Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Filmulete Gabriela
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Dana75
Pagini: 1, 2
Dana75
Primul filmulet cu Gabriela bananab.gif

ruxy
Ce papusa, ce dulceata... o mananci...e minunata fata mamii dansatoare... partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
danna68
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif vai cat de scumpa este si ce mai danseaza fata dulce, pupic de la noi micutei dansatoare ... este frumoasa foc tzuc.gif tzuc.gif floare2.gif floare2.gif
pissy18kat
este o duuulceata imi vine so pap toata bananab.gif bananab.gif bananab.gif
Dana75
Multumim fetelor! floare2.gif tzuc.gif
miha robi
am stiut eu ca e mare dansatoare si superba foc
este asa de frumoasa ea cum se invarte si tine ritmul bananab.gif bananab.gif bananab.gif
Dana75
Gabriela la baita! bouncy.gif

danna68
QUOTE(Dana75 @ Mar 7 2008, 12:46 AM) *
Gabriela la baita! bouncy.gif

bouncy.gif bouncy.gif fatoo ce vesela este... si ce frumos rade iti vine sa o papi, o dulceata de fetita ... super program de baita, cu muzica hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif pupic fetitei frumoase foc tzuc.gif
cristina67
Dana75, ai un copil minunat! Plina de veselie !! O viitoare mare dansatoare, dupa cum ti-am mai spus!
Miha79
Dana ai o papusa minunata o adevarata dansatoare iar la baita am vizionat filmuletul impreuna cu picii si ce s-au mai distrat si ei.....e o scumpa si o frumoasa tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
Dana75
Asa fac eu nani.
ruxy
QUOTE(Dana75 @ Mar 9 2008, 07:41 PM) *
Asa fac eu nani.

Un copil minunat, o fetita superba si fericita alaturi de doi parinti binecuvantati!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif sa va traiasca Gabitza!!!
pissy18kat
QUOTE(Dana75 @ Mar 10 2008, 04:41 AM) *
Asa fac eu nani.

ai o fetita pe cinste e asa de dulce cum face ea nani cu ursuletzul ! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Dana75
QUOTE(rux25 @ Mar 9 2008, 07:43 PM) *
Un copil minunat, o fetita superba si fericita alaturi de doi parinti binecuvantati!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif sa va traiasca Gabitza!!!

QUOTE(pissy18kat @ Mar 9 2008, 07:44 PM) *
ai o fetita pe cinste e asa de dulce cum face ea nani cu ursuletzul ! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Multumim fetelor! floare2.gif tzuc.gif
crroco
Dana , aveti o fetita tare reusita ! Este talentata la dans , are simtul ritmului . La baie , e mortala ... Ce bine ca ii place in apita . Face un adevarat show ! O pupa Crroco si doreste la toata familia tot binele din Lume !
Dana75
QUOTE(crroco @ Mar 10 2008, 12:45 AM) *
Dana , aveti o fetita tare reusita ! Este talentata la dans , are simtul ritmului . La baie , e mortala ... Ce bine ca ii place in apita . Face un adevarat show ! O pupa Crroco si doreste la toata familia tot binele din Lume !

Multumim buni Crroco si noi va pupam pe voi si pe Alex. tzuc.gif floare2.gif
Dana75
Primul zbor al lui Gabriela cu planorul.
rodi78
Doamne ce scumpica este,am vazut toate filmuletele cu ea.lui Larisa(fica mea)ia placut foarte mult de ea wub.gif
ruxy
QUOTE(Dana75 @ Sep 21 2008, 07:50 PM) *

Vai Dana...ce curajoasa esti...nu pot sa cred rolleyes.gif ...minunata Gabitza rolleyes.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
EMY2000
QUOTE(Dana75 @ Sep 21 2008, 07:50 PM) *

DOAMNE DANA CAT CURAJ AI AVUT SA O LASI.DAR NICI CU EA NU IMI E RUSINE....A FOST O ADEVARATA CURAJOASA.PUPICI LA PRINTESA DULCE. tzuc.gif
EMY2000
QUOTE(Dana75 @ Mar 9 2008, 08:41 PM) *
Asa fac eu nani.

VAI CAT POATE SA FIE DE DULCE.MAI MARE URSULETUL CA EA. tzuc.gif
Miha79
pup o frumusete de Gabitza partners.gif tzuc.gif .................o scumpa si o curajoasa
Mona75
QUOTE(Dana75 @ Sep 21 2008, 08:50 AM) *

Super tare eusa_clap.gif eusa_clap.gif Felicitari pt.Gabitza curajoasa. tzuc.gif tzuc.gif
Dana75
Prima poezie invatata de Gabriela!
Dana75
Nimeni... nimic... crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
Dana75
crybaby.gif :crybaby crybaby.gif: crybaby.gif
Alondra
QUOTE(Dana75 @ Dec 19 2008, 12:08 AM) *
Prima poezie invatata de Gabriela!

Baaaavooo! eusa_clap.gif Un Moci Caciun tare adaptat! Scumpa tare! tzuc.gif floare2.gif
Dana75
QUOTE(alondramona @ Dec 20 2008, 06:28 PM) *
Baaaavooo! eusa_clap.gif Un Moci Caciun tare adaptat! Scumpa tare! tzuc.gif floare2.gif

Te pup! oFloare1.gif partners.gif
Dana75
Am fost cuminte si a venit Mos Craciun!
Dana75
Si cum a nins putin, hop si eu la sanius!
Dana75
Ieri am zburat cu avionul.
Miha79
pup Gabitza curajoasa tzuc.gif
mirela bz
uau minunat !!! nu i-a fost frica ? partners.gif
dyana
Si, interviul de dupa? rolleyes.gif
Pupici la fetita curajoasa partners.gif
Dana75
Multumim fetelor. Nu i-a fost frica a zis doar ca nu -i place ca face zgomot prea tare si a zis ca nu mai vrea sa zboare cu avionul, vrea cu planorul ca el nu face zgomot. tongue.gif
cristina67
QUOTE(Dana75 @ Oct 2 2009, 09:28 AM) *
Ieri am zburat cu avionul.

Asta da! N-are nici o treaba Gabita noastra! Bravo!
Dana75
QUOTE(cristina67 @ Oct 3 2009, 11:32 PM) *
Asta da! N-are nici o treaba Gabita noastra! Bravo!

oFloare1.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
LA MULTI ANI LA GABI FRUMOASA SI CURAJOASA POOOOP
Dana75
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Nov 8 2009, 10:21 PM) *
LA MULTI ANI LA GABI FRUMOASA SI CURAJOASA POOOOP

tzuc.gif oFloare1.gif
ssimmona
La multi ani, Gabitza! wub.gif
Multi pupici din departare ... te asteptam sa ajungi cu avionul si aici! hug.gif
mirela bz
la multi ani gabita frumoasa !!! trandafir.gif
Sara1
La multi ani papusica frumoasa! Sa fi sanatoasa, sa cresti mare si sa ai parte numai de bucdurii pe care sa le imparti cu parintii tai! wub.gif
Dana75
QUOTE(mirela bz @ Nov 8 2009, 11:11 PM) *
la multi ani gabita frumoasa !!! trandafir.gif

QUOTE(Sara1 @ Nov 9 2009, 12:12 AM) *
La multi ani papusica frumoasa! Sa fi sanatoasa, sa cresti mare si sa ai parte numai de bucdurii pe care sa le imparti cu parintii tai! wub.gif

Multumim fetelor de urari.
Dana75
QUOTE(ssimmona @ Nov 8 2009, 10:47 PM) *
La multi ani, Gabitza! wub.gif
Multi pupici din departare ... te asteptam sa ajungi cu avionul si aici! hug.gif

Nu se stie niciodata... Multumim de urari! tzuc.gif oFloare1.gif
Dana75
Gabriela spunand povestea cu Scufita Rosie.
Dana75
Mai incerc!
Dana75
ruxy
QUOTE(Dana75 @ Jan 22 2010, 04:37 PM) *

Vai cat poate fi de dulce....e adorabila...ce voce are...si ce micuta e si ce frumos povesteste cu gurita ei dulce...o bucurie sa o asculti....multumesc mami Dana....ai o minunatie de fetita love1.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Dana75
QUOTE(ruxy @ Jan 22 2010, 04:43 PM) *
Vai cat poate fi de dulce....e adorabila...ce voce are...si ce micuta e si ce frumos povesteste cu gurita ei dulce...o bucurie sa o asculti....multumesc mami Dana....ai o minunatie de fetita love1.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

Mersi mult Ruxy! trandafir.gif tzuc.gif
Dana75
Gabriela prima data la patinoar.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.