOTE(maryalicia @ Mar 18 2008, 01:25 PM) *
Alexandra a spus numele ....dar poate Andrei nu a vazut-o....eu nu ma risc mad.gif



Si nu sunt singura care a spus numele bananab.gif
cristina67
QUOTE(maryalicia @ Mar 19 2008, 01:25 AM) *
Alexandra a spus numele ....dar poate Andrei nu a vazut-o....eu nu ma risc mad.gif


Pai tu nu vezi ce ne mai dam in stamba aici, care mai de care, insirand la nume de firme. Daca nu ne-ar permite sunt convinsa ca ne-ar avertiza. Dar aici schimbam pareri si impresii despre toate astea. Nu cred ca e asa de grav! Asa ca... m-ai facut si mai curioasa!! Nici acum nu ne spui despre ce firma-i vorba???
maryalicia
QUOTE(cristina67 @ Mar 19 2008, 01:52 AM) *
Pai tu nu vezi ce ne mai dam in stamba aici, care mai de care, insirand la nume de firme. Daca nu ne-ar permite sunt convinsa ca ne-ar avertiza. Dar aici schimbam pareri si impresii despre toate astea. Nu cred ca e asa de grav! Asa ca... m-ai facut si mai curioasa!! Nici acum nu ne spui despre ce firma-i vorba???

Ba da Metropolitan .Au cosmetice,bijuterii,parfumuri....devenind reprezentant ai 25-30%din pretul de catalog plus bonus.Daca am voie o sa va dau adresa saitului sa va uitati la produse si preturi. tzuc.gif
crina
QUOTE(maryalicia @ Mar 19 2008, 07:55 AM) *
Ba da Metropolitan .Au cosmetice,bijuterii,parfumuri....devenind reprezentant ai 25-30%din pretul de catalog plus bonus.Daca am voie o sa va dau adresa saitului sa va uitati la produse si preturi. tzuc.gif



imi dai si mie te rog adresa seitulli Metropolitan?
maryalicia
QUOTE(crina @ Mar 19 2008, 07:59 PM) *
imi dai si mie te rog adresa seitulli Metropolitan?

Eu ti-as dao dar am voie?Mai bine pe mess maryalicia2006
adrenaline
Si eu ma agit sa fac ceva sa castig extra bani...dar problema e ca nu am cui sa ii vand..si ce iau pe mere dau pe pere..ca sa plec de acasa trebuie sa chem o femeie care o platesc asa ca...nu am facut mai nimic..daca aveam ceva mai multe prietene cred ca reuseam ceva, caci comisionul este destul de bunicel, depinde de produs.Sunt tot gen Amway 100% naturale (si baza miere) dar mai ieftine.
danna68
QUOTE(adrenaline @ Apr 8 2008, 12:08 AM) *
Si eu ma agit sa fac ceva sa castig extra bani...dar problema e ca nu am cui sa ii vand..si ce iau pe mere dau pe pere..ca sa plec de acasa trebuie sa chem o femeie care o platesc asa ca...nu am facut mai nimic..daca aveam ceva mai multe prietene cred ca reuseam ceva, caci comisionul este destul de bunicel, depinde de produs.Sunt tot gen Amway 100% naturale (si baza miere) dar mai ieftine.

sincer la Avon nu trebuie sa plec nicaieri ... comanda o fac online si produsele imi vin acasa ... si sincer sunt la ei din noiembrie 1998 ... totul este de fapt sa te interesezi daca ai clienti ... prietene, vecini de bloc etc. , eu nu o mai consider o afacere ptr ca nu am timp sa ma ocup , dar mi-au ramas cateva cliente (din familie si prietene) , asa am mers mai departe ... am inteles ca cei de la metropillitan au preturi super, nu stiu insa cum sunt produsele, poate ne spune maryalicia... floare2.gif
gordunel
QUOTE(danna68 @ Apr 8 2008, 03:00 AM) *
sincer la Avon nu trebuie sa plec nicaieri ... comanda o fac online si produsele imi vin acasa ... si sincer sunt la ei din noiembrie 1998 ... totul este de fapt sa te interesezi daca ai clienti ... prietene, vecini de bloc etc. , eu nu o mai consider o afacere ptr ca nu am timp sa ma ocup , dar mi-au ramas cateva cliente (din familie si prietene) , asa am mers mai departe ... am inteles ca cei de la metropillitan au preturi super, nu stiu insa cum sunt produsele, poate ne spune maryalicia... floare2.gif

M-am inscris si eu ca reprezentant la metropolitan si preturile sunt ok, dar inca nu stiu cat de bune sunt produsele. Am facut deja 2 comenzi in 2 saptamani, eu zic ca este bine pt inceput. floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Andymar
Si eu am fost tentata sa ma inscriu la Metropolitan, m-a chemat cineva si la Amway dar tot la Avon am ramas pt ca sunt cu ei din liceu. Iar la vanzari ma ajuta si mama mea destul de mult, cand ai multe colege la serviciu merge treaba, plus ca la Avon sunt preturi destul de accesibile si multe persoane modeste isi cumpara. Eu una sunt multumita si deja le cunosc produsele, am ajuns sa fac comenzi si peste 10 milioane. Poate o sa fac mai mari mai incolo cand imi creste burtica pt ca abia am ramas insarcinata barza.gif
Si pe langa Avon lucrez ca secretara la o firma italiana de la 8 la 16, iar de la 17 la 12 noaptea la o cafenea (deci de la 8 la 24). Acuma ca sunt insarcinata ma gandesc sa renunt la cafenea pt ca se mai fumeaza cateodata si nu face bine la bebe, mi-am gasit un al doilea post de secretara cu jumatate de norma de la 5 la 9 si e mult mai comod.
Dupa ce vine bebe... o sa mai vedem!
dyana
QUOTE(Andymar @ Apr 8 2008, 08:42 AM) *
Si eu am fost tentata sa ma inscriu la Metropolitan, m-a chemat cineva si la Amway dar tot la Avon am ramas pt ca sunt cu ei din liceu. Iar la vanzari ma ajuta si mama mea destul de mult, cand ai multe colege la serviciu merge treaba, plus ca la Avon sunt preturi destul de accesibile si multe persoane modeste isi cumpara. Eu una sunt multumita si deja le cunosc produsele, am ajuns sa fac comenzi si peste 10 milioane. Poate o sa fac mai mari mai incolo cand imi creste burtica pt ca abia am ramas insarcinata barza.gif
Si pe langa Avon lucrez ca secretara la o firma italiana de la 8 la 16, iar de la 17 la 12 noaptea la o cafenea (deci de la 8 la 24). Acuma ca sunt insarcinata ma gandesc sa renunt la cafenea pt ca se mai fumeaza cateodata si nu face bine la bebe, mi-am gasit un al doilea post de secretara cu jumatate de norma de la 5 la 9 si e mult mai comod.
Dupa ce vine bebe... o sa mai vedem!

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
felicitarile mele ca poti sa muncestri atata gravida! si secretara! pai pe mine daca gravida, ma punea cineva sa stau jos mai mult de un sfert de ora, puneam o bomba acolo!!! asta ca sa nu mai zic ca in primul trim imi era destul de greata incat abia ma mobilizam sa merg la control.
tu cum te simti de la sarcina?

cat despre extra-venituri eu mai fac meditatii.
maryalicia
QUOTE(danna68 @ Apr 8 2008, 03:00 AM) *
sincer la Avon nu trebuie sa plec nicaieri ... comanda o fac online si produsele imi vin acasa ... si sincer sunt la ei din noiembrie 1998 ... totul este de fapt sa te interesezi daca ai clienti ... prietene, vecini de bloc etc. , eu nu o mai consider o afacere ptr ca nu am timp sa ma ocup , dar mi-au ramas cateva cliente (din familie si prietene) , asa am mers mai departe ... am inteles ca cei de la metropillitan au preturi super, nu stiu insa cum sunt produsele, poate ne spune maryalicia... floare2.gif

Produsele sant bune si foarte ieftine,asta spun din ce-au zis fetele.Eu intr-o luna am vandut de 14 milioane si am castigat c-am 400ron plus ca am deja bonus de la persoanele bagate 140 ron mie sincer imi merge bine.Si nu trebuie sa angajez pe cineva sa stea cu fata o iau cu mine ca doar trebuie plimbata ...nu?Cine vrea mai multe detalii si vrea sa se inscrie ma puteti contacta la maryalicia2006 biggrin.gif
maryalicia
QUOTE(gordunel @ Apr 8 2008, 06:04 AM) *
M-am inscris si eu ca reprezentant la metropolitan si preturile sunt ok, dar inca nu stiu cat de bune sunt produsele. Am facut deja 2 comenzi in 2 saptamani, eu zic ca este bine pt inceput. floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Este foarte bine,tot inainte.Vezi cand ti-am zis ca merge si se merita nu ma credeai... indiferent cate comenzi ai pe luna este un ban care il iei nu-l dai si nu te stresezi muncind. tzuc.gif
Andymar
QUOTE(dyana @ Apr 9 2008, 12:40 AM) *
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
felicitarile mele ca poti sa muncestri atata gravida! si secretara! pai pe mine daca gravida, ma punea cineva sa stau jos mai mult de un sfert de ora, puneam o bomba acolo!!! asta ca sa nu mai zic ca in primul trim imi era destul de greata incat abia ma mobilizam sa merg la control.
tu cum te simti de la sarcina?

cat despre extra-venituri eu mai fac meditatii.


pai de asta lucrez eu asa de zor, ca ma simt foarte bine! inca n-au aparut greturile si ma rog sa nu apara deloc, am doar 4 sapt. jumate de sarcina si in afara de dureri de sani nu am avut nici un disconfort inca... Al doilea post de secretara s-a ocupat de altcineva ca prea mult m-am gandit pana sa trimit si eu cv, asa ca o sa raman la cafeneaua mea. E frumos si aici, mai cunosc lume noua, bacsisuri fac in fiecare zi. Cat despre fumul de tigara aproape am rezolvat, e mai cald acum si pot sa las usa deschisa ca ventilatoarele nu prea faceau fata...
Atata ma rog sa ma simt la fel de bine sa pot lucra in continuare (daca nu ma ia cumva lenea am de gand sa lucrez pana aproape de 9 luni), si sa am o sarcina la fel de usoara ca pana acum.
Multi pupici mamicilor si puiutilor lor!!! tzuc.gif
geoel
QUOTE(Andymar @ Apr 8 2008, 09:42 AM) *
Si eu am fost tentata sa ma inscriu la Metropolitan, m-a chemat cineva si la Amway dar tot la Avon am ramas pt ca sunt cu ei din liceu. Iar la vanzari ma ajuta si mama mea destul de mult, cand ai multe colege la serviciu merge treaba, plus ca la Avon sunt preturi destul de accesibile si multe persoane modeste isi cumpara. Eu una sunt multumita si deja le cunosc produsele, am ajuns sa fac comenzi si peste 10 milioane. Poate o sa fac mai mari mai incolo cand imi creste burtica pt ca abia am ramas insarcinata barza.gif
Si pe langa Avon lucrez ca secretara la o firma italiana de la 8 la 16, iar de la 17 la 12 noaptea la o cafenea (deci de la 8 la 24). Acuma ca sunt insarcinata ma gandesc sa renunt la cafenea pt ca se mai fumeaza cateodata si nu face bine la bebe, mi-am gasit un al doilea post de secretara cu jumatate de norma de la 5 la 9 si e mult mai comod.
Dupa ce vine bebe... o sa mai vedem!


Daca ai fost tentata, de ce nu ai facut-o? E un ban in plus. Iar produsele de la Metropolitan sunt foarte bune.
Le-am incercat inainte de a le recomanda clientilor. De ce sa nu incerci? Cand iti faci cont, trebuie sa treci codul unui reprezentant. Daca te hotarasti, codul meu de reprezentant este:SLz8GaAM.
leona
eu am gasit altceva mult mai bun decat avon si amway.Am o cunostiinta care imi aduce parfumuri de firma(armani,versace,chanel,dolce gabbana etc) de dama si barbatesti.Au 100ml majoritatea.Chiar sunt originale.Daca vreti si voi scrieti pe forum si apoi vorbim pe mes.Eu le dau cu 80ron.Luna asta am scos profit 600ron
ratuscaceaurata
QUOTE(cristina67 @ Mar 18 2008, 03:44 PM) *
Sa va spun sincer si pe mine m-a tentat Amway la un mom dat dar, pentru a si castiga, ai nevoie de oameni cu bani. Produsele, chiar daca sunt ecologice 100%, sunt totusi foarte scumpe pentru buzunarul multora dintre noi. Parerea mea. Si eu am cumparat pentru mine anumite produse dar, atat. Poate aveti voi alte secrete cu care reusiti sa convingeti oamenii sa cumpere aceste produse?? As fi curioasa sa la aflu!!


NU, banii in Amway nu vor veni niciodata din vanzari, nici n-ar avea cum, e imposibil. Deci nu ai nevoie de oameni cu bani. E nevoie mai degraba de oameni cu mintea deschisa care sa inteleaga ca desi detergentul sau inalbitorul de la Amway e intr-adevar mai scump decat orice alt produs pe care-l poti lua din supermarket, fiind mai concentrat el va tine mai mult deci investitia se amortizeaza in timp ca sa nu mai punem la socoteala si ca este o investitie facuta cu cap din moment ce produsele sunt calitative si chiar bag mana-n foc pt asta.
Revenind la ce vroiam sa spun initial, nu vanzarile sunt cheia. Sigur...au si ele importanta lor dar intr-o proportie destul de redusa.
Cheia este sa aduci in afacere cati mai multi parteneri, sa-ti dezvolti o retea, o linie descendenta cat mai mare. Daca a fost vreuna dintre voi la seminariile lor, sigur ati auzit de asa numitul om-cheie care pt a reusi in afacere trebuie sa faca printre altele: prezentarea planului de afacere de minim 8 ori/luna, sa aiba un VP lunar de 200 puncte si 10 clienti constanti/luna. Ei bine, 200 puncte inseamna in medie cam 10 milioane iar daca ai 10 clienti pe luna, facand o impartire asta ar insemna ca fiecare sa cumpere de maxim 1 milion pe luna pt ca ma gandesc ca daca chiar iti doresti sa faci o afacere cu Amway, trebuie sa ai si tu produsele lor, e de bun simt asta, altfel nu prea vad ce credibilitate ai putea avea in randul potentialilor tai clienti sau parteneri. Nu zic sa le cumperi toate produsele deodata dar luna asta iei un detergent, luna viitoare o crema si tot asa.
Nu zice nimeni ca e usor dar e si normal ca la satisfactiile pe care le poti avea sa depui ceva efort.
Ah si daca mai sunt fete care inca traiesc cu impresia ca Amway se dezvolta prin vanzari, faceti-va fetelor timp si mergeti la un Open sau la un BBS. Chiar o sa pricepeti de acolo multe lucruri. Cand am fost pt prima oara la un seminar, mi s-au parut a fi o secta si la a doua intalnire, impresia a fost aceeasi dar trecand peste acest aspect, afacerea functioneaza, trebuie doar sa pui un pic umarul la treaba. Bafta tuturor!
dianne31
Ti-ai dorit vreodata sa fi prins o afacere, gen Avon/Oriflame, chiar de la inceput, cand nu stia nimeni de ei si puteai sa fii unul dintre lideri?

Doresc sa iti prezint o astfel de firma, care activeaza de putin timp si care isi largeste paleta de produse de la o luna la alta. De asemenea, a atras foarte multe persoane interesate, care s-au inscris si care au inceput sa faca imediat bani prin inscrierea altor persoane.Este vorba de Metropolitan.Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.
Avantaje:

- procent de 25% - 30% din vanzarile tale

- inscrierea gratuita

- transport gratuit la comenzi minime de 70 lei

- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act

- sistem transparent de acordare a bonusurilor. Poti lua banii CASH sau ca reducere la factura.


Nivel Bonusul dvs ca procent din vanzarile nivelului
a) 10.0 % - din vanzarile celor inscrisi direct de tine
cool.gif 5.00 % - de la cei inscrisi de cei de la punctul "a"
c) .2.50 % - de la cei inscrisi de la punctul "b"
d) 1.25 % - de la cei inscrisi de la punctul "c"
e) 0.63 % - de la cei inscrisi de la punctul "d"


Succes!



Diana
adinaiasmina
QUOTE(dianne31 @ Jul 11 2008, 01:15 PM) *
Ti-ai dorit vreodata sa fi prins o afacere, gen Avon/Oriflame, chiar de la inceput, cand nu stia nimeni de ei si puteai sa fii unul dintre lideri?

Doresc sa iti prezint o astfel de firma, care activeaza de putin timp si care isi largeste paleta de produse de la o luna la alta. De asemenea, a atras foarte multe persoane interesate, care s-au inscris si care au inceput sa faca imediat bani prin inscrierea altor persoane.Este vorba de Metropolitan.Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.
Avantaje:

- procent de 25% - 30% din vanzarile tale

- inscrierea gratuita

- transport gratuit la comenzi minime de 70 lei

- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act

- sistem transparent de acordare a bonusurilor. Poti lua banii CASH sau ca reducere la factura.
Nivel Bonusul dvs ca procent din vanzarile nivelului
a) 10.0 % - din vanzarile celor inscrisi direct de tine
cool.gif 5.00 % - de la cei inscrisi de cei de la punctul "a"
c) .2.50 % - de la cei inscrisi de la punctul "b"
d) 1.25 % - de la cei inscrisi de la punctul "c"
e) 0.63 % - de la cei inscrisi de la punctul "d"
Succes!
Diana

Unde as putea sa ma inscriu?
adinaiasmina
Pentru inceput as vrea sa vad un catalog si sa cunosc cat de cat produsele...
danna68
QUOTE(adinaiasmina @ Jul 30 2008, 12:51 AM) *
Pentru inceput as vrea sa vad un catalog si sa cunosc cat de cat produsele...

da cautare pe google si poti vedea produsele oFloare1.gif
adinaiasmina
Multumesc dana 68 .......... floare2.gif
danna68
QUOTE(adinaiasmina @ Jul 30 2008, 08:24 AM) *
Multumesc dana 68 .......... floare2.gif

partners.gif oFloare1.gif cu placere oFloare1.gif
maryalicia
QUOTE(adinaiasmina @ Jul 30 2008, 12:51 AM) *
Pentru inceput as vrea sa vad un catalog si sa cunosc cat de cat produsele...

Buna daca vrei mai multe detalii si ajutor putem vorbi pe mess maryalicia2006
maryalicia
Pentru fetele care sant interesate de oferta metropolitan si care doresc sfaturi si ajutor id-ul meu este maryalicia2006 iar codul de reprezentant pentru inscriere este
FFdHx75F
maryalicia
Fetele care v-ati inscris la metropolitan cum va merg produsele?Ati folosit produsele,santeti multumite?Eu sant super multumita si imi merg foarte bine. Daca aveti nevoie de ajutor sau sfaturi id-ul meu este maryalicia2006 hug.gif
gabytoma
QUOTE(maryalicia @ Oct 14 2008, 01:21 PM) *
Fetele care v-ati inscris la metropolitan cum va merg produsele?Ati folosit produsele,santeti multumite?Eu sant super multumita si imi merg foarte bine. Daca aveti nevoie de ajutor sau sfaturi id-ul meu este maryalicia2006 hug.gif






Am vazut ceva pe net despre metropolitan dar as vrea sa te intreb :daca m-a inscriu si nu dau decat comenzi foarte mici cum ar fi pentru uz personal ............sau vor fii luni in care nu o sa dau comenzi ,....... ce se intampla?
Eu sunt din Ploiesti ,te-am adaugat in lista mea de mess ,dar nu prea intru decat seara foarte tarziu.
Eu nu prea ma pricep sa vand produse ,nu ma vad in stare dar totusi as vrea sa incerc
tzuc.gif tzuc.gif
maryalicia
Poti face cate comenzi vrei, citeste la metropolitan selection si poti alege ce varianta preferi din cele 4,dar nu strica sa incerci daca tot o sa ai catalog arata-l si la alte fete.Succes si daca vrei sa te ajut cu ceva vorbim pe mess. :rolleyes:Pentru inscriere www.metropolitans.ro iar codul meu este FFdHx75F
maryalicia
Puterea Ursului cel mai bun gel antireumatic este bun pentru durerile de spate,picioare obosite,varice,durerile provocate de sciatica.Pentru cei interesati sa foloseasca aceste creme sau sa castige pana la 40% un venit suplimentar,sau sant interesati de produse cosmetice ieftine si bune si vor mai multe detalii.id-ul meu este maryalicia2006 smile.gif
Andymar
QUOTE(geoel @ Apr 21 2008, 08:46 PM) *
Daca ai fost tentata, de ce nu ai facut-o? E un ban in plus. Iar produsele de la Metropolitan sunt foarte bune.
Le-am incercat inainte de a le recomanda clientilor. De ce sa nu incerci? Cand iti faci cont, trebuie sa treci codul unui reprezentant. Daca te hotarasti, codul meu de reprezentant este:SLz8GaAM.


Pai nu am ami facut-o pt ca am ajuns lider Avon si automat cresc veniturile. Nu e de facut mare lucru diferit de un reprezentant, mi-am facut o echipa frumoasa pe care trebuie doar sa o coordonez si castig bani in functie de comanda mea, de comenzile lor si de nr. oamenilor din echipa. Pana acum sunt multumita, pe langa asta sunt foarte multe programe motivationale si primesc atatea cadouri ca nu mai am nevoie sa cumpar produse. In plus, au inventat ceva foarte interesant, un card de credit parfumat cu cel mai celebru parfum al lor si care persista timp de un an. Foarte interesant, nu? Si mai pot dispune si de un ban in plus cand am nevoie, nu trebuie sa umblu la banci sa fac imprumuturi... Si mai am si asigurare de sanatate.
Normal ca nu vreau sa ma laud si nici nu pot garanta ca sunt produsele cele mai bune de pe piata, fiecare au rostul lor, dar merita pt ca la ceva tot ajuta si preturile sunt accesibile.
Cine e interesat, ma poate contacta pe mess: andreea_bliss
Pupici si mult spor la munca! Ca eu nu mai am asa mult si o sa nasc, adica o sa iau o mica pauza dupa care pe cai dinou!
ikebana20
eu am gasit niste siteuri PTC(paid to click)
e foarte simplu.nu castigi decat 1cent pentru fiecare site pe care trebuie sa il vizitezi 30 de secunde.dar la fiecare persoana pe care o aduci mai castigi 1 cent.
intra p urmatorul link

apoi dai click aici Join now and receive a $0.05 Sign-up Bonus

te inscrii si la referrer scri eunika.

apoi te loghezi si intri sus la Surf Ads si acolo vezi siteurile pe care le ai de vizitat in ziua respectiva.
la 15$ poti da Cashout si ti se livreaza banii p card sau in cont bancar

poate ca nu credeti in siteurile astea dar nu aveti nimik de pierdut daca incercati.
Alondra
QUOTE(ikebana20 @ Nov 18 2008, 04:27 PM) *
eu am gasit niste siteuri PTC(paid to click)
e foarte simplu.nu castigi decat 1cent pentru fiecare site pe care trebuie sa il vizitezi 30 de secunde.dar la fiecare persoana pe care o aduci mai castigi 1 cent.
intra p urmatorul link

apoi dai click aici Join now and receive a $0.05 Sign-up Bonus

te inscrii si la referrer scri eunika.

apoi te loghezi si intri sus la Surf Ads si acolo vezi siteurile pe care le ai de vizitat in ziua respectiva.
la 15$ poti da Cashout si ti se livreaza banii p card sau in cont bancar

poate ca nu credeti in siteurile astea dar nu aveti nimik de pierdut daca incercati.

Tu ai facut asta si ai fost platita cel putin 15 $ ? smile.gif
Andrei
am sters linkul de mai sus. In general de pe aceste siteuri pot fi contactati virusi
Alondra
QUOTE(Andrei @ Nov 18 2008, 05:23 PM) *
am sters linkul de mai sus. In general de pe aceste siteuri pot fi contactati virusi

Corect! rolleyes.gif
giulia_0319
QUOTE(leona @ Apr 22 2008, 11:05 AM) *
eu am gasit altceva mult mai bun decat avon si amway.Am o cunostiinta care imi aduce parfumuri de firma(armani,versace,chanel,dolce gabbana etc) de dama si barbatesti.Au 100ml majoritatea.Chiar sunt originale.Daca vreti si voi scrieti pe forum si apoi vorbim pe mes.Eu le dau cu 80ron.Luna asta am scos profit 600ron

buna...pe mine m-ar interesa parfumurile.... id de mess giulia_0319
ikebana20
hellooooooooo
eu am incercat si asa v-am zis s voua nu v-am garantat mii de dolari si nu sunt nici virusi.
mai intrebati s voi lumea k nu sunt chiar toate tzepe.de fapt altii castiga o gramada de bani din chestiile astea.oricum pt cine e interesat id d mess iubita_pui_mic
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.