Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Live!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Georgeta23
georgeta23
Am gasit ceva super! puteti vedea imagini live din diferite orase!

LIVE! NU E PACALEALA, E PE BUNE!
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Mar 2 2008, 11:09 AM) *
Am gasit ceva super! puteti vedea imagini live din diferite orase!

LIVE! NU E PACALEALA, E PE BUNE!

partners.gif Suuuuuuper am fost in Heidelberg rolleyes.gif mai aproape de sora mea...multumeeeeesc trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif
giulia_0319
mad.gif nah ca nu imi arata spania - reus - sa il vad si eu pe sotziorul pe unde umbla! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
georgeta23
QUOTE(giulia_0319 @ Mar 2 2008, 04:02 PM) *
mad.gif nah ca nu imi arata spania - reus - sa il vad si eu pe sotziorul pe unde umbla! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif



nebunatico! iti arata doar din anumite orase.... nu e detectiv liwlol.gif liwlol.gif
Simona25
super
georgeta23
rolleyes.gif am cautat sa vad daca se afla vre-o cam si pe parcul Cismigiu sa putem vedea intalnirea de 1 iun live...dar nu am gasit sad.gif
deni28
Super Georgeta, acum am descoperit si eu asta.
roxanne
Ce fain! super.gif bananab.gif super.gif Am gasit si Resita, live din centrul orasului....
Lusha&Zbenguica
ce taaaareee

alina gheorghita
QUOTE(georgeta23 @ Mar 2 2008, 12:09 PM) *
Am gasit ceva super! puteti vedea imagini live din diferite orase!

LIVE! NU E PACALEALA, E PE BUNE!

Multumesc frumos scumpa mea ,pt cateva minute am fost in Craiova mea draga super.gif Abia astept sa ajung pe bune acolo,cam peste o luna.Ce frumos arata acum orasul!!!!!Mi-ai inveselit si mai tare ziua de azi tzuc.gif .
natsandrea
interesant...am gasit si eu imagini din zona mea...suior, cavnic, borsa
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.