Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Bistrita,ce Ziceti Ardelenilor?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Esti din aceeasi localitate cu mine?
Pagini: 1, 2
aurelia_hadarau
Buna,sunt din bistrita si m-as bucura sa mai fie si alte mamici,Ce ziceti?
Nu e chiar nimeni??????????
ella14
QUOTE(aurelia_hadarau @ Feb 28 2008, 11:23 PM) *
Buna,sunt din bistrita si m-as bucura sa mai fie si alte mamici,Ce ziceti?
Nu e chiar nimeni??????????


si eu sunt din Bistrita bananab.gif tzuc.gif
mstefania
buna
si eu sunt din bistrita
sunt stefi, si am o fetita de 4 luni si 3 sapt pe nume Teodora Rebeca
cristina67
QUOTE(mstefania @ Feb 29 2008, 02:29 PM) *
buna
si eu sunt din bistrita
sunt stefi, si am o fetita de 4 luni si 3 sapt pe nume Teodora Rebeca

Nu-s din Bistrita dar iti urez bine ai venit si sa-ti traiasca papusa!
mstefania
QUOTE(cristina67 @ Feb 29 2008, 12:33 PM) *
Nu-s din Bistrita dar iti urez bine ai venit si sa-ti traiasca papusa!

merci, sa iti traiasca puiutzii!!
aurelia_hadarau
QUOTE(ella14 @ Feb 29 2008, 07:22 AM) *
si eu sunt din Bistrita bananab.gif tzuc.gif

bananab.gif ciao,pe tine te cunosc ,si am vazut pozele cu voi,sunteti minunati si Miruna este o scumpete mica tzuc.gif si mov;sa creasca mare si sa fiti fericiti! tzuc.gif floare2.gif
aurelia_hadarau
QUOTE(mstefania @ Feb 29 2008, 12:29 PM) *
buna
si eu sunt din bistrita
sunt stefi, si am o fetita de 4 luni si 3 sapt pe nume Teodora Rebeca

Buna Stefi si bine ai venit,sa creasca mare si printesa ta,si sa va bucurati de ea,si te astept la mai multe conversatii,sa ne cunoastem mai bine! tzuc.gif floare2.gif
ella14
QUOTE(aurelia_hadarau @ Mar 2 2008, 12:05 AM) *
bananab.gif ciao,pe tine te cunosc ,si am vazut pozele cu voi,sunteti minunati si Miruna este o scumpete mica tzuc.gif si mov;sa creasca mare si sa fiti fericiti! tzuc.gif floare2.gif


ma cunosti???de unde??
max
QUOTE(ella14 @ Mar 2 2008, 08:35 AM) *
ma cunosti???de unde??


eu nu te cunosc, dar as vrea. din poze numai, si imi esti deosebit de draga si tu si minunea ta mica. va astept in Cluj tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ella14
QUOTE(max @ Mar 2 2008, 01:27 PM) *
eu nu te cunosc, dar as vrea. din poze numai, si imi esti deosebit de draga si tu si minunea ta mica. va astept in Cluj tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


floare2.gif o sa venim luna asta,mai pe la sfarsit cred.te anunt
aurelia_hadarau
QUOTE(ella14 @ Mar 2 2008, 08:35 AM) *
ma cunosti???de unde??

te cunosc de pe forum,din poze,si mi-ar face mare placere sa ne cunoastem personal;eu nu sunt din oras dar vin des la bistrita,si daca ai vrea si tu ne putem intalni unsure.gif Ce zici de 8 Martie,eu la 10 am ultimul examen si ar fi minunat sa sarbatoresc terminarea sesiunii cu voi???????? bananab.gif bananab.gif floare2.gif floare2.gif :floare2:Poate vine si Max la intalnire,bistrita e aproape ?????? Ce zici????
rodi78
Sora mea sta in bistrita,in februarie am fost la ea in vizita,sta pe strada URSULUI,dar atit stiu rolleyes.gif
Poate vreodata ne vom intilni cind mai venim in bistrita floare2.gif Imi pare bine sa te cunosc,va pup floare2.gif
iubita_tiana
buna, eu nu nu sunt din bistrita,ci de la Reghin, dar va salut suntem aproape poate candva vom organiza o intalnire....ce ziceti....
bubu 97
si eu sunt din bistrita dar m-am mutat in Satu Mare .
salut toti bistriteni si imi e dor de casa ,sper sa ajung cat mai curand acasa , eu vreau sa ajung luna asta sper sa reusesc.
mii de pupicii!!! tzuc.gif tzuc.gif
Miha79
Eu nu sunt din Bistrita dar sunt ardeleanca de la Cluj
va salut si va doresc tot binele din lume si poate cine stie odata o sa ne intalnim
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
bubu 97
[quote name='Miha79' date='Mar 9 2008, 01:32 AM' post='137831']
Eu nu sunt din Bistrita dar sunt ardeleanca de la Cluj
va salut si va doresc tot binele din lume si poate cine stie odata o sa ne intalnim
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif



si eu as vrea sa ne intalnim ...mai ales sa imi vad ginerele si pe mamica .
bananab.gif bananab.gif
max
QUOTE(aurelia_hadarau @ Mar 2 2008, 12:28 PM) *
te cunosc de pe forum,din poze,si mi-ar face mare placere sa ne cunoastem personal;eu nu sunt din oras dar vin des la bistrita,si daca ai vrea si tu ne putem intalni unsure.gif Ce zici de 8 Martie,eu la 10 am ultimul examen si ar fi minunat sa sarbatoresc terminarea sesiunii cu voi???????? bananab.gif bananab.gif floare2.gif floare2.gif :floare2:Poate vine si Max la intalnire,bistrita e aproape ?????? Ce zici????


ohmy.gif eu acum am vazut mesajul. v-ati intalnit????? sigur ne vom vedea. va pup, bistritzencelor wub.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
rodi78
QUOTE(rodi78 @ Mar 5 2008, 09:51 PM) *
Sora mea sta in bistrita,in februarie am fost la ea in vizita,sta pe strada URSULUI,dar atit stiu rolleyes.gif
Poate vreodata ne vom intilni cind mai venim in bistrita floare2.gif Imi pare bine sa te cunosc,va pup floare2.gif



--------------------------------

Am uitat sa specific ca si eu sint din Cluj smile.gif bananab.gif

max
dar si cand ne-om intalni toate....ce chef are sa iasa....
noi avem un avantaj, avem mall si pollus center. le atragem pe fete. pe Ella, am castigat-o, ca-i innebunita dupa shopping wink.gif
(noi mergem frecvent in Pollus, ca-i mai lejer si locuri de joaca multe) smile.gif
ella14
QUOTE(max @ Mar 11 2008, 12:56 AM) *
dar si cand ne-om intalni toate....ce chef are sa iasa....
noi avem un avantaj, avem mall si pollus center. le atragem pe fete. pe Ella, am castigat-o, ca-i innebunita dupa shopping wink.gif
(noi mergem frecvent in Pollus, ca-i mai lejer si locuri de joaca multe) smile.gif


trebuia sa venim maine dar s-a amanat .....inca nu stiu data dar te voi anunta tzuc.gif sa stii ca strang bani pentru shopping in mall wink.gif
max
sad.gif
dar haideti si voi in wee-end, ca unii mai si munceste liwlol.gif
Andymar
Salutari la toate mamicile din Ardeal si mai ales din Bistrita. Si eu sunt bistriteanca si ma pregatesc sa fiu mamica. Peste doua zile merg la doctor sa-mi confirme daca sunt insarcinata. Au aparut o gramada de semne cum ca vine un bebe dar pana nu-mi zice si dom' doctor nu ma las convinsa. Abia astept! V-as multumi tare mult daca m-ati ajuta cu niste sfaturi, sunt foarte tanara si sunt multe lucruri pe care nu le cunosc. O sa revin sa va dau vestea cea mare! Multi pupici!!! bananab.gif barza.gif
Miha79
QUOTE(Andymar @ Mar 11 2008, 01:02 PM) *
Salutari la toate mamicile din Ardeal si mai ales din Bistrita. Si eu sunt bistriteanca si ma pregatesc sa fiu mamica. Peste doua zile merg la doctor sa-mi confirme daca sunt insarcinata. Au aparut o gramada de semne cum ca vine un bebe dar pana nu-mi zice si dom' doctor nu ma las convinsa. Abia astept! V-as multumi tare mult daca m-ati ajuta cu niste sfaturi, sunt foarte tanara si sunt multe lucruri pe care nu le cunosc. O sa revin sa va dau vestea cea mare! Multi pupici!!! bananab.gif barza.gif


Buna si bine ai venit floare2.gif
sper sa ne dai in curand vestea cea mare si sa fie asa cum iti doresti tu....iar sfaturi cu siguranta o sa primesti trebuie doar sa ne spui ce vrei sa sti
te pup si te asteptam la discutii tzuc.gif
max
QUOTE(Andymar @ Mar 11 2008, 01:02 PM) *
Salutari la toate mamicile din Ardeal si mai ales din Bistrita. Si eu sunt bistriteanca si ma pregatesc sa fiu mamica. Peste doua zile merg la doctor sa-mi confirme daca sunt insarcinata. Au aparut o gramada de semne cum ca vine un bebe dar pana nu-mi zice si dom' doctor nu ma las convinsa. Abia astept! V-as multumi tare mult daca m-ati ajuta cu niste sfaturi, sunt foarte tanara si sunt multe lucruri pe care nu le cunosc. O sa revin sa va dau vestea cea mare! Multi pupici!!! bananab.gif barza.gif



Bun venit!!!!!! oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
sa dea Domnul sa fie cum iti doresti. sa fiti sanatosi. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ella14
QUOTE(Andymar @ Mar 11 2008, 03:02 PM) *
Salutari la toate mamicile din Ardeal si mai ales din Bistrita. Si eu sunt bistriteanca si ma pregatesc sa fiu mamica. Peste doua zile merg la doctor sa-mi confirme daca sunt insarcinata. Au aparut o gramada de semne cum ca vine un bebe dar pana nu-mi zice si dom' doctor nu ma las convinsa. Abia astept! V-as multumi tare mult daca m-ati ajuta cu niste sfaturi, sunt foarte tanara si sunt multe lucruri pe care nu le cunosc. O sa revin sa va dau vestea cea mare! Multi pupici!!! bananab.gif barza.gif


Doamne ajuta !!!la ce dr mergi?
mstefania
buna dimineatza! nu am mai intrat de mult pe acest forum
din cate am observat sunt mai milte mamici din imprejurul bistritei decat din bistrita! bravo voua!
si mie mi-e dor de cluj, nu am fost de anul trecut, abia astept sa merg mai catre vara
pup si o zi buna
aurelia_hadarau
QUOTE(Andymar @ Mar 11 2008, 01:02 PM) *
Salutari la toate mamicile din Ardeal si mai ales din Bistrita. Si eu sunt bistriteanca si ma pregatesc sa fiu mamica. Peste doua zile merg la doctor sa-mi confirme daca sunt insarcinata. Au aparut o gramada de semne cum ca vine un bebe dar pana nu-mi zice si dom' doctor nu ma las convinsa. Abia astept! V-as multumi tare mult daca m-ati ajuta cu niste sfaturi, sunt foarte tanara si sunt multe lucruri pe care nu le cunosc. O sa revin sa va dau vestea cea mare! Multi pupici!!! bananab.gif barza.gif

Bine ai venit!!!!!!!!Sa dea Domnul sa fie totul ok.Asteptam vestea cea mare si o sa te ajutam cu siguranta cu toate sfaturile de care ai nevoie! tzuc.gif floare2.gif
adry1122
Buna mamicilor din Bistrita!
Ma bucur ca nu sunt singura din Bistrita pe acest forum bananab.gif bananab.gif
Andymar nu ne-ai mai dat vestea cea mare jucaus.gif
Asteptam cu nerabdare wink.gif
Va pup tzuc.gif tzuc.gif si abia astept sa ne intalnim intr-o zi sa schimbam pareri partners.gif
adry1122
Hei fetelor !!! tzuc.gif tzuc.gif Nu mai dati nici un semn ? sad.gif crybaby.gif
9704.gif
aurelia_hadarau
QUOTE(adry1122 @ Jun 5 2008, 03:16 PM) *
Hei fetelor !!! tzuc.gif tzuc.gif Nu mai dati nici un semn ? sad.gif crybaby.gif
9704.gif

buna draga mea,bine ai venit pe forum si la cat mai multe discutii si intalniri,de ce nu? tzuc.gif hug.gif partners.gif
adry1122
Buna Aurelia! Ce papusa frumoasa ai la avatar floare2.gif !
Superba !! partners.gif tzuc.gif
Andymar
Va salut bistritencelor!!! Dar si pe cele din Cluj si Reghin! Nu am mai intrat aici ca n-am mai gasit topicul, nu prea ma pricep la site-ul asta... As fi vrut tare mult sa va dau vestea cea mare mai demult insa nici acum nu cred ca-i prea tarziu, asa-i?
Ei bine, maine bebele nostru face 16 saptamani si l-am vazut deja la eco 4D, i-am facut si poza! Peste vreo 2-3 saptamani mergem sa vedem daca e baietel sau fetita, abia asteptam. Eu ma simt foarte bine, inafara de mici probleme cu stomacul, pe care le-am avut si inainte asa ca nu le mai pun pe seama sarcinii, nu mi-a fost rau deloc, greturi am avut de vreo 2-3 ori de la mirosul puternic de mancare, in rest nimic. Si bebe este bine, tot timpul face miscare... jucaus.gif
Pt cele care m-ati intrebat, merg la clinica particulara Sanovil, dr Muresan. Eu una sunt foarte multumita de el, are aparaturi performante si acum ca a semnat cu CAS au injumatatit preturile, de conditiile de igiena si tratamentul personalului nici nu mai vorbesc... Oricat de scumpa ar fi fost nasterea la ei, sotul nu m-ar fi lasat nici in ruptul capului sa merg la spitalul mare, mare noroc cu clinica asta!
Dar voi ce mai ziceti, ce va mai fac ingerasii sau cele insarcinate cum va simtiti? partners.gif
adry1122
QUOTE(Andymar @ Jun 19 2008, 01:48 PM) *
Va salut bistritencelor!!! Dar si pe cele din Cluj si Reghin! Nu am mai intrat aici ca n-am mai gasit topicul, nu prea ma pricep la site-ul asta... As fi vrut tare mult sa va dau vestea cea mare mai demult insa nici acum nu cred ca-i prea tarziu, asa-i?
Ei bine, maine bebele nostru face 16 saptamani si l-am vazut deja la eco 4D, i-am facut si poza! Peste vreo 2-3 saptamani mergem sa vedem daca e baietel sau fetita, abia asteptam. Eu ma simt foarte bine, inafara de mici probleme cu stomacul, pe care le-am avut si inainte asa ca nu le mai pun pe seama sarcinii, nu mi-a fost rau deloc, greturi am avut de vreo 2-3 ori de la mirosul puternic de mancare, in rest nimic. Si bebe este bine, tot timpul face miscare... jucaus.gif
Pt cele care m-ati intrebat, merg la clinica particulara Sanovil, dr Muresan. Eu una sunt foarte multumita de el, are aparaturi performante si acum ca a semnat cu CAS au injumatatit preturile, de conditiile de igiena si tratamentul personalului nici nu mai vorbesc... Oricat de scumpa ar fi fost nasterea la ei, sotul nu m-ar fi lasat nici in ruptul capului sa merg la spitalul mare, mare noroc cu clinica asta!
Dar voi ce mai ziceti, ce va mai fac ingerasii sau cele insarcinate cum va simtiti? partners.gif



Buna Andymar ! Felicitari pt. bebe.Iti doresc multa sanatate tie si la bb. barza2.gif
Papusica mea ii bine,sanatoasa si acum povesteste de zor. Imediat adoarme smile.gif
Pupici floare2.gif tzuc.gif
Miha79
QUOTE(Andymar @ Jun 19 2008, 01:48 PM) *
Va salut bistritencelor!!! Dar si pe cele din Cluj si Reghin! Nu am mai intrat aici ca n-am mai gasit topicul, nu prea ma pricep la site-ul asta... As fi vrut tare mult sa va dau vestea cea mare mai demult insa nici acum nu cred ca-i prea tarziu, asa-i?
Ei bine, maine bebele nostru face 16 saptamani si l-am vazut deja la eco 4D, i-am facut si poza! Peste vreo 2-3 saptamani mergem sa vedem daca e baietel sau fetita, abia asteptam. Eu ma simt foarte bine, inafara de mici probleme cu stomacul, pe care le-am avut si inainte asa ca nu le mai pun pe seama sarcinii, nu mi-a fost rau deloc, greturi am avut de vreo 2-3 ori de la mirosul puternic de mancare, in rest nimic. Si bebe este bine, tot timpul face miscare... jucaus.gif
Pt cele care m-ati intrebat, merg la clinica particulara Sanovil, dr Muresan. Eu una sunt foarte multumita de el, are aparaturi performante si acum ca a semnat cu CAS au injumatatit preturile, de conditiile de igiena si tratamentul personalului nici nu mai vorbesc... Oricat de scumpa ar fi fost nasterea la ei, sotul nu m-ar fi lasat nici in ruptul capului sa merg la spitalul mare, mare noroc cu clinica asta!
Dar voi ce mai ziceti, ce va mai fac ingerasii sau cele insarcinate cum va simtiti? partners.gif


felicitari pentru sarcina
iti doresc o sarcina cat mai usoara si multa sanatate floare2.gif
aurelia_hadarau
QUOTE(adry1122 @ Jun 18 2008, 10:31 PM) *
Buna Aurelia! Ce papusa frumoasa ai la avatar floare2.gif !
Superba !! partners.gif tzuc.gif

multumesc Adry,nici a ta nu este mai prejos floare2.gif ;mi se pare mie sau suntem cam multe mamici din bistrita pe acest forum?ce-ar fi s-o punem de o intalnire frumoasa?

QUOTE(Andymar @ Jun 19 2008, 01:48 PM) *
Va salut bistritencelor!!! Dar si pe cele din Cluj si Reghin! Nu am mai intrat aici ca n-am mai gasit topicul, nu prea ma pricep la site-ul asta... As fi vrut tare mult sa va dau vestea cea mare mai demult insa nici acum nu cred ca-i prea tarziu, asa-i?
Ei bine, maine bebele nostru face 16 saptamani si l-am vazut deja la eco 4D, i-am facut si poza! Peste vreo 2-3 saptamani mergem sa vedem daca e baietel sau fetita, abia asteptam. Eu ma simt foarte bine, inafara de mici probleme cu stomacul, pe care le-am avut si inainte asa ca nu le mai pun pe seama sarcinii, nu mi-a fost rau deloc, greturi am avut de vreo 2-3 ori de la mirosul puternic de mancare, in rest nimic. Si bebe este bine, tot timpul face miscare... jucaus.gif
Pt cele care m-ati intrebat, merg la clinica particulara Sanovil, dr Muresan. Eu una sunt foarte multumita de el, are aparaturi performante si acum ca a semnat cu CAS au injumatatit preturile, de conditiile de igiena si tratamentul personalului nici nu mai vorbesc... Oricat de scumpa ar fi fost nasterea la ei, sotul nu m-ar fi lasat nici in ruptul capului sa merg la spitalul mare, mare noroc cu clinica asta!
Dar voi ce mai ziceti, ce va mai fac ingerasii sau cele insarcinate cum va simtiti? partners.gif

ma bucur pt tine,Andymar tzuc.gif sanatate multa tie si bebelusului tau si sarcina usoara;in privinta clinicii am auzit doar lucruri de bine despre ea floare2.gif
adry1122
QUOTE(aurelia_hadarau @ Jun 19 2008, 08:59 PM) *
multumesc Adry,nici a ta nu este mai prejos floare2.gif ;mi se pare mie sau suntem cam multe mamici din bistrita pe acest forum?ce-ar fi s-o punem de o intalnire frumoasa?



Chiar este o idee 'trasnet'. bananab.gif Ar fii nemaipomenit,dar sa mai iasa soarele si pe strada noastra ca m-am cam saturat de ploi unsure.gif
aurelia_hadarau
QUOTE(adry1122 @ Jun 19 2008, 09:03 PM) *
Chiar este o idee 'trasnet'. bananab.gif Ar fii nemaipomenit,dar sa mai iasa soarele si pe strada noastra ca m-am cam saturat de ploi unsure.gif

eu vin des in oras,si ar fi nemaipomenit sa ne intalnim,suntem cateva mamici se pare bananab.gif bananab.gif
adry1122
QUOTE(aurelia_hadarau @ Jun 19 2008, 09:07 PM) *
eu vin des in oras,si ar fi nemaipomenit sa ne intalnim,suntem cateva mamici se pare bananab.gif bananab.gif



Dar unde stai daca nu in Bistrita? smile.gif
Si hai sa fixam o data si un loc de intalnire. Ce ziceti de Parcul de langa stadion?
iubita_tiana
va sustin esi sunt putin mai departe, Reghin,......ce frumos de voi ca sunteti multe.......
adry1122
QUOTE(iubita_tiana @ Jun 23 2008, 08:32 PM) *
va sustin esi sunt putin mai departe, Reghin,......ce frumos de voi ca sunteti multe.......



Multumim iubita si felicitari inca o data pt. bebe bb.gif floare2.gif
Andymar
Mi se pare mie sau cineva planuieste ceva intalnire pe aici? Sa nu cumva sa nu ma anuntati si pe mine!
Mai sunteti careva insarcinate? Cum va simtiti, la ce doctor mergeti?


aurelia_hadarau
QUOTE(adry1122 @ Jun 23 2008, 05:11 PM) *
Dar unde stai daca nu in Bistrita? smile.gif
Si hai sa fixam o data si un loc de intalnire. Ce ziceti de Parcul de langa stadion?

eu stau la 60 km de bistrita,dar asta nu este o problema;cunosc parcul si mie mi-ar conveni oriunde floare2.gif

QUOTE(iubita_tiana @ Jun 23 2008, 08:32 PM) *
va sustin esi sunt putin mai departe, Reghin,......ce frumos de voi ca sunteti multe.......

nici Reghinul nu este asa departe;cand vii la Bistrita?

QUOTE(Andymar @ Jun 27 2008, 01:52 PM) *
Mi se pare mie sau cineva planuieste ceva intalnire pe aici? Sa nu cumva sa nu ma anuntati si pe mine!
Mai sunteti careva insarcinate? Cum va simtiti, la ce doctor mergeti?

Draga Andymar,am zis ca ar fi frumos sa ne intalnim toate,pt ca suntem o gasca;tu ce zici?haideti sa organizam bananab.gif
ella14
QUOTE(Andymar @ Jun 27 2008, 01:52 PM) *
Mi se pare mie sau cineva planuieste ceva intalnire pe aici? Sa nu cumva sa nu ma anuntati si pe mine!
Mai sunteti careva insarcinate? Cum va simtiti, la ce doctor mergeti?

o idee buna!!!ce ziceti sa ne intalnim saptamana viitoare???astept propuneri
aurelia_hadarau
QUOTE(ella14 @ Jun 29 2008, 12:56 AM) *
o idee buna!!!ce ziceti sa ne intalnim saptamana viitoare???astept propuneri

eu sunt pentru,dar numai de joi incolo;de fapt chiar joi dupa -masa,dupa ce ies din licenta partners.gif
adry1122
QUOTE(ella14 @ Jun 29 2008, 12:56 AM) *
o idee buna!!!ce ziceti sa ne intalnim saptamana viitoare???astept propuneri



Da,sambata viitoare e nemaipomenit. bananab.gif Unde si la ce ora? rolleyes.gif
tzuc.gif
ella14
QUOTE(aurelia_hadarau @ Jun 29 2008, 12:31 PM) *
eu sunt pentru,dar numai de joi incolo;de fapt chiar joi dupa -masa,dupa ce ies din licenta partners.gif


JOI LA CE ORA ESTI GATA CU LICENTA?
adry1122
Eu nu pot nici joi si nici vineri oFloare1.gif . Poate in weekend notworthy.gif

Andymar
Eu as zice ca cel mai bine ar fi de zilele Bistritei, sigur o sa-i scoateti pe pitici sau daca nu aveti o sa va scoata sotul la o raita printre tarabe... Pana la urma am auzit ca se tin insa nu stiu exact cand, sigur o sa fie luna asta! Si oricum o sa fie in weekend, imposibil sa nu avem o zi libera toate deodata, nu?
Ce ziceti?
aurelia_hadarau
Dragele mele,stabiliti o data ca sa putem fiecare sa ne verificam agenda,si poate cumva ajungem sa ne intalnim toate;eu as sugera ca sa nu fie in weekend,pt ca sambata de obicei sunt nunti /chefuri.....
adry1122
Ce parere aveti de 11 iulie adica vinerea viitoare? oFloare1.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.