Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Hoby-urile Noastre
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Harasim
harasim
mie imi place foarte mult sa joc handbal cand fata mea are meci de handbal ma duc cu ea si imi aduc aminte de tinerete cand jucam si eu acum nu strica de 2-3 ori pe luna sa joc handbal si chiar la aproape 40 de ani imi place acet sport
Voua ce sport va place?
RaluS
QUOTE(harasim @ Mar 8 2008, 02:07 PM) *
mie imi place foarte mult sa joc handbal cand fata mea are meci de handbal ma duc cu ea si imi aduc aminte de tinerete cand jucam si eu acum nu strica de 2-3 ori pe luna sa joc handbal si chiar la aproape 40 de ani imi place acet sport
Voua ce sport va place?

Te rugam sa elimini acele imensitati sclipitoare! Sunt si obositoare.

Administrator
Ralus
harasim
haideti chiar nu va place topicul meu?
georgeta23
Stiti care ar fi hobiul meu cel mai mare? sa stau 24de ore din 24 pe forum.. lucu care imi e imposibil crybaby.gif
Anca74
Mi-ar place sa mai am hobbyuri. In copilarie colectionam calendare, pe vremea aceea nu prea se gaseau. Sotul are glosare intregi cu timbre... In timp, o sa avem hobbyurile lui Radu! rolleyes.gif
harasim
hobyul lu mihaitzu e saalerge 24 din 24 creca o sal dau la atletism si mie imi place sa stau si pe acest forum dar si sa merg sau sa joc la meciuri de handfbal in ''in tinerete'' [ pe la 7-15 ani] ce sporturi practicati? io am fost la handbal,dansuri moderne,gimnastica,atletism si........cam atata
georgeta23
Si eu am facut handbal si volei, sotul a fost fotbalist pana pe la 22 de ani si sa vedem ce inclinatii are si Edy.... deocamdata ii place fotbalul wink.gif
mariacci
QUOTE(harasim @ Mar 8 2008, 02:07 PM) *
Voua ce sport va place?

SI EU AM JUCAT HANDBAL!!!
IN FIECARE MIERCURI NE INTALNIM SI MAI JUCAM CATE UN MECI DE HANDBAL, SAU FOTBAL, DEPINDE CAT DE MULTE FETE NE ADUNAM...
DAR ACUM E MAI FRUMOS !
harasim
din ce oras esti marriaci?
mariacci
QUOTE(harasim @ Mar 13 2008, 08:07 PM) *
din ce oras esti marriaci?

din Sebes, judetul Alba
pissy18kat
si eu am jucat handbal pe judetreana dar acum hobyul meu e bibi crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
harasim
credeam ca esti prahoveanca de a mea
Claudia Elena
hobby-ul meu cel mai mare este cititul, insa nu prea am timp de asa ceva...
harasim
daca ai un hobby iti poti face timp de el eu il las pe luci[ pe sotul mneu il cheama lucian si eu il alint asa] cu baiatul si ma mai duc si eu cu fata mea si cu fetele la handbal
mariacci
eu il las pe sotul meu cu toti 5 copiii si ma duc la handbal!!!!!!!!!!!!!!!
e super sa mai fiu si singura cate putin!
stiti ca in 2 luni am slabit 10 kg?
fotbalul si handbalul sunt de vina!
va pup! floare2.gif
harasim
QUOTE(mariacci @ Mar 21 2008, 10:32 PM) *
eu il las pe sotul meu cu toti 5 copiii si ma duc la handbal!!!!!!!!!!!!!!!
e super sa mai fiu si singura cate putin!
stiti ca in 2 luni am slabit 10 kg?
fotbalul si handbalul sunt de vina!
va pup! floare2.gif

nu numai pt asta dar e bn pt sanatatea ta pe 3 aprilie fata mea are meci de handbal va spun ce a facut
nini
Dintre toate sporturile gimnastica imi place cel mai mult ,mi-ar mai place sa am mai mult timp sa stau pe forum la discutii cu fetele ,dar toata ziua sunt ocupata cu copii, cu treburile casnice ,despre alte hobbyuri nici nu poate fii vorba ,hobbyurile copiilor devin si ale noastre.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.