Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Dirigu/diriga Copiilor Sau Invatator Sau Educatorare
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Copii pana la 14 ani
harasim
cum e diriga sau dirigu copiilor vostrii isi da interesul ?sau daca nu invatatoarea sau educatroarea?
lia maria71
QUOTE(harasim @ Mar 10 2008, 09:44 PM) *
cum e diriga sau dirigu copiilor vostrii isi da interesul ?sau daca nu invatatoarea sau educatroarea?

da vad ca nu indrazneste nimeni sa spuna nimic........oare de ce?ca este un subiect care ne priveste pe toti...........si ar prinde bine niste critci,constructive,desigur,pentru ca ,oricum invatamantul e la pamant si lasa de dorit..............eu lucrez in invatamant si sunt si mama............deci,sunt interesata.............
cgaby
eu sunt multumita de educatoare lui stefan.la anul mergem la scoala...asa ca atunci voi putea spune ce si cum....
pupici.
lia maria71
QUOTE(cgaby @ Dec 10 2008, 05:55 PM) *
eu sunt multumita de educatoare lui stefan.la anul mergem la scoala...asa ca atunci voi putea spune ce si cum....
pupici.

la privat sau la stat e copilasul tau?
cum e educatoarea lui stefan?
cum se comporta cu copiii,car e atitudinea ei?
de ce esti multumita?
AncaR
Copilul meu e prea mic pentru a vorbi de educatoare, invatatoare, diriginte.... Are abia 5 luni. Vreau sa cred ca atunci cand va fi cazul va intalni oameni de valoare de la care va avea ce invata. Mie mi-a ajuns la suflet doamna prof. de franceza din liceu si m-a determinat sa dau la Litere si am ajuns prof. de romana. Consider ca mai sunt oameni de valoare in invatamant.Va pup.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.